Ремонт відеокарт Львів. Відеокарта є одним з головних складових комп’ютера.  Вона виконує функцію перетворювача інформації в кінцеве зображення, власне завдяки відеокарті ми і бачимо зображення на моніторі комп’ютера.  Якщо при включенні комп’ютера на екрані немає картинки, а системний блок веде себе як завжди (горить індикатор мережі, працюють вентилятори, чутні інші стандартні звуки), то з ймовірністю в 95% можна сказати, що вийшов з ладу графічний чіп, а значить, вам  буде потрібно ремонт відеокарти комп’ютера Львів або її заміна.

Графічний процесор – це дуже складний пристрій, тому спроби самостійно з’ясувати несправність і провести ремонт відеокарти комп’ютера приведуть до одного результату – покупці нової плати, а коштує вона дуже дорого.  Кращим рішенням стане звернення в сервісний центр, де кваліфіковані майстри проведуть діагностику відеокарти, з’ясують причину поломки і запропонують оптимальне рішення щодо усунення несправності.

Згідно зі статистикою, найвідомішими факторами, через які виникають проблеми у функціонуванні відеокарти, є перегрівання, порушення підключення до материнської плати, несправність імпульсних конверторів, графічний процессор, що вийшов з ладу і ще цілий ряд збоїв в роботі програм.  Щоб не було причиною, що призвела до наявністі будь-яких показників, які вказують на те, що відеокарта несправна, потрібно провести ремонт відеокарти Львів в комп’ютері або замінити її на нову.

Основні ознаки несправності

Користувачі, які звертаються за допомогою в наш сервісний центр, описують безліч симптомів того, що їх графічні відеоадаптери працюють не зовсім стабільно.

Кожна з перерахованих ознак має ряд пояснень, тому професійний і кваліфікований майстер може відразу визначити причину несправності.  У деяких випадках потрібно більш детальна діагностика ПК.

Відсутність зображення на моніторі може супроводжуватися такими симптомами:

 • При запуску комп’ютера, вентилятори починають крутитися і чути, що йде процес завантаження. Основні причини: несправність чіпа відеокарти, зламаний роз’єм підключення монітора.
 • При завантаженні комп’ютер видає 1 довгий і 3 коротких сигнали. Система не бачить графічний адаптер, тому необхідна детальна діагностика.
 • Адаптер не дозволяє комп’ютеру включитися. Ймовірно, сталося замикання по шині живлення 12 В, тому буде потрібно ремонт системи живлення.
 • Артефакти, спотворення картинки, переважання одного кольору, точки;
 • Спотворення картинки при запуску операційної системи;
 • Тільки індикація, запускається кулер, але немає зображення на моніторі;
 • Не запускаються ігри в 3D форматі
 • Вигорання плати через різкі стрибки напруги.
 • Перегрів графічного чіпа і відключення карти через несправність вентилятора. У таких випадках проводять заміну кулера, і працездатність відеокарти буде відновлена.
 • Механічні пошкодження. Через падіння системного блоку, струсу або ударів чіп відеокарти може частково або повністю відірватися від плати.
 • Порушення контакту однієї з ніжок чіпа при неякісній пайці.
 • Розгін (оверклокинг) графічного адаптера з метою підвищення продуктивності карти.
 • Конфлікт програмного забезпечення та встановлення неправильних драйверів.

Ремонт відеокарти Львів доцільний тільки тоді, коли вартість послуг буде не вище 30% ціни самої плати.  В інших випадках рекомендується провести заміну відеокарти на таку ж або більш сучасну за умови сумісності з материнською платою.

Взагалі, ознак згорілої відеокарти досить багато, але саме відсутність зображення на екрані – це явний привід запідозрити саме зламаний графічний адаптер.

Якщо у вас виникла така проблема, то приносите свій комп’ютер до нас на діагностику.  Компанія FIXME здійснює якісний ремонт відеокарт Львів і професійне обслуговування комп’ютерної техніки у Львові.  Ви можете дізнатися, скільки коштує той чи інший вид ремонту, ознайомившись з прайс-листом на нашому сайті.

Нижче ми розглянемо найчастіші поломки відеокарти і можливі варіанти їх усунення.

Перегрівання відеокарти

Перегрівання відеокарти найчастіше відбувається через ненавмисне недотримання людиною, що працює за комп’ютером, елементарних правил експлуатації – це одна з найчастіших причин порушень в роботі даного елемента.

При постійній роботі комп’ютера може з’явитися проблема, сполучена з функціонуванням системи охолодження, а це провокує підняття температури на «найзавантаженіших» елементах деталі.  З цієї причини може вийти з ладу відеочіп.

Щоб усунути цю поломку, потрібно зробити реболлінг – процедура встановлення заново відеочипа прогріванням графічного адаптера.  Зазвичай це роблять, застосовуючи будівельний фен.  Потрібно підкреслити, що виробники комп’ютерів радять даний вид ремонту проводити виключно з використанням професійного устаткування.  Інакше всі зусилля, спрямовані на встановлення заново відеочипа, можуть не тільки не увінчатися успіхом, але і спричинити за собою остаточне і безповоротне пошкодження відеокарти без будь-яких шансів відновити її.

DC / DC конвертори, що вийшли з ладу

Обмеженість функціональності перетворювачів провокує появу несправностей в працездатності відеокарти.  Щоб визначити і ліквідувати дану проблему потрібно використовувати осцилограф.  Завдяки отриманій при його допомозі інформації потрібно відрегулювати подачу напруги.

Програмні поломки

Тут, головним чином причина проблеми знаходиться в налаштуваннях BIOS відеокарти.  Несправність можна вирішити шляхом оновлення драйверів і внесенням правильних налаштувань.

Несправність контролера, роз’ємів

На жаль, ремонт відеокарти Львів при даній поломці неможливий, несправність вирішується тільки заміною.  Треба підкреслити, що вибираючи нову деталь потрібно брати до уваги головні характеристики як комп’ютера, так і комплектуючої.  Міняти деталі, що вийшли з ладу, потрібно використовуючи професійне обладнання та тільки оригінальні комплектуючі.  Лише дотримуючись всі умови згадані вище, заміна принесе потрібний результат.

Зазначені тут причини – далеко не весь список можливих причин, які можуть запустити процес появи несправностей у функціонуванні відеокарти.  Якщо у Вас немає впевненості, що конкретно є причиною порушень в роботі відеокарти або її несправності, або Ви не знаєте приблизну вартість роботи, радимо звернутися за консультаціями і для того щоб зробити ремонт відеокарти nvidia до професіоналів. Інженери, які мають великий досвід, здійснять ремонт відеокарт у Львові швидко і якісно.

Ремонт відеокарти в стаціонарному комп’ютері

Серед всіх компонентів вашого комп’ютера, відеокарта є одним з найбільш дорогих елементів і неспроста.  Основна функція відеокарти полягає в обробці і виведення графічної інформації, без чого неможливо навіть уявити комп’ютер.  Відеокарта – це цілий комплекс, що включає в себе безліч компонентів.  Тому, при виході її з ладу, доцільним буде звернутися в сервісний центр за ремонтом відеокарти, а не купувати нову.

У комплекс елементів, що є відкритий, входять: графічний процесор GPU (чіп), чіп пам’яті, мікросхема BIOS, система охолодження, ланцюги живлення, різноманітні контролери і т.ін.  Як Ви можете переконатися, відеокарта є цілою системою, в зв’язку з чим, неполадки в її роботі можуть бути викликані безліччю різноманітних причин.  З ладу може вийти один з перерахованих вище елементів, що вже приведе до збою в роботі.

Серед найпоширеніших причин поломок відеокарти, все ж, можна виділити кілька.  По-перше, це неполадки в ланцюгах живлення.  Продуктивність сучасних відеокарт з кожним роком збільшується, відповідно, зростає і споживання ними енергії.  Нерідкі випадки, коли контролери ланцюга живлення виходять з ладу через навантаження.  По-друге, найчастіше, через деякий час експлуатації, починаються проблеми з системою охолодження відеокарти.  Знову ж таки, повертаємося до потужностей, що збільшуються, для них необхідні і потужні системи охолодження, що є вельми рідкісним явищем для встановленого виробником охолодження.  Крім цього, багато користувачів забувають про необхідність догляду за «нутрощами» комп’ютера, що призводить до забруднення систем охолодження, і виходу їх з ладу.

Що стосується симптомів несправності відеокарти, то найпоширенішими з них є: відсутність зображення на екрані взагалі, сторонні символи (артефакти) в зображенні, «синій екран» при спробі установки драйверів відеокарти, а також специфічний звуковий сигнал BIOS, що сповіщає про помилку.

Природно, щоб визначити, в чому саме криється причина неполадок, необхідна професійна діагностика.  Наш сервісний центр надає діагностику, після якої майстри виконають ремонтні роботи будь-якої складності для відновлення роботи Вашої відеокарти.  Завдяки багаторічному досвіду роботи і спеціалізованому обладнанню, наші фахівці мають можливість провести перепайку (або реболлінг) графічного процесора і чіпів пам’яті відеокарти, ремонт ланцюгів живлення, прошивку мікросхеми BIOS, ремонт системи охолодження (заміну кулерів, термопасти і відновлення термоінтерфейсу), відновлення контактних майданчиків,  ремонт / заміну роз’ємів відеокарти і т.ін.

Способи “реанімації” відеокарти ноутбука

Сучасні ігри та програми орієнтовані на високопродуктивний графічний процесор (відеокарту), вимагають наявності в ноутбуці досить потужної відеокарти.  Сучасні “ігрові” відеокарти відрізняються порівняно великим споживанням енергії, а, отже, великим виділенням тепла.  Відзначимо, що елементи відеокарти нагріваються дуже сильно, до 90 градусів.  Зважаючи на велику енергоспоживання, ноутбук вимагає надійного блоку живлення, що видає «якісні» вати.  Дешевий БЖ, в якому при “хорошому” навантаженні “просідають” вихідні параметри може привести до некоректної роботи відеокарти.  Штатна система охолодження ноутбука хоч і розраховується на конкретну відеокарту, але при тривалих навантаженнях на параметрах близьких до максимальних, відеокарта значно нагрівається.  Потужності кулера не завжди вистачає на тривалі максимальні навантаження, а перегрів є наслідком посереднього охолодження.  Сюди треба також додати про поверхню на якій розташований ноутбук.  Найчастіше власники люблять посидіти попрацювати / пограти кладучи ноутбук на поверхню дивана / ліжка / пледа або на коліна.  В результаті можуть частково перекриватися вентиляційні отвори і порушуватися охолодження.  Тому власникам ноутбуків настійно рекомендуємо користуватися ноутбуком (розглядаємо в першу чергу ігрові ноутбуки) на твердій поверхні, своєчасно міняти термопласти і чистити систему охолодження.  Найбільш частою причиною виходу з ладу відеокарт є перегрів.  Трапляються екземпляри c відпаяною або  що вийшла з ладу мікросхемою пам’яті, але досить рідко.

Чому відвалюється чіп?  Дані елементи дуже сильно гріються, а оскільки за законами фізики з підвищенням температури метал розширюється, численні цикли прогріву і охолодження якраз і призводять до “відвалу” контактів основних мікросхем.  Рекордсмен за кількістю відмов через перегрів, є саме відеочіп.  Симптоми того, що з ладу вийшов саме чіп, видно відразу – перш за все, це артефакти в іграх, неприємно різнобарвнібрижі або навіть фіолетові смуги по всьому екрану.  Може бути і ще гірше – сигнал на монітор просто не виводиться.  Якщо таке трапилося – не обов’язково викидати свій ноутбук і бігти в магазин за новим.

Варіантів ремонту відеокарти Львів кілька.  Найкращий варіант віднести відеокарту в сервісний центр.  Інженер сервісного центру демонтує відеокарту, проведе підготовку “посадкового” місця для нового чіпа і повторить заводську збірку з новим графічним чіпом.  На дану послугу надається гарантія до шести місяців.  Як показує досвід, такий ремонт найпродуктивніший, відеокарта ноутбука при дотриманні всіх рекомендацій буде працювати довго і якісно.

Є кілька способів, які застосовуються для тимчасового ремонту.

 • Наш сервісний центр не практикує прогрівання відеокарти в якості ремонту. Надання даної послуги можливо тільки за умови обмеженої гарантії*  на даний вид послуги (не більше 15-ти днів).  Клієнт повністю усвідомлює про можливу малої ефективності даної процедури.  Вартість послуги складає 500 грн.  У разі повторного прояву несправності протягом гарантійного терміну компанія при заміні відеочипу, надає знижку на послугу в розмірі 50% від вартості на послугу прогріву відеочипа.

* Положення обмеженої гарантії-гарантія надає клієнту право, в зазначений термін отримати рекомендовану раніше послугу (в даному випадку заміну відеочипа) зі знижкою 50% від вартості на послугу прогріву відеочипа і не передбачає повернення грошей за надані послуги “Прогрівання чіпа”.

Основною причиною поломки відеокарт є відшарування кристала від підкладки.  При прогріванні пластини кристал щільніше прилягає до підкладки, але на деякий час.  Неможливо визначити зі сто відсотковою гарантією, що сталося, відвал чіпа або несправний кристал.  Якщо “відшарувався” кристал, чіп пропрацює кілька днів, максимум місяць, а якщо стався відвал пайки, то при правильному прогріванні чіп працює значно довше.  При цьому треба пам’ятати, що в місці »відвалу” чипа (поганий контакти BGA, контактних кульок) може статися невелике окиснення, що у свою чергу вплине на подальшу роботи відеокарти по прогріву.  Не варто забувати, будь-яке прогрівання значно скорочує ресурс мікросхеми, в середньому мікросхема розрахована на 100000 годин роботи.  Прогрів скоротить ресурс відсотків на 5, неправильний прогрів на 50 відсотків.  Любительський прогрів виведе материнську плату з ладу.  Тому якщо ви все-таки зважилися спробувати самі прогріти відеокарту, будьте готові до виходу ноутбука з ладу.