Ремонт водяних насосів Львів. У більшості випадків насосне обладнання досить-таки якісне і довговічне.  Виконане з перевірених часом матеріалів, йому не страшний навіть пісок.  Такі агрегати здатні забезпечити необхідний натиск рідини і служать безвідмовно досить довгий час.  Втім, як і будь-яке, навіть саме надійне обладнання, насоси теж можуть ламатися.  Найчастіше їх ремонт вважається свідомо невигідним процесом, хоча в реальності справа йде зовсім інакше.

Насоси найчастіше ламаються при різких скачках напруги, холостого ходу, при потужному ударі, попаданні рідини на двигун і через його перегрівання.  У зимовий сезон головною причиною несправності є замерзання води в техніці.  Заподіяти несправність механізму може також невірно вибраний діаметр труби в робочій точці насоса, що тягне за собою забивання напірної трубопровідної системи насоса.  Варто відзначити, що самостійно проводити ремонт водяних насосів у Львові  не рекомендується, оскільки це може тільки погіршити стан насосного обладнання, тому доцільніше вдатися до послуг висококваліфікованих фахівців.

Сервісний центр компанії FIXME ремонтує всілякі види насосного обладнання будь-якого виробництва, що використовується як в побуті, так і в промисловості.  Наші досвідчені майстри здійснюють високоякісний ремонт свердловинних, поверхневих, циркуляційних, вібраційних, дренажних і фекальних насосів, каналізаційних установок та іншої насосної техніки в найкоротші терміни.

Основні особливості ремонту насосного обладнання

FIXME довгий час займається ремонтом водяних насосів у Львові.  Безпосередня співпраця з виробниками насосного обладнання дає нам можливість мати на складі великий запас запчастин, що, в свою чергу, значно знижує ціну послуг, що надаються.  Професіоналізм наших співробітників дозволяє стверджувати, що в переважній більшості випадків несправності вашого насосного обладнання відремонтувати буде значно дешевше придбання нового.

Ми проводимо повний спектр робіт з обслуговування і ремонту насосного обладнання:

 • заміна сальників, підшипників і масла;
 • реставрація роторного валу і посадочних місць;
 • заміна всіх елементів насосного обладнання;
 • перемотування двигунів (включаючи свердловинні і вібраційні моделі);
 • тестування обладнання (у нас є спеціальний випробувальний стенд, за допомогою якого перевіряються експлуатаційні характеристики техніки до і після ремонту, а також при замовнику в ході її видачі).

Остаточна ціна ремонту водяних насосів Львів повідомляється після його повноцінної діагностики, після чого замовник приймає рішення про те, ремонтувати його чи ні.  Оплачується ремонт при отриманні будь-яким зручним для замовника способом (готівкою, за безготівковим розрахунком або на карту).

Техобслуговування і ремонт насосного обладнання від компанії FIXME

Висококваліфіковані фахівці компанії FIXME вже довгий час виконують ремонт водяних насосів у Львові.  За час своєї роботи вони накопичили величезний досвід і успішно його застосовують.  Більш того, ми працюємо на виїзді, що гарантує за собою демократичну цінову політику на послуги з технічного обслуговування і ремонту насосного обладнання.

Основними достоїнствами співпраці з нашою компанією є:

 • професійна консультація і допомога у виборі насоса;
 • значний стаж роботи;
 • цілий комплекс послуг по ремонту насосної техніки;
 • використання виключно високоякісних матеріалів;
 • гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування;
 • гарантія на виконані роботи;
 • оптимальна вартість при найкращій якості.

Щоб уникнути несправностей насосного обладнання необхідно виконувати його очищення і профілактику не менш разу на півріччя та використовувати техніку з повним дотриманням користувальницької інструкції.  Ці елементарні маніпуляції приведуть до того, що ламатися насосне обладнання буде рідше, відповідно, і витрати на ремонт дорогої техніки значно знизяться.  Максимально захистити свою техніку від стрибків напруги електромережі дозволяє покупка стабілізатора.  Цим можна продовжити термін експлуатації не тільки насосним механізмам, а й іншим агрегатам, що функціонують від електромережі.

З метою продовження тривалості експлуатації обладнання експерти радять вчасно чистити трубопровід лінії, робоче колесо, зворотний насосний клапан.  Якщо ваш насос поламався, звертайтеся в нашу компанію.  Ми виконуємо ремонт водяних насосів у Львові високоякісно і оперативно.

Ремонт водяного насоса своїми руками

Ремонт водяного насоса Львів своїми руками часто виникає при непередбачених зупинках роботи пристрою.  Це може бути пов’язано зі зносом обладнання при тривалій його експлуатації, забрудненням пристрою.

Типи водяних насосів

Побутові насоси складають три основні групи, що залежить від властивостей перекачуваних рідин.

Вони можуть бути:

 • Дренажні, призначені для перекачування не надто сильно брудної води, які можуть використовуватися і для подачі чистої води, що робить агрегати універсальними. Застосовувати такі апарати можна для відкачування рідини з підвалів, затоплених паводковими водами, або перекачати з їх допомогою воду з басейну.  Мотор апарату добре захищений від проникнення всередину корпусу води.  Надійний сальник захищає вал двигуна від вологи.  Робоче колесо, на якому розташовані лопаті, при обертанні валу всередині камери, створює надлишковий тиск.  Порожнини, що знаходяться навколо електродвигуна насоса, створюють охолоджувальний контур, що дозволяє довгий час насосу працювати без перегріву.
 • Агрегати, що подають чисту воду, бувають: поверхневі, встановлюються на деякій відстані від джерела з водою, а всмоктування відбувається через жорсткий шланг або забірний трубопровід. Воду можна засмоктувати з глибини до 9 метрів.  … заглибні, частково або повністю опускаються в воду і потім подають її наверх.  Глибина забору рідини може бути до 100 метрів.  Відсутність тертьових деталей, постійне охолодження водою, захищає такі агрегати від перегріву.

Поверхневий насос

 • Каналізаційні пристрої, служать для викачування побутових стоків, у яких містяться тверді частинки. За конструкцією – це дренажні насоси, але зі спеціальним колесом, яке здатне рубати великі частини бруду на більш дрібні.  Без таких агрегатів неможливо виробляти роботу вигрібних ям в заміських котеджах.

Як вибрати водяний насос

Перед придбанням агрегату необхідно чітко визначити для яких цілей буде використовуватися обладнання:

 • Зрошення і полив присадибної ділянки.
 • Постачання будинку водою.
 • Виконання дренажних робіт.
 • Використання для вбудову в систему опалення.
 • Осушення водойм.

Після цього:

 • Розраховується напруженість експлуатації агрегату, що залежить від обсягу необхідної для потреб води.
 • Купувати модель, у якій невелика ціна, не варто. Обов’язково уважно вивчаються технічні характеристики пристрою, відгуки споживачів про нього.  Насос призначений для тривалої експлуатації, що вказує на довгострокове вкладення, а демонтаж і потім ремонт або заміна агрегату дуже затратні операції.
 • При вивченні технічних характеристик пристрою, особлива увага звертається на наступне:

*чи є захист насосу від «сухого ходу» і можливих перевантажень;

*бажано, щоб його деталі були виготовлені з нержавіючої сталі, це збільшить термін служби виробу.

 • Враховуються вимоги до електромережі, яка напруга необхідна для її використання.

Порада: Купуючи водяний насос, необхідно приділити увагу на величину допустимого відхилення напруги на агрегаті і наявність захисту електромотора від непередбачених стрибків напруги в системі.

Запобігання несправності насосу

Набагато простіше будь-яку поломку запобігти, ніж потім виконувати ремонт насосів водяних Львів.

Порада: Ідеально якщо регулярно проводиться профілактичний огляду та обслуговування обладнання.  Виконувати його потрібно хоча б один раз на рік, а оптимально двічі-перед початком інтенсивної експлуатацією навесні і восени після її завершення.

Порядок проведення профілактики полягає в наступному:
 • Насос дістається зі свердловини. Цей процес не завжди простий, особливо якщо глибина свердловини досить велика, а вага обладнання сягає 50 кілограмів.  Роботу потрібно виконувати з помічником.
 • Після вилучення насосу з джерела уважно розглядаються всі складові елементи обладнання.
 • Перевіряється наявність розривів на корпусі, наявність забруднень, чи немає вогнищ корозії.
 • Насос ненадовго запускається і прослуховується його робота, будь-який побічний звук може вказувати на наявність неполадок.
 • Імовірність виникнення поломок значно знизити допомагають періодичний контроль роботи агрегату і очищення його від бруду.
 • Пісок і мул на насосі вказують на необхідність розгойдування свердловини, інакше подальше замулювання може стати причиною поломки насосу, що усунути навряд чи вдасться.

Як відремонтувати водяний насос

Можливі причини поломок і методи їх усунення

Живлення на електромотор надходить, проте робоче колесо стоїть на місці

Причина поломки

Заблоковано робоче колесо, відбулося окислення вала

Як ремонтувати

При блокуванні робочого колеса стороннім предметом, необхідно його витягнути. Окислення, яке виникло при тривалому простої, може спровокувати блокування валу.  Вал необхідно провернути рукою, перед цим знімається захисний кожух, або робоче колесо

Причина поломки

Не відповідають паспортним даним параметри електричної мережі

Як ремонтувати

На введенні перевіряються параметри електромережі і підключення на колодці клеми

Насос не включається і немає ніяких звуків

Причина поломки

Відсутня напруга живлення або сталися порушення в електричному ланцюзі

Як ремонтувати

Перевіряються на введенні параметри напруги, відсутність пошкоджень електричних мереж та схема підключення насосу

Причина поломки

Ушкодився запобіжник через роботу електродвигуна з перевантаженням

Як ремонтувати

Змінюється пошкоджений запобіжник, а негативні результати вказують на пошкодження обмотки двигуна

Насос під час роботи видає невластивий шум

Причина поломки

Повітря потрапило в проточну частину, що, можливо, викликано перевантаженням електродвигуна

Як ремонтувати

Випускається повітря, що накопичилося.  Встановити автоматичний відвідник повітря в верхній частині обв’язки насоса

Причина поломки

Виникла кавітація в насосі, що супроводжується вібрацією

Як ремонтувати

В всмоктуючому патрубку тиск повинен бути вище кавитационного запасу насоса не менше, ніж на 0,5 м.вод.ст

Причина поломки

Утворився «сухий хід»

Як ремонтувати

Відсутність води у всмоктуючому патрубку

Причина поломки

Нижче висоти всмоктування відмітка рівня рідини

Як ремонтувати

Опустити насос або підняти рівень води.Воду з нижнього резервуара насосом можна піднімати на висоту не вище п’яти метрів за рахунок розрідження, яке зазвичай виникає в робочому колесі

Насос почав вібрувати

Причина поломки

Ушкодився підшипник

Як ремонтувати

Змінюються і змащуються підшипники.

Причина поломки

Не закріплений корпус насоса

Як ремонтувати

На рамі або фундаменті надійно закріпити насос.  При цьому повинна чітко виконуватися інструкція по монтажу та дотримуватись вимог проекту

Нижче паспортних натиск або подача води

Причина поломки

У зворотний бік обертається робоче колесо

Як ремонтувати

Це може статися з насосами, що мають трифазне живлення

Спрацьовує під час пуску зовнішній захист мотору

Причина поломки

Виникли неполадки в електричній частині

Як ремонтувати

 • Перевіряється наявність в клемній коробці всіх фаз.
 • Перевіряються всі контакти запобіжника.
 • Контролюється опір фази на заземлення

Дуже часто відбувається спрацьовування захисту двигуна

Причина поломки

У приміщенні висока температура

Як ремонтувати

Температура в приміщенні не повинна бути вище 40 ° C

Причина поломки

Пошкодилися підшипники

Як ремонтувати

Замінити і змастити елементи

Правильний догляд, який вимагає водяний насос, ремонт пристрою своєчасний і якісний, продовжить його експлуатацію на довгі роки.