Ремонт снігоприбирачів Львів. У даній статті ми будемо намагатися проаналізувати таку неприємність, з чим пов’язано і як ремонтувати снігоприбиральну техніку.  Якщо співвідносити з іншими різновидами техніки для саду або дачі, ремонт снігоприбирачів у Львові без висококваліфікованого підходу і наявності практичного досвіду в цій галузі механіки дуже скрутний.  На техніці, що працює в мінусових температурах потрібні абсолютно інші мотори, ніж наприклад на літній, відповідно до обслуговування та ремонтні роботи їх кардинально відрізняються від двигунів, що застосовуються на газонокосарках.

Якщо вже ви все ж абсолютно впевнені у власних силах, ми спробуємо дати вам парочку слушних порад.

Отже, спробуємо розглянути головні (що часто зустрічаються) причини несправності машин …

Несправності снігоприбирача

Всі ми знаємо, що взимку буває багато снігу і всі ми любимо, коли заміська ділянка навіть в саму снігову зиму виглядає доглянутою, з розчищеними від снігу доріжками і під’їздами.  І чим більше Ваша прибудинкова територія, тим більш трудомістким буде процес ручного прибирання снігу.  Ключ до вирішення даної проблеми – наявність справного сніговідкидача.  Тому сьогодні ми поговоримо про несправності бензинового снігоприбирача.

Снігоприбирач не заводиться

Це буває досить часто, особливо після довгого простою.  Наприклад, пройшла весна, літо, настала осінь, і випав перший сніг, але підійшовши до снігоприбирача, Ви виявляєте, що він не заводиться.  Які можуть бути у цього причини?

Старе паливо в бензобаку і карбюраторі.  Якщо бензин знаходиться в баку вашої техніки більше півроку, то ймовірно, він не заведеться.  У такій ситуації слід злити старе паливо і залити свіжий бензин з октановим числом 92, оскільки бензин саме такої марки рекомендований для чотиритактних двигунів снігоприбирачів.

Низький рівень масла.  Якщо після заміни палива сніговідкидач як і раніше не заводиться, то варто перевірити рівень масла в двигуні.  Справа в тому, що бензинові двигуни оснащуються спеціальним датчиком рівня масла, який блокує запуск двигуна при відсутності масла або його недостатній кількості.  Усунути несправність можна, якщо долити необхідну кількість мастила.

Несправність свічки запалювання також буде перешкоджати запуску двигуна снігоприбиральної машини.  Для перевірки наявності іскри в свічці необхідно її викриття і, надівши на неї ковпачок, притуливши до ребер циліндра, потягнути за трос стартера.  Якщо при цьому не з’явиться іскра між електродами, то свічка швидше за все несправна і підлягає заміні на нову.

Несправність карбюратора не дозволить не тільки надійно працювати, а й завести двигун.  Це може бути як звичайне засмічення, так і поява згодом в карбюраторі нальоту, іржі, лаку.  Виявити несправність карбюратора складніше, для цього буде потрібно його демонтувати і розібрати.  Зазвичай карбюратор приходить в непридатність через неякісний бензин.

Несправність ЦПГ (циліндро-поршневої групи).  У разі відсутності компресії в циліндрі двигун теж не запустити.  Ми не будемо детально розглядати цей випадок, оскільки трапляється таке досить рідко.  Скажемо тільки, що для визначення цієї несправності і її усунення вам, швидше за все, доведеться звернутися в сервісний центр.

Снігоприбирач не відкидає сніг

Існує кілька причин того, що техніка не відкидає сніг.  Треба сказати, що всі несправності, описані нижче, є досить поширеними і, користуючись снігоприбирачем, Ви можете зіткнутися з будь-якою з них.

Несправний ремінь приводу шнека.  Мабуть, в першу чергу можна назвати цю причину відмови в роботі.  Якщо ремінь порвався або розтягнувся, то викиду снігу вже відбуватися не буде.  У якихось випадках ремінь зношується природним чином, і йому вдається виробити свій ресурс, а в ряді випадків ремені приводу шнека «горять» через підвищене навантаження при роботі.  Таке навантаження, наприклад, виходить при збиранні мокрого снігу в великих кількостях.  Ремонту ремені не підлягають, для усунення несправності слід замінити старий ремінь приводу на новий.

Зрізні болти шнека.  Якщо їх зрізало, то при працюючому редукторі буде обертатися крильчатка, а шнек буде стояти на місці.  Таке відбувається зазвичай, якщо в процесі збирання снігоприбирач натикається на яку-небудь перешкоду, це може бути камінь, лід, шматки арматури і навіть дрова.  Загалом, зрізані болти виконують захисну функцію, оберігаючи таким чином значно більші і дорогі вузли від пошкодження.  Для усунення цієї несправності сніговідкидача необхідно встановити нові зрізні болти.

Несправність редуктора.  В результаті зносу шестерень редуктор перестає передавати обертання на шнек і крильчатку, що унеможливлює подальший викид снігу.  Причина такого зносу – прибирання занадто глибокого або занадто важкого снігу.  Як усунути?  Тут варто сказати, що на більшості побутових снігоприбирачів можлива заміна шестерень, тобто ремонт редуктора.  Але в деяких випадках, а саме на снігоприбиральнику Husqvarna доводиться міняти весь редуктор.

Несправний підшипник вала крильчатки.  Чому підшипники приходять в непридатність – всім зрозуміло, виробляють свій ресурс.  Можливо, це не найпоширеніша причина того, що снігоприбирач не відкидає сніг, проте ми таке зустрічали.  У разі несправності підшипник перешкоджає передачі обертання від двигуна на шнек і крильчатку.  Для усунення цієї причини слід замінити старий підшипник на новий.

Пошкоджена крильчатка.  Якщо крильчатка деформована і має механічні пошкодження, то снігоприбирач вже не зможе здійснювати прибирання та викид снігу.  Зазвичай пошкодження крильчатки відбуваються, якщо зі снігом в механізм збирання потрапляють камені, арматура та інші сторонні предмети.  В окремих випадках крильчатку вдається виправити, але частенько для усунення несправності доводиться встановлювати нову.  На деяких моделях для безпеки крильчатка встановлюється на зрізних болтах.

Снігоприбирач не їде

Існує кілька причин несправності ходу бензинового сніговідкидача.  Це може бути:

Несправний фрикційний диск, який здійснює зчеплення вала двигуна з колесами.  В процесі експлуатації техніки рано чи пізно він стирається і все гірше виконує свої функції.  Ремонту він не підлягає, в разі зносу його слід замінити на новий.  Причина передчасного зносу банальна – підвищене навантаження на снігоприбирач в результаті збирання великих кількостей важкого снігу.

Несправність ременя приводу.  Варто зазначити, що на цей ремінь доводиться кілька менше навантаження, ніж на ремінь шнека, проте і він може прийти в непридатність.  Визначити несправність ременя ходу не так складно, для цього не потрібно якоїсь особливої ​​діагностики.  У разі, якщо ремінь приводу пошкоджений, то Ваша машина не зможе зрушити з місця і необхідно буде встановити новий ремінь ходу.

Також снігоприбирач не поїде, якщо зношені підшипники валу коліс.  Несправні підшипники будуть перешкоджати передачі обертання на колеса.  Буває, що замість підшипників на сніговідкидачі використовуються втулки ковзання, які також схильні до зносу.  У разі несправності, підшипники і втулки підлягають заміні.

Несправність тросів управління

І в останню чергу скажемо про таку, досить часту поломку, як знос тросів управління.  На більшості бензинових снігоприбирачів в механізмі управління використовується система тросів.  Через троси здійснюється управління колесами (тобто рухом) і управління шнеком (тобто власне прибиранням снігу).  Троси ці схильні до природного зносу і підлягають заміні в разі їх несправності.

Що робити, якшо зламався снігоприбирач?

З перерахованого вище видно, що характер несправності може бути найрізноманітнішим і її усунення може виявитися більш-менш трудомістким.  Вартість запчастин також досить сильно розрізняється.  Загалом, далеко не в будь-якому випадку вийде усунути несправність на місці і своїми руками.  Для якісної діагностики та відповідального ремонту снігоприбиральної техніки слід звертатися в спеціалізований сервіс, який має великий досвід роботи з такою технікою.  У сервісному центрі компанії FIXME ви зможете замовити якісну діагностику та ремонт снігоприбирачів у Львові самих різних марок.

Наша компанія пропонує Вам обслуговування і ремонт снігоприбиральних машин у Львові.  Усунемо неполадки будь-якого характеру і складності.  Працюємо щодня, без вихідних.

У нашій компанії проводиться професійний і якісний ремонт снігоприбиральних машин за вигідними цінами.  Наші механіки – це кваліфіковані фахівці, що працюють в сфері сервісу садово-паркової техніки більше 5 років.

Ремонт снігоприбиральних машин на високому рівні!

Ремонт снігоприбирача Львів найчастіше передбачає заміну будь-якої деталі, але може знадобитися і повний капітальний ремонт техніки.  Фахівці нашої копанні проведуть будь-який ремонт снігоприбиральної техніки.  У роботі ми використовуємо оригінальні запчастини від провідних світових виробників снігоприбиральних машин, що гарантує високу якість ремонту.

Ремонт снігоприбирачів у Львові проводиться в строго встановлені терміни.  Вартість ремонту розраховується залежно від ступеня поломки і обмовляється після діагностики.

Вся техніка, призначена для прибирання снігу вимагає особливої ​​уваги через спеціалізовану область застосування і погодні умови.  Дотримуйтесь інструкції по експлуатації!  За умови належного догляду при експлуатації, снігоприбиральна техніка може прослужити довгий час, однак необхідно постійно стежити за її роботою, для своєчасного виявлення найменших несправностей.  Зверніть особливу увагу на зберіганні снігоприбиральних машин.  Проводьте їх очищення кожен раз після роботи.

Інтенсивна експлуатація подібної техніки призводить до виникнення несправностей і поломок, усунути які можуть лише фахівці.

Ми рекомендуємо звертатися в сервісний центр мінімум 1 раз на рік, перед початком кожного сезону.  Це дозволить своєчасно виявити дефекти, замінити зношені деталі і витратні матеріали, в разі потреби зробити дрібний ремонт снігоприбирача Львів і в результаті уникнути серйозних поломок взимку в самий невідповідний момент.

Снігоприбиральна машина (снігоприбирач, сніговідкидач) – корисний агрегат для розчистки ділянок від снігового покриву.  У будь-якого агрегату, незалежно від типу (бензиновий, електро, гібрид або механічний) трапляються поломки і дрібні несправності, які потрібно оперативно усувати.  За допомогою інформації, представленої в нашій статті, ремонт снігоприбиральної машини можна виконати самостійно в домашніх умовах, не вдаючись до послуг сервісного центру.

Щоб швидко повернути снігоприбирач в робочий режим, при усуненні поломок потрібно дотримуватися такого алгоритму дій:

  • Визначити несправну ділянку і причину поломки;
  • Відремонтувати або замінити деталь (знайти і купити потрібні запчастини для снігоприбирача вашої фірми);
  • Не допускати подібних поломок в майбутньому (частіше проводити огляд, використовувати агрегат за прямим призначенням і не допускати перевантажень).

Конструкція снігоприбиральної машини практично будь-якого типу однакова: агрегат складається з двигуна (за винятком механічних снігоприбирачів), робочого елементу (шнека) з ковшем, рукояток з центром управління, патрубка для викиду переробленого снігу (у деяких моделей відсутній), коліс або гусениць.  Як правило, всі поломки снігоприбирача діляться на 2 типи: несправність двигуна і проблеми з іншими частинами агрегату (елементами корпусу, системою управління, рукоятками, робочою частиною і ін.).