Ремонт тостерів Львів. Поряд з усією побутовою технікою, нам доводиться часто стикатися з тостерами. Точніше, з їх несправностями.

Ми допоможемо з ремонтом тостерів у Львові на вигідних для Вас умовах і за демократичними цінами. Висококваліфіковані майстри нашого сервісного центру компанії FIXME здійснять ремонт в максимально короткі терміни. При ремонті використовуються тільки оригінальні запчастини, новітнє діагностичне обладнання і перевірений якісний інструмент. Майстри мають доступ до всієї технічної інформації, користуються орігинальними кресленнями.

Брендів і моделей дуже багато, але багаторічний досвід роботи наших фахівців дозволяє взятися за ремонт будь-якої складності.

Рано чи пізно виходять з ладу все тостери, і вітчизняного виробника і зарубіжного.

Найбільш поширеними поломками є:

 • вихід з ладу блоку управління;
 • перегорілий запобіжник;
 • вихід з ладу Тену (перегорає нагрівальний елемент, в даному випадку необхідна тільки заміна його, що не завжди є рентабельним);
 • пошкоджено кабель живлення;
 • нерівномірно пече хліб (буває, що з одного боку горить, а з іншого не печеться зовсім);
 • горить хліб або не пропікається (не залежно від виставленої програми, тостер веде своє окреме життя, і пече хліб так, як йому заманеться);
 • не спрацьовує підйомний механізм (по завершенні заданого часу, пропечений хліб не вискакує наверх);
 • при натисканні кнопки для занурення хліба, він вискакує назад (для того, щоб запекти хліб, необхідно рукою притримувати важіль; в цьому випадку не рекомендується використання тостера);
 • несправність вилки (але перш за все, необхідно переконатися в справності розетки, в яку вставлена ​​вилка тостера);

Кілька простих кроків, дотримуючись яких, Ви вбережете тостер від пошкоджень:

 • очищати тостер від крихт хліба після кожного використання (потрапляння крихт на нагрівальний елемент, він може вивести його з ладу);
 • встановлюйте прилад стійко, уникайте падінь тостера (якщо таке сталося, ні в якому разі не використовуйте його, поки не огляне і не дозволить майстер);
 • не користуйтеся приладом поблизу плит і батарей (тепло згубно для багатьох видів техніки);
 • стежте за тим, щоб при зберіганні або використанні не пошкодився кабель (якщо Ви помітили найменші пошкодження кабелю, або без видимих ​​причин з’явився запах гару, не вмикайте тостер в мережу);

Якщо рум’яні грінки для Вашого тостера стали нездійсненою роботою, не намагайтеся ремонтувати самостійно. Покладіть цю задачу на плечі професіоналів. Швидкий і якісний ремонт тостерів Львів поверне хрусткий хліб в Ваш звичний раціон харчування.

Тостер: основні поломки і шляхи вирішення

Тостери – дуже популярне обладнання вже багато років. Їх моделі змінюються, а ось призначення і принцип роботи залишаються незмінними.

На превеликий жаль, багато власників приладу зовсім не приділяють час його очищенн.. На перший погляд може здатися, що крихти, які накопичилися всередині конструкції – зовсім нешкідливе явище. Однак насправді, воно є причиною зупинки функціонування важливих запчастин тостера, а також може призвести до пожеж. Перед очищенням агрегату рекомендується відключати його від електромережі. Майже в кожній моделі тостера є спеціальний піддон для скупчення крихт, прикріплений до основного корпусу гвинтами. Тому для догляду за агрегатом знадобиться викрутка. Рекомендуємо очищати піддон за допомогою сухої кулінарної кисті не рідше одного разу на тиждень. Також періодично необхідно чистити нижню кришку агрегату від крихт. Запам’ятайте! Тостер не можна трусити, так як це може викликати пошкодження ТЕНів. Якщо Ви виявили, що прилад дає збої в роботі, перевірте найважливіші моменти:

 • причиною підгоряння хліба може бути неправильно встановлений режим обсмажування;
 • причиною запаху гару можуть бути крихти. Проведіть очищення агрегату;
 • в разі, коли підйомний пристрій тостера знизу не зафіксовано, подивіться, чи підключений прилад до мережі.

Поломки тостера: вирішуємо проблеми разом

Пошкодження підйомного механізму

Перевірте ширину обсмажуваних хлібних скибочок. Надмірно тоненькі шматочки деформуються при смаженні і можуть викликати неполадки в функціонуванні підйомного механізму. Занадто товсті шматочки також негативно можуть вплинути на роботу приладу. Щоб уникнути таких ускладнень регулюйте ширину гнізда.

Нерідко винуватцем поломки виступає скупчення крихт, що прилипли до держаків тостера або ж потрапили в підйомний пристрій. Для виправлення такої неполадки Вам знадобиться частково розібрати корпус тостера. Робіть це дуже обережно, щоб уникнути пошкоджень пластмасових комплектуючих приладу. Акуратно зметіть крихти зі всіх частин агрегату за допомогою кисті. При цьому обробка направляючих аерозольним мастилом забороняється.

Поломка відпускаючої котушки

Індуктивна котушка тостера функціонує як магніт. У деяких модифікаціях заміна такої запчастини здійснюється разом з платою електричною. Тому ремонт тостера Львів буде коштувати дорого і, швидше за все, оптимальний варіантом для Вас буде покупка нового приладу.

Хлібні тости присмажуються з одного боку

В цьому випадку необхідно обстежити пружини. Вони можуть зламатися або зрушити. Для цього зніміть торцеву панель корпусу або кожух. Ця дія дозволить дістатися до пружин і визначити деталі, що вийшли з ладу.

Пошкодження термовимикача

При роботі приладу термовимикач некоректно реагує на температуру. Таку поломку допоможуть виправити тільки досвідчені фахівці.

Хліб не присмажується

Є кілька причин виникнення даної проблеми:

 • найпоширеніша – невірно встановлений режим обсмажування;
 • пасивна робота термовимикача. Спробуйте збільшити час готування тостерів за допомогою повороту ручки регулювання;
 • неправильний вибір гнізда. Перевірте, чи правильно підключено тостера з експлуатаційної інструкцією;
 • поломка електричної плати тостера. При знятті торцевих плат або кожуха перевірте тостер на наявність згорілих і пошкоджених запчастин, вмонтованих в плату. Дану проблему краще вирішувати за допомогою кваліфікованого персоналу.

Механічна засувка спрацьовує раніше покладеного часу

В даному випадку необхідно виявити наслідки зносу на запчастини. Зношена деталь спрацьовує дуже швидко. При цьому її заміна коштує недешево.

Тостер не включається
 • Обрив шнура. При наявності обриву шнур необхідно замінити.
 • Пошкодження запобіжника / вилки. Протестуйте під’єднання вилки, і в разі потреби замініть згорілий запобіжник.
 • Поганий контакт. Зніміть панель тостера (або кожух) і протестуйте прилад на наявність слабких контактів. Пайку краще довірити професіоналам.
 • Відсутнє електроживлення. Необхідно перевірити щиток на наявности спрацювання автомату або згорілого запобіжника.
 • Несправність вимикача. Досліджуйте контакти вимикача. Купівля нової запчастини може виявитися недоцільною. Однак, перш, ніж купувати новий прилад, проконсультуйтеся з професіоналами.
 • Поломка Тену. З такою несправністю зможе впоратися тільки майстерня.

Правила експлуатації

 1. Періодично перевіряйте шнур. Уникайте його потрапляння в воду або на нагрівальні прилади;
 2. перевіряйте доцільність номіналу запобіжника і правильність з’єднання вилки;
 3. відключайте тостер від розетки перед його обслуговуванням;
 4. не ставте прилад на краю стола або під полицями навісних шаф;
 5. не залишайте поруч з приладом пластикову хлібну упаковку. При плавленні видалити її з тостера практично неможливо.

При дотриманні всіх правил обслуговування і очищення Ваш тостер прослужить довго і надійно, радуючи приємним ароматом хлібної скоринки гостей і домочадців!

Ремонт тостера своїми руками  в домашніх умовах

Тостер, підсмажуюючий для нас хліб до рум’яної скоринки, на перший погляд простий електричний пристрій. Простим воно здається, коли все справно працює і не приходиться думати про те, як там все влаштовано. В принципі, електронна начинка тостера проста і зрозуміла. У випадки поломки з ремонтом тостера Львів власними руками при наявності набору слюсарного інструменту і мультиметру впорається будь-який домашній майстер.

Типові несправності тостерів

Серед поширених поломок, що призводять електричні тостери до несправного стану, а значить нездатності підсмажувати хліб є:

 1. Включений в електричну розетку прилад взагалі не проявляє жодних ознак працездатності. (Не надходить живлення на схему управління).
 2. Тостер працює тільки при примусовому утриманні важеля. (Не спрацьовує електромагніт).
 3. При будь-яких режимах відключення тостера відбувається через 1-2 секунди. (Відпрацьовує система захисту від перегріву).
 4. Електротостер включається, індикація горить, хліб не присмажується. (Несправність ланцюга нагрівальних тен).

Не варто відразу викидати непрацюючий належним чином тостер на звалище. Потрібно дати йому шанс і спробувати провести ремонт обладнання своїми руками або віднести в ремонтний сервіс.

Улаштування електричного тостера

Перед розглядом як влаштований тостер відповімо собі на запитання – Чи можна залишати включений тостер-хлібопічку постійно включеним в розетку? Теоретично – так, практично – ні. Чому? – З одного боку теоретично прилад вмикатися не буде без втручання людини, коли ми механічним шляхом переводимо важіль завантаження скибочок хліба в нижнє положення. При цьому відбувається замикання силових контактів, подається живлення на плату режимів і електромагніт фіксує важіль в нижньому положенні. Практично ж тостер не захищений від зовнішніх факторів прилад. Відсіки завантаження тостерного хліба завжди відкриті. Вода в даному випадку головний ворог. А тепер уявімо собі ситуацію коли в сильну зливу протік дах або вас з верху підтопили сусіди і з плином обставин вода ллється в електроприлад включений в електричну розетку де всі силові контакти живлення розташовані внизу. Думаю далі зрозуміло і не будемо навіть думати про можливі наслідки.

Ремонтуємо тостер

Ремонт тостера Львів слід починати з дефектації (визначення причин) його несправності. Вище ми перераховували причини, через які побутовий пріор може не працювати. Не факт що це буде саме ваш випадок. Розібравши своїми руками електричний прилад, обов’язково відключений від мережі, знаючи за вищевказаною схемою принцип його роботи ви легко виявите поломку. Тостери будь-якої моделі ремонтнопридатні. Навіть при вигорянні плати управління будь-які деталі продаються в магазинах радіоелектроніки. Єдине чого годі й знайти так це вийшовшого з ладу нагрівального елементу потрібної конфігурації. Тут допоможе тільки донор.

Чому ламаються тостери

Причин по якій тостер вийшов з ладу може бути кілька від низької якості складальних деталей до неправильної експлуатації приладу. Хоч хлібопічка і невибаглива до обслуговування, всеж при використанні слід дотримуватися ряду правил.

Періодично тостер необхідно очищати від крихт (багато моделей оснащені для цього спеціальним піддоном). А корпус відмивати від пилу і жиру вологою ганчіркою, але так щоб всередину пристрою не потрапила вода. У запущених випадках, коли забруднення не піддаються очищенню з першого разу, розведіть у воді трохи посудомийного засобу. Якщо корпус тостера виготовлений з нержавіючої сталі, для його догляду потрібен засіб для очищення нержавіючої сталі, який можна придбати в будь-якому господарському магазині. І обов’язково! перш ніж приступати до чищення тостера, переконайтеся, що він відключений від джерела електроживлення.

Доглядаючи за тостером, дотримуючись рекомендацій та правил використання, прописані виробником виробу, ви в рази продовжите термін його бездоганної експлуатації насолоджуючись теплими підсмажений корочками бутербродного хліба.