068-292-90-10
VIBER

Зберегти всі вітаміни овочів і фруктів на зиму допоможе сучасна сушарка. Цей спосіб відомий давно, фрукти висушували на відкритому повітрі, а бабусі з сушеними грибами, нанизаними на мотузочку, обов’язково є на кожному базарі.

Зараз цей природний метод набагато поліпшений і прискорений.

По-перше, все відбувається в закритому просторі, що виключає потрапляння пилу і мікроорганізмів. По-друге, прилад компактний, що позбавляє від розкладених по всьому будинку сіток з фруктами. І, по-третє, за ніч хороша сушарка висушить піввідра яблук.

Принцип роботи сушарки дуже простий.

Вона повністю видаляє вологу з будь-яких продуктів. До речі, це можуть бути, не тільки продукти рослинного походження, але також м’ясо і риба.

Оброблені таким чином продукти, не втрачаючи своїх корисних властивостей, стають придатними для зберігання на тривалий термін. Висушені банани, яблука і полуниця стануть хорошою альтернативою, не особливо корисним чіпсам і цукеркам, для дітей.

Для бабусі, як, втім, і для всієї сім’ї, можна насушити про запас лікарських трав. Все, що потрібно зробити – це нарізати пластинками продукти, акуратно розкласти їх на піддонах (сітках) і включити прилад, виставивши температуру, яка підходить для оброблюваних продуктів.

Зберігати висушені вітаміни можна в щільно закритій тарі, а можна просто в паперовому або тканинному пакеті, але в провітрюваному і сухому приміщенні.

Всі сушарки поділяються на два типи: конвекційні та інфрачервоні.

Перші здійснюють сушіння за рахунок нагрівального елементу і вентилятора. Другі, власне, за допомогою інфрачервоного нагрівача. І та і інша добре впораються з поставленим завданням.

Єдино, що фрукти з інфрачервоної сушарки виглядають, як свіжі, і зберігають більше корисних речовин. Зате конвекційна сушарка впорається, навіть з висушуванням цілих фруктів. Ще один плюс сушарки – її мобільність. Розмістити її можна де завгодно, взимку її можна заховати, а влітку, взагалі, взяти з собою на дачу, і поєднати приємне з корисним.

Яку б сушарку ви не вибрали, вона буде служити вам багато років. Тому, що ламатися в цьому приладі, в принципі, нема чому. Єдине, що може зажадати заміни – це нагрівальний елемент, що в нашій майстерні зроблять швидко і якісно.

Компетентний ремонт сушарки для овочів, фруктів

Овочесушарка – це пристрій для первинного пров’ялювання і сушки овочів, ягід і фруктів.

Складається з камери змішувача, сушильного барабана, електродвигуна, який призводить до обертальних рухів, камери охолодження і піддонів (в комплекті зазвичай йдуть п’ять).

Сушарка для овочів і фруктів дуже корисна техніка на нашій кухні, адже головна і принципова відмінність від духовок – після використання продукти зберігають всі вітаміни і корисні речовини. Тому дуже важливо щоб у разі поломки ремонт сушарки для овочів та фруктів Львів був проведений оперативно і грамотно. З її допомогою ми з легкістю перетворимо абрикоси в курагу, з винограду зробимо родзинки, просушимо гриби, зробимо до столу в’ялені помідори.

Завдяки сучасним технологіям, процес сушіння фруктів і овочів значно спростився, адже з’явилося безліч функцій, з якими ми заощадимо час і отримаємо чудовий результат.

Затребуваний ремонт сушарки для овочів і фруктів

Сучасні технології зробили крок вперед, але на жаль вони не гарантують вічну працездатність пристрою. Ремонт сушарки для овочів і фруктів не є винятком.

У цьому пристрої, не дивлячись на його примітивну будівлю, може зламатися все що завгодно і починають самостійно навряд чи вийде. Ремонт сушарки для овочів та фруктів у Львові може знадобитися з причин механічного характеру, наприклад зламаний піддон, а так само електричного – виходять з ладу з’єднувальні деталі, що може призвести до зупинки двигуна або вентилятора.

Ремонт овочесушарок виконає наш Сервісний Центр компанії FIXME грамотно, швидко і з гарантією якості.

Якщо Ви помітили припинення роботи пристрою без видимих ​​на те причин, то ремонт сушарки для овочів та фруктів Львів варто довірити висококваліфікованому майстрові, який встановить причину і миттєво її усуне.

Потрібен ремонт сушарки для овочів zelmer?

Не залежно від марки і моделі пристрою, може знадобитися ремонт сушарки для овочів zelmer, навіть не дивлячись та те, що це європейський виробник.

Безумовно, китайські виробники поступаються європейським, але сушарки в більшості своїй мають однакову або схожу будову. Але для нашого сервісного центру не має значення країна виробника, модель або марка, тому що досвідчені майстри виконають ремонт сушарки zelmer на вищому рівні, давши пристрою друге життя.

Якісно, ​​найближчим часом і за доступні кошти виконають ремонт овочесушарок майстри нашого сервісного центру.

Висококваліфіковані фахівці підійдуть до справи грамотно і відповідально і усунуть всі неполадки в найкоротший проміжок часу.

Якщо Вам необхідний ремонт сушарки для овочів та фруктів у Львові – Ви звернулися за адресою.

Кваліфікований ремонт електросушарки для фруктів – спеціалізація нашої майстерні.

Коли Вам буде потрібно професійний ремонт сушарки для овочів будь-якої марки і моделі – телефонуйте до нас!

Ремонт сушарки для овочів і фруктів в домашніх умовах

Розглянемо варіант вирішення проблеми з ремонтом сушарки для фруктів та овочів Львів в домашніх умовах. Послідовність дій при ремонті будемо розглядати на прикладі сушарки торгової марки SATURN і моделі ST-FP8504.

Дана стаття написана для тих людей, які не мають можливості звернення до авторизованого сервісного центру через його відсутність або надмірного видалення від місця проживання. Якщо у Вашому населеному пункті є авторизований сервісний центр, обслуговуючий торгову марку Вашого обладнання і у Вас не закінчився термін гарантійного обслуговування, наша порада, звертайтеся до них.

Ми займемося виправленням дефекту, який зустрічається в кожному будинку найчастіше – сушарка не включається. Причин для виникнення даного дефекту може бути кілька.

Перерахуємо можливі причини:

  • порушення умов експлуатації (перевантаження продуктами, механічне пошкодження);
  • пошкодження кабелю живлення;
  • дефект кнопки включення / вимикання;
  • дефект біметалічного регульованого термостата (регулятора температури);
  • перегрів нагрівального елементу (тена) і як наслідок спрацьовування захисного термозапобіжника (провисання або замикання спіралей нагрівального елементу);
  • дефект двигуна (низька швидкість обертання, забруднення втулок ковзання на валу двигуна крильчатки, яка подає повітря на обдув нагрівача).

Для того щоб знайти несправний елемент необхідно розібрати корпус сушарки. Для цього відкручуємо два шурупи на кришечці нагрівача, розташованого в центрі даного апарату. Знімаємо пластикову і металеву кришки. Перевертаємо апарат ніжками вгору. Виймаємо чотири гумових ніжки-пробки. Під ними в отворах розташовані шурупи. Відкручуємо їх. Акуратно перевертаємо апарат знову в робоче положення і знімаємо звільнену кришку. Під нею Ви побачите металеву пластину складної форми, з закріпленими на ній нагрівальним елементом (теном) в кожусі з термостійкого пластика і мотор HA-6010M23 з крильчаткою. На корпусі сушки з внутрішньої сторони закріплені терморегулятор (термостат JT-208B) і кнопка включення живлення XCK-012. Нічого складного. Дефект терморегулятора проявляється в неможливості його правильної роботи і відповідно неправильне регулювання температури в більшу або меншу сторону. Що тягне за собою можливий перегрів нагрівача і спрацьовування захисного термозапобіжника 130 градусів. Кнопка включення живлення в вимкненому положенні розриває ланцюг між шнуром харчування і агрегатами сушки. Перевіряється на відключеному від мережі кабелі живлення шляхом заміру опору при розімкнутих і замкнутих контактах (заміряємо на роз’ємах перемикача). Далі знімаємо кожух з нагрівального елементу, відкрутивши три шурупа. Дійте акуратно і не зашкодьте елементи нагрівача. На хрестоподібному слюдяному каркасі за дротяним нагрівальним елементом знаходиться термозапобіжник. В першу чергу перевіряємо корпус і нитки нагрівального елементу і термозапобіжник. Якщо одне з двох прийшло в непридатність, міняємо нагрівач в зборі. Категорично ЗАБОРОНЕНО замикати термозапобіжник дротяною перемичкою. Повірте воно того не варто. Копійчана вигода може обернутися Великим лихом. Замовляєте деталь, яку Ви визначили як несправну і вимагає заміни. Після отримання посилки акуратно дістаємо з упаковки нагрівальний елемент в зборі і встановлюємо його на місце несправного. Перед встановленням обов’язково візуально огляньте на цілісність спіралі і відсутність міжвиткового замикання. Також важливо оглянути хрестоподібний слюдяний каркас на відсутність пошкоджень. На термозапобіжнику повинно читатися маркування з температурою його захисного відключення і воно повинно відповідати тому маркуванню, яке нанесене на термозапобіжнику, встановленому на Вашому “рідному” нагрівачі. Пояснимо Вам чому спочатку змінюється несправний нагрівач. Справа в тому, що несправний термозапобіжник розриває ланцюг живлення двигуна крильчатки для обдування нагрівача. Після заміни несправного нагрівача ланцюг харчування відновлений.

Подальші дії такі

Виводите ручку регулятора температури на корпусі сушарки на мінімальне значення. При цьому Ви почуєте характерне клацання розімкнутих контактів. Можна спробувати короткочасно включити сушарку за допомогою клавіші включення на панелі управління. Будьте обережні, включаючи сушарку з відкритим корпусом. Візуально контролюємо як набирає обертів мотор крильчатки. Якщо обороти набираються занадто повільно і потоку повітря явно недостатньо для належного функціонування сушарки, можливо буде потрібно заміна мотора крильчатки. Перевірити мотор можна акуратно штовхнувши по колу крильчатку. У справного двигуна крильчатка повинна зробити більше одного оберту. Опір обмотки мотора має бути більше (тут значення в Омах). Для заміни мотора необхідний інший справний мотор. Відкручуємо корпус нагрівача і кілька шурупів по периметру металевої пластини. Перевертаємо пластину з мотором і знімаємо крильчатку з вала двигуна. Мотор закріплений чотирма гвинтами. Для того щоб відкрутити ці гвинти потрібно докласти чималих зусиль і викрутка з незношених робочими поверхнями. Якщо після заміни мотора при пробному включення працездатність сушки відновилася, складання агрегату виробляємо в зворотній послідовності.

Тепер можна перевірити сушку на всіх режимах роботи.