Ремонт вишивальних машин у Львові – гарантія якості і професійна діагностика несправностей.  Ми повертаємо до життя навіть безнадійно зламану техніку.  Працюємо з побутовими вишивальними машинами та промисловими машинками всіх марок.  Ремонтуємо і обслуговуємо як Одноголівкові, так і Багатоголівкові вишивальні машини, рукавної і плоскої вишивки.

В даний час ремонт вишивальних  машин у Львові проводяться безліччю майстерень.  Щоб зробити правильний вибір серед величезної кількості пропозицій, спробуйте дізнатися відгуки клієнтів про обрану Вами майстерню, а також придивіться до професійних якостей майстрів і, звичайно, вартості їх послуг.

Сервісний центр компанії FIXME пропонує здійснювати ремонт вишивальних машин Львів і оверлоков тільки в спеціалізованій майстерні, механік швейного обладнання якої володіє значним досвідом і необхідними знаннями для проведення цієї, практично ювелірної за своєю точністю, роботи.  Зазвичай налагодження і ремонт вишивальних машин Львів які здійснюються професійними майстрами, проходить в два етапи.  Перший з них полягає в проведенні діагностичних заходів, в процесі яких виявляються всі виниклі неполадки або поломки.  На даному етапі майстер – слюсар по ремонту швейного обладнання уважно вивчає несправність приладу, і складає список тих складових частин, які необхідно полагодити, а при неможливості цього, замінити.

Ремонтуючи швейне обладнання, розцінки його проведення майстер вказує відразу.  Після їх узгодження, механік приступає безпосередньо до усунення несправності (заміні непридатних деталей і подальшій настройці).  Настроювання, налагодження і ремонт вишивальних машин Львів може зайняти від одного до декількох днів.  Якщо мова йде про пристрої, що використовуються для побутових потреб, то час, витрачений на це, за великим рахунком, має мале значення.  Однак, якщо необхідний ремонт промислових швейних машин, то в цьому випадку, так би мовити, «час – гроші».  Адже поломка і, отже, простий однієї одиниці промислового обладнання загрожує для підприємства втратою значної частини прибутку.  Тому тут потрібне проведення термінових ремонтних робіт.

Як вибрати вишивальну машину для дому

Сучасна вишивальна машина – високотехнологічний пристрій, що дозволяє за короткий час і якісно створити гарний складний візерунок, над яким вручну довелося б працювати дуже довго.  Це може бути монограма на серветці, репродукція картини, малюнок на скатертини, виконані різними техніками (хрестик, гладь і ін.) Доступно такому обладнанню і об’ємна вишивка пряжею або стрічками.

Особливості вишивальних машин

Дуже важливо правильно вибрати побутову вишивальну машину, яка дозволить створювати буквально твори мистецтва.  Для цього необхідно знати, чим відрізняються моделі між собою.  Але спочатку необхідно уточнити, що пропоновані зараз агрегати мають комп’ютерне управління і інформаційний дисплей.  Програмне забезпечення керує всією роботою в режимі напівавтомата або автомата.  В пам’яті машини є більш ста дизайнів, можна придумати і завантажити свій чи знайдений в інтернеті.

При виборі машини для вишивки необхідно звертати увагу на такі властивості:

  1. Одноголкова або багатоголкові. Для дому цілком достатньо простого і тому дешевого агрегату з 1 голкою.  Вони компактні і легкі, тоді як машини з декількома голками габаритні, але і більш продуктивні.
  2. Розмір поля вишивки. Він залежить від величини ходу каретки і п’ялець.  Якщо п’яльці переставні, то таке поле можна збільшити.
  3. Швидкість роботи. Вона може бути 300-700 ст / хв., А на прямих ділянках досягає і 1000 стібків в хвилину.
  4. Спосіб завантаження даних. Дизайн в машинку можна передати з підключеного через USB-порт до неї ноутбука, ПК, смартфона.  У деяких моделях є wi-fi.
  5. Оснащення автоматичною обрізкою і закріпленням нитки, датчиками її закінчення.
  6. Потужність процесора – чим вона вища, тим функціональніше буде агрегат. Крім того, він дозволяє краще редагувати малюнок, точніше його відтворювати на тканині.
  7. Вид дисплея. Є кольорові і монохромні.  Чорно-білі екрани цілком підійдуть для домашньої вишивки.  Вони показують номер кольору, час до кінця операції, кількість стібків на певний фрагмент.  Машинки з кольоровими дисплеями дорожче, але і, природно, краще.

Компанії-виробники

Вибрати вишивальну машину можна по лідерам ринку вишивальних машин.  Ними є компанії Janome, Вernina, Brother.

Японський бренд «Бразер» заслужив особливу популярність у користувачів.  Цьому посприяла політика компанії, яка виробляє технологічні багатофункціональні пристрої для вишивки.  Будь-яка модель, будь вона дорогою або бізнес-сегмента, гарантовано має високу якість.