Ремонт теплих підлог Львів. Одним прекрасним днем ​​не можна назвати той день, коли ви зрозуміли, що вам належить виконати ремонт теплої підлоги Львів.  Тепла підлога – система опалення, що забезпечує обігрів підлоги в приміщенні.  Найпоширенішими є водяні і електричні системи, що підключаються до централізованої або місцевої системам опалення.

Ремонт електричної системи теплої підлоги починається з з’ясуванням причини відмови її роботи.  Після перевірки справності терморегулятора і датчика температури, причину несправності потрібно шукати в кабелі, що гріє.  Для цього проводиться замір опору кабелю і опору ізоляції на відповідність їх паспортними даними.  При обриві кабелю, що гріє визначаємо місце його пошкодження за допомогою високовольтного генератора і аудіо детектора або термопластини.

Цей вид роботи є досить трудомістким і складним, вимагає високої кваліфікації фахівця, що виробляє ремонт теплої підлоги Львів.  На місці виявленого розриву кабелю демонтуємо ділянку підлогового покриття.  Обірвані жили з’єднуємо з допомогою обтискних гільз і ізолюємо термоусадочної муфтою.  Відновлення покриття для підлоги завершує ремонт теплої підлоги.

Ремонт водяної системи починається з забезпечення доступу до ушкодженої ділянки.  Вирізати пошкоджену ділянку необхідно з урахуванням залишення чималих вільних кінців труби.  Очистивши і розвальцювати один з кінців, надягаємо фітінг прес фітинги.  Вставляємо і запресовувати в фітінг прес фітинги ділянку ремонтної труби.  Відрізавши трубу, обпресовувати його фітінг з іншим кінцем ремонтованої труби опалення підлоги.  Після перевірки герметичності відновлюємо покриття ділянки, де проводився ремонт теплої підлоги Львів.

Сьогодні все частіше стали використовуватися інфрачервоні або теплі плівкові підлоги, що представляють собою невелику систему, основою якої є тонка нагрівальна плівка, підключена до електромережі.  Випромінювачем інфрачервоних променів служить вуглецева паста, нанесена на плівку смугами.  Стелити плівку можна під будь-яке покриття, наприклад під плитку, ламінат, килим, лінолеум, ковролін … Ремонт даного опалення не представляє собою величезних труднощів і полягає у відновленні електричних з’єднань.

Багато власників теплих підлог по достоїнству оцінили їх переваги.  Економія простору і комфортна температура створюють затишну атмосферу в вашому домі.

Ремонт теплої підлоги електричної

Ремонт теплої підлоги Львів електричної має на увазі початкове проведення повної діагностики опалювальної конструкції, подальший демонтаж пошкодженої ділянки підлогового покриття і усунення неполадок електричної частини.

Наша компанія надає послугу ремонту електричної підлоги, яка проводиться бригадою професійних фахівців при наявності сучасного обладнання, що дозволяє визначити непрацюючу ділянку конструкції.  Діагностика проводиться наступним чином:

 • перевіряється справність терморегулятора і температурного датчика підлоги;
 • за допомогою спеціальних приладів перевіряються всі ділянки кабелю, де знаходиться обрив теплої підлоги. Точне місцезнаходження обриву дозволяє заощадити витрати на демонтаж і нову укладку підлогового покриття;
 • встановлюється ремонтна муфта, і перевіряються параметри опору; проводиться ремонт теплої підлоги Львів, ціна якого залежить від кількості ділянок пошкодженого електричного кола.

Якщо не гріє тепла підлога, необхідно терміново звертатися за допомогою до професіоналів нашої компанії.  Ми є сервісним центром компанії FIXME у Львові і області.

У наш час тепла підлога все частіше зустрічається в наших будинках і цьому є пояснення, адже теплі підлоги ідеальна система, яка дозволяє дарувати тепло, незалежно від площі та покриття ділянок, під які вони вкладаються.  Найцікавіше питання, скільки така конструкція зможе прослужити?

Вартість, монтаж і встановлення теплої підлоги, вимагає значних витрат, тому питання про його терміні службі один з найважливіших для клієнта.

Але щоб розвіяти всі сумніви, перш за все, хочеться сказати, що тепла підлога це одна з дуже надійних конструкцій, її ідеальна робота розрахована на 10 років і вище.  Але слід зауважити що які б ви кращі фірми не набували, теплі підлоги можуть ламатися, але в більшості випадків це можливо полагодити без особливих витрат і втрати часу.

Найпоширеніші причини несправностей

Щоб назвати причини поломки теплої підлоги необхідно дізнатися, як працює тепла підлога?

Струм, потрапляючи на нагрівальний елемент, розігріває його, той віддає своє тепло стяжці або підлоговому покриттю, тим самим прогріваючи повітря в приміщенні.

Струм проходить до нагрівальної системі через терморегулятор.  Він відповідає за своєчасне включення і відключення теплої підлоги, так само за регулювання потужності нагріву.  На регуляторі встановлюється певна температура, до якої необхідно нагріти підлогу, після чого він автоматично відключається.

Звідси можна виявити причини поломки:
 1. Терморегулятор. Найголовніша і часта причина поломок.  Щоб перевірити його справність необхідно демонтувати прилад (перед цим відключивши електрику) і перевірити його спеціальним приладом мультиметром.
 2. Друга за поширеністю причина – це обрив кабелю (якщо підлога кабельна), найчастіше обрив кабелю відбувається при неправильному встановленні під час монтажу або інших механічних дій. Щоб перевірити кабель необхідно виміряти його опір і ізоляцію, якщо результати вимірювань перевищують показання техпаспорта на більш ніж 5%, можна зробити висновок що кабель пошкоджений або знайдений його обрив.

Якщо підлога інфрачервона, то в ході монтажних робіт при нещільному покритті плівки, може відбутися її швидка поломка.

 1. Датчик температури. Якщо основа прогрівається не на повну потужність, то датчик не відключається, що призводить до постійного нагрівання підлоги без зупинки, а це призводить до високих витрат.  Але якщо термодатчик розташований дуже близько до нагрівальних елементів, то він буде швидко розігріватися і відключатися, а тепла підлога при цьому ніколи не буде добре нагрівати.

Якщо сталася поломка теплої підлоги, то велика ймовірність, що поломку можна усунути самостійно при наявності необхідних інструментів.

Ремонт теплої підлоги (електричної) своїми руками

Ремонт при поломці кабелю

 1. Кабель від’єднується від термостата, а вся система від електромережі.
 2. Високовольтним генератором (необхідна його наявність) визначити місце поломки кабелю (він створює електричну дугу на несправному місці).
 3. Замінити вище сказаний інструмент модно аудіо-детектором, який видає звук в місці поломки кабелю.
 4. Ще один спосіб перевірки це тестер напруги, він показує сам кабель під покриттям і місце його несправності.

Якщо причиною є проблема з кабелем, то ремонт теплої підлоги Львів краще віддати в руки фахівцям, тому що кабель укладений під покриття, що ускладнює процес усунення поломок.  Але якщо ви вирішили провести ремонт самостійно, тоді почніть з вимірів опору нагрівального елементу і уважно поставтеся до дослідження місця поломки.

Якщо ви впевнені, що саме в цьому місці поломка то потрібно:
 1. Зняти в цьому місці зовнішнє покриття.
 2. Розбити стяжку, так щоб не пошкодити внутрішній кабель, якщо достатньо кабелю звільнено, можна почати роботу.
 3. У комплекті з теплою підлогою, повинні йти необхідні інструменти для його ремонту – це термоусадкові муфти і гільзи. Необхідно зачистити провід в місці обриву, з’єднати гільзою, обжати її плоскогубцями, надіти на кабель муфту і прогріти її феном.  Таким чином, плівка ізолює відремонтовану ділянку під потоком гарячого повітря.  Перед повторним укладанням зовнішнього покриття необхідно перевірити роботу відремонтованого кабелю.
 4. Відновити стяжку і підлогове покриття.

Пошук та усунення несправностей в датчику

Температурний датчик встановлений в гофрованої трубці.  Тому необхідно знайти несправний датчик і замінити його на новий, після цього заховати все назад.

Несправність в термостаті

Найпоширеніша причина поломки термостата, це клеми, вони можуть бути ослаблені або погано закріплені, тому щоб виправити поломку необхідно просто їх підтягнути.  При включенні напруга в живленні і на виводах має бути однаковою.  Якщо вимірювання показали більше відхилення, то терморегулятор вимагає заміни.

Хочете звернутися по ремонту теплої підлоги в нашу компанію?  Які переваги звернення до нас:

 • Ми виконуємо діагностику і ремонт будь-якої електричної теплої підлоги
 • За допомогою професійного інструменту визначаємо точне місце пошкодження кабелю
 • Працюємо трансформатором, генаратором і тепловізором
 • Виїзд на місце
 • Діагностика
 • Розтин покриття
 • Встановлення ремонтної муфти
 • Імовірність знаходження несправності 99%
 • Визначення місця обриву з точністю до 1 см
 • Даємо гарантію на весь ремонт.
 • Досвід ремонту теплої підлоги 10 років!

Ремонт водяного теплої підлоги своїми руками

Тепла підлога за останні роки набула величезної популярності завдяки ряду переваг.  Перш за все, це комфорт і затишок в домі, створюваний рівномірним обігрівом приміщення.  У такій системі ви самостійно можете виставити зручну, для Вас, температуру.  Так само, вона відповідає всім гігієнічним нормам, за рахунок відсутності циркуляції пилу і використання у виробництві екологічно чистих матеріалів.  При правильній експлуатації, термін служби теплої підлоги досягає п’ятдесяти років.  Але іноді трапляється так, що система виходить з ладу і потребує ремонту.  Сьогодні ми поговоримо про усунення протікання водяної теплої підлоги своїми руками.

    1) Причини пошкодження труби.

Існують дві основні причини пошкодження труби.  Перша – механічна – порушити цілісність контурів опалення можна при встановленні підлогового покриття, або при кріпленні будь-якої конструкції на залите бетонне стягування.  Наприклад дрилем, перфоратором і т.п.  Друга – неправильний монтаж – найголовніше правило при укладанні труб, це використання цілісних мотків при встановленні підлог.  Будь-який вид з’єднувального фитинга не допускається в стягуванні, тільки при підключенні до котла, колектора і т.ін.

    2) Як знайти місце протікання в теплій підлозі?

Першою ознакою, що вказує на порушення цілісності контуру, є наявність мокрої плями на підлоговому покритті.  У більшості випадків, за цією ознакою, важко знайти місце протікання.  Є декілька надійних методів визначення місця пошкодженої ділянки:

 • За допомогою апарату для опресовування, в системі створюється тиск. Після чого стяжка прослуховується звичайним стетоскопом.  Завдяки такому способу, знайти розрив можна з точністю до декількох сантиметрів.
 • Будівельний тепловізор – прилад, який не тільки вкаже місце, де відбулося протікання, а й покаже розташування контурів теплої підлоги в стягуванні.

    3) Ремонт теплої підлоги своїми руками.

Коли знайдено потрібне місце, можна приступити до ремонту теплої підлоги Львів.  Це можна зробити самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців.  Здійснюється він у кілька етапів:

 • Насамперед необхідно зняти плитку над пошкодженою ділянкою. Для цього, перш за все, необхідно відчистити шви від затірки.  Це легко робиться за допомогою скребка або ножа.  В іншому випадку, при демонтажі сусідні плитки можуть пошкодитися.
 • Далі акуратно знімемо шар стягування, за допомогою перфоратора з насадкою “лопатка”.
 • Після розчищення, розрізаємо пошкоджену ділянку труби і закриваємо краї, щоб уникнути попадання сміття в систему.
 • Наступним кроком развальцьовуються краї трубки, надягаємо прес-фітингові з’єднання і за допомогою спеціального інструменту запресовуємо краї трубки. При пошкодженні великої ділянки трубопроводу, заміні підлягає весь відрізок, з наступною заміною.  При цьому необхідно використовувати дві з’єднувальні муфти.
 • Важливо пам’ятати, що фітінг необхідно обгорнути в поліетилен. Це дозволить уникнути контакту з лужним середовищем цементу і подальшої корозії.
 • Відремонтовану систему піддаємо гідравлічним випробуванням, на відсутність слідів протікання.  Створюється тиск в 1,5 атм.  Якщо протягом двох годин не з’явилося протікання, то ремонт закінчено.
 • Останній крок, це відновлення цементного стягування, з подальшим укладанням підлогового покриття.
    4) Як убезпечити теплу підлогу від протікання?

Щоб уникнути пошкодження труб, необхідно після монтажу теплої підлоги, скласти схему укладання контурів.  Завдяки їй, можна сміливо кріпити будь-які конструкції до підлоги.  Так само слід просто бути акуратним, при укладанні підлогового покриття.  Дотримуючись цих двох важливих правил, Ви на довгі роки забезпечите себе від протікань і збережете в своєму будинку тепло і комфорт.