Ремонт зовнішніх акумуляторів Львів. Power bank – це переносний мобільний зарядний пристрій, оснащений USB виходом.  Щоб почати використовувати цей прилад, потрібно мати тільки USB провідник, який підходить під ваш мобільний телефон.  Крім телефонів, Power bank також може заряджати будь-які кишенькові пристрої.

Це пристрій мало відрізняється від іншої техніки, тому з часом він приходить в непридатність.  Ремонт зовнішніх акумуляторів power bank у Львові можна здійснювати як самостійно, так і в сервісному центре компанії FIXME. Далі ми детально розповімо про те, як розібрати портативний акумулятор своїми руками.

Самостійний ремонт повербанка

Ремонт зовнішніх акумуляторів у Львові буває декількох видів.  Хочеться зупинитися на найпоширеніших несправностях, і розповісти, як виправити це в домашніх умовах.

Виламане гніздо зарядки
 • Ремонт зовнішнього акумулятора телефону починається з розбирання корпусу. Варто переконатися, в тому, що micro-USB роз’єм відсутній.
 • Використовуючи паяльник, від’єднуємо плату від акумулятора. Таким чином, вдасться уникнути замикання.
 • У місці розташування micro-USB, потрібно прибрати залишився олова. Для цього потрібно застосувати зубочистку.  Розплавлене олово виштовхується через отвір.
 • На місце припаюємо новий micro-USB роз’єм. Важливо припаяти останні контакти по краях, з їх допомогою струм передається в акумулятор.
 • Підключаємо переносний акумулятор із зарядним пристроєм. Індикатор зреагує на  електрику, що надходять.
 • Припаюємо акумулятор, для накопичення заряду.
 • Збираємо корпус в зворотній послідовності.

Таким чином, можна відремонтувати Power Bank в домашніх умовах.

Перестав включатися

При натисканні на кнопку включення, пристрій не запускається, що говорить про його несправність.

 • Відкрити корпус батареї можна і кухонним ножем. Важливо акуратно роз’єднати запори, щоб уникнути відламування частин пластмаси.
 • З’явиться доступ до акб всередині портативної зарядки. Їх знаходиться декілька в одному корпусі.  Деякі виробники «лукавлять», вказуючи завищену потужність, ніж насправді.
 • Заміряємо напруга в акумуляторних батареях. Якщо розташування паралельно, то визначити пошкоджену частину буде проблемно.  А якщо станеться збій в зарядці, то це призведе до руйнування системи.
 • Знайшовши батарею з мінімальним зарядом, потрібно здійснити зарядку індивідуально. Для цього застосовується спеціальний блок-живлення.  Таким чином, вдається відновити енергетичний потенціал батареї.
 • Перевіривши таким способом батареї, необхідно натиснути на кнопку включення. Якщо індикатор засвітиться, значить, робота виконана правильно.
 • Після цього корпус збирається в зворотній послідовності.

Відкривши корпус нашого портативного пристрою ми бачимо кілька літій-іонних акумуляторних батарей, розміром 18650, як в АКБ ноутбука.  Кожен акумулятор, в теорії, дає 4000 мА / год, але на практиці ємність батареї буде набагато нижчою від заявленої.

При покупці зовнішнього акумулятора необхідно, в першу чергу, враховувати бренд і вартість пристрою, а також його ємність.  Не потрібно думати, що купивши дешевий 50-ти мілліамперний Power bank, він буде відповідати свій наклейці.  У такому випадку потрібно шукати золоту середіну.Ми трохи відволіклися, тепер повернемося назад до ремонту зовнішнього акумулятора Львів.

При натисканні на єдину кнопку повербанка, пристрій почне запускатися протягом двох секунд, про це нам повідомляє світлодіод.  На виходах USB має з’явитися напруга в 5В.  Якщо це не відбулося, то треба виконувати наступне. Для початку поміняємо напругу на батареях повербанку.  Тут можуть виникнути труднощі, так як там все зварено, і відпаяти не вдасться.

Потім перевіряємо можливий перекіс по напрузі і зарядному струму.  Це також позначиться на працездатності повербанку.  Якщо станеться коротке замикання в однієї з батарей повербанку, то інші також прийдуть в непридатність.

Щоб це перевірити, потрібно виміряти напругу пристрою.  Якщо воно більше 3В, то проблема полягає в батареях і їх треба тільки замінити.  А якщо напруга становить 1В, то повербанк також не працюватиме, тому що схема не побачить батарею з такою низькою напругою.

Підвищити напругу пристрою доведеться вручну.  Для цього треба зарядити Power bank від джерела мережі, при цьому виставити струм 1А і потримати на зарядці близько 10 хвилин або поки напруга не дійде до 3В.

Тепер повербанк повинен запуститися і один з світлодіодів спалахнути синім кольором, показуючи зарядженість пристрою в 25%.  Далі будуть світитися світлодіоди в 50%, 75%, 100% відповідно. Зараз вже можна підключити Power bank до USB комп’ютера і зарядити його на 100%.  На це піде приблизно 8 годин, оскільки зарядний струм має обмеження схемою до 0,5.

На цьому ремонт зовнішнього акумулятора Львів закінчився, але не потрібно відразу закривати корпус, а слід почекати до кінця дня, щоб дізнатися з якою швидкістю падає напруга на повербанку.  Якщо падіння склало менше 0,1, то це означає, що повербанк знаходиться в нормальному стані, а якщо більше 0,1, то значить є проблема в пристрої, яку потрібно також знайти і усунути, в іншому випадку через два тижні Power bank знову почне  глючити.

Як бачите, в неважких випадках, відремонтувати Power bank можна самостійно, тільки для цього треба докласти трохи зусиль і старання, і тоді у вас все вийде.

Ремонт зовнішнього акумулятора в сервісному центрі

Полагодити зовнішній акумулятор можна самостійно вдома, але краще скористатися послугами по ремонту зовнішніх акумуляторів у Львові.  У домашніх умовах відновлення здійснюється в тому випадку, якщо присутні спеціальні пристосування, а також витратні матеріали.  Купуються запчастини в радіо-магазинах, або замовляються в інтернет-магазинах.

Дуже часто виникає питання, «як розібрати портативний акумулятор» в домашніх умовах?  Полагодити Power Bank вдома можна, але ця процедура є складною і проблематичною.  Тому варто звернутися в спеціальний сервісний центр.

Сервісні служби мають спеціальне обладнання, за допомогою якого можна провести діагностику.  Після цього, використовуючи професійні пристосування, здійснюється розбирання корпусу переносного акумулятора.

Потім, знайшовши несправність, вона буде усунена в короткий термін.  Це пояснюється досить просто – наявність запчастин, а також досвіду в подібних роботах.

Переваги ремонту зовнішніх акумуляторів у Львові в сервісному центрі:

 • Є склад оригінальних запчастин, які будуть використані для ремонту.
 • Сервіс працює тривалий час? Про нього багато позитивних відгуків?  Значить, робота здійснюється фахівцями з величезним досвідом роботи в даній сфері.
 • З огляду на наявність інструменту, робота буде виконуватися якісно, ​​швидко.
 • Всю відповідальність за ремонт буде нести компанія, а значить в разі помилки, сервісний центр буде зобов’язаний відшкодувати вартість портативного акумулятора.
 • Найчастіше, діагностика виконується безкоштовно. При врахуванні того, що ремонт буде виконуватися в сервісному центрі проводять діагностування.
 • Будь-який сервісний центр дає гарантію на виконану роботу. Цей термін в кожної компанії різний, але наявність гарантії говорить про те, що виконавець упевнений в якісному ремонті.

Єдиним мінусом даного способу є – вартість робіт.  Дуже часто вона порівнянна з вартістю портативного акумулятора.  І тому ремонтувати варто тільки ті пристосування, які мають великий обсяг заряду, і високу вартість.

Кожен має право сам вибирати, яким способом здійснювати ремонт зовнішніх акумуляторів у Львові.  У домашніх умовах цей процес може розтягнутися на тривалий час, і всьому виною буде:

 • відсутність запчастин;
 • недолік спеціального обладнання;
 • неправильна діагностика.

Сервісний центр може запропонувати рішення даної проблеми в найкоротший термін, і якісно.  Також, на час ремонту, співробітниками сервісного центру може бути надано – портативний акумулятор.

Вирішувати вам, яким способом користуватися.  Але краще віддати перевагу професіоналам – адже вони мають досвід і необхідне обладнання.

Як вибрати портативну зарядку (Power Bank) – параметри зовнішніх акумуляторів

Ми всі звикли до свободи переміщень, постійного використання електронних помічників в дорозі, на роботі, в процесі відпочинку.  Людині складно провести хоча б один день без засобів зв’язку і комунікацій.  Цілком природно, що періодично виникають проблеми з використанням гаджетів, найчастіше користувачам доставляють незручність старі батареї.  До сьогоднішнього дня нескладно зарядити смартфон в будь-якій точці світу, незалежно від наявності електромереж.  Для вирішення подібних завдань ідеально підійде зовнішній акумулятор, створений одним з відомих виробників.  Ці невеликі пристрої встигли по достоїнству оцінити мільйони користувачів.  Про нюанси підбору варто розповісти більш докладно, адже споживчий ринок буквально завалений десятками моделей самого різного походження.

Як вибрати хорошу портативну зарядку

Почати логічно з того, що ця річ – дійсно незамінний аксесуар для любителів подорожей.  Вироби також затребувані людьми, що ведуть активний спосіб життя в мегаполісах.  Навіть сама мініатюрна універсальна модель зберігає енергію, якої вистачить для здійснення кількох телефонних дзвінків.  Власник батареї захищений від випадковостей і прикрих моментів, адже у нього завжди під рукою накопичувач енергії.

Технічні характеристики

Такі дані, як ємність характеризуються в мАг, щоб не помилитися в підборі за цими показниками треба заздалегідь визначитися з пристроями, що вимагають підзарядки.  Для звичайних телефонів, простих засобів зв’язку буде цілком достатньо Power Bank з показниками 4000-5000 мА-ч, якщо ви збираєтеся заряджати більш потужну електроніку, таку, як ноутбуки, то слід замовляти моделі з показниками в три-чотири рази більше.

Не варто нехтувати такою інформацією, як сила струму.  Заглиблюватися в нетрі різних показників не станемо, скажемо лише про те, що старим гаджетам цілком достатньо 0,5 А. Користувачі все частіше вважають за краще екземпляри з функцією швидкої зарядки.  У такому випадку потрібен зарядний пристрій від 1А.  А краще зупиніть свій вибір на виробі з параметрами 2 А. Чому так вважають фахівці?  Справа в тому, що вам неминуче доведеться міняти застарілий смартфон з різних причин.  Рівень можливостей звичайного зарядного пристрою вже не задовольнить сервісні «запити» новенького смартфона.

Комплектність поставки

За інших рівних умов варто віддати перевагу зразку, оснащеному додатково кількома адаптерами.  Якщо виробник не пропонує їх в комплекті, постарайтеся обов’язково придбати настільки важливі аксесуари:

 • напевно буде потрібно мікро USB, за допомогою яких сьогодні підключаються багато гаджетів;
 • бажано придбати Lightning, повністю сумісний з «яблучної» продукцією;
 • не можна забувати про застарілу техніку, яку періодично використовуєте, перевірте наявність міні USB в комплекті;
 • може стане в нагоді застарілий «яблучний» перехідник.

Увага роз’ємам

Замислюючись над тим, як правильно вибрати портативний зарядний пристрій, ніколи не виходите з поточної ситуації у вашому житті.  Завжди дивіться трохи в перспективу, приймайте в розрахунок, що якість життя напевно зміниться на краще.  Тому перевагу варто віддати зарядці, оснащеній хоча б двома USB-роз’ємами.  В такому випадку помітно підвищуються функціональні можливості джерела живлення.  Можна паралельно заряджати пару телефонів, інші споживачі енергії.

Корпус і індикатори

Більш привабливим варіантом у всіх випадках вважається металевий корпус, здатний оберегти накопичувач енергії від механічного впливу.  Якщо ви знаєте за собою такий недолік, як недбалість у поводженні з технікою, задумайтеся про покупку продукції в протиударному корпусі.  У повсякденній експлуатації значно зручніше портативний зарядний пристрій для телефону, оснащене індикаторами.  Користувач завжди має актуальну інформацію про обсяг енергії що залишився, час, який потрібен до повного заряду накопичувача.