Ремонт веб камери Львів. Поступово спілкування по телефону відходить на задній план. Вперед йдуть нові технології, які дозволяють не тільки розмовляти, але й бачити співрозмовника. Вдома це можна дуже просто зробити за допомогою веб камери. Це зручно, практично і часто необхідно. Ось тільки ніщо не вічне, тому якісний ремонт веб камери у Львові час від часу може знадобитися кожному.

Сервісний центр компанії FIXME пропонує свої послуги з якістю виконання роботи. Ціни доступні. Швидке обслуговування. Скільки коштує терміновий ремонт, Ви можете уточнити безпосередньо у майстра за телефонами або задати питання по ремонту WEB камер онлайн.

Ремонт веб камери Львів вимагає особливого підходу і знань професіонала. Обслуговування проводиться в будь-який зручний для Вас час. Повторний ремонт настає тільки в тому випадку, якщо поломка в тому ж місці або не працює замінена деталь. Компанія FIXME Львів проводить діагностику деталей і устаткування, яка визначить можливість ремонту web камери. Вартість послуг, в тому числі ремонту, діагностики, можна переглянути на сайті. Майстер завжди відповість на всі Ваші запитання.

Найшвидший ремонт веб камери у Львові Ви зможете знайти тільки у нас. Фахівці сервісу по ремонту, володіють великим досвідом відновлення веб-камер будь-яких виробників, прекрасно підготовлені, знають багато тонкощів роботи з цими пристроями при їх відмові.

На ремонт веб-камер у Львові не буде потрібно великого проміжку часу.

Майстри виконують діагностику пристроїв і деталей, встановлюють можливість ремонту веб-камери Львів. Швидка і налагоджена робота фахівців забезпечує вражаючий результат.

Все залежить від складності роботи і наявності необхідних деталей. Для ремонту веб камери у нас є все необхідне обладнання і фахівці. Звертайтеся в будь-який час!

Web-камери, як і решта комп’ютерної техніки, схильні до зносу і різного роду поломок, і на відміну від решти комп’ютерної техніки, не схильні до морального старіння, так як за відео-телефонією майбутнє. Звичайно ж, зовнішні веб-камери, які зазвичай встановлюються на монітор або стоять на спеціальній ніжці біля нього, набагато менше схильні до ризику поломки, ніж вбудовані в ноутбук або нетбук. Адже портативні комп’ютери ми постійно носимо з собою, ризикуючи вдарити їх випадково про предмети меблів, дверей офісу або ще про що-небудь тверде. Ремонт веб-камери Львів в ноутбуці, в разі її поломки, необхідний в будь-якому випадку, так як ноутбук – пристрій, який в першу чергу і призначене для ведення мобільних відео конференцій і хто знає, коли Вам може знадобитися відеозв’язок.

Наш сервіс-центр пропонує послуги по усуненню наступних поломок веб-камер:

 • обрив, пошкодження (порваний) USB-кабелю;
 • камера не визначається комп’ютером;
 • тварини погризли USB-кабель;
 • з’являється темний екран або білий екран при підключенні камери;
 • зображення сніжить або з’являються смуги;
 • зображення має зелений, червоний, синій відтінок;
 • перевернуте зображення;
 • зображення догори ногами;
 • дзеркальне зображення;
 • зламаний USB-роз’єм;
 • зламаний роз’єм мікрофона;
 • вбудований мікрофон не працює;
 • підсвічування камери не працює;
 • автофокусування не працює;
 • камера гальмує;
 • каламутне зображення на камері.

Виправлення внутрішніх веб-камер Windows

Запустіть «Усунення неполадок обладнання»

По-перше, давайте з’ясуємо, чи видно ваша вбудована камера вашому ПК.  Зробити це:

 1. Натисніть «Пуск», потім введіть device в рядку пошуку, щоб відкрити Device Manager. Вам може знадобитися ввести пароль або надати підтвердження адміністратора.
 2. У диспетчері пристроїв знайдіть веб-камеру. Він може зберігатися в різних місцях, включаючи Imaging Devices і Other Devices.  На скріншоті нижче ми використовуємо зовнішню веб-камеру.

Драйвер веб-камери, видимий в диспетчері пристроїв Windows

 1. Якщо ви бачите свою веб-камеру в списку тут, двічі клацніть по ній. Якщо він відкривається і працює, ваша проблема, ймовірно, викликана проблемою з дозволами або проблемою з вашим відео-додатком.
 2. Якщо ви бачите свою веб-камеру в списку, але вона все ще не працює, спробуйте оновити драйвер.
Оновіть драйвер вашої камери
 1. Натисніть ⊞ Start, потім введіть device в рядку пошуку, щоб відкрити Device Manager. Вам може знадобитися ввести пароль або надати підтвердження адміністратора.
 2. Знайдіть Imaging Devices і розгорніть, щоб знайти свою камеру.
 3. Клацніть правою кнопкою миші камеру і виберіть «Update Driver software
 4. Дотримуйтесь інструкцій і виберіть Search automatically for updated driver software, коли з’явиться запит.

Оновлення драйвера веб-камери в Windows

Якщо ваш драйвер не може знайти оновлення, ви також можете видалити і перевстановити драйвер веб-камери.

Дайте вашим додаткам для відеоконференцій права доступу до камери

Якщо ваша камера працює до тих пір, поки ви не використовуєте конкретний додаток, переконайтеся, що у неї є дозвіл на доступ до камери.

 1. Для загального доступу перейдіть до ⊞ Start → Settings → Privacy → Camera.
 2. У розділі «Allow access to the camera on this device виберіть Change, потім включите Camera access for this device, а також включите «Allow apps to access your computer.
 3. Щоб надати камері доступ до певних додатків, перейдіть, щоб Choose which Microsoft Store apps can access your camera і включіть додаток для відеоконференцій, яке ви намагаєтеся використовувати.

Дозвіл доступу до камери в Windows

А ось ремонт зовнішніх веб-камер багато хто ставить під сумнів, оскільки вартість веб-камери не завжди набагато більше вартості її ремонту. Так які web-камери варто ремонтувати і як визначити чи є вартість ремонту веб камери? Все дуже просто. Якщо ремонт вашої камери менше її вартості на 50% означає її ремонт цілком рентабельний, а з огляду на те, що ціни на ремонт веб камер у Львові в нашому сервісному центрі дуже низькі то навіть ремонт найдешевшої камери буде цілком виправданий. Перш за все, обов’язково потрібно проводити ремонт веб-камери Львів, яка має можливість зйомки відео в HD-якості. Такі веб-камери коштують досить дорого, і їх ремонт виправдовується, порівняно з ціною нової “вебки”, низькою вартістю самого ремонту. Також, якщо Ви не женіться за новинками, і вже звикли до своєї старенької веб-камери, яка прослужила Вам достатньо довго, ми б також запропонували Вам її відремонтувати. Чому? Тому, що термін служби виправдав її вартість, а значить – якість.

Не працює веб-камера на ноутбуці – що робити

Використання ПК стало настільки звичною справою, що більшість людей вже не може уявити свого життя без цього корисного в роботі і навчанні гаджета.  Тому будь-які несправності, наприклад, якщо не працює камера на ноутбуці, можуть серйозно порушити звичний ритм життя.  Втім, багато поломок досить легко усунути.

На сьогоднішній день практично всі моделі ноутбуків, представлені на ринку, оснащені веб-камерами, завдяки чому у кожного користувача з’явилася можливість повноцінного спілкування навіть з тими людьми, які знаходяться за тисячі кілометрів.  І тим неприємніше, якщо камера несподівано вийде з ладу, і причиною цього можуть бути як апаратні, так і програмні збої.

Якщо ви виявили, що ноутбук не бачить камеру, то для початку можна спробувати виправити проблему своїми силами.  Для цього потрібно:

 • перезавантажте пристрій – можливо, налаштування веб-камери збилися незначно, і звичайне перезавантаження допоможе запустити служби, що відповідають за роботу елемента;
 • перевірте, чи включена камера – в залежності від моделі ноута, для цього потрібно задіяти різні комбінації клавіш, наприклад, Fn + F1;
 • перевірте через «Диспетчер пристроїв» наявність всіх необхідних для роботи драйверів, можливо, деякі з них потрібно просто оновити, особливо важливо зробити це в разі переустановлення системи;
 • також можна скористатися функцією оновлення конфігурації обладнання.

Ще один важливий нюанс полягає в тому, що іноді ноутбук не бачить веб-камеру тільки при роботі в певній програмі, наприклад, в Skype.  В такому випадку проблема, найімовірніше, в самій програмі, яка з якихось причин не може відобразити на екрані зображення, в такому випадку слід уважно вивчити налаштування і змінити їх.

Причини несправності камери

Питання, чому не працює камера на ноутбуці, є одним з найбільш поширених при зверненні в сервісні центри.  І якщо програмні несправності досить легко усунути і своїми силами, наприклад, можна, як було сказано вище, оновити драйвери, то у випадку з апаратними поломками ситуація може бути значно складніше.

Так, веб-камера могла перестати працювати після фізичного пошкодження:

 • падіння ноутбука на тверду поверхню;
 • локального перегріву;
 • попадання рідини, що могло привести до окислення контактів мікросхем.

У деяких випадках після механічного впливу модуль камери може бути пошкоджений настільки серйозно, що відновити його не вдасться.  В цьому випадку потрібно вибрати веб-камеру, що ідеально підходить до моделі ноута, і замінити нею елемент, що вийшов з ладу.

Відповідаючи на питання, чому не включається камера на ноутбуці, варто відзначити таку можливість як вихід елемента з ладу через знос основних деталей або ж через заводський брак, втім, подібні ситуації трапляються рідко.

Також серед поширених причин несправностей веб-камери ноутбука можна відзначити вихід з ладу шлейфу – при тривалій експлуатації він може перетиратися, також можуть бути пошкоджені контакти, в цьому випадку компонент краще повністю замінити, так як його ремонт може не дати очікуваних результатів.

Крім того, ноутбук може перестати бачити веб-камеру внаслідок несправності деяких компонентів материнської плати, наприклад, південного моста, який виступає в ролі контролера, відповідального за роботу периферійних пристроїв.  Але як правило, вихід з ладу південного моста супроводжується також іншими проблемами, наприклад, порушеннями в роботі тачпада, клавіатури і роз’ємів.

Якщо ви звернули увагу на те, що веб-камера на ноутбуці не працює, то в першу чергу необхідно перевірити основні параметри, можливо, проблему можна вирішити лише за кілька хвилин.  Налаштувати камеру на ноутбуці можна через «Диспетчер пристроїв», але якщо всі ваші дії не принесли бажаного результату, то слід звернутися за допомогою до фахівців сервісного центру.

Якщо ноутбук не бачить камеру в результаті механічного пошкодження, то звернутися за допомогою до фахівців потрібно відразу ж, це допоможе уникнути серйозних ускладнень.  Тільки кваліфіковані фахівці, що володіють якісним сучасним обладнанням, зможуть провести всебічну діагностику, виявити навіть приховані причини поломки і оперативно усунути її.

Будь-яке самостійне втручання в апаратну частину ПК може призвести до ще більш серйозних несправностей, які згодом зажадають тривалого і дорогого ремонту.  Тому при перших ознаках поломки веб-камери на ноут необхідно звернутися в спеціалізовану майстерню.  Як правило, більшість проблем можна вирішити досить швидко і просто, головне, вчасно звернутися до кваліфікованих фахівців.