Ремонт соковитискачів Львів. Звикли починати ранок не з кави, а зі стаканчика свіжовичавленого соку? Відмінно! Запас енергії і вітамінів на весь день, а отже, гарне самопочуття і настрій Вам гарантовані! Тільки ось що робити, якщо сік виходить не таким смачним, як завжди, соковитискач працює занадто повільно або взагалі відмовляється включатися? Звичайно ж, нести агрегат до нас – в сервісний центр компанії FIXME, де послуга «ремонт соковитискачів у Львові» буде надана досвідченими інженерами, в оптимальні терміни і за доступною вартістю.

Коли необхідний ремонт соковитискача

Дуже часто причиною поломки соковитискача стає його неправильна експлуатація. Користувачі можуть завантажувати в апарат занадто великі шматки фруктів, неправильно вибирати режим роботи пристрою, не стежити за своєчасним чищенням і просто піддавати соковитискач надмірним навантаженням. У таких випадках, як правило, перегрівається двигун апарату і виходять з ладу його окремі комплектуючі.

Також причиною поломки може статті природний знос деталей. Вирішити проблему допоможе заміна цих деталей новими. Ну а якщо апарат вийшов з ладу через стрибки напруги (що відбувається нерідко), то знадобиться вже більш серйозний ремонт соковитискача Львів (її електро-блоку або блоку управління), займатися яким повинен тільки професіонал.

Ремонт соковитискачів у Львові

Про те шкідливий або корисний свіжовичавлений сік існують величезна кількість статей. Але є незаперечне – свіжий фруктовий або овочевий сік п’ють вранці, перед прийомом їжі, в холодну і жарку погоду. І ця тенденція стрімко набирає обертів: сік п’ють дуже часто, кухонну техніку – соковиnbcrfx набувають, а наша компанія здійснює за недорогою ціною ремонт соковитискачів у Львові і Львівській області.

Колосальний попит на свіжовичавлений сік спричинив за собою величезний вибір соковитискачів на будь-який смак і гаманець:

 • Соковитискачі для цитрусових;
 • Для кісточкових;
 • Для твердих фруктів і овочів;
 • І самі мабуть найбільш затребувані – універсальні.

Якщо брати до уваги принцип дії класичних соковитискачів, то їх 2: шнекові і відцентрові, а в застосуванні – на професійні, домашні та промислові.

Яке б з вище перерахованих пристроїв не експлуатувалося, від несправностей не застрахований жоден з соковитискачів. І може так статися що ваш соковитискач перестане виконувати своє призначення, звертайтеся до нас в сервісний центр по ремонту соковитискачів у Львові, наші майстри оперативно проведуть діагностику пристрою і в разі потреби здійснять якісний і недорогий ремонт.

Сервісний центр компанії FIXME успішно здійснює ремонт соковитискачів протягом останніх двох десятиліть. У нас є все необхідне обладнання, професійний інструмент і, звичайно ж, досвідчені інженери – фахівці з ремонту дрібної побутової техніки. Первинна діагностика несправності здійснюється безкоштовно. В ході ремонту використовуються тільки оригінальні комплектуючі. А вартість ремонту буде залежати від типу поломки і вартості запчастин

Крім платного ремонту, ми також надаємо послугу «Гарантійний ремонт соковитискачів» Philips, Panasonic, Bosch, Zelmer і Redmond. Дана послуга надається за наявності правильно оформленого гарантійного талона.

Команда компанії FIXME з великим успіхом здійснює ремонт соковитискачів у Львові і області, так як досконало знає будову та принцип роботи даного приладу.

Соковитискачі є дрібною побутовою технікою і найчастіше в їх конструкції псуються такі деталі:

 • мотор;
 • різні насадки;
 • шнур живлення;
 • блок керування;
 • комплектуючі корпусу, виконані з пластика;
 • кнопки або перемикачі, що відповідають за режими роботи.

Різновиди поломок

До найбільш поширених поломок кухонного пристрою слід віднести:

 • соковитискач відтворює звуки, які не властиві їй в звичайному режимі роботи, він починає шуміти, гриміти, деренчати і т.ін. Головна причина подібної несправності найчастіше лежить в несправній роботі центрифуги. Якщо соковитискач з самого початку був зібраний неправильно або відбулося затирання центрифуги, то прилад відразу ж почне працювати з описаними вище труднощами;
 • поганий напір витікання соку. Причиною даної проблеми може послужити засмічення сітки або велике навантаження на двигун. Серед більш серйозних причин неполадок виділяють пошкодження щитка або перегрів, в результаті якого спрацьовує тепловий захист;
 • соковитискач відмовляється включатися чи не перемикаються швидкості віджиму. Дана проблема вирішується тільки шляхом заміни перемикача.

Відповідно, відновлення соковитискачів має свій рівень складності і відповідальності:

 • 1 рівень – категорія легкої складності. На даному етапі здійснюється заміна шнура живлення, сітки-фільтра, зовнішніх насадок, а також ремонтуються або змінюються перемикачі. Проводиться чищення всього пристрою;
 • 2 рівень – категорія високої складності. Ремонт в цьому випадку має на увазі заміну або лагодження електродвигуна, підшипників або електронної плати управління.

Своєчасний ремонт соковитискача

Найголовніше при виході з ладу домашнього обладнання – вчасно звернутися за кваліфікованою допомогою до професіоналів. Адже лагодження агрегатів є ефективним тільки в тому випадку, якщо він був виявлений ​​і виключений на перших етапах виникнення.

Якщо у вас зносилися ножі або в ході експлуатації вони просто затупились, а також в разі зносу інших комплектуючих, їх можна з легкістю замінити або відновити. З нашою допомогою це зробити набагато простіше і ефективніше, просто залиште заявку на сайті, в якій має бути вказана модель соковитискача, що вийшла з ладу деталь і, бажано, надішліть фото виробу. Після цього наші фахівці підберуть потрібні елементи і, погодивши з клієнтом час і місце ремонту, виконають всі необхідні маніпуляції для відновлення працездатності побутової техніки.

При виборі майстра враховуйте, що виклик приватного ремонтника значно збільшує ризик ще більшого пошкодження агрегату. При цьому ціна за послуги в таких випадках, є набагато дорожче, ніж при виклику фахівців з сервісного центру.

Допомога фахівців компанії FIXME

Компанія FIXME співпрацює з безліччю виробників, як дрібної, так і великої побутової техніки, тому володіє величезною базою оригінальних запчастин.

Серед безлічі переваг нашого сервісу дуже важливо виділити наступні:

 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • кваліфіковані фахівці з величезним досвідом робіт;
 • оптимальні ціни за надані послуги;
 • безкоштовна діагностика (в разі подальшого ремонту);
 • гарантія на виконані роботи;
 • високий рівень обслуговування.

Сервісний центр компанії FIXME це розумний вибір кожного клієнта, який бажає відновити свій агрегат максимально швидко, якісно і професійно!