Ремонт швейних машин Львів. Швейна машинка – це досить універсальна техніка, нею можуть можуть користуватися як професійні швачки, так і початківці, які хочуть загострити свою майстерність. Сучасні швейні машини ламаються не так часто, як іх попередники, але якщо у вас вже виникла проблема з машинкою, ми радимо звернутися до наших фахівців. Наш сервісний центр виконує ремонт швейних машин, і оверлоків. На відміну від швейних машинок минулого покоління, сучасні моделі і оверлоки практично не доставляють проблем і незручностей своїм власникам, але «і на стару буває помилка».  Звичайно, у тих, хто користується цим обладнанням тільки в рідкісних випадках, проблем з поломками і ремонтом швейних машин Львів виникає менше, ніж у професійних швачок.

Однак, якщо ви помітили, що ваша машинка починає пропускати стежки, криво строчити або допускати прострочки – зверніть увагу, це може бути тривожним дзвінком.  У таких випадках краще всього скористатися послугами фахівців, щоб надалі уникнути серйозних проблем і неприємностей.  Добре, якщо поломка виявиться несерйозною, але, як свідчить практика, навіть найдрібніші, на перший погляд, неприємності можуть свідчити про великі проблеми.

Можливі несправності швейної машини
 • Некоректно виставлена ​​голка. В результаті цього з часом може виникати проблема петлеутворення і обрив ниток;
 • Поломка голки. Дану несправність провокує неправильне розташування притискної лапки;
 • Неточний напрямок нитки. Щоб виправити це, потрібно перевірити стан човника і положення верхньої нитки;
 • Пошкодження і регулярне розривання нижньої і верхньої ниток;
 • Пропускання стібків;
 • Занадто важкий перебіг швейної машинки;
 • Агрегат не включається;
 • Сторонній звук і скрегіт.

Ремонт швейної машинки необхідний в будь-якому з перерахованих вище випадків.Ми не рекомендуємо провводитити ремонт швейної машини власними руками.  Ремонт швейних машин Львів це дуже тонкий і відповідальний процес.  При неправильному ремонті можна ще більше зашкодити машину і тоді вартість її професійного ремонту буде набагато вище.  Довіртеся професіоналам нашого сервісного центру, вони зроблять все швидко і якісно.

Замовляючи ремонт швейних машин Львів в компанії FIXME, просимо вас заздалегідь приготувати інформацію наступного характеру:

 • марка і повна назва вашої швейної машинки або оверлока;
 • опис і характер несправностей (постарайтеся конкретніше сформулювати проблему);
 • контактні дані (ім’я, телефон, за яким з вами можна зв’язатися, адресу).

Якщо ви звертаєтеся за допомогою до компанії FIXME, можете бути впевнені, що співробітники фірми нададуть вам кваліфіковану допомогу, і вже через кілька днів ваша машинка знову буде як нова!  Роботи по ремонту виконуються як в центрі сервісного обслуговування, так і вдома у клієнта.

Ремонт швейної машинки своїми руками – поради майстра

Найчастіше машинки ломаються через нехтування правилами експлуатації, з причини чого усунути неполадку буде дуже просто. Розглянемо найпопулярніші пристрої такого типу і опишимо порядок дій при появі тієї чи іншої несправності.

1.     Голка – головна деталь швейної машини

Дана частина машинки виконує основну функцію – шиє.  За час роботи вона може робити кілька тисяч проколів в день, через що рано чи пізно виходить з ладу.  Іноді користувач просто не помічає, як голка б’є по металевому корпусу, через що приходить в непридатність.  Навіть якщо вона залишається цілою, її вістря, як правило, тупиться, що може викликати потребу в його заміні.  При необхідності можна просто зняти голку і спробувати проколоти нею тканину середньої щільності.  У разі якщо нічого не відбувається, запчастину дійсно потрібно змінити.  Відновити гостроту голки в домашніх умовах складно і не доцільно.

Варто пам’ятати, що іноді весь ремонт може полягати в простій заміні голки.  Через її непридатність згодом може вийти з ладу і двигун, так як апарату доведеться прикладати більше зусиль в процесі шиття.  Якщо мова йде про механічну машинку, то ситуація ускладнюється, тому що фахівець просто не зможе провертати колесо через сильний тиск в зворотну сторону.

У машинках типу «Зінгер» голка може бути встановлена ​​неправильно, через що прилад також вийде з ладу.  Перевірте вушко пластини і зверніть увагу на те, як саме вона встановлена.  Лезо має перебувати з боку носика човника.  Якщо це не так, то голка може почати просто ходити в обидва напрямки і рвати нитку.

Іноді користувачі плутають побутові та промислові голки, що також призводить до несправності.  Останні мають вушко на кінчику, так як саме їм нитка заганяється в виріб.  У побутових голках воно розташовується на зворотному боці, де немає гострого кінця.  Також уважно підбирайте голки для різних типів тканин.  Більш товсті запчастини можуть рвати м’які речі, а тонкі – навпаки, чи не пробивати.

2.      Кріплення ігловодія і натягувача

У більшості випадків причиною збоїв в роботі швейної машинки стає верхня нитка.  Її обрив загрожує появою нерівномірної точки і пропускам.  Через пластмасовий корпус виріб може провалюватися під натягом гвинта, через що сам натягувач починає хитатися.

Для вирішення даної проблеми досить трохи послабити гвинт і відрегулювати його положення.  Лезо і канавка голки поступово ухвалять відповідне положення.

3.     Налаштування взаємодії носика човника і голки

Механізм човникового з’єднання являє собою встановлення носика петітеля на рівень вище вушка під час проходу носика до голки.  При виконанні зигзагів дана поломка проявляється найбільш явно, через що її потрібно усунути якнайшвидше.  Носик повинен підходити рівномірно і майже повністю доторкатися до леза голки.  У разі якщо все налаштовано правильно, пропуски стібка зникнуть.

4.     Догляд та змащування швейної машинки

Ремонт швейних машин Львів може не знадобитися в разі, якщо ви будете утримувати ваш пристрій в чистоті.  Для того щоб уникнути подібних проблем, досить просто періодично змащувати прилад.  Крім того, не варто давати машинку в чужі руки, так як недосвідчений користувач швидко зіпсує її.  Рекомендується використовувати чохол, який захистить машинку від зовнішніх подразників.  У старих моделях радянського виробництва навіть застосовувалися дерев’яні коробки, в яких апарат знаходився весь час, крім періоду використання.

Якщо ви шиєте часто і довго, періодично проводьте чищення відсіку човникового пристрою.  Важливо, щоб на деталях не було ніяких плям від мастила або очосів.  Періодично чистіть і сам човник, так як він також може прийти в непридатність через появу слідів корозії.  Особливо це стосується старих моделей з металевими деталями.

Для очищення можна застосовувати просте машинне масло.  Наберіть його в шприц і по кілька крапель нанесіть на проблемні місця.  Також варто тримати машинку в прохолодному сухому місці.  Це допоможе застерегти її від утворення іржі.

Не залишайте нитки надовго на кріпленнях, так як з часом вони можуть почати сипатися.  Краще зберігати їх в окремій скриньці і надягати по потребі при використанні.

5.      Кращі електричні швейні машинки

5.1.

Пристрій є одним з кращих на ринку завдяки простому механічному управлінню.  Воно працює плавно, через що їм можна користуватися навіть в однокімнатній квартирі.  Машинка ідеально підходить для шиття тонких і щільних тканин.  W23U відрізняється від інших представників серії наявністю автоматичного нитковдягателя.  Пристрій навіть при тривалій роботі не жує нитки і не робить пропусків.  Вироби виходять рівними і чітко зшитими навіть незважаючи на те, що їх міг виготовляти недосвідчений фахівець.

Плюси:

 • Зручне механічне управління.
 • Велика відстань від рукава до голки машинки.

Мінуси:

 • Відносно висока вартість.
 • Невелика швидкість на максимальному режимі.
 • Неякісне підсвічування.

5.2.                      BROTHER LS-2125

Дана модель відрізняється від інших пропозицій на ринку досить демократичним цінником.  Крім того, управління пристроєм інтуїтивно зрозуміло навіть без інструкції.  Початківцям майстриням машинка виразно припаде до душі.  Апарат працює тихо, через що його можна використовувати навіть в невеликих приміщеннях.  Цей пристрій вигідно відрізняється від всіх інших наявністю спеціального контролера, що дає можливість регулювати потужність не поступово, а з перемиканням декількох режимів.

Плюси:

 • Простота у використанні.
 • Невелика вартість.
 • Можливість швидко замінити основні запчастини.

Мінуси:

 • Не завжди працює стабільно, через що пригальмовує на щільних ділянках тканини.
 • Іноді може не спрацьовувати рядок «зізгаг».

5.3.                      JANOME 419S / 5519

Дана швейна машинка відрізняється стабільною роботою з тканинами підвищеної щільності.  Також на вибір користувачам надається різноманітність рядків, що дає можливість для повного розкриття творчого потенціалу або задумів.  У комплекті йде щільний чохол, що відмінно підходить для зберігання в домашніх умовах.  Прилад володіє досить стійкою нижньою частиною, через що його можна розмістити на майже будь-якій плоскій поверхні.  Фахівці відзначають, що часто застосовують його навіть в промислових цілях завдяки масі режимів і швидкості роботи.

Плюси:

 • Велика кількість режимів роботи.
 • Відносно тихий процес шиття.
 • Щільний чохол в комплекті.

Мінуси:

 • Незручна заправка нижньої нитки.
 • Короткий шнур живлення.

6.     Підсумок

У разі якщо ваша стара швейна машинка почала працювати нестабільно, завжди можна спробувати полагодити її самостійно.  Якщо мова йде про механіку, можливо, вся проблема полягає в неправильній установці голки або ниток.  Несправності електроніки самостійно вирішити навряд чи вдасться, через що варто звернутися до професіоналів.