Ремонт сканерів Львів. Сервісний центр компанії FIXME займається ремонтом сканерів у Львові.  Механічні пошкодження і знос рухомих механізмів всередині пристрою.  Але трапляються й інші поломки, включаючи програмні неполадки.

Скануюче обладнання затребуване в офісній роботі, науковій діяльності, на підприємствах.  Якщо пристрій вийшов з ладу, робота певних відділів може зупинитися.  Ремонт сканера у Львові – складне завдання, так як у кожної моделі є список особливих поломок.  При ремонті сканера фахівець застосовує діагностичний комплекс, виконує безпечне розбирання корпусу без пошкоджень і змінює деталі, що вийшли з ладу.

Коли викликати фахівця з ремонту оргтехніки?

Зазвичай перед виходом з ладу техніка починає демонструвати різні помилки, не хоче включатися, не копіює документи.  Перед ремонтом сканера важливо дати майстру інформацію про такі прояви, це полегшить діагностику.  Популярні причини поломок – механічні пошкодження і знос рухомих механізмів всередині пристрою.  Але трапляються й інші поломки, включаючи програмні неполадки.

Проходить відновлення в кілька етапів:

 • перевірка в робочих режимах – виконавець вивчає поведінку оргтехніки;
 • розбирання і точна діагностика з застосуванням спеціальних інструментів;
 • для ремонту сучасних сканерів підбираються оригінальні заводські запчастини;
 • відбувається встановлення комплектуючих, майстер тестує техніку;
 • якщо неполадки усунені, співробітник майстерні виписує гарантійний талон.

Ми використовуємо надійні методи діагностики, які дозволяють побачити першопричину проблеми.  Також застосовуємо якісні запчастини.  Працюємо з усіма видами техніки, проводимо ремонт ксероксів або окремо скануючих модулів в різному комерційному обладнанні.  З питань замовлення послуг телефонуйте менеджерам компанії.

Чому обслуговування сканерів слід довірити нам?

Ремонт сканерів у Львові і їх обслуговування здійснюються швидко і якісно, ​​а ціни нашої компанії Вас дійсно порадують.  Наша організація має переваги, серед яких варто виділити наступні.

 • Роботи роблять кваліфіковані майстри з великим досвідом роботи.
 • Діагностика та ремонт здійснюються на сучасному обладнанні.
 • Технічне обслуговування ведеться за встановленим графіком і планом.
 • Всі послуги надаються максимально швидко і з гарантією.
 • Ціни на наші послуги доступні на тлі пропозицій конкурентів.

Якісний ремонт і обслуговування сканерів у Львові за доступними цінами

Сканер який служив справно багато років починає ламатися.  Спочатку відбивається на кольоровій передачі зображення на папір. В подальшому не може зібратися і почати підготовку до сканування і не може провести автокалібрування.  Залежно від фірми виробника і ціни на сканери, якість частин сканера відрізняється.  Так само відрізняється ціни на ремонт сканерів у Львові.  Якщо у вас дорогий сканер, то ремонт сканера може доходити до ціни на новий сканер. В більшості випадків ремонт відбувається над лампою сканування, і найчастіше відбувається повна заміна скануючої головки.

Для своїх клієнтів ми пропонуємо разові роботи по ремонту сканерів у Львові, так і виконання роботи за договором абонентського обслуговування.  За договором ви можете мати переваги і скористатися безкоштовною доставкою до сервісного центру.  На наш жаль доставка до сервісного центру засобами кур’єрської доставки платна.  Але ви можете запросити майстра для виконання роботи і проведення діагностики вдома або офісі.  Всі роботи при наявності технічної можливості будуть виконані на місці.

Вартість ремонту сканера залежить від моделі сканера, так само як і від самої несправності.  Зазвичай зі слів клієнта, коли він описує несправність відразу можна зрозуміти причину і узгодити вартість.  Але так буває не завжди, звичайно коли до нас надходить дзвінок від клієнта, ми усвідомлюємо що він не є фахівцем у цій сфері та пропонуємо надати послуги діагностики.  Коли майстер виїжджає додому або офіс для проведення діагностики та виявлення несправності.  Коли причина йому ясна, він вже може узгодити терміни і вартість виконання послуги з обслуговування та ремонту сканера.

Так само пропонуємо разові послуги з ремонту сканерів у Львові.  Ми готові надати комплексні послуги з ремонту та технічного обслуговування сканерів з будь-якою формою оплати за дійсно доступними цінами у Львові.  Єдиний момент, коли майбутня робота носить логічний характер і її можна виправити на території замовника, ми не включаємо доставку в вартість.  В інших випадках, коли ремонт має на увазі заміну зношених частин, вона проводитися в нашій майстерні сервісним інженером.  У порівнянні коли укладається договір на обслуговування, ми відразу ставимо інший робочий сканер або БФП поки ремонтуємо офісний.

Ремонт сканерів, часто зустрічається:

 • Не справна лампа сканера- і цим порушена кольорова передача
 • Не працюють кнопки- збій налаштувань або ПЗ
 • Несправність блоку живлення сканера
 • Відмовляється працювати через 7-15 хвилин
 • Несправність скануючої головки

На відміну від інших видів офісної техніки – сканери тендітні пристрої, що вимагають дбайливої ​​експлуатації.  Співробітниками багатьох компаній це правило повністю ігнорується, через що агрегати виходять з ладу і вимагають оперативного ремонту.  Правда, не завжди несправності трапляються з вини співробітника, часте використання техніки призводить до швидкого зносу її комплектуючих.  У будь-якому випадку, щоб відновити працездатність агрегатів, виконання виробничих функцій офісу – потрібен професійний ремонт сканерів Львів.

Всі випадки несправностей і їх причини суто індивідуальні, однак можна виділити список тих, які зустрічаються найчастіше:

 • Вигорання лампи сканера, може бути пов’язано із заводським браком або частою експлуатацією пристрою, проблема вирішиться після її заміни;
 • Через різке опускання кришки механізм, що пересуває лампу під склом виходить з ладу;
 • Немає живлення, сканер не реагує на кнопку включення;
 • Зображення змащується, картинка при скануванні нечітка;
 • Помилки програмної частини, застарілі драйвери;
 • З’явилися шуми, скрегіт і сторонні звуки при русі каретки з лампою;
 • Сканер працює, але зображення не передається на комп’ютер;
 • Поява різного роду помилок;
 • ПК не бачить пристрій, хоча він була придбаний і працює.

Ці та інші проблеми, з якими стикаються співробітники офісів вимагають оперативного реагування.  Подальша експлуатація техніки буде неможлива, якщо вчасно не вжити заходів.

За типом виникнення технічних проблем можна виділити:

Несправність блоку.  В даному випадку сканер йде в неробочий стан, а заміна комплектуючої буде утруднена.  Кожен агрегат володіє власним дозволом, габаритами і конструкцією.  Замінити один блок на інший можна тільки в разі повного збігу, а значить, потрібен буде аналогічний донор, знайти який – проблематично.  Така ж ситуація буде і з лампами, так як на сучасному обладнанні вони світлодіодні і вбудовані в конструкцію, підлягають заміні тільки разом з блоком.

Двигун сканера.  Якщо при включенні блок сканера не виявив активність, то швидше за все проблема полягає в згорілому двигуні.  Його можна замінити при наявності комплектуючих.  У нас на складі завжди є запасні двигуни для популярних моделей техніки.

Помилка 8. Ця несправність може бути пов’язана з проблемами скла, при рефракції світла з’являються збої скануючого вузла, що не дає пристрою нормально функціонувати.  Однак в більшості випадків дана проблема є комплексною, і потрібно одночасна заміна скла, шлейфа і двигуна.

Шлейф.  Дуже вразливе місце периферичних пристроїв марки Samsung.  Заміна буде коштувати недорого.  Виробляється в мінімальні терміни, так як комплектуючі є на складі.

Ми готові запропонувати величезну кількість переваг для своїх клієнтів:

Віддалене обслуговування.  Професійні консультації з усіх питань, щоб співробітники не чекали приїзду майстра, якщо проблему можна вирішити без технічного втручання.

Профілактика.  Щоб техніка прослужила якомога довше, не вимагала дорогого ремонту – необхідна своєчасна діагностика і профілактика несправностей, чищення та заміна основних витратних комплектуючих.

Гарантія.  На всі види робіт діє гарантований термін, протягом якого при повторному виникненні, проблеми ми усунемо її безкоштовно.

Оперативність.  Ми знаємо як багатьом компаніям важливо завжди мати працездатну техніку з повним функціоналом, тому приїзд майстра здійснюється протягом декількох годин.  Попередньо фахівець збере дані про несправності, і при можливості усунути проблему на місці зробить все швидко і без забору техніки на ремонт.

Все є на складі.  Ми працюємо з усіма моделями популярних виробників сканерів, знаємо вразливі місця цієї техніки і завжди тримаємо на складі запасні комплектуючі, які найчастіше виходять з ладу.  Тому, звертаючись до нас не доведеться довго чекати замовлених запчастин, всі вони є, і протягом декількох днів будуть встановлені на вашу техніку, щоб вона знову працювала як годинник.

Якщо вам потрібен ремонт сканерів Львів – звертайтеся до нас.  Довіра професіоналам – запорука безперебійної і тривалої роботи офісної техніки.  У нас оплата тільки за виконані послуги, ніяких переплат і націнок за деталі та інше “повітря”.

Особливості ремонту сканеров штрих-кодів

Кожен супермаркет або невеликий магазинчик має торгове і маркувальне обладнання.  Воно не тільки значно зменшує трудовитрати, а й допомагає вести точний облік, інформувати покупців або працівників про продукцію, ціни і ін. Тому, необхідно, щоб ця апаратура була справною, має бути діюча і працювала в нормальному режимі.

Обслуговування та ремонт сканерів штрих-кодів

Його працездатність важлива для будь-якої компанії.  При виникненні будь-яких неполадок в магазинах будуть утворюватися черги, затримки в прийомі виробів і т.ін.  Від його функціонування безпосередньо залежить кількість клієнтів і отримується прибуток.

Типові несправності трапляються від падіння з більшої висоти, ніж вказано в характеристиках.  Це призводить до появи тріщин, пошкоджень зчитувача, плати або скла.

Сервісне обслуговування принтерів етикеток і чеків

Ці пристрої – невід’ємна частина автоматизації торгівлі або інших процесів на підприємствах.  Вони використовуються на касі, при зважуванні, маркування кореспонденції, при виробництві та ін.

При їх інтенсивному використанні часто виникають проблеми з термоголовкою, так вона піддається найбільшому навантаженню.  В такому випадку, інформація друкується з смугами, пробілами або білими плямами.  Також можливі проблеми з підключенням до грошового ящика або ваг.  Це складні гаджети і полагодити або налаштувати їх своїми руками практично неможливо.

Ремонт сканерів штрих коду: основні групи неполадок

Сучасне скануюче обладнання включає механічні та електронні компоненти.  Зв’язок між вузлами, передачу інформації в робочий центр (ПК, ноутбук) проводить відповідне ПЗ.  З цього випливає, що в ремонті сканерів штрих коду Львів стикаються з такими типами поломок:

 1. Електронні. Збої в роботі, вихід з ладу радіодеталей, мікросхем.
 2. Механічні. Сюди відносимо пошкодження корпусу пристрою, рухливих деталей, проводів з’єднання, будь-яких фізичних вузлів скануючого приладу.
 3. Програмні. Неполадки програмних компонентів, некоректна робота, помилки.

За статистикою ремонт сканерів штрих коду Львів найчастіше стикається з механічними проблемами або помилками ПЗ.  Електроніка утримує першість надійності.

Типові поломки, ремонт сканерів штрих коду в різних випадках

Пройдемося по найбільш поширеним бідам сканерів.  В списку:

 • розбитий корпус. Якщо після падіння машинка справно виконує роботу, що відкололася частина корпусу допустимо приладнати назад суперклеєм, а потрібні гвинти підтягти;
 • штрих-код зчитаний, але на ПК не надходить інформація. Слід перевірити цілісність проводу.  У ситуації бездротового з’єднання ремонт сканерів штрих коду Львів починають з діагностики зв’язку.  Проблема може бути також в самому скан-пристрої;
 • прилад світить точкою замість смуги – зміщення, випадання відображаючого дзеркала. Потрібно повернення дзеркальця на місце, в точне положення;
 • сторонні звуки під час роботи (скрегіт), коди читаються через раз. Мова в збої поворотника або випромінювача.  Ремонт сканерів штрих коду в цій ситуації не має сенсу – дешевше купити новий прилад;
 • збої роботи в темному приміщенні – вбудоване світлоджерело пошкоджене. Деталь замінна;
 • в світлі машинки темні плями – ушкоджений ущільнювач з гуми. Можна поправити, розібравши пристрій, або купити новий;
 • кнопка не спрацьовує – поломка контактів. Ремонт сканера штрих-коду може замінити кнопку аналогічною або схожою.

Наша компанія здійснює ремонт сканерів штрих коду Львів будь-яких виробників, незалежно від їх моделі і їх вартості.  Наша технічна база володіє величезним асортиментом запасних вузлів і деталей, які завжди є на складі.  Однак варто зазначити, що наявність запасних вузлів і елементів залежить безпосередньо від поширеності марки обладнання.  При цьому ми готові здійснити ремонт апаратів і малопоширених моделей.

Вартість виконаного ремонту залежить від виробника виробу, доступності запасних частин і багатьох інших показників.

У будь-якому випадку ми намагаємося скоротити термін виконання ремонту сканерів штрих кодів, усвідомлюючи, яку важливу роль виконує це обладнання в Вашій торговій компанії.  Крім цього, наші кваліфіковані фахівці готові надати послугу сервісного обслуговування сканерів.  Своєчасні заходи щодо усунення невеликих неполадок дозволяють істотно скоротити вартість або взагалі виключити необхідність оперативного ремонту.

Особливості ремонту сканерів штрих-коду

Пристрої даного класу мають складне конструктивне виконання, мають в своєму складі безліч дрібних вузлів і елементів, а так само механічні рухомі вузли, які схильні до підвищеного зносу.

Існують кілька основних причин, по яким штрих сканер найчастіше виходить з ладу:

 • Старіння обладнання (моральне і технічне);
 • Знос найбільш тендітних вузлів і елементів;
 • Механічні пошкодження. Це є найбільш широко поширеною причиною надходження сканерів на ремонт в наш сервіс.  Устаткування, експлуатація якого проходила у важких умовах, умовах, які не рекомендовані виробником, а так само піддаватися ударам і навіть падінь з великої висоти на тверду поверхню.  Найчастіше це трапляється з вини користувачів, які працюють з цим пристроєм;
 • Експлуатація в умовах, які не рекомендовані виробником (підвищені навантаження, інтенсивна робота з пристроєм);
 • Важкі умови роботи (найчастіше в промислових цехах створюється несприятлива атмосфера, а також мікроклімат);
 • Стрибок і перепади напруги в електромережі;
 • Часто необхідний ремонт сканерів штрих кодів Львів з огляду на те, що пристрій було піддано впливу води або іншої рідини.