Ремонт телевізорів Львів.Сталася поломка телевізора? Став погано показувати? Зник сигнал? Не варто стукати по ньому кулаком, або самостійно розбирати пристрій в пошуках поломки. Такий «ремонт» може привести до ще більш серйозних несправностей, ремонт яких обійдеться дорожче. Краще відразу відвезти «ящик» в майстерню, де досвідчений майстер виявить причину поломки і усуне проблему.

Основні неполадки РК-телевізорів

Найбільш поширені неполадки, що виникають на РК-телевізорах, носять наступний характер:

 • несправності електричного управління;
 • поломки, що зачіпають блок живлення;
 • неполадки в підсилювачі низьких і проміжних частот;
 • відсутність кольору;
 • проблеми зі звуком;
 • низька працездатність системи охолодження;
 • вихід з ладу матриці.

Для визначення точної причини може знадобитися не тільки візуальний огляд, а й використання спеціального обладнання та інструментів. Звернутися в сервіс слід, не тільки коли телевізор перестав включатися або на екрані з’явився «сніг», а й у випадках, коли на моніторі виникають смуги, зображення стало тьмяним, картинка відображається в одній колірній гамі, з’явилося миготіння.

Матриця

Матриця є основною робочою деталлю ТВ, яка забезпечує видимість зображення. Від її працездатності залежить якість картинки на екрані. Побудова матриці являє собою сітку з розташованими в ній тонкими і прозорими електродами. У рідкокристалічних телевізорах, головну роль грає вплив енергії, за рахунок якого відбувається синхронна зміна елементів. При поломці матриці зображення зникає або стає неякісним, наприклад, на екрані з’являються смуги, зникає один з кольорів, або навпаки з’являється скупченні всіх фарб. Найбільш часта проблема, яка зачіпає матрицю – биті пікселі. Щоб знайти і усунути їх в майстернях застосовуються спеціальні пристосування.

Також, однією з частих причин поломок матриць стає механічне пошкодження або проникнення всередину вологи. Виявити несправність і грамотно ліквідувати її, можуть майстра з сервісу компанії FIXME. Не варто розбирати телевізор самостійно, намагаючись знайти поломку. Якісний ремонт телевізора Львів вимагає знань про будову та принцип роботи приладу, а також певного досвіду.

Проблеми в блоці живлення

Матриця дійсно вразлива деталь в РК-телевізорах, проте далеко не всі несправності зачіпають саме її. Блок живлення є пристроєм, через який подається напруга, і його робота безпосередньо відбивається на якості зображення. Головний ворог блоку живлення – сильні скачки напруги. Щоб уникнути цієї проблеми, фахівці радять здійснювати підключення телевізорів з використанням стабілізуючої апаратури. На наявність поломок в блоці живлення, можуть вказувати наступні ознаки:

 • мерехтіння індикатора роботи (або він не горить зовсім);
 • мимовільне затухання зображення;
 • темний екран при включенні.

Після проведення діагностики, майстер повідомить, що в даному випадку доцільніше: ремонт телевізора Львів або заміна блоку.

Несправність інвертора блоку підсвічування

Буває, що при включенні телевізора, екран спалахує, але дуже тьмяно або на ньому виникає спотворена картинка. Найімовірніше, з ладу вийшов інвертор блоку підсвічування. Дана деталь забезпечує підсвічування РК-дисплея і її несправність часто розцінюється як поломка самого монітора. Роботу інвертора можна порівняти з роботою акумулятора, що включає підсвічування. Напруження материнки недостатньо для включення РК-монітора. Завдяки платі інвертора, змінний струм перетворюється в постійний, а кількість вольт підвищується.

Якщо інвертор відмовився працювати, ви помітите такі сигнали:

 • «Шум» знизу екрану;
 • згаслий екран.

Послуги з ремонту LCD телевізорів

Компанія FIXME надає послуги з ремонту телевізорів у Львові. Фахівці сервісу беруться за самі нетипові випадки і виконують якісний ремонт за короткий термін. Ми чинимо рідкокристалічні телевізори всіх популярних марок, включаючи: Samsung, Panasonic, Sony, LG, Toshiba, Philips, Sharp. У нашій майстерні є сучасне діагностичне обладнання, набір якісних інструментів і база запасних компонентів. При цьому у нас збережені доступні розцінки, передбачена гарантія на роботу і деталі, а також ремонт телевізорів Львів виконується в обумовлені терміни. Подивитися вартість послуг або зв’язатися з менеджером для отримання консультації ви можете сайті компанії.

У наш час на ринку можна знайти моделі телевізорів з різними функціями. Це надає покупцям широкий спектр можливостей, і складно точно вибрати моделі, що відповідають всім вимогам.

По-перше, він повинен бути надійним, і тоді незабаром в ремонті телевізора не буде необхідності.

По-друге, в деяких випадках потрібен відповідний телевізор. Наприклад, якщо не акцентується увага на високому дозволі матриці і якості зображення, є сенс купувати дешеві моделі, не витрачаючи багато грошей.

Якщо дозволяють кошти і ви можете насолоджуватися безпрецедентною якістю зображення, ви можете вибрати більш дорогий телевізор. Якщо телевізор вийшов з ладу, його необхідно відремонтувати в спеціалізованій ремонтній майстерні, про що варто пам’ятати.

Найважливіша складова в телевізорі – це IPS-матриця, і від неї залежатимуть її технічні характеристики. Що таке IPS-екран? Суть технології полягає в наступному – молекули рідких кристалів розміщуються паралельно площині матриці. Це називається IPS (перемикання в площині).

У таких пристроях теж виникають несправності, тому для цього необхідно відремонтувати телевізор. Яка користь? Найголовніше – максимально природне перенесення кольорів.

IPS РК-телевізори більш доступні. Їхній головний конкурент – плазма, але ціна плазмових панелей в кілька разів дорожче IPS. Це не означає, що плазма краще, адже цінова категорія легко пояснюється технічними характеристиками.

 1. IPS TV міцніший.

Якщо порівнювати з плазмою, то у IPS-екрану більш тривалий термін служби, тому ремонт телевізора у Львові будь-якої моделі займе більше часу.

 1. Світлодіодне підсвічування цих матриць має високу частоту мерехтіння, тому її не видно. Це означає, що дивитися IPS TV більш комфортно, і навіть якщо дивитися його довго, негативний вплив на органи зору дуже малий.
 2. Завдяки високій частоті оновлення матриці ці телевізори оснащені функціями 3D.
 3. Екран IPS зі світлодіодним підсвічуванням володіє високою яскравістю і контрастністю, майже такий же, як у плазмової панелі. Самостійно ремонтувати телевізор за цією технологією не рекомендується, так як це зробить негативний вплив.
 4. За широким кутами огляду ці телевізори можна порівняти хіба що з плазмовими панелями. Якщо з якої-небудь причини виникла несправність, найкраще довірити ремонт телевізора Львів професіоналу.

Причини відмов обладнання можуть бути різними – знос різних компонентів, неакуратне обслуговування, «доливка води» і т. ін. Основні категорії:

 • Під час роботи телевізор не можна випадково включити або виключити;
 • Прийом сигналу слабкий або повністю пропав;
 • Іноді на екрані з’являються різні перешкоди.
 • Згодом якість аудіосигналу значно знижується.
 • Труднощі з підключенням різних пристроїв;
 • Картинкам на екрані не вистачає яскравості, чіткості і контрастності.
 • Підсвічування більше не працює або гасне мимовільно;
 • Телевізор не включається, горить світлодіодний індикатор;
 • У звуці немає зображення;
 • Відкривається надовго або час від часу;
 • Не реагує на пульт дистанційного керування (ПДУ)

Ціни на ремонт телевізорів. Найпоширеніші поломки телевізорів різних типів

Ціна ремонту телевізора Львів, вартість запчастин, причина поломки і інші деталі будуть відомі тільки після проведення попередньої діагностики. Кожен з типів телевізорів має ряд своїх особливостей, а також типові проблеми.

Ремонт плазмових телевізорів

Ремонт плазмових телевізорів Львів має ряд унікальних особливостей. Найчастіше відбувається поломка плазмової панелі. Виявити дефект може тільки фахівець, що володіє спеціальним обладнанням. Для підбору оптимального варіанту розв’язання проблеми необхідно дотримання всіх технічних норм і умов ремонту. Частою причиною поломки є неправильний догляд, а саме використання для протирання спиртових засобів і засобів на основі розчинників, що категорично заборонено.

Ремонт проекційних телевізорів

Ремонт проекційних телевізорів Львів виконується відповідно до особливостей формування зображення, тому що розмір телевізора впливає безпосередньо. Проекційні телевізори дуже вибагливі до транспортування і пересуванню з місця на місце, тому що розбіжність променів на екрані при невідповідному зверненні досить імовірна. Часто виникає проблема появи окантовки силуетів, зменшення чіткості кольорів, різкості або спотворення колірної гами. Ремонт проекційних телевізорів, пов’язаний з зведенням проекційних променів повинен виконуватися тільки фахівцем.

Ремонт телевізорів кінескопних

Ремонт телевізорів кінескопних у Львові є найпоширенішим, тому що даний вид телевізора з’явився найпершим. Найбільш частими проблемами, що виникають в даному виді телевізорів, є: поява дефектів кольору, спотворення зображення внаслідок т.зв. «Наведень» (електромагнітних полів). Як показує практика, вартість ремонту телевізорів кінескопних є найменшою, однак для старих моделей існують проблеми із запчастинами.

Ремонт lcd (рк) телевізорів

Ремонт lcd телевізорів Львів найчастіше пов’язаний з необхідністю заміни інвертора, лампи або інших елементів, які постійно перебувають під високою напругою і безпосередньо беруть участь у формуванні зображення. Іноді потрібна повна заміна рк-матриці.

Ремонт телевізорів вдома у Львові

Коли телевізор перестає працювати, деякі люди сприймають це як невелику сімейну трагедію. Хоча, за великим рахунком, це всього лише атрибут нашого буття без якого, проте, цілком можна і обійтися.

У сучасному прогресуючому світі, що швидко змінюється подіями і процесами, телевізор є незамінною річчю. І це не дивлячись на все зростаючу популярність комп’ютерів. Адже після важкого трудового дня не сильно і хочеться сідати за комп’ютер і вишукувати потрібну інформацію. Зовсім інша справа телевізор – включив і він тобі все розкаже і покаже.

Так ось, постає питання – де ж ремонтувати телевізор: в майстерні або вдома? Можна відвезти апарат в майстерню. На перший погляд, так надійніше, але з іншого боку, виникає багато супутніх проблем. Потрібно знайти машину (якщо немає своєї) знайти вантажників, дбайливо упакувати телевізор, щоб в дорозі його не зашкодили. Потім замовника чекають переживання стосовно того, як довезти таку тендітну техніку в цілості й схоронності. А пошкодили або не зашкодили апарат при транспортуванні ви можете і не здогадуватися, адже він все одно не працює. І це все коштує грошей, телевізор ще й не починали ремонтувати, а вже треба платити за перевезення. Потім в майстерні без вашого нагляду хтось буде його ремонтувати. Інша справа, викликати телемайстра додому, так ви зможете бути присутнім при ремонті і давати супутні “цінні поради”. У вас буде можливість самостійно оцінити майстерність виконавця.

Ремонт телевізорів Львів вдома недорого є основною сферою нашої діяльності. Наші телемайстри володіють дійсно величезним практичним досвідом ремонту телевізорів як вдома, так і в майстерні. Однозначно майстру легше працювати в майстерні. Робочий день в 18.00 вже добігає кінця, що є безсумнівним плюсом. Також товариші поруч, завжди допоможуть піднести телевізор, в разі складної поломки дадуть корисну пораду. У свою чергу, працювати на дому завжди складніше, ні з ким порадитися, майстер постійно знаходиться під наглядом. Та й робоче місце не таке зручне, як в майстерні. Тому у нас працюють виключно майстри з великим досвідом, яких з якихось причин не влаштовує графік роботи в майстерні. Всі фахівці з досвідом роботи від 20 до 30 років. Майстри на своєму професійному шляху стикалися з безліччю несправностей. Це дозволяє швидко визначати причину поломки і провести оперативний ремонт телевізора Львів.

У місті Львів дуже популярною є послуга “Телемастер додому”. Зайняті люди, які живуть в культурній столиці України, часто не можуть дозволити собі витратити на ремонт телевізора весь день. А саме так буде, якщо ви вирішите відвезти телевізор в майстерню. Тому радимо викликати майстра безпосередньо додому. В такому випадку вдасться зробити ремонт телевізора Львів недорого. Ви оплачуєте тільки безпосередньо ремонт. Варто відзначити, що недорогі деталі входять в вартість, додатково оплачуються тільки дорогі. Ми допоможемо вам, якщо у вашого апарату виникла одна з наступних проблем. Наприклад, пропав звук або зображення, телевізор перестав включатися або реагувати на команди. З більшістю поломок наші майстри вже стикалися неодноразово. Тому будьте впевнені в позитивному результаті ремонту.

Самостійний ремонт телевізорів

Ремонт телевізора Львів є ювелірної роботою. Майстри десятиліттями вчаться цьому ремеслу, купуючи цінні знання по крихтах.

Кожна людина повинна займатися своєю справою, яка у неї найкраще виходить. Щоб якісно провести діагностику і виявити проблему поломки мало озброїтися довідником для “чайника”. В цьому випадку допоможе тільки практичний досвід. Навіть якщо вам здасться: “ось воно, це точно мій випадок”, це ще не гарантія правильності постановки діагнозу. Приступивши до лікування як вам здається правильно визначеної поломки, ви намагаєтеся чітко слідувати інструкціям в мануалі. Багато хто навіть купують дорогі деталі і комплектуючі, вкладаючи в це чимало грошей. Коли всі процедури завершені і ви радісно включаєте апарат, тут вас і може чекати розчарування. У кращому випадку апарат просто не включиться, а в гіршому може згоріти один з дорогих елементів телевізора. Для заміни якого в подальшому доведеться серйозно викластися.

Найчастіше “умільці” навіть не доходять до стадії ремонту. Заковика їх чекає вже на самому початку – як розібрати апарат. І до нас періодично надходять дзвінки, наприклад, коли плату апарату виривають з живим. У цьому випадку все дуже сумно. Також при розборі телевізора “народний умілець” може пошкодити екран, а в сучасних моделях ця частина є особливо крихкою. Як відомо, заміна матриці телевізора може потягнути близько 80% ціни самого апарату. В такому випадку ми зазвичай радимо нашим клієнтам звертатися в сервісний центр або просто придбати нову техніку. Ні для кого не секрет, що багато телемайстрів скептично ставляться до замовлень, коли до них в апараті вже хтось “поколупався”. Завжди важко виправляти чужі косяки, це подвійна робота. Яка, до речі кажучи, часто вимагає подвійної оплати. Тільки дійсно досвідчений професіонал не побоїться зв’язатися з таким “важким пацієнтом”. В даному випадку ви можете сміливо звертатися в нашу компанію.

Якщо ви потрапили на цю сторінку, значить перед вами постало питання: “Як відремонтувати телевізор своїми руками?”. Варто зазначити, що процес цей дуже делікатний і вимагає особливих навичок. Щоб не бути голослівними, радимо ознайомитися з розділом Секрети ремонту телевізорів. Тут описується з якими складнощами стикається телемайстер щодня під час ремонту телевізорів у Львові. Це тільки мала частина з величезної кількості можливих несправностей сучасних апаратів. Майстер кожен день має справу з різного характеру поломками – це його робота. Якщо ж ви далекі від цієї сфери і зіткнулися з поломкою телевізора, перед вами може виникнути дилема: викликати майстра або спробувати зробити ремонт телевізора самостійно. Як показує практика, найчастіше “народні умільці” намагаються зробити ремонт телевізора Самсунг самостійно. Це пов’язано з тим, що в інтернеті можна знайти багато мануалів на цю тему, а також цілі форуми, де обговорюються різного характеру проблеми телевізорів Samsung.

Багато хто, начитавшись в інтернеті різного роду інформації, вирішують взятися за ремонт самостійно. Що ми вам категорично не рекомендуємо робити! Відсутність необхідного досвіду, апаратури і додаткових деталей не дозволить вам це зробити. У будь-якому випадку сумнівна економія того не варто. Це те ж саме, що і самолікування. Вірогідність позитивного результату дуже мала. Тільки досвідчений телемайстер зможе провести діагностику з використанням необхідної апаратури. Після правильної постановки причини поломки, фахівець приступить безпосередньо до виправлення несправності. Всі роботи виконуються оперативно і максимально професійно. Ви заощадите багато часу, нервів і грошей. А вільний час краще витратити на своє улюблене заняття, провести день з родиною чи просто трохи розслабитися. Надайте нам ремонт вашого телевізора.