Ремонт ситезаторів і міді клавіатур Львів. Синтезатор – необхідний пристрій для кожного музиканта і звукозаписної студії. Але як і будь-яка інша техніка, синтезатор, періодично ламається. Якщо ваш синтезатор зламався, не впадайте у відчай, приносите його в наш сервісний центр і ми відремонтуємо його незалежно від того, що в ньому зламалося! Наш сервісний центр компанії FIXME спеціалізується на ремонті синтезаторів . Ми пропонуємо цілий спектр сервісного обслуговування. Наші майстри замінять зламані деталі на нові компоненти. Ремонт синтезаторів і міді-клавіатур у Львові здійснюється оперативно і якісно.

Найпопулярніші несправності у синтезаторів

Будь-яка, навіть сама надійна музична апаратура, рано чи пізно стикається з поломками. Наш сервісний центр має колосальний досвід виконання ремонту синтезаторів, тому ми усуваємо будь-який дефект апаратури. Базові ознаки несправностей виглядають наступним чином:

 • Перше місце: Липкі кнопки на панелі управління – це відбувається через те що, синтезатор лапають жирними пальцями і цей жирчег якось примудряється потрапити під кнопки, в контактну частину, що відповідно порушує контакт, ну якщо розбирали пульт від телевізора, то бачили таку картину не раз. Відновлюється все це: графітовим олівцем, графітовим струмопровідним мастилом або тонкими клаптями струмопровідного скотча, нарізаним на шматочки 1х1 або 2х2 мм, наклеєним на контакти клавіш. До речі кажучи, якщо у вас фонить підсилювач або електрогітара, зробити екрановку можна тим же самим струмопровідним товстенним скотчем.
 • Друге місце: займає – дефект клавіатури або клавіш, що по суті одна і та ж проблема тільки з гумками і контактами самої клавіатури. Тут на допомогу приходять ті ж інструменти плюс чарівний Ebay який має властивість знайти рідкісну річ за недорого, таку дрібницю, якої у «офіціалів» не допросишся в силу їх безглуздої політики.
 • Третє місце: синтезатор не включається або включається, але висить на заставці або грає з спотвореннями.

У цьому випадку проблеми можуть бути з живленням (помер зовнішній блок живлення) або погоріли стабілізатори / перетворювачі живлення на платі. Всі ці дефекти переборні, якщо звичайно в синтезатор не вдарила блискавка тому тонка електроніка у вигляді процесора і пам’яті, що  відповідають за роботу всієї системи і генерацію хвилі звуку – практично не зустрічається у вільному продажу, а “прошивки”, тим більше.

 • Не показує дисплей
 • Не працюють деякі клавіші або педи,
 • Канали входу і виходу більше не функціонують,
 • Не працюють клавіші або регулятори,
 • Лампочка блимає після старту,
 • Поява незрозумілих звуків під час відтворення,
 • Динаміки не працюють,
 • Проблеми з блоком живлення,
 • мимовільне включення або відключення пристрою,
 • інструмент не видає звуків;
 • і багато іншого

Синтезатори приймаємо на ремонт виключно в нашому центральному офісі компанії FIXME. Після проведення діагностики майстер передзвонює і повідомляє точну вартість ремонту і терміни його виконання. Після вашої згоди приступає до ремонту. На кожен ремонт надаємо гарантію.

Ми не рекомендуємо робити ремонт синтезаторів і міді клавіатур у Львові своїми руками, оскільки часто такий ремонт призводить до ще більших проблем. Це особливо стосується ремонту блоку живлення синтезатора. Інакше телефон блоку живлення, може призвести до підвищеного напрузі з блоку живлення в результаті чого вийде з ладу центральна плата. Краще довіритися кваліфікованим фахівцям, які якісно і надійно відремонтують вашу техніку.

Послуги, які ми із задоволенням надамо:

 1. Починка плат, генераторів, кросоверів, динаміків аудіосистем.
 2. Аналіз якості звуку та налаштування.
 3. Заміна зламаних деталей і мікросхем звукової апаратури.
 4. Дефектация, діагностика і подальша профілактика.
 5. Ремонт і відновлення деталей і блоків апаратури.
 6. Відновлення техніки після невмілого втручання.

Поради експертів

Якщо ви хочете, щоб ваш синтезатор служив вам довго і надійно, то потрібно дотримуватися правил експлуатації. Наприклад, необхідно дуже дбайливо ставитися до синтезатора, не можна проливати на нього рідину і упускати на тверду поверхню. Так само слід регулярно виконувати профілактику пристрою. Це значно збільшить термін його служби.

Чому потрібно звертатися в наш сервісний центр?

Ми пропонуємо широкий спектр сервісних послуг. У нас працюють тільки досвідчені майстри з практичними навичками проведення ремонтних дій будь-якої складності. Якщо ваш синтезатор зламаний, ми усунемо наявні проблеми оперативно і з гарантією. Ми працюємо як з приватними, так і з юридичними особами.

Професійний сервіс по ремонту міді клавіатури і синтезаторів у Львові – це 100% гарантія довгої роботи пристрою і безпеки його власника. Якщо ви звертаєтеся до нас за ремонтом, то отримуєте яскраві переваги:

 1. Привабливу ціну на всі види послуг.
 2. Наші майстри мають високу кваліфікацію і готові взятися навіть за найбільш безнадійний пристрій.
 3. Ми виконуємо ремонт синтезаторів і міді клавіатур у Львові як на об’єкті клієнта, так і в умовах майстерні.
 4. Використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі.
 5. Видаємо офіційну гарантію на тривалий термін.
 6. Виконуємо безкоштовну комплексну діагностику.

Ремонт дитячих синтезаторів і дорослих від справжніх профі – це гідна якість, швидкість проведення ремонтних дій і максимальна надійність. Саме завдяки ним, будь-які види послуг виконуються фахівцями нашої майстерні в стислі терміни.

Ремонт міді клавіатур

Midi-клавіатура в широкому розумінні являє собою пристрій, за допомогою якого можна передавати інформацію про фізичні дії користувача на комп’ютер або синтезаторний модуль. Дана інформація, передана у вигляді цифрових команд, буде інтерпретуватися в ноти, що формують мелодію, яку згодом можна буде обробити. Це найбільш часто використовуваний тип Midi-контролера. Більшість моделей не можуть відтворювати звук, він відтворюється після зчитування інформації на комп’ютері з використанням його баз даних.

Ідентичний принцип роботи мають клавінови, клавітари, різновиди електронних акордеонів. Крім передачі інформації про дії, пов’язані з натисканням на клавіші в midi-клавіатурі є додаткові елементи управління. Це джойстики та фейдери, які можуть виконувати додаткові команди. Вони дають можливість більш гнучкого налаштування звучання. Клавіатури відрізняються за кількістю клавіш. Їх може бути від 25 до 61. Вони аналогічні клавішам фортепіано, як по розташуванню, так і по фактичному результату після натискання і подальшої інтерпретації.

Практично в кожній з них крім обов’язкового роз’єму midi-out є також і функція підключення через USB. Тобто підключення можливе або за допомогою USB або Midi-кабелю. На комп’ютері при використанні останнього варіанту обов’язкова наявність відповідного роз’єму на звуковій карті. Вони сумісні як з ОС Windows, так і MacOS.

З усіх клавішних інструментів подібного принципу midi-клавіатури найбільш затребувані на ринку інструментів. Стандартні варіанти включають в себе види з кількістю клавіш 25, 49, а також 61 і максимальні типи з 88-ю клавішами. Середні різновиди з розмірністю 49 і 61 – найпопулярніші.

До midi-клавіатурі можна підключати педаль гучності і сустейна, які дозволять утримувати звучання і збільшувати гучність.

Кнопки перемикання банків даних, додаткові можливості модуляції, наявність встановлених звуків і акомпанементів роблять їх чудовими мультифункціональними музичними пристроями, які відмінно підійдуть початківцям музикантам.

Ремонт midi-клавіатури у Львові ви можете здійснити у нас в сервісному центрі компанії FIXME.

Проблемно знайти професіонала в цій галузі, але в нашому сервісному центрі працюють тільки висококласні фахівці, які добре розбираються у внутрішньому устрої клавіатури і допоможуть відновити її якісно. Скориставшись нашими послугами ваша midi клавіатура прослужить вам ще багато років.

Несправності MIDI Клавіатур

MIDI-клавіатури як інструмент без будь-якого власного живлення і прив’язки до землі, як правило, живляться від напруги USB порту – страждають частим дефектом пов’язані з відірваними роз’ємами USB або пробитого статикою користувача – мікросхем логіки. Статичною напругою, мікросхемами логіки в дорогих моделях міді клавіатури захищені встановленими на плату фільтрами від EMi електромагнітних завад або навіть іноді цілими варисторами! У дешевих моделях дані елементи, як правило, відсутні.

Найчастіше користувачі midi клавіатур стикаються з такими несправностями:
 • поломка дисплея;
 • перегоряння світлодіодного підсвічування;
 • несправність клавіш;
 • вихід з ладу кнопок і перемикачів на панелі управління;
 • поломка роз’ємів і всіляких виходів;
 • мимовільне відключення;
 • відсутність звуку.

Найчастіше, основними причинами поломок midi клавіатур буває пошкодження механічного характеру (падіння, удари) і проникнення всередину пристрою рідини. У таких випадках розраховувати на ремонт по гарантії не доводиться. Наш сервіс виконує післягарантійний ремонт  midi клавіатури Львів різних виробників.

Спектр послуг, що надаються:
 • повна технічна діагностика;
 • профілактичні заходи (очищення від забруднень і ін.);
 • заміна деталей, що вийшли з ладу;
 • паяння контактів і мікросхем і багато іншого.

Ви можете самостійно доставити техніку до нас або викликати майстра додому. Після проведеної діагностики ми озвучимо вам вартість ремонту.

Ряд переваг:
 • безкоштовна консультація та діагностика;
 • грамотні і досвідчені співробітники;
 • спеціалізоване обладнання;
 • наявність оригінальних комплектуючих;
 • виклик кур’єра і виїзд майстра додому по Львову і області;
 • оперативне виконання робіт;
 • гарантія високої якості;
 • доступні ціни.

Залишилися питання, пишіть нам на сайті або замовляйте зворотний дзвінок. Ми неодмінно передзвонимо і надамо всю необхідну інформацію.