Ремонт шуруповертів Львів. Фахівці нашого сервісного центру мають досвід ремонту шуруповертов більше 9 років.  За цей період ми провели більше тисячі кваліфікованих ремонтів будь-якої складності!  Завдяки величезному досвіду наші фахівці можуть провести ремонт будь-якої складності і відновити будь-який шуруповерт до стану нового!

Обслуговуємо такі бренди: AEG Black & Decker Bosch DeWALT DWT Einhell Forte Hitachi Intertool Makita Metabo Skil SPARKY Zenit та інші.

В основному ми усуваємо такі несправності:

 • Шуруповерт не включається
 • Потрібна заміна або ремонт акумулятора
 • Зламалася кнопка
 • Шуруповерт включається але не крутить
 • і багато іншого

В середньому наші інженери виконують ремонт електроінструментів в терміни 2-3 дні.  Перед початком кожного ремонту проводиться повна діагностика і озвучується точна вартість ремонту.  Тільки після вашої згоди приступаємо до ремонту.

Ми не рекомендуємо робити ремонт шуруповерта Львів своїми руками, оскільки часто такий ремонт призводить до ще більших проблем з шуруповертом.  Особливо це стосується ремонту ШІМ-модулятора шуруповерта.  Краще довіритися кваліфікованим фахівцям, які якісно і надійно відремонтують вашу техніку.

Майстри компанії FIXME ремонтують шуруповерти, дрилі та інші електроінструменти у Львові.

Поради професіоналів

Якщо ви хочете, щоб ваш шуруповерт служив вам довго і надійно, то потрібно дотримуватися правил експлуатації.  Наприклад, необхідно не перевантажувати шуруповерт, інакше це призведе до підвищеного зносу, механічних компонентів і електромотора.  Так само слід регулярно виконувати профілактику пристрою, чищення від пилу і бруду.  Це значно збільшить термін служби шуруповерта.

На всі види ремонтів надається гарантія.  Телефонуйте і приносьте техніку до нас в ремонт.  Послуги ремонту надаються по Львову.

Ремонт шуруповерта своїми руками

Чудовий винахід, акумуляторний або мережевий шуруповерт, як і всі електроінструменти, якими багато і інтенсивно працюють, має властивість ламатися в самий невідповідний момент.  Ремонтувати через сервісну службу довго, а іноді й не дуже якісно.  Крім того, не завжди поломка буває настільки серйозною, щоб витрачати на її усунення кілька дорогоцінних днів.  Простіше і швидше виконати ремонт шуруповерта своїми руками, особливо якщо є певний досвід поводження з подібним інструментом.

Що можна відремонтувати своїми руками

Найчастіше ламаються у шуруповерта ті деталі і вузли, які відчувають найвище навантаження в процесі експлуатації.  Якщо поглянути на внутрішню будову шуруповертів, наведену на фото, то стає зрозуміло, що інструмент складається з чотирьох основних вузлів:

 • Патрона з рeдуктором;
 • Електричного двигуна;
 • Стартової або пускової кнопки;
 • Акумуляторної батареї.

З перерахованих деталей шуруповерта реальному ремонту підлягає будь-який з компонентів, за винятком батареї.  Пластиковий корпус і мережевий шнур, кріплення під батарею практично не ламаються, якщо не упускати інструмент з великої висоти.  Але навіть в цьому випадку ремонт тріщини можна виконати поліуретановим або епоксидним клеєм, а шнур просто замінити.  Якщо тріщина більше 4 см, то уздовж країв розлому потрібно просвердлити дрилем два ряди отворів і стягнути тонким сталевим дротом.  Такий спосіб відновлення корпусу електроінструменту, незважаючи на варварський вид, забезпечує міцність на рівні нового.

Будь-які спроби ремонту акумулятора шуруповерта зазвичай закінчуються виходом з ладу зарядного пристрою або двигуна.  Не намагайтеся відкрити циліндричні осередки акумулятора, можливо займання іонно-літієвої начинки.

Ремонт шуруповерта Львів починається з розбирання корпусу.  Для цього потрібно відвернути кілька саморізів, після чого корпус шуруповерта розділяється на дві половинки, відкриваючи для ремонту доступ до всіх основних вузлів електроінструменту.

Методика ремонту шуруповерта

Велика частина шуруповертів популярних брендів збирається за модульною технологією, з готових вузлів, тому ремонт в більшості випадків відбувається за наступною схемою:

 • Розбирання апарату, проведення діагностики та визначення необхідних для ремонту деталей;
 • Купівля в інтернет-магазині необхідного для ремонту комплекту;
 • Перенесення монтажних елементів зі згорілої деталі на нову, установка в корпус і випробування відремонтованої запчастини. Якщо деталі були визначені за маркуванням та моделі шуруповерта правильно, то ремонтні роботи однозначно будуть успішними.

До відома!  За такою ж точно методикою виконуються ремонтні роботи в сервісній службі, тільки коштує вдвічі дорожче.

У деяких вітчизняних моделях можна виконати більш глибокий ремонт планетарного редуктора.

Але в більшості випадків власники воліють проводити великовузловий ремонт інструменту.

Ідея повузлового ремонту призвела до того, що виконати обслуговування або замінити витратні матеріали в шуруповерті стає справжньою проблемою.  Відомо, що щітки двигуна мають певний ресурс, по вичерпанню якого їх потрібно міняти.  Наприклад, якщо ви спробуєте виконати заміну щіток і ремонт шуруповерта Makita, то будьте готові до того, що простіше буде купити і поставити новий двигун, ніж знайти і замінити старі.

Особливості ремонту шуруповерта BOSCH

Всі електроінструменти компанії Bosch відомі своєю надійністю.  Всі найбільш важливі деталі – двигун, редуктор, патрон виготовляються з великим запасом міцності, так що ремонт шуруповерта у Львові – це зазвичай наслідок неправильного поводження або результат форс-мажорних обставин.  Проте у кожної моделі шуруповертів Bosch є свої слабкі місця.  У цьому випадку ремонт шуруповерта Bosch виконується за наступною схемою.

Спочатку потрібно розібрати корпус шуруповерта і витягнути моноблок «двигун-редуктор».

Для того щоб в ході діагностики отримати доступ до внутрішнього пристрою редуктора, потрібно зняти кріплення і злегка провернути корпус редуктора щодо двигуна.

Далі знімаються чотири сталевих пружинних фіксатори.  Після зняття редуктора стає видно причина ремонту.  Це зношена кільцева канавка на валу двигуна, в яку вставляється пружинне стопорне кільце.  Весь ремонт шуруповерта Львів зводиться до того, щоб поглибити канавку фрезою і зібрати інструмент в зворотному порядку.

Порада!  При установці редуктора на вал двигуна встановіть лімб тріскачки на одиничку.  Проміжне кільце муфти опуститься в обоймі мінімум на 4 мм, відповідно, зусилля, необхідне для того, щоб притиснути корпус редуктора до двигуна, зменшиться наполовину.

Ремонт найбільш навантаженої деталі шуруповерту

Непоганий в принципі мережевий шуруповерт компанії Інтерскол володіє недоліком, характерним для більшості мережевих електроінструментів.  Перш за все, це короткий шнур електроінструменту.  Якщо вам доводиться робити ремонт на даху, то одночасно потрібно тягнути перенесення і стежити, щоб в процесі ремонту не зачепити його за інші інструменти.

Після декількох років експлуатації для більшості мережевих шуруповертів потрібна ревізія шнура.  У певний момент буде потрібен ремонт шуруповерта Львів, так як інструмент став включатися тільки в одному якомусь положенні.  Це типова ознака розриву контакту на кнопці включення.  Перед тим як продзванювати ланцюг, потрібно зняти кріплення корпусу і видалити кришку.

Кнопка є коробка з гашеткою і чотирма гвинтовими контактами, два з яких йдуть до регулятора обертів, інші використовуються для підключення електроживлення.  Якщо спробувати продзвонити шнур тестером, то один з контактів покаже розрив.  Розбирати саму кнопку годі було, це досить надійний вузол, дуже рідко виходить з ладу, тому будь-які спроби подивитися, що всередині, зазвичай закінчуються поломкою.  Розбирання кнопки потрібне тільки якщо гашетка не утримується фіксатором, або зламана поворотна пружина.

Для ремонту шуруповерта Львів досить розкріпити гвинтові фіксатори контактів мережевого шнура, обрізати 3-4 см, зачистити і обпресувати кінці в латунні обойми, встановити їх в контактні гнізда коробки і зафіксувати гвинтиками.  Можна не відремонтувати шнур, а просто замінити його відповідним по довжині і перетину зручнішим мережевим кабелем в м’якій гумовій оболонці.

Висновок

Окремо варто згадати про ремонт електродвигуна.  Практично у всіх моделях шуруповертів використовуються низькообертові колекторні двигуни постійного струму.  У багатьох випадках управління оборотами здійснюється за допомогою електронної плати, яка виробляє імпульси постійної напруги в 12 В з різною шпаруватістю.  Якщо двигун раптом перестав запускатися, не поспішайте його розбирати і ремонтувати, у багатьох випадках розбирання означає його залишкову втрату.  Перевірте роботу плати, в 90 випадках з 100 проблема полягає саме в ній.

Як вибрати шуруповерт для будівництва та ремонту: поради та 5 важливих параметрів

Розбираємо особливості різних видів шуруповертів та розповідаємо, на що звернути увагу при виборі: потужність, зручність роботи і інші важливі деталі.

Шуруповерти застосовуються повсюдно: від складання меблів у вітальні і до дрібного авторемонту в гаражі.  Не дивно, що з’явилося безліч їх різновидів – для вирішення різних завдань.  Розбираємося який шуруповерт буде потрібно для роботи саме вам.

Різновиди шуруповертів

Акумуляторна викрутка

Зазвичай оснащується вбудованим незмінним акумулятором 3,6 В і гніздом під насадки-біти з шестигранним хвостовиком.  Основною перевагою інструменту є його компактність і невелика вага (200-300 г), а недоліком – відсутність регулювання швидкості обертання.

Шуруповерт з функцією ударної і езударної дрилі

Дриль відрізняється більш високою швидкістю обертання шпинделя.  Тому подібні шуруповерти оснащуються механізмом перемикання швидкості обертання (дві швидкості).  Ударні дрилі-шуруповерти бувають з осьовим ударом (для свердління каменю) і з тангенціальним (для розвитку великих зусиль).

Гвинтоверти, гайковерти

Це, як правило, професійна техніка.  Вони використовуються зі змінними торцевими головками для роботи з болтами і гайками і відрізняються найвищим максимальним обертовим моментом.

Параметри вибору

1.     Акумулятор

Абсолютна більшість шуруповертів відноситься до акумуляторних моделей, на відміну, скажімо, від дрилі, які в більшості своїй працюють від мережі.  Благо, сучасні акумулятори володіють достатньою ємністю, щоб забезпечити безперебійну механізацію монотонної і стомлюючої праці при досить інтенсивному завантаженні.  Навіть ємність 2 А • год дає можливість загвинчування і закручування до декількох сотень досить великих саморізів (наприклад, 6 на 60 мм).  Зрозуміло, дуже багато залежить і від твердості деревини, і від стану самого інструменту – але, як показує практика, набору з шуруповертом та двох акумуляторів ємністю по 1,5-2 А • ч більшості майстрів в побуті виявляється цілком достатньо для роботи без простоїв.  Однак, якщо ви плануєте роботу з великими навантаженнями (наприклад, з саморізами завдовжки 140-152 мм), то вам знадобиться потужний інструмент з великим крутним моментом, який коштує дорожче.  Якщо недорогий шуруповерт з одним акумулятором ємністю близько 1,5 А • год в комплекті можна придбати за 800-1200 грн., то модель з двома акумуляторами 2-3 А • год буде коштувати 2-3 тис грн.

Літій-іонні акумулятори (Li-Ion) відрізняються високою енергоємністю, відсутністю саморазряду і ефекту пам’яті.  Перевагою нікель-кадмієвих (Ni-Cd) є можливість їх роботи на морозі (-15-20 ° С).  Бажано вибирати моделі, до яких легко підібрати акумулятор на заміну.  Крім того, багато виробників – Bosch, Makita, Ryobi, «Интерскол» та ін. – випускають лінійки електроінструментів з однаковими акумуляторами.  Ви можете докупити інструмент без акумулятора і заощадити 30-50% вартості.

2.      Біти

Часто виробники інструментів пропонують домашнім майстрам цілі набори біт з самими екзотичними наконечниками.  Але на практиці ці набори рідко використовуються хоча б на 30%.  Найчастіше потрібні біти трьох типів: для метизів (тобто шурупів, саморізів, гвинтів і т. ін.) З прямим плоским шліцом і для двох різновидів хрестоподібного шліца (Philips і Posidriv).  Кожен тип металовиробів представлений в декількох розмірах.  У побуті зустрічаються зазвичай металовироби з хрестоподібними шліцами .  І саме такі біти повинні обов’язково бути у вашому розпорядженні.  Краще не економити на них і придбати якісні біти, скажімо Bosch, Milwaukee, Makita з високоміцної сталі, – самі по собі біти коштують порівняно недорого, а працювати з ними буде набагато приємніше, ніж з китайськими бітами no name.  І не плутайте шліци Philips і Posidriv: з кожним потрібно використовувати тільки його біти, інакше великий ризик зірвати шліц або пошкодити біту, якщо вона недостатньо міцна.

3.     Потужність

Головним критерієм силових можливостей шуруповерта є його максимальний крутний момент, вимірюваний в Н • м.  Моделі, у яких цей показник становить менше 15 Н • м, можна віднести до порівняно малопотужним.  З закручуванням тих же 152-мм саморізів вони навряд чи впораються.  Найбільш універсальні і популярні моделі мають максимальний крутний момент 25 = 40 Н • м.  А для робіт, що вимагають особливо високого навантаження, випускаються моделі з максимальним моментом обертання 80-100 Н • м і більше.  Їх вже можна використовувати при заміні автомобільних коліс і відгвинчуванні гайок, що намертво «прикипіли».  Для порівняння: момент обертання безщіточного акумуляторного гвинтоверта R18IDBL-0 (Ryobi) – 270 Н • м.  У пневматичного гайковерта в автомайстерні момент обертання становить 300-500 Н • м.

Вольтаж акумулятора не визначає його максимальної потужності (деякі помилково думають, що «чим більше вольт, тим сильніше шуруповерт»).  Від нього залежать кількість запасеної акумулятором енергії (ємність впливає на енергію прямо пропорційно, а вольтаж – в квадратичній залежності) і час роботи (більше вольтаж, довше буде працювати).  Але отримати всю енергію, запасені в акумуляторі, миттєво не вийде.  Зазвичай акумулятори більшої ємності здатні віддавати більший струм.

4.     Зручність використання

Шуруповертом часто доводиться користуватися, довго тримаючи його в незручному становищі.  Тому бажано, щоб пристрій був по можливості зручним, компактним і легким.  Рукоятка пістолетного типу повинна бути забезпечена неслизькими накладками з термоеластопласту (ТЕП), який виглядає як гума, і добре лежати в руці;  інструмент повинен бути збалансований, щоб не доводилося напружувати кисть руки, утримуючи його в рівновазі.  Кнопки перемикання швидкостей і реверсу повинні бути великими, щоб їх можна було натиснути, не знімаючи рукавичок.

5.     Інші важливі функції
 • Індикатор рівня заряду. Допомагає користувачеві краще орієнтуватися і вчасно заряджати акумулятори.
 • Патрон. Інструмент може бути оснащений швидкозажимним кулачковим патроном або з затискачем під біти ¼ дюйма Нех (четвертьдюймовий шестигранник).  Швидкозажимні патрони потрібні для установки свердел, тому в якості універсальної потрібно вибирати модель з подібною модифікацією патрону.

Також для відгвинчування проблемних гайок і заржавілих болтів добре підходить інструмент з тангенціальним ударним механізмом (іноді його роботу називають «імпульсний режим»).  За рахунок цього механізму, наприклад, шуруповерт з моментом 20 Н • м розвиває зусилля, аналогічне зусиллю пристрою з моментом обертання 90-100 Н • м.

Робота в умовах недостатнього простору

Серйозною проблемою може стати необхідність завернути шуруп або саморіз в точку, розташовану впритул до стику двох площин (наприклад, статі і стіни).  Для більшості шуруповертів потрібен відступ від стику не менше 2-3 см, чим масивніше інструмент, тим більше потрібен відступ.  Зазвичай такі саморізи доводиться загортати ручної викруткою.  Існують і спеціальні насадки, що дозволяють підібратися впритул до стику.

Ще одним проблемним місцем часто стає вузький зазор (шириною менше 25 см) між двома площинами.  У подібній ситуації може виручити компактна акумуляторна викрутка.  Крім того, багато виробників переходять на виробництво більш зручних моделей з укороченою базою.  Також для такої ситуації розроблені спеціальні кутові дрилі-шуруповерти.  Більшість з них відноситься до професійної техніки і коштують 2-6 тис. грн., Але можна знайти в продажу і менш дорогі моделі, наприклад кутовий дриль-шуруповерт Ryobi RAD1801M вартістю 1,4 тис. грн.  Можна також скористатися спеціальною кутовою насадкою, яка закріплюється в кулачковий патрон.  Коштує таке пристосування 400-110 грн.