068-292-90-10
VIBER

Ремонт тренажерів Львів. Спортивні тренажери сьогодні – це не рідкість, і навіть не розкіш, а справжнісінька необхідність. Малорухливий спосіб життя і катастрофічна нестача часу спонукають серйозно задуматися про те, щоб придбати тренажер.

Зараз бути здоровим стало модно. Як цього домогтися: спорт, здорове харчування, хороший сон. Для занять спортом кожен вибирає варіант, найбільш прийнятний для себе: одні йдуть в найближчий спортклуб, інші займаються вдома. Але для того, щоб заняття були більш «якісними» і тим, і іншим, потрібно деяке обладнання – тренажери. Але потрібно розуміти, що навіть найдорожчі з них мають властивість з часом зношуватися і ламатися, тому ремонт тренажерів Львів – актуальне питання і для залів, і для дому.

Степпери і велотренажери, бігові доріжки і еліптичні тренажери – це далеко не повний перелік товарів, які пропонуються в спортивних магазинах для поліпшення стану здоров’я і підтримки гарної фізичної форми. Безліч фірм виробників пропонують різні модифікації спортивного обладнання, і, що важливо, доступні ціни, все це дозволяє зробити правильний вибір.

На думку багатьох, чим більше функцій, тим швидше агрегат виходить з ладу. Це буває справедливо і по відношенню до спортивних тренажерів.

Варто відзначити, що спортивний тренажер – це досить технічно складний пристрій, який має потребу в регулярній діагностиці, технічному обслуговуванню, а іноді і ремонті. З огляду на особливості таких механізмів, важливо, щоб і ремонт і обслуговування здійснювалися професіоналами своєї справи, які мали певний досвід роботи в даній сфері.

Види тренажерів

Залежно від завдань, які вони виконують, спортивні тренажери поділяються на кілька видів:

  • Кардіотренажери – підвищують витривалість. До них відносяться велотренажери, бігові доріжки, орбітрек, степпери, веслування та інші. Це улюблене обладнання тих, хто хоче знизити масу тіла. Крім того, кардіотренажери потрібні і для «розігріву» м’язів перед силовим тренуванням, а також в кінці занять – «заминка».
  • Силові – підвищують м’язовий тонус, допомагають наростити м’язову масу. У свою чергу силові тренажери можуть бути:
  • Блокові – це тренажери, оснащені вбудованими вагами, регульовані вбудованим рухомим штирем.
  • Важільні тренажери. У них вага вільна. При тренуванні потрібна вага «накладається».
  • Тренажери, призначені для роботи з власною вагою людини.
  • Силові рами. Залежно від типу, виду і функціональних особливостей ремонт тренажерів матиме і різну складність.

Експлуатація спортивного обладнання

Навіть якщо тренажер використовується грамотно, поломки все одно будуть не виключені. По-перше, спортивне обладнання, як і всі інші речі, мають властивість зношуватися від частого використання. Особливо це актуально, якщо тренажер стоїть в залі, куди люди приходять займатися щодня – там «апарат» використовується по 14-15 годин на добу.

Устаткування, яким користується не одна людина, а кілька, буде ламатися частіше, ніж той, який використовується будинку. Але навіть у нього поломки все-таки трапляються, і настає час, коли ремонт тренажерів Львів стає необхідністю.

Основні види поломок у тренажерів

Бігова доріжка. Найчастіша проблема всіх бігових – розтягування бігового полотна. При такому варіанті доріжка починає пригальмовувати під час бігу, що викликає у спортсмена певний дискомфорт, аж до того, що «бігун» може взагалі впасти з доріжки. Така проблема часто виникає на тренажерах в клубі, де не всі клієнти мають «правильну» вагу тіла: якщо біговою користується людина з масою тіла вище норми. Тому такий ремонт тренажерів Львів для бігу може знадобитися досить часто.

Інша часта поломка – несправність дисплея у тренажера. В цьому випадку усунути проблему буде непросто. Провести такий ремонт спортивних тренажерів у Львові краще в сервісному центрі компанії FIXME . Аналогічно варто вчинити і в разі поломки електродвигуна, датчиків температури і руху, або повідомлення про помилку, що з’являється на дисплеї. У велотренажерів з частих поломок – це «прокручування» педалей. При цьому, якщо модель «стаціонарного» велосипеда електромагнітна, то самостійно полагодити не вийде. Інша проблема, яка може виникнути у такого тренажера – це тугий хід педалей. Ось в цьому випадку можна обійтися і своїми силами (у всякому разі спробувати) – для цього достатньо буде змастити всі вузли обладнання.

У силових тренажерів можуть перетертися троси, зіпсуватися оббивка, може знадобитися заміна запасних частин. Самим розумним рішенням в таких випадках стане звернення в сервісний центр, що спеціалізується на ремонті спортивного обладнання.

Професійний ремонт тренажерів

При частому використанні тренажерів, активних навантаженнях, яким би добрим не був сервіс, але настає момент, коли їм потрібен ремонт. Сьогодні ремонт тренажерів у Львові немає потреби здійснювати своїми руками. Більше того, така самодіяльність, без необхідних навичок і досвіду може якщо не привести до інших поломок найближчим часом, то стати причиною можливих травм або інших в майбутньому. Та й двічі витрачається на ремонт тренажера Львів також не зовсім правильний хід.

Тому краще звернутися за допомогою до професіоналів. При ремонті тренажерів майстри проведуть якісну діагностику обладнання, повідомлять вам причини поломок, необхідні витрати на ремонт. А після проведення всіх робіт знову здійснюється діагностика і настроювання потрібних параметрів.

Хороші майстри не тільки зроблять ремонт тренажерів Львів, але і дадуть якісну пораду вам, як запобігти подібним поломкам і проблемам в майбутньому, розкажуть, яким елементам варто приділити більш ретельний догляд при обслуговуванні, видадуть гарантію.

Ремонт тренажерів Львів – це не той момент, яким можна нехтувати. Від рівня його проведення буде визначаться термін використання обладнання, ваше здоров’я, а в разі якщо ви власник спортзалу – ваш імідж. Тому, вибираючи майстра, будьте уважні не тільки до цін, але і до якісної гарантії робіт.

Ремонт тренажерів Львів проводиться з використанням оригінальних запчастин, що, в свою чергу забезпечує роботу спортивного обладнання протягом довгого часу.

Два простих правила забезпечать довгу службу тренажерів: по-перше, чітке дотримання норм експлуатації, наведених в інструкції, і, по-друге, своєчасне технічне обслуговування.

Отже, поломка тренажера далеко не завжди означає неможливість його подальшого використання. Якісний ремонт може забезпечити «друге життя» і допомогти істотно заощадити.

Ремонт тренажерів вдома

Домашні тренажери дуже популярні з тієї причини, що в сучасному світі люди намагаються дбати про здоров’я. При цьому у людей катастрофічний дефіцит часу. Як правило, вдома можна позайматися на тренажері в будь-який зручний час, коли видалася вільна хвилинка. Але так трапляється, тренажери для домашнього використання ламаються частіше професійних тренажерів. Однак тренажер може продовжувати працювати, коли у нього з’являються якісь сторонні звуки, або ривки. Звичайно це вже тривожна ознака, не варто її ігнорувати. Тренажер сам сигналізує, що прийшла пора викликати майстра додому для огляду. І за фактом діагностики провести ремонт тренажерів Львів без утомливого клопоту з доставкою тренажера в ремзону прямо вдома.

Сьогодні у Львові найбільш популярний саме виїзний ремонт тренажерів на дому.

Перш за все популярністю користується саме виїзний ремонт тренажера вдома у клієнта по ряду причин. Справа в тому, що Вам не доводиться нікуди возити свій тренажер. Ви можете спокійно контролювати ремонт тренажера Львів вдома. Зазвичай, виїзний ремонт тренажера буває значно оперативніше. Для того щоб замовити ремонт тренажера вдома у Львові, Вам слід зателефонувати нам або оформити свою заявку. З Вами зв’яжеться менеджер компанії, він неодмінно уточнить; Ваш контактний телефон, коли Вам зручно прийняти майстра, який у Вас тренажер і характер несправності тренажера.

Ремонт тренажерів вдома у Львові, умови:

Наш майстер може провести не тільки сам ремонт тренажера. Також здійснить повну профілактику тренажера, яка дає можливість в рази підвищити термін служби тренажера. Тому, що обслуговування виключає передчасні поломки через відсутність мастила, натягу, регулювання або протягання тренажера. Технік з ремонту тренажерів у Львові виконає тільки те, що дійсно необхідно для забезпечення безпечної працездатності Вашого тренажера. Так як наші Майстри не зацікавлені в нав’язуванні зайвих послуг. При цьому ми даємо гарантію на встановлені запчастини і вироблені послуги на ремонт тренажерів вдома, терміном на 6 місяців.

Рядовий користувач може випустити з уваги той момент, коли тренажер потребує чищення або змащення. Багато хто не беруть до уваги сторонні звуки в тренажері або невеликі відхилення в роботі. І як підсумок, несвоєчасність звернення призводить не тільки до поломки, яка виллється в досить істотну суму, але до травматизму. Наш майстер дуже точно визначить, який ремонт або профілактика необхідні Вашому вірному помічникові – тренажеру, зробить якісний ремонт тренажерів Львів вдома, в найкоротші терміни.

Підведемо підсумки

Великий досвід дозволяє нашим майстрам ремонтувати абсолютно різні тренажери всіляких марок і модифікацій. Первинний ремонт домашньої бігової доріжки, лагодження професійного еліптичного тренажера або відновлення степпера, обходиться недорого. В іншому як і будь-якого іншого тренажера на початковій стадії обійдеться. Якщо знадобляться будь-які запчастини або деталі зносу, то у нас завжди знайдуться необхідні запчастини. Ми замовляємо деталі безпосередньо у виробників тренажерів. Саме тому у нас вони без зайвої націнки. Кожен наш клієнт отримує гарантію на ремонтні роботи і запчастини не менше 6 місяців. У даній сфері послуг наша компанія працює з 2007 року. І ми встигли зарекомендувати себе з найкращої сторони, надаючи послуги населенню по ремонту різних спортивних тренажерів з виїздом додому на вищому рівні. Звернувшись до нас, Ви залишитеся задоволені якістю наших послуг і тієї оперативністю, з якою ми виконуємо всі роботи.

Ремонт тренажерів самостійно

Наявність тренажера і використання його в домашніх умовах дає можливість в будь-який зручний час займатися спортом без відвідування фітнес-центру. Це дозволяє істотно заощадити не тільки гроші, але і час, що важливо для жителів великих мегаполісів. Ось тільки, як і будь-який інший досить складний пристрій, тренажери час від часу можуть приходити в непридатність і ламатися. Відбувається це через постійну експлуатацію, через що складові елементи швидко зношуються і розтягуються, а також механічні пошкодження.

У більшості випадків ремонт спортивних тренажерів у Львові зводиться до заміни зношених деталей, підтяжки тросів або усунення проблем з електричними системами. У бігових доріжках з ладу найчастіше виходить полотно, в силових комплексах ламаються ролики, протираються або провисають троси, крім того, може знадобитися звичайна перетяжка сидінь, чохлів тощо Більшість з цих несправностей усувається своїми руками, для чого попередньо діагностуються причини поломки і купуються потрібні запасні деталі.

При цьому ремонт еліптичних тренажерів в першу чергу залежить від виду конструкції. Механічний, магнітний або електромагнітний тип пристрою істотно впливає не тільки на виникаючі типові дефекти, але і на їх усунення. Відновити сам прилад не складає великих труднощів, набагато складніше з’ясувати причину поломки. Тільки після цього можна приступати до позбавлення від проблеми.

В першу ж чергу, перш ніж проводити ремонт тренажерів Львів самостійно, необхідно переконатися в тому, що розетка, а також мережевий шнур знаходяться в справному стані. Ретельний зовнішній огляд також часто дозволяє швидко знайти місце виникнення дефекту і розібратися з його усуненням. Наступним етапом може стати необхідність розбирання конструкції, для чого потрібна лише відповідна викрутка. Звертатися за допомогою до фахівців необхідно тільки в найскладніших ситуаціях, коли самостійне вирішення питання неможливо.

У більшості ж випадків ремонт тренажерів Львів своїми руками не становить великих проблем з тієї простої причини, що підтягнути троси або замінити ролики може практично кожен. Дещо складніше відбувається заміна більш серйозних деталей, але і вона при правильному підході не викличе великих труднощів. А ось збій в мікросхемах та інших електричних системах вже вимагає спеціальних знань і навичок.