Ремонт тонометрів Львів. У сучасному світі людина щодня піддається стресам і негативному впливу навколишнього середовища. Нервові потрясіння, зміни атмосферного тиску, складності життя і багато інших чинників призводять до зміни тиску. Контроль тиску ми довіряємо медичним приладам – тонометрам. Від їх технічного стану залежить наше життя і добре самопочуття. Необхідно розуміти, що тонометр це механічний або електронний пристрій, що вимагає регулярного технічного обслуговування і ремонту навченим і підготовленим персоналом. Несправність однієї із складових частин тонометра може привести до спотворення показань тиску, що може привести до трагедії. Ось чому Важливо не тільки здобувати тонометри, але виконувати їх ремонт тільки у професіоналів: у Львові це наша компанія FIXME. Наша сервісна мережа володіє повним комплектом запасних частин і оригінальних витратних матеріалів для ремонту тонометрів у Львові, що забезпечує їх швидке і якісне лагодження. Завжди в наявності запчастини до тонометрів як в роздріб, так і оптом.

Вартість ремонтних робіт

Перевірка точності тонометра – основний етап діагностики приладу. – 20 грн.

Заміна електромагнітного клапана – 160 грн.

Діагностика і заміна датчика тиску – 160 грн.

Діагностика, перевірка і заміна механічного манометра – 160 грн.

Діагностика, заміна груші механічного і напівавтоматичного тонометра – 80 грн.

Діагностика і заміна компресора – 280 грн.

Діагностика, заміна манжети тонометра – 220 грн.

Ми виконуємо ремонт тонометрів у Львові всіх типів і будь-яких виробників.

У нас є запасні частини для тонометрів: манжети, груші, трубки та інші витратні матеріали.

В аптечці сучасної людини, крім необхідних медикаментів, завжди повинна лежати медична техніка. Електронний тонометр – один з найважливіших і часто використовуваних пристроїв. Вимірювач тиску стане в нагоді не тільки «сердечникам» і пенсіонерам, а й людям, які стежать за станом свого здоров’я.

Провести ремонт тонометрів у Львові нескладно, так як багато тонометрів мають довгий гарантійний термін і справді не ламаються протягом десятків років. Незважаючи на якість вимірювального блоку, у тонометрів є слабкі місця – груша-нагнітач і манжета. Гумова груша і матерчата манжета постійно знаходяться під механічним впливом людини – стискаються і розширюються – і це призводить до швидкого зносу і неправильним показаннями пристрою.

Якщо трапилася поломка, не поспішайте купувати новий апарат! Зношену частину можна просто замінити, а проблеми в електронній «начинці» легко усунути і старий тонометр знову почне працювати як новенький.

Іноді, ремонт тонометрів у Львові у деяких фахівців займає кілька хвилин. На нашому порталі ви з легкістю знайдете професіонала з великим стажем і досвідом, в каталозі представлені як і сервісні компанії, так і індивідуальні майстри.

Технічне обслуговування та ремонт тонометрів

Технічне обслуговування та ремонт тонометрів (приладів для вимірювання артеріального тиску) – задача, яку завжди слід доручати фахівцям сервісних центрів по роботі з медичною технікою.

Будь-який тонометр, як механічний, так і електронний, з часом може вийти з ладу. Така ситуація може стати критичною для будь-якого медичного закладу, оскільки фахівці позбавляються можливості отримувати точні відомості про стан здоров’я пацієнтів. Щоб уникнути подібних інцидентів, важливо своєчасно проводити перевірку тонометрів і при необхідності передавати їх сервісній службі для ремонту.

У яких випадках потрібен ремонт медичних тонометрів?

Серед найбільш частих поломок тонометрів:

  • Випадання стрілки манометра (характерно для механічних тонометрів).
  • Втрата герметичності, в результаті якої відбувається витік повітря. Як правило, пошкодження утворюються на ділянках з’єднання шлангів, в груші, а також в манжеті.
  • Залипання клапана стравлювання повітря. У більшості випадків при такій несправності потрібна заміна груші тонометра.
  • Занадто швидке випускання повітря. У такій ситуації може знадобитися заміна краника для стравлювання повітря або всього нагнітача.
  • Висвітлення некоректних показників на цифровому екрані приладу. При подібній несправності слід спробувати замінити батарейки. Якщо це не допомогло, причина, найімовірніше, у витоку повітря в манжеті, патрубку або груші.

Слід пам’ятати, що тонометри відносяться до професійного медичного обладнання, ремонтом якого повинні займатися досвідчені фахівці відповідної кваліфікації.

Види медичних тонометрів

Всі медичні тонометри діляться на три основних типи:

Механічні

Механічний тонометр – «класичний» прилад, робота з яким вимагає спеціальних медичних знань і практики.

Заміряючи тиск таким тонометром, фахівець одночасно прослуховує пульс пацієнта, використовуючи стетоскоп. Повітря в манжету нагнітається ручним способом за допомогою груші, а свідчення показує стрілка на манометрі.

Цифрові (електронні)

Електронний тонометр, який може бути автоматичним або напівавтоматичним, використовується не тільки медпрацівниками, а й самими пацієнтами. Просте управління такими приладами дає можливість заміряти артеріальний тиск навіть без спеціальних медичних знань.

Вся процедура вимірювання тиску повністю / частково автоматизована, показання виводяться на екран електронного пристрою. У напівавтоматичних моделях присутня груша для нагнітання повітря, в автоматичних приладах повітря нагнітається самостійно.

Ртутні

Ще один вид тонометрів, які використовують професійні медики – ртутний. Головна особливість такого приладу полягає у визначенні значення тиску за рівнем ртутного стовпа.

На сьогоднішній день ртутні тонометри застосовуються значно рідше, ніж електронні і механічні.

Де відремонтувати тонометр у Львові?

Техобслуговування і ремонт тонометрів Львів – одна з послуг нашого сервісного центру. Фахівці компанії  FIXME завжди готові надати своєчасну допомогу і відновити справність вашого медичного обладнання.

Перевірка точності: повірка, калібрування і тест тонометрів

Важливий критерій при виборі тонометра, звичайно ж – точність. Адже від цього важливого показника залежить уявлення про загальний стан організму. Відповіддю на питання: “Який тонометр найточніший?” буде – ртутний тонометр. Однак, з – за великих габаритів, його використання в домашніх умовах досить проблематично. Далі йдуть механічні, автоматичні і напівавтоматичні тонометри. Багато хто вважає, що автоматичні тонометри менш точні, але насправді це не так. Сучасні автоматичні тонометри розроблені з використанням новітніх технологій, максимальна похибка вимірювань може коливатися в межах до ± 3 мм. рт. ст.

Повірка та калібрування тонометрів

Для початку варто зрозуміти різницю між «повіркою» і «перевіркою» тонометра. Повірка – це сукупність метрологічних операцій для визначення точності тестованого приладу. Повірка тонометрів для медичних закладів має відбуватись раз на рік, для домашніх досить раз в 3-5 років. Повірка тонометрів проводиться в регіональних центрах стандартизації, метрології та випробувань (ЦСМ), де для проведення процедури використовується спеціальний апарат, що імітує артеріальний тиск і пульс людини. Апарату задаються певні параметри, які порівнюють з результатами вимірювання тонометра, що перевіряється. При успішному проходженні перевірки видається відповідне свідоцтво, в іншому випадку прилад відправляється на повторну перевірку або в сервісний центр, де виконується калібрування тонометрів.

Слід зазначити, що перед тим як віддати ваш прилад на повірку та подальше налаштування,  переконайтеся в тому, що ви правильно його використовуєте. Справа в тому, що в більшості випадків неправильні показання тонометра пов’язані з його неправильною експлуатацією.

Від чого залежить точність тонометра?

Фіксація манжети

Одягати манжету необхідно у відповідності з усіма правилами, які передбачені в керівництві користувача тонометра. Якщо цього не зробити, то в кращому випадку тонометр (автоматичний або напівавтоматичний) видасть помилку вимірювання, а в гіршому – невірні результати, на основі яких сформується неправильне уявлення про поточний стан здоров’я. Манжета повинна розташовуватися на 1-2 см. вище ліктьової ямки і щільно прилягати до шкіри.

Розмір манжети

Манжета повинна строго підходити за розміром, в іншому випадку, якщо манжета буде мала – результат вимірювання тиску буде завищеним, а при занадто великому розмірі – зниженим. Ширина манжети повинна дорівнювати 40% від розміру руки.

Дотримання всіх правил вимірювання артеріального тиску

У керівництві користувача, яке входить в комплектацію тонометра, відображені правила проведення процедури вимірювання артеріального тиску. Необхідно СУВОРО слідувати всім перерахованим рекомендаціям, а також дотримуватися основних порад при підготовці до вимірювання артеріального тиску:

  • Не палити за 30 хвилин;
  • Не вживати каву, міцний чай і алкогольні напої;
  • Відпочити 15-20 хвилин перед вимірюванням.

Заряд батареї

Живлення автоматичних та напівавтоматичних тонометрів здійснюється від батарейок, а в деяких моделях передбачений адаптер для роботи від мережі. У разі низького заряду батарей тонометр може видати невірний результат вимірювання.

Поломка груші, манжети, манометра, електронного блоку

При будь-яких помічених несправностях рекомендується відразу звернутися в сервісний центр. Ні в жодному разі не можна самим виробляти ремонт тонометра Львів, особливо якщо він на гарантії.

Тест тонометрів

Щоб з’ясувати який же тонометр точніше, а також найбільш зручний для використання, порівняємо прилади популярних виробників: Omron M1 Eco, Nissei WS-820, AND UA-777, Microlife BP A100, B.Well WA-55, Citizen CH-437C.

В результаті проведених тестів на лідируючій позиції опинився тонометр компанії Omron. Функціонал цього приладу доповнений можливістю розрахунку середнього значення артеріального тиску з 3 останніх вимірювань, проведених за 10 хвилин, що гарантує високу точність результату. Також, одним з плюсів є пам’ять приладу – результати вимірювань (з реєстрацією дати і часу) зберігаються навіть у разі знеструмлення. Важливо, що при підвищеному рівні АТ тонометр подає сигнал тривоги у вигляді миготливого значка на дисплеї.

Результати вимірювань найбільш наочно показує тонометр AND, використовуючи для цього класифікацію артеріального тиску Всесвітньої Організації Охорони здоров’я, де використовується кольорова шкала, що складається з трьох кольорів, що вказують на рівень артеріального тиску: зелений – низький, жовтий – оптимальний, червоний – високий. Курсор зупиняється навпроти певного кольору, що відповідає рівню АТ. Величезним плюсом є також і те, що це єдина модель серед тестованих тонометрів, яка має підписані українською мовою кнопки управління.

Найбільша манжета виявилася у тонометрів B.Well і Microlife. Розмір манжети дозволяє провести процедуру вимірювання артеріального тиску у людей з великою окружністю руки.

У підсумку місця розподілилися наступним чином:

1 місце: Omron M1 Eco – за відносно невелику ціну має широкий і корисний функціонал.

2 місце: Nissei WS – 820 – зап’ястний тонометр з пам’яттю на двох користувачів і набором корисних функцій.

3 місце: AND UA-777 – автоматичний тонометр, вміє показувати рівень артеріального тиску за шкалою ВООЗ.

4 місце: Microlife BP A100 – простий прилад з великою і зручною манжетою.

5 місце: B.Well WA-55 – тонометр, має шрифт, що погано  читається на дисплеї.

6 місце: Citizen CH-437C – тонометр з дуже незручною системою накачування повітря в манжету і з найменшою пам’яттю серед тестованих тонометрів.

Фото