068-292-90-10
VIBER

Ремонт водонагрівачів Львів. Водонагрівач, він же бойлер, він же …))) сьогодні став одним з найпопулярніших електричних побутових приладів. Бойлер впевнено зайняв свою нішу, в прямому і в переносному сенсі, майже в кожній другій квартирі, будинку або дачі. Дуже приємно завжди бути впевненим, що твоя хата не залишиться без гарячої води. А в зв’язку з подорожчанням тарифів на гарячу воду, дуже багато споживачів вважають більш вигідним не користуватися гарячою водою, а нагрівати воду бойлером.

Будова бойлера – не з розряду складних побутових приладів, але тим не менш, поломки бойлера трапляються. Ремонт водонагрівача у Львові краще довірити професіоналу.

Ось деякі ознаки поломок бойлера:

1) Бойлер не включається (якщо лампа на бойлері не горить, перевірте розетку або живить автомат).

2) Вода в бойлері недостатньо гаряча.

3) Протікання води із з’єднань на бойлері.

4) Протікання води через стінку бака бойлера.

5) Знос анода в баку бойлера.

Ціна ремонту бойлера у Львові залежить від його модельного ряду, складності необхідного ремонту і вартості запасних частин.

Помітивши будь-яку поломку бойлера, ви завжди можете зробити дзвінок в наш сервіс, ми проводимо ремонт водонагрівачів у Львові. Наш майстер, виконає діагностику бойлера і зробить висновок підлягає Ваш бойлер ремонту або взагалі, чи доцільний ремонт бойлера в вашому випадку.

Так, буває і таке. Як правило такою поломкою є протікання води через стінку бака бойлера. Це говорить про те, що анод в вашому бойлері давно розчинився і під удар електрохімічної корозії потрапив корпус водонагрівача, що призвело до появи водяного свища. Або ж корозія сталася в ході довгого часу експлуатації, на яке і був розрахований Ваш бойлер. Бойлер – апарат високого тиску, тому намагатися варити пошкоджені іржею стінки бака ми категорично не рекомендуємо!

В такому випадку необхідно придбати новий бойлер.

Діагностика та ремонт бойлерів

Електронагрівачі різних марок користуються попитом на ринку як один з оптимальних варіантів забезпечити житловий або промисловий об’єкт гарячою водою. Устаткування відрізняється технічними характеристиками, такими як потужність, об’єм резервуару, тип підключення, швидкість нагріву рідини. Встановлення бойлерів повинно виконуватися кваліфікованими майстрами для того, щоб уникнути помилок і передчасних поломок. Якщо в процесі експлуатації зафіксована несправність, діагностику і ремонт можуть виконати інженери нашого сервісного центру компанії FIXME.

Традиційні поломки електроводонагрівачів

Сучасні електрводонагрівачі марок Термекс, Арістон, Електролюкс, Балу, Зануссі та інших брендів відрізняються високою надійністю і продуктивністю. Поломки обладнання фіксуються досить рідко. Основними причинами дефектів стають помилки при підключенні, встановлення та налаштування, проблеми з енергопостачанням, відсутністю заземлення.

Бойлери виходять з ладу при відсутності періодичного технічного обслуговування, коли власник забуває вчасно проводити діагностику і усувати потенційні дефекти. Використання неякісної води призводить до збільшеного утворення накипу, за рахунок якої нагрівальні елементи передчасно перегорають. Заводський брак фіксується досить рідко, але повністю виключити такий варіант неможливо. Найчастіше бракованими виявляються електронагрівачі виробництва невідомих на ринку компаній.

Основними дефектами електронагрівачів різних марок є:

 • Вихід з ладу нагрівальних елементів через утворення накипу. У більшості випадків ремонт передбачає заміну Тену на аналогічну запчастину, після чого перевіряється працездатність обладнання і швидкість нагріву води.
 • Одними з найбільш складних поломок вважаються протікання, що утворилися внаслідок корозійних процесів. У деяких випадках вдається заварити бак, але найчастіше потрібна повна заміна електрообігрівача.
 • Протікання також можуть фіксуватися в місцях підключення бойлера до мережі, що підводить і відводить. . Для ремонту водонагрівача Львів досить замінити прокладки та ущільнювачі, відновити герметичність системи.

 • Слабкий набір на виході з бака може бути викликаний утворенням накипу в запобіжному клапані або змішувачі. Така несправність усувається досить швидко, якщо є достатній досвід, навички та відповідне обладнання.
 • У деяких випадках слабкий нагрів води або його відсутність зумовлено виходом з ладу датчика, який невірно відображає температуру рідини всередині резервуара.
 • Причинами звернення в сервісний центр можуть ставати проблеми з електропроводкою, розеткою і електронікою бойлера. Досвідчений майстер швидко визначить фактичну причину і зробить роботи з усунення дефектів.
 • Власники водонагрівачів можуть звертатися в сервісний центр по причині неякісної роботи техніки. Часто повільне нагрівання води фіксується через невірне підключення бойлера, коли монтажники переплутали патрубки.

Всі зазначені причини оперативно і якісно ремонтуються співробітниками нашої компанії. Досвідчені інженери визначать дефект на обладнанні будь-якого типу, після чого запропонують доступний і оптимальний варіант відновлення техніки.

Як проводиться ремонт водонагрівача у Львові

Поломка нагрівального елементу є основною причиною звернення власників бойлерів в наш сервісний центр. У деяких ситуаціях вдається відновити працездатність наявного Тену, в інших випадках потрібна заміна модуля. Технологія відновлення працездатності бойлера наступна:

 • Устаткування відключається від мережі енергопостачання, перекривається подача води, залишки рідини зливаються з бака. Для цього достатньо відкрити кран подачі гарячої води і підставити ємність.
 • Від’єднується електропроводка зі зворотньої частини Тену, після чого згвинчуються фіксуючі гайки. Нагрівальний елемент демонтується з баку.
 • Перевіряється стан внутрішньої частини резервуару, при необхідності проводиться його очищення від накипу. У деяких випадках потрібно замінити прокладку, що забезпечує герметичність обладнання.
 • Нагрівальний елемент оглядається на предмет наявності дефектів. Якщо вода в баку нагрівалася, але процес був повільним, ТЕН необхідно просто очистити від накипу. Для цього використовується механічний інструмент і спеціальні засоби.
 • Якщо вода в баку не нагрівалася, ТЕН необхідно поміняти на аналогічну модель.
 • Встановлення нагрівального елементу, підключення проводки і запуск водонагрівача в експлуатацію здійснюються в зворотній послідовності.

Замінити термостат на бойлері ще простіше. Для цього досить демонтувати захисну кришку, відкрутити фіксуючі гайки і зняти елемент, що вийшов з ладу. Для заміни використовується аналогічна запчастина. Ремонт бака, пов’язаний з виникненням протікання, виконується з застосуванням зварювального обладнання силами кваліфікованих майстрів.

Наша компанія займається ремонтом електричних водонагрівачів Термекс, Арістон, Електролюкс, Балу, Зануссі та інших марок. Досвід і професіоналізм співробітників дозволяє виявляти і усувати найскладніші поломки. Інженери сервісного центру оснащені сучасним обладнанням, використання якого робить ремонт водонагрівачів у Львові і їх профілактику більш оперативними і якісними. Оформити заявку і викликати майстра можна в будь-який час. Для цього достатньо зателефонувати нам або заповнити форму зворотного зв’язку на сайті.

Гарантійний ремонт водонагрівача

Припустимо, Ваш водогрійний апарат вийшов з ладу, і, відповідно Ви зараз читаєте ці рядки. Ремонт водонагрівача Львів – це завжди немислимі фінансові витрати. Що ж робити? Безумовно, організувати ремонт по гарантії водонагрівача, звичайно, в тому випадку, якщо він ще допустимий за термінами експлуатації. Гарантійний ремонт техніки (водонагрівача) допоможе уникнути непотрібних витрат. На даний момент багато компаній-виробників надають гарантію на бак водонагрівача від 3 до 5 років і вище. У той же час потрібно розглядати, що гарантія на бак не поширюється на електричну частину – на неї термін гарантії окремий, не більш як 2 років, а досить часто і того менше.

Однак поламана електрична частина – це ще півбіди, адже в більшості випадків відремонтувати такий дефект ще цілком можливо. У разі ж розгерметизації (псування) бака водонагрівач ремонту не підлягає. Отже, в тому випадку, якщо термін гарантії не закінчився, гарантійний ремонт водонагрівача Львів допоможе Вам уникнути суттєвої витрати грошей. Зрозуміло, ні магазин, ні сервісна організація не дуже (м’яко кажучи) зацікавлені в безкоштовному ремонті. Які ж аргументи сервісних організацій будуть причиною для відмови в гарантійному ремонті і як парирувати їх?

Отже, гарантійний ремонт товару (водонагрівача) не проводиться, в тому випадку, якщо:

 • Встановлення приладу було проведено неправильно, що в майбутньому послужило основною причиною поломки. Так є таке. Припустимо, в процесі самостійної установки водонагрівач падав, емаль ушкодилася. Або ж що-небудь покупець зробив неправильно, наприклад, користувався аварійною розеткою.
 • У гарантійному талоні відсутня печатка організації торгівлі. Як варіант – талон заповнений неправильно. Ще варіант – паспорт водонагрівача оформлений грамотно, однак ремонт водонагрівача Львів неможливий в силу того, що даний водонагрівач офіційно не призначений для продажу на території України. Що тут порекомендувати? Дивитися при покупці потрібно в обидва, як то кажуть, і не купувати нічого в підозрілих місцях. Домогтися гарантійного ремонту в такому випадку буде важко.
 • Гарантія на бак 7 років, однак, в гарантійному ремонті відмовлено. Причина – користувач нехтував вимогами інструкції по щорічному обов’язковому чищенні баку силами виключно уповноваженого сервісного центру. В даному випадку сервіс правий. Семирічна гарантія допустиме лише за умови щорічного чищення (не безкоштовно, зрозуміло) і відповідних відміток в гарантійному талоні. Причому деякі фірми-виробники вимагають вклеювати спеціальні голограми в талон, що виключає будь-які махінації. Що порекомендувати – спробуйте по-хорошому домовитися з майстрами.

 • Користувач самостійно злив воду і привіз водонагрівач в магазин / сервісний центр. У тому випадку, якщо водонагрівачу покладено гарантійний ремонт / заміна, ніколи не намагайтеся що-небудь зробити. Спочатку викличте майстрів для гарантійного ремонту додому. По-перше, вдома їм простіше оцінити обстановку, і дізнатися точну причину поломки. По-друге, саме так рекомендують в інструкціях багато компаній-виробників. Приступати до самостійного ремонту водонагрівача Львів або ж самостійної заміни сторонніх організацій лише за умови повної нездійсненності домогтися гарантійного ремонту.
 • Причиною поломки стали перебої в електричній мережі. Тут довести що-небудь сервісу буде майже нереально, тому як в перебоях ні сервіс, ні користувач ні винні. У цьому випадку закон про гарантійний ремонт передбачає оплату ремонту засобами підприємства електромережі. Безумовно, досягти цього майже нереально.
 • Пристрій не був заземлений. На жаль, безліч водонагрівачів грамотно заземлити просто неможливо, тому як в житлі заземлення просто не передбачено. Однак прикручувати заземлюючий контакт до водопровідної / каналізаційної труби – груба помилка, набагато краще взагалі нічого не робити. Заземлення можна влаштувати, об’єднавши заземлювальну клему водонагрівача і корпус щитка на сходах.

У тому випадку, якщо сервіс висуває інші причини, уважно читайте технічний паспорт водонагрівача, не дайте себе обдурити. Домігшись гарантійного ремонту, Ви не тільки економите гроші, але і відновлюєте справедливість у всьому світі. Є варіант – звернення до “Товариство по захисту прав споживачів”.

Ремонт водонагрівача: діємо самостійно

Складно переоцінити важливість такого побутового приладу, як водонагрівач. Він виручає нас в міському середовищі в періоди відключення гарячої води, і стає абсолютно незамінним в заміському будинку. На дачі для повноцінного відпочинку особливо необхідні комфортні умови. А про який комфорт може йти мова, якщо доводиться мити посуд в холодній воді, не кажучи вже про неможливість прийняти душ? Тому установка бойлера стає цілком логічним рішенням. Однак за цим приладом, як і за будь-якою іншою технікою, потрібно доглядати, проводити періодичне чищення. Але навіть вчасно вжиті профілактичні заходи, на жаль, не завжди здатні захистити агрегат від будь-якої несправності або поломки. Отже поговоримо про те, як виробити ремонт водонагрівача Львів своїми руками.

Водонагрівач важливий як для міської квартири, так і для заміського будинку

Як це не дивно, але більшу частину поломок бойлера, що виникли, цілком можна усунути самостійно. Причому не має особливого значення, чи встановлений у вас складний агрегат з електронним управлінням або ж ви віддали перевагу обмежитися елементарним механізмом. Будова майже всіх водонагрівачів є типовою, тому при наявності спеціального інструменту ви зможете без зусиль впоратися з виниклою проблемою.

Ремонт будь-якої техніки слід почати з правильного визначення виниклої несправності. Що стосується водонагрівачів, то їх несправності зазвичай бувають двох типів:

 • поломка нагрівального елементу;
 • пошкодження баку, і, отже, порушення його герметичності.

Як зрозуміти, що з ладу вийшов нагрівальний елемент? Немає нічого простіше: ваш бойлер просто перестане працювати. При цьому термостат дає команду “включити обігрів”, але рідина не нагрівається. Індикатор теж не загоряється (хоча слід зазначити, що в деяких випадках може просто перегоріти лампочка). Ваші дії в даному випадку повинні бути наступними: знайдіть інструкцію (опис) до бойлера і, ознайомившись із нею, придбайте новий ТЕН, а також необхідний ремонтний комплект.

Якщо бак вашого водонагрівача почав протікати, то, швидше за все, виникли труднощі з ущільнювальною манжетою. Її використовують для того щоб закрити горловину бойлера. Найбільша неприємність полягає в тому, що таке протікання починається непомітно, поступово, через що всередині механізму утворюється цілий шар накипу і вапна. Добре, якщо ви виявили протікання на ранньому етапі, і стінки бака ще не встигли серйозно постраждати. В цьому випадку врятувати становище можна звичайним чищенням – хоч і ретельним і акуратним. Після цього вам потрібно буде перепакувати горловину бойлера, замінивши при цьому магнієвий анод.

Більшу частину поломок бойлера можна усунути своїми руками

Ще однією, вельми неприємною несправністю, стає поломка термостата. Визначити це можна по тому, що бойлер або не включається зовсім, або при досягненні максимальної температури просто не вимикається. В цьому випадку до ремонтних робіт слід приступити негайно.

Після того, як ви визначили поломку, пристрій слід розібрати. Спочатку його відключають від електромережі, потім повністю зливають воду (робиться це через патрубок, який подає холодну воду), потім знімають зі стіни.

Якщо у вас водонагрівач класичного типу (вертикальний), то доступ до робочих вузлів у нього розташовується в нижній частині. Потрібно буде відкріпити кришку, яка закриває доступ до них. Прибравши захисний кожух, ви виявите електричну розводку: червоний, синій і жовто-зелений провід. Ваші наступні дії такі: синій і червоний провід (вони окільцьовані клемами) потрібно буде скинути з контактів нагрівального елементу. Жовто-зелений ж слід від’єднати шляхом скручування гайки заземлення на корпус. Після цього спокійно можна відключити і інші дроти – регулятора температури і термостата. Останнім знімають тепловий провідник (в деяких випадках він представляє собою звичайний тонкий мідний дріт). Далі видаляють гайки, які фіксують технічний фланець, і, власне, знімають сам фланець з горловини. Тепер можна приступати до чищення більшості функціональних елементів. Потрібно буде кілька разів залити всередину і злити рідину через горловину бойлера, щоб позбутися від великих часток бруду і нальоту. Проведіть після цього візуальний огляд баку: на ньому не повинно виявитися корозії, матеріалу, що глибоко в’ївся в структуру. Не обділяйте увагою і зварні шви – вони теж повинні бути в хорошому стані. З горловини бойлера теж потрібно видалити сліди іржі і відкладень.

Пам’ятайте про те, що бак ні в якому разі не можна чистити механічним шляхом: так його можна пошкодити ще сильніше. Скористайтеся спеціальними хімічними складами, які продаються в магазинах. При бажанні можна користуватися щіткою з м’яким ворсом із пластику.

Найчастіше ремонт водонагрівача Львів полягає в тому, щоб правильно визначити несправність і придбати і встановити нову деталь

Якщо поломка вашого водонагрівача полягає у виході з ладу електричної схеми, то визначити це можна після того, як буде знята захисна кришка. Щоб зрозуміти, який саме елемент вийшов з ладу, скористайтеся мультиметром. Якщо при подачі напруги на ТЕН (не більше 3-4 секунд) не відбувається його нагрівання, значить, він згорів. Якщо ж при включеному термостаті відсутня напруга, стає зрозуміло, що проблеми полягають в електричній схемі. Рухаючись плавно від Тену до проводу живлення, відшукайте місце поломки. Коли ви вимірюєте опір Тену, то показники повинні знаходитися в діапазоні від 15 до 60 Ом (це залежить від потужності приладу). Якщо все в межах норми, значить, несправність стосується керуючого термостата.

Після того як ви знайшли несправну деталь, слід придбати в магазині нову і встановити її замість старої. Після цього водонагрівач збирається, повертається на своє законне місце, перевіряється його працездатність.