Ремонт цифрових фоторамок  Львів. Фоторамки знаходять все більш широке застосування, в зв’язку з цим зростає потреба в їх ремонті.

Майстри сервісного центру по ремонту фототехніки команії  FIXME виконають якісний і максимально доступний післягарантійний ремонт цифрових фоторамок у Львові.

Здійснення якісного ремонту фоторамок вимагає як сучасного спеціалізованого обладнання, так і високої кваліфікації фахівців.

Фоторамки – це зручне і функціональне доповнення до інтер’єру, сьогодні таким девайсом вже не здивувати, адже все більше споживачів віддають перевагу цифровим пристроям. Цифрова фоторамка, як і будь-яка техніка схильна до поломок. Найчастіше це відбувається з вини самих власників, рамки кидають, б’ють, встановлюють некоректну прошивку. Заводські дефекти зустрічаються вкрай рідко.

Основні поломки, з якими ми стикаємося:

  1. Рамка не включається;
  2. Рамка не завантажується;
  3. Не перегортає фото;
  4. Не заряджається;
  5. Не працює кнопка включення;
  6. Не визначається карта пам’яті.

Найбільш часто доводиться вдаватися до ремонту фоторамок в результаті їх механічних пошкоджень.

Дані вироби падають і, як наслідок, пошкоджуються. При цьому необхідно відзначити, що якщо розбивається РК-екран, то ремонт фоторамок стає невигідним, оскільки РК-екран є найдорожчою деталлю виробу.

Дуже часто ремонт цифрових фоторамок у Львові стає необхідним в результаті механічних пошкоджень роз’ємів пристрою (в основному USB-порту).

З електронної частини нерідко виходить з ладу видеоконтроллер, що відповідає за виведення зображення на РК-екран.

Також нерідкі ремонти фоторамок після заливання їх рідинами. У цих випадках ступінь пошкодження непередбачуваний, і, дуже часто ремонт фоторамок стає невигідним.

Будь-який з цих дефектів, можна усунути, якщо звернутися в наш центр по ремонту фототехніки. У нас працюють фахівці з тривалим досвідом роботи, під рукою у кожного інженера необхідне діагностичне, вимірювальне і паяльне обладнання. Заміна деталі, для нас також не складе проблем.

Запорука успішного ремонту цифрових фоторамок у Львові – це грамотна діагностика, і визначення несправності, ми виконуємо цю процедуру абсолютно безкоштовно. На ремонт даємо гарантію.

З усіх питань консультуємо за нашими номерами. У ремонт приймаємо весь модельний ряд цифрових фоторамок.

Так само ми виконуємо: ремонт ноутбуків, ремонт моніторів, ремонт цифрових фотоапаратів, ремонт проекторів, ремонт комп’ютерів, ремонт LCD (РК) панелей і телевізорів, ремонт плазмових панелей (телевізорів), ремонт смартфонів, ремонт електронних книжок, а так же: збираємо елітні комп’ютери, відновлюємо інформацію.

Ремонт цифрової фоторамки Texet TF-618

В ремонт надійшла цифрова рамка Texet TF-618 із заявленою несправністю – не включається.

Пробуємо включити. Дійсно, не включається, але на секунду загоряється підсвічування кнопок. Ну що ж, будемо розбирати – ремонтувати.

Кладемо рамку набік і віддираємо декоративні гумові ніжки, які закривають гвинти:

Тепер всі 7 гвинтів видно. Відкручуємо їх:

До речі, до цих пір не можемо зрозуміти свого ставлення до фірми Texet. Начебто і не погана техніка, а й до ідеальної, як-то не дотягує. Таку техніку навряд-чи будуть купувати власники сім-карт з безлімітними тарифними планами, але це і не fly, де відсоток браку набагато більше. Хоча, можливо, що fly просто більше техніки виробляє, відповідно і браку більше.

Продовжуємо розбирати.

Всі сім гвинтів потрібно відкрутити – інакше в фоторамку НЕ залізти:

Потім акуратно, медіатором, отщелкивали нижню частину цифрової фоторамки Texet TF-618:

Має вийти ось так:

Відкручуємо два гвинти, які тримають плату:

Повністю знявши плату – для цього довелося від’єднати шлейф дисплея і роз’єми динаміків,  уважно її оглядаэмо. Зовнішній огляд нічого не дав. Плата зовні виглядає повністю робочою. Живлення приходить, але після вимикача чомусь відсутнэ, хоча вимикач справний. Пробуэмо припаяти дроти до гнізда живлення і підключити рамку на стаціонарний блок живлення. О диво! Рамка запрацювала! Значить справа в блоці живлення. Ну що ж, настала черга розібрати блок живлення:

Викручуємо один єдиний гвинтик, який тримає весь блок живлення в зборі і блок живлення легко розділяється на дві половинки:

Як завжди, справа виявилася в електролітичному конденсаторі. Відсотків 90-95 несправностей електронної техніки доводиться на несправність електролітичних конденсаторів. В даному блоці живлення несправним виявився конденсатор EC3 470mFx10V, який був успішно замінений на конденсатор 470mFx16V. Причому здуття зверху у конденсатора не було. Видуло його знизу:

Після заміни конденсатора, рамка ожила:

Всі фотографії зроблені фотоапаратом Kodak EasyShare C1530.

Вибираємо цифрову фоторамку

Цифрові фоторамки за останні роки зазнали серйозних поліпшеннь як в плані оснащення, так і в області дизайну.

  • Років п’ять тому цифрові фоторамки викликали серйозних переполох серед пристроїв домашньої цифрової електроніки. Адже вони дозволяли мати на столі пристрій, на якому демонструвалися улюблені фотографії з домашнього фотоальбому, а також мали деякі інші корисні функції. Але перші цифрові фоторамки були не дуже привабливі, та і якість екранів, а значить і самі фото залишали бажати кращого. Але час йде, технології швидко розвиваються, а дизайн таких девайсів стає більш привабливим. Тому у багатьох вже зараз постає питання – фоторамка цифрова яка краще?
  • Сьогодні цифрова фоторамка в домашній обстановці – один з кращих способів насолодитися вашими спогадами. Це також може бути прекрасним подарунком для близьких і друзів. З огляду на велику різноманітність цифрових фоторамок, доступних на ринку, виникає питання: як вибрати правильну цифрову фоторамку? Ми постараємося відповісти на це питання, дамо прості рекомендації з пропозицією кращих моделей і представимо рейтинг цифрових фоторамок.

Перш ніж переходити до перегляду доступних цифрових фоторамок на ринку, завжди корисно скласти загальне уявлення про ваші потреби та очікування. Нижче ми привели невеликий список параметрів, за допомогою якого ви зможете розібратися, як вибрати фоторамку.

Розмір дисплею

Розміри екрану цифрових фоторамок для домашнього використання зазвичай становить від 7 до 21 дюймів. Ще є унікальні пристрої з розміром дисплея до 65 дюймів, однак вони призначені для корпоративного використання і носять або художню, або інформаційну спрямованість. Це спеціалізовані продукти, які підвішують на стіні у великих залах та на них відображаються художні фотографії або цифрові твори мистецтва. Цінники на такі пристрої гуманними назвати не можна.

Який дисплей більше підійде – залежить від ваших завдань і виділеного на цей девайс бюджету. Якщо вам потрібна зручна рамка для розміщення на вашому офісному столі, то ви можете зупинитися на невеликому екрані. Якщо ви маєте намір використовувати його в якості декоративного аспекту в своїй вітальні, то, щоб бачити фото з різних точок кімнати, краще використовувати більший дисплей.

Співвідношення сторін

Цифрові фоторамки використовують співвідношення сторін 4:3 або 16:9. Перші – ідеальне рішення для фотографій, знятих на смартфони та цифрові камери. Якщо ви хочете поєднувати демонстрацію на екрані фото і відео, то співвідношення сторін 16:9 буде хорошим компромісом. Як правило, цифрові фоторамки автоматично розтягують фотографії під розмір екрану, тому краще відразу вибрати правильне співвідношення сторін.

Розширення екрану

Наявність в цифровій фоторамці екрану з високою роздільною здатністю – це ключ до високої якості зображення. Тому дозвіл матриці дисплея повинно бути не менше 480×720 для рамки 7 дюймів, і 1024×768 – для більших екранів.

Технологія відображення

Для комфортного перегляду зображень під різними кутами завжди краще вибирати цифрову фоторамку з дисплеєм IPS і покриттям, якщо це можливо. Фото на такому екрані під різними кутами не буде бліднути, а відображення не завадять побачити деталі.

Формати файлів

Важливо знати, що деякі цифрові фоторамки підтримують тільки формат файлів JPEG, в той час як більш просунуті дозволяють демонструвати файли інших форматів. Це важливий критерій для при розгляді тієї чи іншої моделі. Але і в першому випадку особливих зусиль переконвертувати знімки в JPEG на складе, тим більше навіть безкоштовні фотовьювери, наприклад, XnView дозволяють це робити в пакетному (всі скопом) режимі. Інші формати можуть займати більше місця на вбудованому сховищі фоторамки.

Користувальницький інтерфейс

Фоторамка повинна пропонувати простий у використанні інтерфейс, особливо це стосується навігації по пунктах меню. При цьому перевагу варто віддати моделям з сенсорним екраном, але з кнопковим управлінням будуть істотно дешевше. Дуже зручно, коли пристрій має можливість підключення до Інтернету та іншим службам, а також підтримує роботу через мобільний додаток і інші варіанти обміну даними.

Дизайн фоторамки

Як вибрати цифрову фоторамку по дизайну? Сучасне різноманіття моделей дозволяє вибирати колір і матеріал девайсу, а також матовий або глянсовий екран. Вибір буде залежати від ваших уподобань декору будинку, а також умов освітлення. Наприклад, якщо у вашій кімнаті багато світла, то краще вибрати матовий дисплей, щоб уникнути відблисків.

Інший аспект дизайну полягає в тому, чи хочете ви розмістити цифрову фоторамку в якості окремого предмету або повісити на стіну. Обов’язково заздалегідь уявіть, як буде виглядати цифрова фоторамка, якщо ви її помістите або повісите в своєму приміщенні, особливо якщо вона живиться від мережі.

Джерело живлення

Всі цифрові фоторамки потребують джерела живлення, але є деякі моделі, в які всторенний акумулятор, здатний забезпечити пристрій енергією до чотирьох годин, на випадок відключення в будинку електрики. Розгляньте такий варіант, якщо ви хочете більше мобільності. Безумовно, чим менше шнурів в будинку, тим краще, але і за автономність доведеться доплатити.

Додаткові можливості

Деякі цифрові фоторамки автоматично розпізнають пейзажні / портретні (вертикальні) фотографії і відповідно орієнтують їх на екрані. Це зручна економія часу замість «повороту» їх в фоторедакторі.

Датчики руху і таймери – це дуже важливі функції, яким варто віддавати перевагу при виборі моделі, тому що це дозволить уникнути постійного енергоспоживання.

Інші типи інтегрованих функцій, такі як годинник, календар і нагадування, можуть бути цікаві для тих, хто хоче використовувати свою цифрову фоторамку як свого роду щоденний органайзер.

Деякі цифрові фоторамки можуть використовуватися для інших функцій, таких як ігри, голосові виклики, аудіозаписи, перегляд творів мистецтва і телеканалів.