Ремонт радіонянь і відеонянь у Львові легко можна зробити в одному з сервісних центрів нашої компанії. Ми живемо в столітті сучасних технологій, і з кожним роком збільшується число цікавих і корисних гаджетів, які допомагають в різних справах своїм господарям.

Одним з таких винаходів стала радіоняня. Пристрій створений вже досить давно і набрав максимум своєї популярності. Завдяки модернізації нашого століття радіоняні зазнали колосальних змін і отримали масу нових можливостей. В даний час з’явилися няньки, які не тільки дозволяють чути свою дитину, але і бачити її, стежити за її пересуваннями і не тільки.

Прогрес не стоїть на місці і на додаток до відео функції в пристроях з’явилися такі функції, як:

 • Датчики руху, які дозволяють стежити за пересуванням дитини або домашніх тварин поблизу її ліжечка, якщо вони є
 • Деякі прилади оснащені датчиками дихання і оповіщають батьків коли дитина закашлялася або поперхнулася, що дуже корисно, якщо ваша дитина часто хворіє
 • Двосторонній зв’язок, може допомогти заспокоїти вашу дитину на відстані
 • Функція нічника, яка дозволить вашому малюкові спати спокійно в темний час доби

Ці та інші функції вимагають безліч датчиків і додаткових деталей, які з часом можуть зноситися і вийти з ладу. Ремонт настільки дрібних деталей звичайній людині зробити практично неможливо, тим більше, якщо вона не володіє необхідним обладнанням і навичками в лагодження радіоприладів.

Одна фіксована ціна на роботи по усуненню будь-яких дефектів відеоняні (радіоняні). В процесі відновлення можуть знадобитися деталі, проте в ряді випадків в них немає необхідності. Ціну деталей майстер попередньо погоджує з Вами. Тільки після Вашої згоди проводиться відновлення техніки. Якщо вартість деталей не перевищує 400 грн., то сервісний інженер проводить ремонт відеоняні (радіоняні) Львів без узгодження. Терміни при цьому мінімальні. Послуги кур’єрської доставки в сервісний центр і виїзд майстра додому можливі тільки для великої апаратури. Після тестування справного електрожиття, видається на руки гарантійний талон, акт виконаних робіт і чек.

Тепер докладніше про несправності, з якими щодня звертаються замовники по ремонту радіоняні / відео няні у Львові:

 1. Няня перестала включатися;
 2. На батьківському блоці пропав звук або зображення;
 3. Звук на батьківському блоці шипить, сильні перешкоди;
 4. Не включається дитячий блок;
 5. Індикатор живлення світиться, але няня не працює;
 6. Радіоняня пищить;
 7. Розхитаний роз’єм живлення;
 8. Няня не заряджається;
 9. Розбитий дисплей відеоняні.

Коли дуже слабкий сигнал, або він повністю відсутній, швидше за все проблема з антеною або прийомним блоком. Проблема з блоком живлення або центральною платою – пристрій зовсім не включатиметься. Коли зовсім не передається звук, значить вийшов з ладу мікрофон і вимагає заміни. Також бувають неполадки, які не можна ідентифікувати відразу, для цього потрібна детальна діагностика.

Перед ремонтом майстри проводять діагностику пристрою, щоб визначити несправність і обсяг робіт. Після діагностики результат повідомляється замовнику і при його схваленні виконується ремонт. У нас абсолютно безкоштовна діагностика, навіть при відмові від подальшого ремонту.

Ми не рекомендуємо робити ремонт радіоняні і відео няні у Львові своїми руками, оскільки часто такий ремонт призводить до ще більших проблем. Особливо це стосується ремонту радіопередаючого пристрою контролю за дитиною. Краще довіритися кваліфікованим фахівцям, які якісно і надійно відремонтують вашу техніку.

З усіх додаткових питань можна отримати консультацію у наших операторів контакт-центру.

Більшість користувачів побутової і мобільної техніки після поломки останньої схиляються до покупки нової, припускаючи, що нова техніка буде працювати довго і ніколи не зламається. Але найчастіше з розвитком асортименту техніки і збільшення кількості виробників якість нової техніки залишає бажати кращого. Багато сучасних виробників електроніки намагаються скоротити витрати і оптимізувати виробництво, тому якість матеріалів і програмного забезпечення часто страждає.