Ремонт штроборізів Львів. Штроборіз (борозник) – це електричний різьбяр, який служить для прорізання технічних штроб (канавок, борозен) відноситься до категорії професійного обладнання, яке зазвичай використовується електромонтажниками і сантехниками.  Цей вид техніки працює з абразивними і алмазними дисками, тому розрахований на високі навантаження.  Проте, в процесі експлуатації штроборіз іноді виходить з ладу, а значить – без ремонту не обійтися.

Типові несправності:
 • заклинювання і знос підшипників на валу;
 • перегорання обмоток двигуна;
 • поломка кнопки включення, перелом кабелю електроживлення;
 • пошкодження корпусу, захисних елементів;
 • вихід з ладу системи пиловідведення і т. ін.

Ми добре знаємо специфіку ремонту штроборізів Львів, так як неодноразово займалися відновленням даного інструменту.  Найбільш ходові запчастини завжди є в наявності на складі, тому довго чекати не доведеться.  Крім того, при необхідності ви завжди зможете купити нове обладнання в нашому фірмовому магазині.

Ціни на ремонт штроборізів Львів в сервісному центрі компанії FIXME – фіксовані.  В процесі відновлення можуть знадобитися запчастини.  Однак, часто в них немає ніякої потреби.  Вартість запчастин адміністратор попередньо погоджує з Вами.  Жодних сюрпризів.  Техніка оживає тільки після вашої згоди.

При цьому строки ремонту штроборіза завжди короткі.  Інформування про готовність відбувається за допомогою sms-повідомлення на ваш телефон.

Після перевірки якості наданої послуги ви отримуєте гарантію до 30 днів на всі виконані роботи.  Документи видаються з підписами і печатками.

Майстри сервісу:
 • виконають професійну діагностику;
 • усунуть проблеми з механікою і електронікою;
 • замінять кабель, графітові щітки, підшипники, стопор шпинделя, корпус електромотору, шестерні, редуктор, вимикач, статор, ротор і інші деталі;
 • виконають сервісне обслуговування (змащення, чищення, перевірку сальників і т. п.);
 • оформлять компетентний технічний висновок про характер і причини несправності (послуга затребувана підприємцями і комерційними організаціями);
 • перевірять працездатність штроборіза після ремонту;
 • нададуть гарантію на всі виконані роботи.
Переваги штроборіза
 • висока швидкість роботи;
 • потужний двигун;
 • точні і чіткі краї отворів, одержуваних при використанні інструменту;
 • диски для різання;
 • структура кожуха лабіринтова, що уловлює пил.
Етапи ремонту

Етап 1 Надходить заявка на обслуговування.  Електроінструмент доставляється в майстерню або ж майстри виїжджають на обслуговування.

Етап 2 Проводиться діагностика, що встановлює несправності в роботі техніки.

Етап 3 Відновлення з використанням оригінальних вузлів, деталей.

Етап 4 Прилад тестується, повністю відновлений передається власнику.

Як уникнути передчасного ремонту штроборіза

Кращий спосіб заощадити на ремонті штроборіза Львів – не допустити його поломки.  Для цього:

 • не працюйте довгий час при максимальних навантаженнях (такі виникають при пророблянні штроб в залізобетоні);
 • не забувайте чистити інструмент як всередині, так і зовні (в процесі експлуатації в корпусі накопичується бетонний пил, що володіє абразивними властивостями і прискорює знос рухомих вузлів);
 • купуйте тільки якісні алмазні диски з потрібними характеристиками (погані або ті, що не підходять за розміром кола – вірний шлях пошкодити електроінструмент);
 • своєчасно виконуйте ТО (перевіряється знос компонентів, наноситься нове змащення для захисту редуктора і підшипників).

Як вибрати штроборіз

Щоб вирізати в стінах канали під кабелі, стане в нагоді спеціальний пристрій – штроборіз.  Розповідаємо, яким буває інструмент і як його вибрати.

Види штроборізів

Ручні (механічні)

Інструменти для ручної роботи представляють собою сталеву трубку з двостороннім різцем і двома ручками.

Штроборізи для обробки горизонтальних поверхонь мають вигнуту форму, а для вертикальних – пряму.  У будь-якому випадку зусилля на різець передається за допомогою обох рук.  Плавно рухаючи інструмент, можна домогтися отримання рівної і глибокої борозни.  Такий пристрій добре підійде для вирізання каналів в м’яких пористих матеріалах – газо- і пінобетон.

Переваги – низька вартість, надійність і простота в обслуговуванні.  З недоліків слід зазначити слабку продуктивність, що, втім, можна сказати про будь-який ручний інструмент.

Електричні

Бороздороб з електромотором складається з міцного подовженого корпусу, на одному кінці якого обгумована рукоятка, а на іншому – привід для одного або двох пилкових дисків.  Як правило, привід оснащується спеціальним захисним кожухом з додатковим держаком для лівої чи правої руки.  На нижній частині захисту нерідко кріплять платформу з м’якими роликами, що істотно полегшує роботу при веденні інструменту уздовж оброблюваної поверхні.  Тут же, на кожусі, є і вихідний штуцер, який дозволяє підключати до пристрою шланг пилососа для відводу будівельного пилу.

Електричний інструмент, як правило, застосовують для роботи з твердим бетоном, каменем або цеглою.  Використовуючи даний агрегат, можна швидко і без особливих зусиль прорізати штробу необхідного розміру.  Зрозуміло, що оперувати одночасно двома дисками набагато зручніше, оскільки для формування борозни при цьому досить зробити лише один прохід.  Однак багато що залежить і від якості оснастки: чим вона вище, тим простіше працювати.

Як вибрати інструмент

Ручні

Для разових операцій, пов’язаних з обробкою пористого бетону нічого кращого ручного інструменту не підбереш.  Тим більше що такий штроборіз коштує зовсім недорого.  Головне – не помилитися з призначенням пристрою.  Як вже говорилося, борозноробом з вигнутою рукояткою зручно працювати на підлозі або на фундаменті.  А для прорізання пазів в стінах краще придбати модель з прямим держаком.  Однак потрібно мати на увазі, що будь-які маніпуляції з механічним пристроєм вимагають певного фізичного напруження.  Якщо з якихось причин для вас це неприйнятно – купуйте (або беріть в оренду) апарат, що працює від електрики.

Електричні

Найпростіші побутові пристрої (0,9-1,3 кВт) підійдуть для нечастих і не дуже довгих робіт з пористим бетоном.  Якщо ж користуватися інструментом потрібно тривалий час, то краще купити або орендувати напівпрофесійний апарат потужністю 1,8-2 кВт.  Таким агрегатом можна руйнувати стіни з цегли та твердого бетону.  Купувати ж інструмент професійного класу (2,5-2,6 кВт) доцільно тільки, якщо ремонт і будівництво – ваша спеціальність.  У всіх інших випадках аналогічний пристрій знову ж таки краще взяти в оренду.

Штроборез Фіолент Б1-30

Додаткові критерії вибору

1.     Розмір штроби

Дуже важливо заздалегідь визначити, яких саме розмірів борозни вам треба буде вирізати.  Наприклад, для укладання електричного кабелю знадобиться апарат, що дозволяє робити канавки шириною 20-45 мм.  Інша справа – прокладка трубопроводу.  Для цього вже знадобиться пристрій, що дозволяє руйнувати паз шириною 45-60 мм.

Що стосується глибини, то вона залежить від діаметра ріжучого диска.  Стандартна глибина – 20-45 мм.  Для цієї мети буде досить оснащення діаметром 125-150 мм.  Такі диски підійдуть до більшості побутових і напівпрофесійних агрегатів.

2.     Потужність

Від цього показника залежить твердість матеріалу, який можна обробляти штроборізом.  Якщо потрібно руйнувати залізобетон, та ще й на більшу глибину, вибирайте інструмент з максимальною потужністю – 1,8-2,4 кВт.  Проблема тільки в тому, що чим потужніший агрегат, тим він важче.  Тому, якщо мова йде про роботу зі стелею, то силу мотора доведеться співвідносити з вагою пристрою.  У цьому випадку доцільно взяти апарат, середній за потужністю (1,7 кВт) і не дуже важкий по вазі (4-5 кг).

3.     Число оборотів

Для роботи з матеріалами максимальної щільності потрібен інструмент з невеликою кількістю оборотів диску.  З цієї причини у апаратів професійного класу ця характеристика варіюється в межах 5-7 тис. об / хв, і різати ними можна практично все.  Дешевші і прості інструменти крутять оснащення зі швидкістю до 10 тис. об / хв.  Оптимальним варіантом буде пристрій, в якому швидкість обертання регулюється вручну.

4.     Можливість підключення до пилососу

Ця функція дуже корисна, тому що дозволяє працювати без пилу, не забруднюючи приміщення і все, що в ньому знаходиться.  Якщо будівельний пилосос у вас вже є, перевірте, чи підійдуть його патрубки і перехідники для підключення до інструменту.