Ремонт стиплерів Львів. Наш сервісний центр компанії FIXME готовий надати якісну і недорогу послугу: ремонт степлерів у Львові силами наших фахівців.  Майстри мають великий досвід ремонту будь-якої складності, акуратні і уважні, працюють на сучасному обладнанні, використовують якісні запчастини, що дає можливість надати гарантію на всі види виконуваних робіт.  Ви залишитеся задоволені!

Ні, це не той степлер, яким ми скріплюємо папір – мова про будівельний степлер, який використовується для кріплення шляхом прибивання скобами або цвяхами.  Це зручний і потрібний інструмент буває ручний, електричний або пневматичний, і використовується щоб скріпити, як тверді, так і м’які матеріали.  Існує 2 види степлерів: побутові і професійні.  Побутові – це малопотужні механічні степлери або електростеплери, в основному вони досить дешеві.  Професійні – це пневматичні, електричні, акумуляторні стиплери, що мають високу потужність і продуктивність.  Але кожен з них може прийти в непридатність при недотриманні правил експлуатації або несвоєчасного обслуговування.  Ми не радимо намагатися лагодити степлер своїми руками без належного досвіду, а рекомендуємо звернутися до фахівців нашого центру для кваліфікованої допомоги в усуненні будь-яких несправностей.

Часто виникаючі проблеми:

 • Не вилітають скоби в механічних і електричних степлерів – пружина пошкоджена, дефект з ударником;
 • Не вилітають скоби в пневматичному степлері – немає повітря в балоні, пошкоджений шланг, компресор не підключений до мережі або зламаний;
 • Кріплення застряє – не підходить під розміри для робочого степлера, брудне кріплення або «магазин» всередині, який використовується, як рас ходник, зламаний;
 • Скоби забиваються занадто глибоко або зовсім не забиваються – треба правильно відрегулювати;
 • Під час роботи «випльовує» 2 дужки. У цьому винен деформований ударний бойок.  У механічних і електричних степлерів може бути ще одна причина – це використання брудного матеріалу, або що не підходить за розмірами.  У пневматичних може трапиться неполадка через порушення подачі стисненого повітря.

Ці та інші можливі проблеми готові виправити фахівці FIXME максимально оперативно і недорого.  Досить залишити заявку на сайті, або зателефонувати за номером телефону, вказаним на сайті.

Ремонт стиплера Львів, використовуваного в домашніх умовах для вирішення різних завдань, завжди починається з пошуку причин, через які сталася поломка.  Провести діагностику та усунення несправностей, зрозуміти, чому меблевий інструмент не до кінця забиває скоби, допомагає точне дотримання інструкції.  Докладна розповідь про те, як полагодити пістолет своїми руками, якщо він не вистрілює, дозволить розібратися у всіх тонкощах ремонтних робіт.

Будова конструкції

Меблевий або будівельний степлер, також іменований пістолетом або стробострілом, являє собою простий пружинний пристрій, за допомогою якого відбувається стикування скоб з матеріалом.  Вплив здійснюється вручну, шляхом натискання на важіль.  При подачі зусилля на нього пружина приводить в дію механізм.  Скоба піддається ударній дії, входить в матеріал, закріплюючись в ньому.

Все степлери мають в своїй конструкції такі елементи:
 • рукоять з рухомим ходом;
 • регулювальний гвинт для подачі зусилля на пружину;
 • взводітель;
 • транспортувальну рукоятку;
 • ударник;
 • амортизатор.

Корпус вироби виготовляється з металу або його комбінації з пластиком.  Крім того, всередині присутні відразу кілька пружин – циліндрична бойова, поворотна, яка фіксує магазин, і ще одна для натягу взводітеля.  Гвинт, що відповідає за регулювання, зазвичай знаходиться у вертикальній площині по відношенню до поверхні.  У більш рідкісних випадках використовується варіант, в якому він розташований під руків’ям.

Що робити, якщо степлер не до кінця забиває скоби?

Найбільш поширеною проблемою в експлуатації степлера є неповне входження скоби в матеріал.  Причина проблеми зазвичай полягає в неправильному регулюванні натягу пружини.  Щоб виробити ремонт стиплера Львів своїми руками в цьому випадку, не знадобиться багато часу.  Помітивши, що степлер не добиває використовувані скоби, потрібно зупинити роботу, а потім відрегулювати гвинт, що відповідає за натяг пружини.

Посиливши натяг, можна підвищити силу впливу.  Відповідно, степлер, який погано пробиває матеріали, стане працювати краще.  Регулювальний гвинт, в залежності від типу конструкції інструменту, розташовується перед рукояткою або під нею.  Він може розбовтатися в процесі експлуатації, послабивши натяг.

Іноді проблема поганого входження скоб в матеріал має більш прозаїчні пояснення, не пов’язані з регулюванням.  Пружина може розтягнутися або зламатися.  В цьому випадку доведеться робити її заміну.

Як відремонтувати в інших випадках?

Багато випадків поломки степлерів досить типові.  Найчастіше вони пов’язані з відсіком, в якому знаходяться скоби.  Якщо в ньому вилетіла пружина або відбулося засмічення вихідного отвору, чекати штатної роботи від інструменту не доведеться.  Найпоширеніші причини поломок, їх ознаки і способи усунення варто розглянути більш докладно.

Якщо скоби НЕ вистрілюють

Найбільш очевидна причина – відсутність скоб в магазині будівельного пістолета.  Потрібно перевірити відсік – можливо, витратні матеріали закінчилися.  Також іноді причиною проблем стає невідповідність розмірних параметрів.  Якщо витратні матеріали не підходять до конкретної моделі або їх встановлення проведене з порушеннями, доведеться повторити всі необхідні дії, виправивши помилки.

Меблевий пістолет має безліч елементів, збої в роботі яких призводять до відмови обладнання від штатної роботи.  Скоби не вилітають, якщо вихідний отвір засмічено.  Так буває при виборі дуже м’яких або невідповідних за розміром витратних матеріалів.  Метал мнеться під тиском, засмічуючи отвір.  Наступні скоби просто не можуть вільно вийти при подачі – необхідно зупинитися, прочистити «пробку», що сформувалася, а потім продовжити роботу.

Також при використанні інструменту можна зіткнутися з такими проблемами:
 1. Застрягання досилаючого механізму. Він знаходиться у відсіку для скоб, повинен забезпечувати вільний хід всередині відсіку.  При недостатній кількості мастила притискний елемент застряє, зусилля, що подається, виявляється недостатнім.  Вирішити проблему можна, використавши краплю машинного масла.  Попередньо доведеться відкрити відсік зі скобами, вийняти їх, а потім нанести мастило на проблемну ділянку.
 2. Згинання і м’яття витратного матеріалу. Скоби в цьому випадку виходять, але не встромляються в матеріал досить глибоко.  Пов’язано це з дуже твердою структурою основи.  Вирішити проблему допомагає заміна скоб на більш міцні, а також зміна їх довжини в сторону зменшення.  Короткі ніжки легше закріпляться в твердій основі, при цьому будуть тримати матеріал не гірше.
 3. Подвоєння елементів. Справний степлер має бойок, який відповідає за випуск скоб.  При його деформації відбувається порушення його штатної роботи.  Бойок сплющується або трохи відгинається, його доводиться міняти або відновлювати шляхом ударного впливу.  При цьому доведеться розібрати весь інструмент.

Це основні проблеми, пов’язані з порушенням роботи степлера.  Але є й інші ознаки несправностей – не такі явні.  Вони також заслуговують на увагу, оскільки без пошуку рішення домогтися успіху в роботі з інструментом буде досить складно.

Скоби постійно застряють

Ситуація, при якій на одну вдало закріплену скобу доводиться відразу кілька застряглих, досить часто зустрічається при тривалій експлуатації степлера.  Пов’язано це все з тим же зносом або деформацією бойка.  Навіть невелике збільшення просвіту призводить до того, що скоби будуть в нього потрапляти в більшій кількості або застрявати.  Спочатку частота прояву проблеми буде не дуже високою, в подальшому деформація посилиться.

Усунути несправність в цьому випадку можна навіть в домашніх умовах.  Для початку доведеться повністю розібрати степлер за допомогою лещат, молотка і щипців, викрутки, напилка.

Порядок робіт буде наступним:
 1. Відкрити магазин зі скобами, витягти з нього вміст.
 2. Вивернути регулювальний гвинт. Він повинен повністю вийти з корпусу інструменту.
 3. Через отвір, що утворився витягти регулювальну пружину.
 4. Розібрати корпус. Для цього з кожного штифта знімається запірна шайба.  Після можна вийняти елементи кріплення з їх гнізд.  Зазвичай достатньо витягти тільки 2 штифта, біля бойка.
 5. Витягти ударний механізм з корпусу. Вивчити бойок на предмет наявності пошкоджень.  Особливу увагу слід приділяти ознакам деформації, відхилень від площини.  Виправити вигин або сплющування бойка допоможуть лещата, при появі нерівностей і зазубрин знадобиться обробка напилком.
 6. Зібрати відремонтований інструмент. Ударний механізм перед встановленням рекомендується змастити маслом, застосовуваним в обслуговуванні швейних машинок.  Після цього можна помістити в магазин скоби, випробувати інструмент в роботі.  Якщо збірка проведена вірно, проблем не виникне.

При більш серйозному пошкодженні в інструменті може відірватися упор, з яким контактує пружина при стисненні.  У цьому випадку мова йде про повну заміну ударного механізму.  Навіть приваривши деталь, що відкололася, неможливо гарантувати, що вона зможе витримати значні навантаження.

При ресорному типі пружини проблема з застрягання або подвоєнням скоб, що випускаються, вирішується іншим шляхом.  В цьому випадку необхідно виготовити з металу пластину П-подібної форми.  Вона прокладається між досилачем і фіксуючим механізмом, виключаючи вільний хід елементів.  Степлер буде працювати більш ефективно.

Скоба вистрілює у вигляді літери «М»

Іноді степлер гне скоби посередині, надаючи їм вигляд літери «М».  У цьому випадку ремонт стиплеру Львів зазвичай не потрібен.  Інструмент загинає занадто довгі скоби, просто не забезпечуючи досить щільну фіксацію бойка при ударі.  Проблема вирішується максимально легко – заміною обраного витратного матеріалу.  Потрібно взяти скоби з більш короткими ніжками.

При збереженні ознак зминання кріпильних елементів по центру доведеться розібрати інструмент.  У цьому випадку найбільш вірогідним джерелом проблем стане бойок.  При його сточуванні, зносі щільність контакту скоби з ударником втрачається.  Виправити становище допомагає обробка металевої поверхні пошкодженої деталі напилком з дрібнозернистою поверхнею.  Важливо не знімати занадто багато металу, щоб уникнути зниження сили удару.

Рекомендації

Заходи профілактики допомагають уникнути поломок в тих випадках, коли степлер тривалий час залишається без навантажень.  Відправляючи інструмент на зберігання, важливо подбати про ослаблення натягу пружини.  Регулювальний гвинт розкручується на максимальну довжину.  Це дозволяє виключити передчасний знос пружинного елемента.

Після зберігання потрібно буде додатково відрегулювати інструмент.  Підстроювання натягу пружини виробляється доти, поки скоби не будуть правильно входити в поверхню матеріалу.  Після тривалого простою потрібно попередньо змастити механізм бойка.  Для цих цілей добре підходять мініатюрні маслянки, використовувані в обслуговуванні швейного обладнання.

Порядок змащування буде наступним:
 1. Повністю викрутити регулювальне кріплення. У отвір, що звільнився, залити 1-2 краплі олії.
 2. Встановити кріплення на місце. Загорнути його до упору, зробити 2-3 «холостих» натискання з порожнім магазином.
 3. Відчинити блок, в який встановлюються скоби. У проріз ударного механізму додати мастило.  Повторно зробити 3-4 натискання, розподіляючи масло всередині інструменту.  Степлер в цей момент потрібно тримати перевернутим, щоб виключити розбризкування мастильних матеріалів.
 4. Встановити скоби. Провести тестування роботи пристрою.

Варто врахувати, що навіть при штатній роботі степлера повторювати процедуру змащування доведеться не рідше, ніж 1 раз в 3 місяці.  Це істотно скоротить знос деталей, запобіжить їх стирання, утворення іржі.