Ремонт звукових карт Львів персонального комп’ютера – одна з послуг, яку надають майстри нашого комп’ютерного сервісу компанії FIXME. Ми пропонуємо професійну діагностику і ремонт звукових карт у Львові за низькими цінами з гарантією.

Особливості ремонту вбудованої звукової карти

Проблеми зі звуковою картою комп’ютера зустрічаються досить часто. Найчастіше на необхідність виконати ремонт звукових карт Львів вказують відсутність звуку і перешкоди.

До числа найбільш поширених причин несправності звукової карти можна віднести наступне:

 • Заводський дефект.
 • Неправильне підключення до роз’ємів плати навушників, мікрофона та інших зовнішніх пристроїв.
 • Природний знос (наприклад, пересихання конденсаторів).
 • Вплив вологи – звукова карта, як і будь-яке інше електричне обладнання, може зіпсується після контакту з вологою. Процеси окислення приведуть до виходу пристрою з ладу;
 • Поломка окремих елементів – контактів і роз’ємів;
 • Перепади напруги також здатні привести до необхідності виконати ремонт вбудованої звукової карти.

Якою б не була причина, ремонт вбудованої звукової карти Львів варто довірити професіоналам. Самостійні спроби усунути несправність найчастіше призводять до поломки інших елементів комп’ютера, що істотно збільшує вартість ремонту. Наприклад, через некваліфіковане втручання можна легко пошкодити материнську плату, а її ремонт або заміна буде коштувати досить дорого.

Усунення пошкоджень звуковий плати відбувається шляхом випоювання перегорілих чіпів з заміною їх на нові. Така процедура вимагає акуратності і високої точності. Фахівці комп’ютерної допомоги FIXME володіють усіма необхідними навичками та інструментами, щоб якісно провести ремонт або заміну звукової карти на будь-якому комп’ютері з гарантованим результатом.

Буває так, що причина несправності не в самій карті, а в програмному забезпеченні. В цьому випадку перевстановлення драйверів нашими майстрами повністю вирішує проблему, а сама процедура займе мінімум часу.

Чому виникають несправності звукової карти і як їх усунути?

При включенні системного блоку, ви не чуєте ніяких звукових сигналів, не поспішайте кидатися в паніку і судорожно підраховувати суму ремонту, яка може вам обійтися за виклик майстра по ремонту.

 • Перевірте, чи правильно підключені колонки до гнізда звукової карти і підключення до мережі живлення самих колонок.
 • Відсутність драйверів і апаратно несумісність програм може призвести до програмної помилки або збою в роботі звукової карти, тут необхідно перевірити програмну і апаратну сумісність звукової карти з іншим обладнанням в диспетчері пристроїв системи і при необхідності видалити конфліктні програми і встановити необхідні драйвери.
 • Несправність звукової карти може супроводжуватися елементами і деталями звукової карти, що вийшли з ладу, наприклад сам вихід звукової карти або відійшла пайка на самій доріжці, які необхідно пропаяти.
 • Звукова карта, тим більше якщо вона вбудована, може бути просто відключена в Біосі, її необхідно включити.
 • Дуже часто вбудована звукова карта просто вигорає, і її замінюють на зовнішню або внутрішню, при їх підключенні необхідно відключити вбудовану звукову карту в Біосі, це необхідно для того щоб не було апаратної помилки в роботі системного блоку.
 • Від колонок йде гул і незрозумілий фон, несправні штекери підключення, які необхідно пропаяти або замінити, з часом втрачається ємність конденсаторів на звуковий карті і в блоці попереднього посилення сигналу самих колонок.
 • Від колонок йдуть незрозумілі переривчасті звуки і сторонні шуми, в цьому випадку, відсутні необхідні звукові кодеки. Які необхідно замінити або оновити через необхідне програмне забезпечення.

Ремонт і діагностика комп’ютерних звукових карт

Звукова карта – додаткове комп’ютерне обладнання (плата) для обробки звуку.  Даний елемент присутній в збірці кожного персонального комп’ютера.

Функціональне призначення

Основна функція будь-якої звукової карти – вивід звукового сигналу на акустичну систему, або запис.

Основні складові звукової карти:

 • Плата.
 • Лінійний вхід і вихід.
 • Мікрофонний вхід.
 • Сабвуфер.
 • Ліве і праве об’ємне звучання.
 • Інтерфейс для підключення PCI.

Не так давно звукові карти були окремим елементом, для якого було відведено спеціально місце (слот) на материнській платі системного блоку ПК.  Сьогодні на багатьох ПК виробники інтегрують їх безпосередньо в саму материнську плату у вигляді апаратного кодека, що дещо ускладнює їх заміну в разі виходу з ладу.

Основні причини несправності звукової карти

Причин для виходу звукової плати з ладу може бути безліч, починаючи від різких перепадів напруги в мережі і закінчуючи перегрівом і окисленням, що виникають в результаті відсутності «прибирання» від пилу і бруду заліза і тривалості експлуатації відповідно.

Ознаки несправності звукової карти

 • Відсутність звуку.
 • Поява звукових сигналів видаваних БІОС на материнській платі.
 • Проблеми з установкою драйверів.

Ремонт і діагностика

Незважаючи на той факт, що звукові плати ламаються рідше основних комплектуючих сучасних ПК, подібні неприємності все-таки трапляються.

У більшості випадків ремонт даного слота просто недоцільний.  Це обумовлено порівняно невисокою вартістю даного виду комп’ютерного обладнання.

Хоча, якщо мова йде про використання професійної звукової карти, вартість якої може складати десятки тисяч гривень, можливістю проведення ремонту все-таки нехтувати навряд чи хтось захоче.

Визначити справність роботи звукової карти, виявити головну причину поломки допоможуть кваліфіковані фахівці компаній, що пропонують ремонт комп’ютерів і їх окремих елементів.

Перше що вони запропонують зробити, це провести діагностику.

З цим завданням професіонал впорається швидко і ефективно.  При його сприянні користувач ПК зможе прийняти правильне рішення щодо необхідності покупки нової комплектуючої деталі або проведення ремонту, адже нерідко БІОС подає звуковий сигнал з інших причин, а зникнення звуку може, є лише наслідком проблем з операційною системою, під управлінням якої працює ПК.

Заміна звукової карти самостійно

У даній темі ми будемо розглядати апгрейд комп’ютера, заміну звукової карти. Для людей які займаються музикою необхідно купувати окрему звукову карту, так як стандартна звукова карта частіше за все не високої якості і з цього не зовсім підходить для професійної роботи. У заміні звукової карти як і в заміні інших комплектуючих, немає нічого складного. А також є звукові карти, які підключаються через USB, даний тип звукової карти дуже зручний для власників ноутбуків, так як в ноутбуці немає такої можливість замінити комплектуючі, а заміна чіпа на материнській платі вам нічого нового не дасть. Тому для володарів компактних машин, рекомендуємо купувати звукову карту і підключати її за допомогою USB.

Заміна звукової карти

Що слід знати:

У вас з’явилася можливість поставити нову і більш звукову карту. Розглянемо нюанси, які потрібно знати при заміні звукової карти. Якщо ви вперше стикаєтеся з даний процесом, то можливо вам буде трохи незрозуміло, в основному питання виникають при виборі самої звукової карти. Все залежить від того для чого вам саме потрібна звукова карта, може вам необхідна під заміну згорілої звукової карти, а може бути ви пошиновувач гострих відчуттів і високої якості. То вам краще звернути увагу на характеристики і на спеціалізацію звукової карти, на те з якою метою вам вона необхідна, щоб уникнути при покупці «кота в мішку».

Класифікація звукових плат для ПК:

 • Мультимедійні (використовуються в основному для перегляду кіно, музики та ігор)
 • Напівпрофесійні та професійні (даний тип звукової карти застосовується для якісної обробці звуків і прослуховування якісної музики)
 • Універсальні

Встановлення нової звукової карти

Ми визначилися з вибором звукової карти, і у нас вже є нова звукова карта яку ми бажаємо встановити, переходимо до її встановлення. Першим що вам потрібно буде зробити – це зняти бічну кришку з вашого системного блоку, відкрутивши з задньої частини пару гвинтів. Далі після того як ви розкрили корпус, перед вами буде плата, з встановленими платами на ній, але не будемо губитися.

Звертаємо увагу на те, що слот під звукову карту у вас може бути вільний. Все залежить від того, чи використовували ви встановлену або вбудовану звукову карту. Якщо ж ви вже колись то монтували нову звукову карту то вам не складе проблем визначити її на материнській плати і замінити, для тих хто не знає як вона виглядає і що з себе вона представляє, звертаємо увагу на фотографію, на ній відзначені стрілочки роз’єми в які є можливість встановити звукову карту, але в який роз’єм вам її встановлювати, ви можете прочитати в інструкції самої звукової карти.

Отже вам необхідно зняти з корпусу заглушки, які утримуються за допомогою кріпильних гвинтів. Зверніть увагу на те, що в більш дешевих моделях корпусу, дані заглушки потрібно видавлювати.

Перед встановленням слід зняти відео карту, так як можливо у вас створиться незручність під час встановлення звукової карти.

Далі встановлюємо назад вашу ведеокарту, все процес установки звукової карти закінчено. Ззаду корпусу у вас, разом з встановленою відео картою, має виглядати саме так як на фото.