Ремонт серверів Львів – трудомісткий і витратний процес, який часто супроводжується простоями комп’ютерної мережі. Подібні заходи вимагають високої кваліфікації вузьких фахівців, і з високою часткою ймовірності в штатних умовах неможливі.

Розрізняють апаратні і програмні збої серверних систем. Однак, з огляду на призначення і особливість обладнання, основним фактором в разі поломки сервера є втрата даних.

Так, при несправності низькорівневих блоків, наприклад, елементів живлення, робота техніків зводиться до досить звичних операцій. Програмна частина, наприклад, операційна система або одна з її служб, може бути також переінстальована без особливих проблем.

Інша ситуація виникає при відмовах, які супроводжуються втратою даних. У цьому варіанті на перший план виходить завдання відновлення безпосередньо інформації, нехай і з наступною заміною фізичного компонента. Щоб уникнути подібних обставин застосовуються різні шляхи і схеми на кшталт резервування даних, клонування серверів і використання хмарних сховищ.

Як правило, ремонт супроводжується відключенням і вилученням збійної апаратури. Подібні дії допомагають виключити подальший негативний вплив пристрою на іншу мережу.

Для ремонту сервера Львів знадобиться набір програмних або електротехнічних інструментів – в залежності від того, який обсяг і тип робіт належить. Також буде потрібно резервний ПК, доступ до мережі Інтернет, доступ до сховищ резервних копій.

Безумовно, сервери – серйозна і дорога техніка, наявністю якої похвалитися може далеко не кожен. Загальновідомо, що вимоги до надійності і продуктивності такого обладнання стоять на першому місці. І виробники роблять все можливе, щоб надійність і ресурс такого обладнання були на висоті. Однак, життя, є життя і все ламається. Сервери тут не виняток, хоча, в порівнянні зі звичайним комп’ютерним залізом – рідше, набагато рідше.

Одне з провідних місць в діяльності сервіс-центру нашої компанії FIXME займає ремонт серверів у Львові і серверного устаткування. Однак, ми не обмежуємося лише ремонтом серверів на рівні заміни комплектуючих, а більш широко охоплюємо цей спектр ремонту. Наша кваліфікація, устаткування і застосовувані технології дозволяють, у разі необхідності, перейти на рівень пайки копмпонентов (мікросхем, слотів, сокетів і т.ін.), що, у багатьох випадках, значно знижує вартість ремонту, оскільки не вимагає покупки нових комплектуючих. А, як відомо, серверні комплектуючі далеко не дешеві.

Важливою перевагою такого ремонту є можливість збереження конфігурації серверу в незмінному вигляді, що дозволяє уникнути переустановлення і налаштування серверного та іншого програмного забезпечення, а виконати таку операцію на серверному обладнанні вельми клопітно і занадто багато роботи. При відсутності можливості придбання комплектуючої, що вийшла з ладу, ремонт материнської плати на рівні компонентної пайки, мабуть, є єдиним способом відновлення працездатності сервера.

Важко виділити якісь характерні серверні вузли, які ламалися б частіше. Тут все досить непередбачувано і дуже багато залежить від умов експлуатації, а також від ступеня кваліфікації та дбайливості персоналу, в чиїх руках міститься сервер.

Проте деякі моменти виділити можна. У серверах ламаються, як правило, материнські плати, блоки живлення і жорсткі диски. Решта серверних вузлів виходять з ладу досить рідко.

Ремонт серверів. Що підлягає ремонту?

Будучи центральною станцією, сервер обслуговує потоки даних і є своєрідним структурованим сховищем для файлів з великим об’ємом інформації. У комерційній сфері за допомогою серверів виконується обробка бізнес-процесів, через них комп’ютери підключаються до глобальної мережі, здійснюється прийом корпоративної електронної пошти, друкуються документи, на них встановлюється програмне забезпечення, необхідне для обслуговування комп’ютерів, що знаходяться в розпорядженні організації. Одним словом – забезпечується нормальне функціонування робочого процесу. З огляду на таку важливість і незамінність сервера, можна сказати точно, що його поломка зупиняє всю роботу і порушує плановий порядок.

Оскільки сервер здатний виконувати широкий спектр завдань, то і коштує він недешево, тому купити його можуть не всі. Як відомо, до дорогої техніки завжди пред’являються високі вимоги, і в разі з сервером особлива увага приділяється його продуктивності і надійності. Звичайно, виробники намагаються зробити кожен сервер якомога надійніше і довговічніше, однак не можна виключати того, що він може вийти з ладу – це ж техніка. Відразу варто відзначити, що ламається він набагато рідше звичайних комп’ютерів, але це трапляється. І якщо це вже сталося, то для того, щоб повернути його до життя, потрібно оперативна налагодження або ремонт сервера Львів.

Професійний підхід до вирішення проблеми

Наш сервісний центр тривалий час працює в цьому напрямку і займається ремонтом серверів і серверного устаткування. Ми маємо багатий досвід роботи і застосовуємо сучасні технології, тому не тільки можемо замінити комплектуючі, а й виконуємо пайку компонентів сервера (слотів, мікросхем і ін.). У свою чергу, такий підхід дозволяє знизити вартість ремонтних робіт, оскільки в цьому випадку не потрібно купувати нові елементи, які коштують недешево.

Даний ремонт володіє незаперечною перевагою – сервер зберігає свій первісний функціонал, тому не потрібно встановлювати заново і перенастроювати серверне та інше програмне забезпечення, що завдає чимало клопоту. Коли не можна з будь-яких причин придбати непридатний елемент, то відновити працездатність сервера допоможе лише ремонт материнської плати сервера, що виконується на рівні вузлової пайки.

Сказати однозначно, які вузли сервера ламаються найчастіше, дуже важко. Тому передбачити ймовірну поломку неможливо і все буде залежати від того, за яких умов використовується сервер. Крім цього важливо, наскільки досвідчені і дбайливі співробітники, які експлуатують його.

Хоча можна відзначити, що частіше пошкоджуються жорсткі диски, материнські плати і блоки живлення. Решта комплектуючі ламаються рідше.

Коли ремонтується материнська плата сервера, то зазвичай виконуються такі роботи:

  • відновлюються струмопровідні доріжки після механічного або термічного пошкодження;
  • ремонтуються, відновлюються ланцюга живлення пам’яті, процесора, PCI і т.ін .;
  • прошиваються / перепрошиваються мікросхеми BIOS або замінюються на нові;
  • замінюються і перепаюються чіпсети, в тому числі реболлінг південних і північних мостів;
  • замінюються і перепаюються компоненти поверхневого монтажу материнської плати (SMD, BGA);
  • замінюються, відновлюються різні роз’єми – живлення, USB, SATA, LAN, IDE і ін .;
  • замінюються, пропаюються сокети, слоти пам’яті, PCI-E, AGP і інші слоти розширення.

Якщо необхідно відновити пошкоджений блок живлення, то ми ремонтуємо ланцюги живлення, міняємо елементи і роз’єми, шо вийшли з ладу, а також виконуємо інші роботи, необхідні для того, щоб повністю відновити працездатність виробу.

Коли ламається жорсткий диск, то ремонтувати його невигідно з економічної точки зору. Але ось інформація, що зберігається на ньому, виявляється набагато дорожче, оскільки вона має велике значення для користувача. З огляду на важливість інформації на жорсткому диску, ми відновимо всі дані з пошкодженого диску. І навіть якщо ситуація здається безнадійною, ми зможемо впоратися з будь-якими труднощами. Ми цінуємо час своїх клієнтів, тому виконуємо ремонт в максимально короткі терміни.

Ціни на наші послуги обумовлюються індивідуально в кожному окремо взятому випадку, оскільки вони можуть змінюватися в залежності від ступеня і характеру пошкодження, складності виконання ремонту або заміни, від вартості запчастин. У будь-якому випадку, наші ціни вас приємно здивують, а висока якість роботи порадує!

Варто пам’ятати, що практично будь-який, що вийшов з ладу сервер, можна повернути в стрій. І навіть незважаючи на те, що техніка побуває в ремонті, вона буде справно працювати протягом тривалого часу, прекрасно виконуючи своє пряме призначення на рівні нового сервера.

Оренда хмарного сервера на вигідних умовах

Оренда VPS – це вид послуги, за допомогою якої на певний термін часу, можна взяти в свою власність певний сервер. Для того щоб отримати сервер в оренду, клієнт підписує контракт з господарем і виконує всі дії так як це прописано в контракті.

Оренда віртуального сервера – для цього не потрібно багато грошей. Управління таким сервером можна зіставити з роботою на звичайному комп’ютері.

Виділений сервер – це найпростіший серверний комп’ютер, який клієнт бере в оренду у оператора. Сьогодні популярна дуже оренда сервера від хмари.

У цих видів серверів величезний вибір налаштувань, що дає можливість підлаштувати сервер під певні завдання. За допомогою додаткового програмного забезпечення можна працювати і ставити цілі. Клієнт може встановити його самостійно або зробити це може оператор. Такі сервери дають можливість запустити в роботу величезні і маленькі резерви: починаючи з веб сторінки і закінчуючи інтернет-магазином. Досить часто такі сервери використовують для ігор. Вони дуже зручні для роботи на відстані. Проте, хорошим варіантом буде взяти сервер в оренду. Найчастіше орендовані сервера залишаються в дата-центрі оператора.

Переваги оренди VPS:

Не потрібно витрачати великі гроші на придбання особистого обладнання. Немає потреби наймати системного адміністратора. Гроші на оренду або купівлю спеціального приміщення теж не потрібно витрачати. У будь-який момент можна закінчити оренду.

Чому варто орендувати сервер

Найкраще брати сервер в оренду, коли людина хоче відкрити досить великий сайт і проводити складні обчислення. Також оренда має переваги у фінансовій сфері (якщо порівняти з покупкою).

Орендувати VPS набагато вигідніше, ніж купувати обладнання. Людина зможе істотно заощадити свій бюджет і не витрачати багато грошей на покупку. До того ж орендувати сервер можна в будь-який час, а якщо його вже купив, то воно нікуди не дінеться.

Тому гроші які людина збирала можна пустити в іншу справу, а сервер взяти в оренду. Особливо це вигідно якщо людина хоче відкрити сайт з великими можливостями. Не варто думати, як краще вчинити, а краще відразу спробувати взяти сервер в оренду, і подивитися, що з цього вийде, а вже потім думати купувати обладнання або продовжити оренду.