Ремонт шредера Львів. Шредери(знищувачі паперу) – це незамінні помічники в кожному офісі, вони виконують дуже важливу функцію, а саме: знищують непотрібні документи так, що ніхто не зможе їх відновити.  Наявність такого пристрою в офісі корисна, а іноді навіть необхідно.  За допомогою його можна значно прискорити роботу співробітників офісу.  Але ще, це досить складний механічний пристрій, а значить він схильний до будь-яких поломок.  Якщо у вас зламався шредер – не зволікайте і несіть його до нас – у сервісний центр компанії FIXME!

Основні несправності шредерів:

 • Не приймає папір
 • Тріщить але не знищує папір
 • Затупились ріжучі ножі
 • Зажовує папір
 • Шредер не включається
 • Шредер включається і відразу вимикається
 • Шредер не вимикається

Причинами того, що шредер тріщить але не знищує папір, може бути механічне зношування частин.  Ці компоненти потрібно ремонтувати.  Шредер може не включатися – міг вийти з ладу блок живлення.  Шредер зажовує папір – швидше за все несправна система втягування паперу.  Крім цих поломок, існує ще ряд не зовсім очевидних несправностей.  В такому випадку майстер проводить повну діагностику і виявляє компонент, що вийшов з ладу.  Після він зв’язується з вами, погоджуєте ціну ремонту і тільки потім проводиться ремонт шредера Львів.

Короткі рекомендації про використання шредера

Якщо ви хочете щоб ваш шредер служив вам довго, необхідно дотримуватися правил експлуатації.  Правила експлуатації це ті рекомендації, які дав виробник пристрою для того, щоб максимально продовжити термін служби шредера.  Серед всіх правил можна виділити пару основних.  Розташовуйте ваш шредер подалі від джерел тепла.  Якщо шредер розташовується біля батареї або обігрівача, то його внутрішня температура значно перевищує рекомендовані значення, в результаті чого він перегрівається і ресурс його служби дуже швидко зменшується, оскільки компоненти працюють при підвищених теплових навантаженнях.  Не допускайте пролиття води на шредер, це може призвести до короткого замикання центральної плати і вона вийде з ладу.  Вимикайте і підключайте кабелі тільки при вимкненому пристрої, це збереже центральний процесор від пробиття його статичною електрикою.  Не перевантажуйте систему втягування паперу і вона вам прослужить дуже довго!

Ремонт шредера з виїдом майстра додому або в офіс

Ремонт шредера Львів може включати в себе ремонт плати управління, заміну шестерень, заміну ременів, заміну гребінок, чищення та профілактику.  Ремонт і профілактику шредерів бажано проводити з постійною регулярністю, це допоможе уникнути поломок і зберегти виріб на довгі роки.  Вони мають свою класифікацію, клас залежить від рівня секретності і кількості знищуваних листів за раз.

Так що ремонт шредерів у Львові може бути успішним і швидким при наявності запчастин, зокрема найпоширеніших шестерень, гребінок і ножів.  Але все в ваших руках – саме ви можете не довести ваш шредер до ремонту і зберегти його працездатність надовго.  Остерігайтеся знищувати папір зі скріпками, в файлах, диски.  Навіть якщо шредер нібито розрахований на такі умови повсякденної роботи.

Але якщо все таки ремонт шредера Львів став необхідний, ви просто залишаєте заявку на ремонт, наш фахівець протягом декількох годин зможе приступити до діагностики шредера.  Після проведення всіх необхідних робіт по виявленню несправностей ми узгодимо ціну на ремонт і з вашої згоди почнемо роботи.  Якщо будуть неохідні запасні частини, то наш фахівець приїде в будь-який інший зручний час для їх установки і закінчення ремонту.  Окремо оплачувати виїзд майстра не потрібно.  На всі роботи наш сервіс дає гарантію і подальші рекомендації по експлуатацію шредера.

Яка градація секретності у шредерів

Найменша секретність це перша, відповідно найбільша шоста.  Але як і у всіх справах є золота середина, чим більше секретність у шредера, тим повільніше і менше листів він може подрібнити, чому?  Відповідь проста, чим вища секретність, звичайно до певного моменту, тим складніше двигуну прокрутити ножі, так як ніж повинен в цей момент при шостому рівні секретності подрібнити папір просто в пил, а при таких же умовах ножі першої секретності розріжуть аркуш паперу тільки на смужки,  і то шириною в п’ять міліметрів.  Ось і відповідь, лежить на поверхні.

Самі основні міфи по експлуатації шредера:
 • на шредері написано знищує за один раз десять листів, не вірте, вказано папір вагою в 70 г / м2, наш папір який ми використовуємо при друці має вагу 80 г / м2. Якщо провести розрахунок, то з десяти залишиться приблизно вісім.
 • на шредері написано знищує скріпки, скоби, файли, диски.

Так дійсно може знищити, але не довго, найстійкіший протримається максимум місяць, від сили – два.  Після чого, і папір перестане правильно знищуватися.  А якщо ще в добавок пускати файли, то шредер до кінця дня накаже довго жити.

В інструкції написано, змащуйте ножі маслом, але рідко який виробник пише яким саме.

Ні в якому разі не користуйтеся звичайним машинним маслом, так як весь перероблений папір прилипне на маслі до ножів, і шредер не зможе очищатися, що призведе до його швидкої поломки.

Ми займаємося професійним ремонтом шредерів у Львові, як в умовах стаціонарної майстерні, так і на виїзді в офіси клієнта.  У нас величезний досвід в ремонті і обслуговуванні шредерів.  Ми маємо договори з десятками великих львіських фірм, які мають парк від десятків до сотень тих, що знищують паперів.

Наші можливості дозволяють нам ремонтувати не тільки механіку знищувачів, а й електронні плати управління.

У нас є постачальники запасних деталей для більшості сучасних моделей шредерів, в разі ж неможливості знайти необхідну деталь для виконання ремонту, ми маємо великий парк токарно-фрезерних, зуборізних, дротяних ерозійних верстатів з функцією фігурного різання верстатів, кругло і плоскошліфувальних машин для виготовлення аналогічної  запасної частини.

У будь-якому випадку ми запропонуємо вам варіант для вирішення проблеми з вашим шредером, дорогий чи варіант рішення, вибирати звичайно Вам, але це стає актуальним, якщо вартість шредера перевищує декількох десятків тисяч гривень.

Так само на своєму власному виробництві ми можемо виготовити за зразком або кресленням практично будь-яку шестерню, втулку або ланцюгову зірочку для шредера.  Але ще раз хочемо Вас застерегти про можливі проблеми при самостійному ремонті!  Якщо Ви не впевнені в своїх силах при самостійному ремонті шредера Львів, то залиште цю роботу кваліфікованому фахівцю.  При неправильному або неякісному ремонті, в кращому випадку, шредер вийде з ладу повторно, в гіршому – будуть безповоротно зіпсовані механічні частини апарату.  Результатом необдуманих рішень буде, значна сума за ремонт того, що знищує папери, ніж при первинному ремонті фахівця.

Симптоми несправності шредерів – ціна питання.

Вартість ремонту шредера Львів залежить від рівня складності ремонту і доцільності здійснення ремонту.  Часом ремонт того чи іншого шредера, особливо якщо це стосується заміни його запасних частин: шестерень, ланцюгів, ременів і т. ін., може обійтися клієнтові дорожче ніж покупка нового апарату.

Перший рівень складності ремонту шредера (профілактика)

Звертаємо вашу увагу на те, що несправність краще попередити, ніж запобігти.  Це набагато дешевше, надійніше і швидше!

Існує ряд ознак за якими апарату досить провести якісну профілактику, щоб не довести його до ґрунтовного ремонту.

Початкові ознаки того, що шредер почав давати збої в роботі
 • шредер повільно ріже папір

ймовірні причини: не вистачає змащування, забиті сміттям ножі або відділювачі паперу;

 • шредер почав голосніше працювати або при роботі апарату стали з’являтися сторонні звуки (скрип, тріск, клацання, удари)

ймовірні причини: забиті сміттям ножі, шестерні, відділювачі паперу або двигун;

 • шредер почав погано брати папір

ймовірні причини: надмірне залиття ножів мастилом;

 • часто спрацьовує захист перегріву або перевантаження двигуна і апарат відключається, але через деякий час знову почне працювати, або доводиться витягати з нього папір натисканням кнопки реверсу для продовження його роботи

ймовірні причини: забиті сміттям ножі, шестерні, відділювачі паперу або двигун;

 • в рідкісних випадках, особливо в великих шредерах, спрацьовує автомат захисту від перевантаження електромережі офісу (досить рідкісна несправність)

ймовірні причини: забиті сміттям ножі, шестерні, відділювачі паперу або двигун.

Що робити?

Якщо ви помітили в своєму апараті якийсь із перерахованих вище ознак несправності, то ми рекомендуємо вам негайно звернутися до фахівця для проведення профілактики.

Ціна питання

Вартість проведення профілактики шредера будь-якого рівня секретності і цінової категорії в будь-якому випадку обійдеться вам набагато дешевше, ніж навіть найпростіший ремонт шредера Львів і тим більше покупка нового апарату.

Висновок: профілактика підходить як для самих недорогих моделей, так і для моделей промислового призначення.

Другий рівень складності ремонту шредера (без заміни деталей)

Даний тип ремонту не має на увазі під собою заміни будь-яких рідкісних дорогих деталей в апараті і найчастіше можливий в офісі замовника.

Ознаки несправності:

 • апарат погано бере папір

ймовірні причини: необхідно заточити ножі шредера;

 • видається помилка “відкрито кришку урни” або “урна переповнена”, але в реальності дверцята не відчинені і кошик не переповнений

ймовірні причини: заклинило штовхач вимикача, перекошені дверцята, не працює дверна клямка, зламався вимикач, відійшли дроти від вимикача.

Що робити?

Необхідно викликати майстра.  Всі перераховані вище несправності апарату, за винятком заточування ножів шредера, майстер виправить відразу в офісі клієнта.

Заточування ножів апарату краще зробити в станціонарних умовах так як дана, по суті своїй нескладна, процедура, якщо її проводити за всіма правилами, займає досить багато часу і вимагає для цього спеціального обладнання.

Ціна питання

Ремонт шредера Львів даної категорії досить недорогий і не вимагає великих трудовитрат і часу.  Найчастіше всі проблеми з апаратом можливо вирішити в день виклику сервісного інженера прямо в офісі клієнта.

Висновок: Такий тип ремонту доцільно проводити у шредерів будь-яких цінових категорій.  Так як він в будь-якому випадку обходиться дешевше, ніж покупка нового апарату.

Третій і четвертий рівні складності ремонту шредера (заміна дефіцитних деталей або ремонт електроніки (плати управління) шредера)

Третій і четвертий рівні складності ремонту шредерів Львіві ми розділили чисто символічно так як вони несуть в собі ознаки складності усунення тієї або іншої несправності в реальних можливостях їх усунення.

Припустимо складність ремонту плати управління шредера (тобто ремонту його електроніки) у клієнта полягає в пошуку сервіс-центру, який взявся б за усунення даної несправності.  А у сервіс-центрів найчастіше виникають складності з пошуком фахівця, що добре розбирається не тільки в механічних вузлах апарата, але і в його і електронній частині.  Для здійснення даного типу ремонту ціна питання стоїть не тільки за часом, якого буде не мало витрачено на сам ремонт або пошук необхідної деталі, що вийшла з ладу, наприклад мікросхеми, але і за можливостями сервіс-центру тримати у себе в штаті більш дорогого висококваліфікованого фахівця.

Є й інша сторона складності таких ремонтів.  Якщо у шредера зламалася шестерня, порвався ремінь або ланцюг, то здавалося б, що простіше просто взяти і купити нові, а потім їх поставити?  Але в цьому і криється найбільша проблема: ні шестерні, ні ремені, ні ланцюги для шредерів просто так не продають в спеціалізованих магазинах.  Причина такої несправедливості дуже проста – ці деталі не поставляються в якості запасних частин.  І якщо така біда все-таки відбулася, то вихід один – робити їх на замовлення.  А як відомо всі ексклюзивні речі коштують дорого, тому на такий ремонт, найчастіше, погоджуються власники більш дорогих апаратів (наприклад, середня вартість виготовлення шестерні для шредера обійдеться замовнику не менше ніж на 800-1200 гривень).

Ознаки несправності

 • шредер не подає ознак життя (не включається)

ймовірні причини: зламалася плата управління (ремонт електроніки шредера);

 • шредер «не бачить» папір (лист поміщений в проріз, але апарат не включається)

ймовірні причини: зламалася плата управління (ремонт електроніки шредера);

 • не працює реверс

ймовірні причини: зламалася плата управління (ремонт електроніки шредера)

 • шредер гуде або видає звук як при нормальній роботі, але папір не ріже. При цьому може бути чути сторонній тріск, стукіт і ін.

ймовірні причини: порвався ланцюг, порвався ремінь, зламалася шестерня;

 • папір рухається ривками

ймовірні причини: зносився ланцюг, зносився або порвався ремінь, зламалася шестерня.

Document shredder with paper shreds on table, closeup
Що робити?

Викликати висококваліфікованого фахівця.  Навіть при заміні таких деталей, як шестерня, ланцюг або ремінь, виготовлення яких клієнт може самостійно замовити, а потім і сам поставити, ми все-таки рекомендуємо викликати фахівця для проведення даної процедури.  Адже часто причина поломки перерахованих вище частин шредера криється в несправній роботі ще якихось вузлів апарату.  Цілком ймовірно, що перед тим як встановити нову деталь, необхідно провести якісну профілактику шредера так як без неї існує велика ймовірність повторного виходу з ладу тієї ж самої деталі.

Ціна питання

Такий тип ремонту шредерів Львів підходить для апаратів більш високої цінової категорії.  Зазвичай клієнт погоджується на нього, якщо вартість шредера більше чотирьох тисяч гривень.

Згорілий двигун і поламані ножі найчастіше не підлягають ремонту так як, зазвичай, вартість їх виготовлення обходиться набагато дорожче, ніж вартість покупки нового апарату навіть високої цінової категорії.

Висновок: Третій і четвертий типи ремонту підходять для дорогих апаратів так як вони вимагають більш високої кваліфікації майстра і великих витрат часу і коштів.

Однак трапляється таке, що замовник готовий заплатити за ремонт стільки, скільки коштує покупка нового аналогічного (або навіть краще, якщо модель застаріла) шредера.  Найчастіше це пов’язано з небажанням клієнта розлучитися з улюбленим апаратом, до якого він сильно звик за такий довгий з ним час спілкування.  Бувають випадки, пов’язані з нашими українськими законами з бухгалтерського обліку.  Якщо апарат стоїть на балансі, то найчастіше простіше віддати більше грошей за його ремонт, ніж зняти шредер з обліку.