068-292-90-10
VIBER

Ремонт сушарок для рук Львів. Сушарка для рук – зручний пристрій, що дозволяє відмовитися від використання рушників або паперових серветок. У домашніх умовах потреби в такому приладі немає, але ось в громадських санвузлах він просто необхідний. Сушка вирішує відразу дві проблеми:

 • відпадає необхідність регулярно купувати паперові рушники, а значить, економляться кошти;
 • дозволяє дотримуватися гігієни максимально зручно і безпечно, виключаючи попадання на руки мікробів і бактерій від загального рушника.

Цей агрегат має досить простий пристрій з 3-4 електричних компонентів:

 • мотор;
 • нагрівальний елемент;
 • електронна плата;
 • елемент включення.

Принцип роботи полягає в тому, що машина реагує на вологі руки за рахунок сенсора і включає потік теплого повітря. Рідше використовуються контактні сушарки з кнопкою включення.

Щоб сушарка для рук служила довго і бездоганно, важливо грамотно підійти до її вибору. Необхідно враховувати ряд факторів і мати уявлення про різновиди такого агрегату.

Що потрібно враховувати в процесі вибору сушки для рук

Спочатку потрібно оцінити місце використання сушарки і уточнити наступні моменти:

 • де буде використовуватися апарат – туалет на автовокзалі, в готелі, кафе, дитячому центрі і т.ін .;
 • яка прохідність в місці установки – від цього залежить потужність;
 • хто буде використовувати сушку – цей фактор впливає на матеріал корпусу і антивандальні властивості.

Відповіді на ці питання дозволять більш точно визначити технічні характеристики сушарки та вимоги, що пред’являються до неї. Нижче ми розглянемо докладніше важливі критерії вибору.

Потужність і швидкість сушіння

Потужність представлених у продажу сушарок знаходиться в діапазоні від 0,8 до 2,6 кВт. Чим вище цей показник, тим швидше будуть висушені руки. Хоча слід враховувати і той факт, що потужність, зазначена в характеристиках, складається з сили нагрівача і вентилятора. Це означає, що при одному показнику машинки різних моделей можуть працювати індивідуально. Наприклад, одна дає сильний потік повітря, але погано його гріє. А інша дме дуже слабо, але занадто гаряче. Відповідно збільшується або зменшується швидкість висушування рук і змінюються відчуття від цього процесу.

Вибір на користь тієї чи іншої машинки слід здійснювати в залежності від місця установки і прохідності санвузла. Наприклад, в аеропорту або на автовокзалі люди зазвичай поспішають і не готові чекати хвилини на висушування мокрих рук. А відвідувачі торгових центрів або ж салонів краси найчастіше відвідують санвузли неквапливо і готові отримати сушку менш швидку, але більш приємну для шкіри рук.

Матеріал виготовлення

Вся електронна начинка сушарки криється під надійним корпусом, який може бути виконаний з металу або пластику. Вибір матеріалу залежить від контингенту, який буде користуватися технікою. Наприклад, офісні апарати цілком можуть бути пластиковими. А в нічному клубі, навчальному закладі, кафе краще встановити модель з металевим корпусом. У деяких випадках можна придбати сушку з антивандальним покриттям. Така оболонка відрізняється:

 • вогнестійкістю – не буде пошкоджена від загашеної сигарети;
 • удароміцністю – її практично неможливо зламати;
 • простотою конструкції і надійним кріпленням до стіни – корпус не має додаткових деталей, за які можна взятися, а кріплення передбачено максимально міцне.

Подібними властивостями володіють сушарки з меламінового пластику.

Тип сушарки

Існують моделі контактні і безконтактні. Для включення перших використовується кнопка, яку необхідно натиснути при необхідності. Другі ж спрацьовують від піднесених до спеціального отвору мокрих рук. Безумовно, більш зручними і практичними вважають сенсорні зразки. Адже через кнопку можна передавати бактерії, що небезпечно.

При виборі сенсорної сушарки слід враховувати чутливість датчика і співвідносити цей показник з розмірами санвузла. Так в невеликих приміщеннях сушарка з чутливим сенсором може спрацьовувати не тільки при необхідності, але і просто від руху людини поруч з нею. Це призведе до додаткових витрат електроенергії та швидкого зносу устаткування.

Клас вологозахисту

Сушарка для рук – це електричний прилад, який взаємодіє з мокрими руками у вологому приміщенні. Тому дуже важливо вибрати техніку з високим рівнем безпеки. Клас вологозахисту маркується наступної абревіатурою – IPX. Поруч проставляється цифра, яка і характеризує ступінь захищеності. Мінімальний показник IPX1. Для санвузлів, які відвідують діти можна вибрати агрегат класу IPX5. Додаткові заходи безпеки в шкільному або дошкільному закладі зайвими не будуть.

Рівень шуму

Сушарка при роботі видає певний звук. Деякі моделі гудуть менше, інші більше. Насправді цей критерій не є принциповим і є рекомендаційним. Наприклад, для автовокзалів, метро, ​​клубів можна вибрати будь-який агрегат. А для школи, офісу або атмосферного ресторану і кафе з тихою музикою краще моделі більш тихі. Практично безшумні сушарки існують, але ціна на них дуже висока. І найчастіше вона невиправдана.

Додаткові функції

Деякі сушарки можуть оснащуватися:

 • системою фільтрації повітря – дуже цінна опція, так як тільки при її наявності вдасться уникнути передачі бактерій і мікробів;
 • висувним поворотним соплом, яке можна використовувати для сушки голови;
 • збіркою крапель

Ремонт і діагностика сушарок для рук

Поширені проблеми

Але як і будь-яка інша техніка сушарка для рук може вийти з ладу. Це проявляється наступними проблемами в роботі:

 • потік повітря став занадто гарячим або холодним;
 • індикатор руху не спрацьовує;
 • знизилася потужність і збільшився час сушіння;
 • з’явилися сторонні звуки або сильний шум при працюючій машинці;
 • індикатор не горить і сушка не включається зовсім.

Первинна діагностика та ремонт сушорок для руку Львові

Звертаючи увагу на стан агрегату і його роботу можна виконати самостійну діагностику несправностей. Деякі з них легко усуваються на місці. Якщо сушарка подає тепле повітря дуже повільно або він зовсім став холодним, то, швидше за все, буде потрібна заміна нагрівального елементу. Іноді агрегат перестає включатися і реагувати на мокрі руки. Оптимальним рішенням є виклик майстра або поїздка в сервісний центр для ремонту сушарки Львів, але також можна спробувати самостійно реанімувати гаджет. Для цього потрібно виконати наступні роботи:

 • Регулювання налаштування сенсора. Для цього буде потрібно зняти кришку з машинки і знайти електронну плату. На ній розташовуються спеціальні гвинти для налаштування чутливості сенсора. У деяких випадках некоректна робота датчика обумовлена ​​неправильним встановленням сушарки, наприклад, коли її розташовують дуже близько до підлоги або джерела води. Цей момент необхідно врахувати ще на етапі монтажу апарату;
 • Діагностика елементів включення і сенсора. Якщо ж налаштування сушарки не допомогло вирішити проблему, то потрібно перевірити справність інших елементів. Якщо машинка включається кнопкою, необхідно з’ясувати чи в порядку провід, який приєднує її до плати. Сенсор, що вийшов з ладу – це також часта проблема безконтактних сушарок. Діагностика проводиться шляхом встановлення елементу з працюючого апарату. Якщо з’ясується, що несправний сенсор, потрібно замінити його на новий;
 • Діагностика електронної плати. Цей елемент є найбільш дорогим в будові сушки для рук і становить 30-50% від її вартості. Для діагностики потрібно знайти схожу модель машинки і дістати звідти плату, встановивши її в непрацюючий зразок. Якщо агрегат запрацює, значить, потрібна заміна деталі.

Перераховані вище проблеми і способи їх вирішення є найбільш поширеними і дієвими, тому якщо ні одна з маніпуляцій не допомогла, швидше за все, буде потрібна покупка нової сушарки. У будь-якому випадку дати більш точну відповідь на питання, чому не працює сушарка, провести професійну діагностику зможуть тільки фахівці.  Тому при виникненні неполадок бажано звернутися в сервісний центр нашої компанії. Вирішивши звернутися в наш львівский сервісний центр, Ви можете розраховувати на якісні послуги, в які входить діагностика, ремонт сушарок для рук у Львові і заміна запчастин. Перед усуненням поломки проводиться повна діагностика з метою з’ясування причини несправності. Потім узгоджується ціна з клієнтом і час, необхідний для відновлення, ремонт сушарки і профілактичні заходи – побутовий прилад тестується і передається клієнту разом з гарантійним талоном. Ціна ремонту складається з типу складності поломки, використання комплектуючих та інших моментів.