Ремонт спалаху у Львові може знадобитися при різних несправностях. У зв’язку із зносом фотоапарату можуть з’явитися тріщини на шлейфі спалаху. Спалах в фотокамері буде коректно включатися, заряджатися накопичувальний конденсатор, але в момент зйомки пиха відбуватися не буде. Проявлятися такий дефект буде темними кадрами при зйомці. Що б відремонтувати спалах і повернути фотоапарат до життя, буде досить замінити шлейф спалаху.

Дуже схоже проявляється несправність пов’язана з обривом струмоведучих проводів від плати спалаху до лампи. Такий дефект виникає тільки у фотоапаратах з відкидними спалахами. Ремонт полягає у виявленні пошкодженого дроту, а він там не один, і його подальшої заміни.

Гірше йдуть справи, коли спалах в фотоапараті перестає заряджатися. Тоді багато моделей фотоапаратів перестають знімати навіть темні кадри. А деякі моделі будуть писати повідомлення про помилку. Така проблема виникає при виході з ладу контролеру спалаху. Його заміна дозволяє вирішити цю проблему. Після заміни контролера спалаху, фотокамерою можна буде далі повноцінно користуватися і знімати.

Сьогодні цифрові фотоапарати міцно увійшли в наше життя. Вже ні один з нас не мислить проведення своїх пам’ятних подій без можливості відобразити їх, як правило, в цифровому вигляді. Тут ми поговоримо про ремонт фотоспалаху Львів і про все, що з ним пов’язано.

Паралельно з цим у рядових користувачів може виникнути питання: Як же бути, якщо немає спалаху, і що потрібно робити, особливо коли фотографувати потрібно в темряві або погано освітленому приміщенні. Ця стаття спробує дати деякі відповіді на питання про причини поломки такої потрібної частини.

Найбільш поширені несправності

Серед найвідоміших поломок існують такі

  • Спалах може не включатися
  • Довго може заряджатися конденсатор готовності
  • Спалах сильно нагрівається під час роботи
  • Ви відчуваєте запах гару при роботі фотоапарату з його використанням
  • Екран спалаху блимає постійно

Причини поломки спалаху

Напевно, у вас виникло питання: а чому ці світові бренди повинні ламатися, чому ми повинні, покористувавшись 3-4 роки щось в них змінювати або якось лагодити? Питання звичайно резонне.

Однак не можна забувати, що більше половини причин поломок залежить від нас, тобто падіння фотоапарата, потрапляння вологи або піску і т.ін. При падінні фотоапарату спалах може не включатися.

Проблема спалаху номер один – вихід з ладу соленоїда, який відповідає за його викид

Він не викидається – фотоапарат пише “Помилка спалаху”.

Знімки робити неможливо.

Згорає зазвичай від віку: як правило, буває у фотоапаратів 5-7 років.

Згорілий соленоїд міняємо – знімає далі.

Другий небезпечний момент для вбудованих спалахів – волога

Підйомник спалаху, сам механізм важеля виконаний з металу.

Виробники ставлять звичайний метал.

Якщо спалах спрацьовував у вологому кліматі, то механізм іржавіє (особливо характерно для Canon).

І перестає спрацьовувати.

Якщо заіржавів – в більшості випадків розборки не уникнути. Необхідно дістатися до системи блокування і провести аварійне відкриття, а потім – розбирання механізму для чищення.

Третій варіант: замутнение скельця спалаху через вік, або потрапив пил

При кожному спрацьовуванні скельце “підгорає”.

За рахунок випромінювання і теплових променів скло нагрівається, пахне гаром і навіть може димити (не приймати це за спецефект!).

Якщо йде таке підгоряння, на знімку будуть помилки експозиції.

Всі ці проблеми вирішуємо.

Як правильно довезти і здати спалах в сервісний центр? Що потрібно взяти з собою?

Привозите спалах, цього достатньо – проведемо діагностику, зазначимо за термінами і ціною.

Ремонт спалаху

Він є не простим завданням. Якщо ви розраховуєте на свої знання і вміння в галузі електроніки, в деяких випадках і то, і інше може вас підвести.

У вас просто може не виявитися деталей необхідних для заміни. Також перед тим, як почати лагодження пристрою, його потрібно буде продіагностувати.

Ремонт спалаху Львів, який не здається вам складним може привести до неможливості відновлення фотоапарату. У поспіху також легко пошкодити конденсатори.

Проблеми при ремонті спалаху можуть виникнути і з заміною лампи. На перший погляд цей  нескладний захід може зажадати заміни не тільки лампи для спалаху, але і транзистора, якщо вчасно не звернутися до фахівців.

Як ви могли переконатися, для ремонту спалаху цифрового фотоапарату вам знадобляться не тільки паяльник і лупа, але і оригінальні деталі.

У нас в сервісі компанії FIXME можна здійснити заміну спалаху, а також ремонт фотоапаратe у Львові. Ви зможете полагодити будь-яку несправну частину вашого фотоапарату. Співробітники нашого сервісу зроблять все, щоб ваш пристрій став як новий, і ви знову змогли насолоджуватися якісними знімками.

Це вид ремонту, який вимагає особливої ​​кваліфікації і знань від майстра, який виконує ремонт. Найменша недбалість або необережність можуть привести по короткого замикання накопичувального конденсатора. Замикання конденсатора в свою чергу призведе до удару електричним струмом, а це як мінімум неприємно. А при невдалому збігу обставин і небезпечно. Але крім удару електричним струмом, є ще величезний шанс вивести з ладу весь фотоапарат. Жодна мікросхема в фотоапараті не витримає розряду в 300 вольт.

Саме тому не варто вам ризикувати і пробувати відремонтувати спалах в фотоапараті самостійно. Краще звернутися в сервісний центр компанії FIXME, де ремонт зроблять з максимальною якістю і абсолютно безпечно для вашої фотокамери наші фахівці.