068-292-90-10
VIBER

Ремонт рушникосушок Львів. Рушникосушки бувають двох типів електричні і водяні.  У разі поломки того чи іншого типу пристосування не поспішайте замінити його, оскільки послуги ремонту вам обійдуться значно дешевше ніж придбання нового.  Ремонт рушникосушок у Львові слід довірити тільки професіоналові.  Наш сервісний центр компанії FIXME надає свої послуги з профілактики, діагностики та ремонту рушникосушки.

Причинами поломки цього пристрою можуть стати:

 • брак заводу-виробника;
 • корозія і накип;
 • неякісні матеріали;
 • засмічення в системі водопроводу;
 • механічні пошкодження.

Не рекомендується здійснювати ремонт рушникосушки Львів самостійно, особливо це стосується пристроїв електричного типу.  Не маючи особливих навичок і пристосувань, ви можете тільки нашкодити, і тоді доведеться витратити значно більше часу і коштів на його відновлення.  Ми надаємо послуги досвідчених майстрів, які можуть здійснити ремонт рушникосушки на дому по Львову і області.

Несправності, які можливі при роботі рушникосушки:
 • пристрій не нагрівається;
 • протікання води або іншої рідини, якою наповнена сушка;
 • пропускає електрику;
 • вихід з ладу теплообмінника;
 • поломка воздухоспускного клапану;
 • несправність крану.

У нашому центрі працюють тільки висококваліфіковані фахівці.  Їх досвід і навички не підлягають ніяким сумнівам.  Вони виконують:

 • очищення і промивання труб від різних забруднень;
 • заміну комплектуючих, що вийшли з ладу;
 • зміну нагрівального елементу;
 • лагодження термореле;
 • і інше діагностичні та профілактичні процедури.

Приїхавши на місце в обумовлений час, майстер виконує візуальний огляд і повну діагностику рушникосушки.  Визначивши причину оголошує вартість ремонтних робіт з клієнтом і отримавши схвалення приступає до усунення несправності.  У разі того, якщо який-небудь компонент вийшов з ладу майстер змінює його на новий.  Запчастини ми беремо зі складу фірм-виробників, так що про їхню якість не варто хвилюватися.  Вся робота виконується якісно і оперативно.

Часом, навіть грамотно встановленій сантехніці, потрібний ремонт. Ремонт рушникосушки Львів – справа професіоналів і Ви лише можете зафіксувати «дивну поведінку» пристрою.

З причини відсутності безпосереднього припливу електрики, ремонт рушникосушки водяної більш простий, ніж ремонт її електричного побратима.

Як показує наша практика, ремонт рушникосушки електричної найчастіше пов’язаний з усуненням несправностей електропроводки (Не виключений ремонт терморегулятора рушникосушки).

І, якщо при ремонті рушникосушки Львів водяної немає ризику замикання (або пожежі) в приміщенні, то з рушникосушкою електричною – необхідно дотримуватися техніки охорони праці, приміщень і техніці безпеки від нещасних випадків. З метою дотримання особистої безпеки та електробезпеки, при виявленні несправностей в роботі Вашого рушникосушки не займатися саморемонт, а негайно викликати фахівців!

Ремонт рушникосушки Львів майстром більш прийнятний самостійному усуненню поломки, адже не доведеться ліквідувати наслідки окріпної «повені», та й обійдеться він дешевше нового виробу.

Ремонт рушникосушки: чи є сенс в його проведенні?

Купуючи рушникосушку, кожен розраховує, що вона прослужить як можна довше, особливо, якщо мова йде про дорогі імпортні моделі.  На жаль, брендова назва фірми-виробника і висока ціна зовсім не є запорукою тривалої експлуатації, так як нерідко ремонт рушникосушки Львів потрібен через неправильно проведений монтаж виробу, проблем з системою гарячого водопостачання або опалення, до яких вироблялося її підключення.

Як бути, якщо потекла рушникосушка?

Якщо трапилося так, що рушникосушка потекла, а це, до речі, найпоширеніша проблема, з якою стикаються власники таких сантехнічних виробів, то є 3 варіанти:

 • купити нову рушникосушку, особливо не розбираючись, що стало причиною поломки старої;
 • спробувати усунути протікання самостійно. Безумовно, професійний ремонт більш прийнятний, адже коштує він дешевше нової рушникосушку і дозволяє уникнути наслідків, до яких може привести спроба самостійного усунення протікання. Компанія FIXME виконує ремонт рушникосушки Львів, що передбачає ідентифікацію причини протікання і якісне її усунення з прийняттям заходів, що перешкоджають її появі в майбутньому.  Всі роботи   майстри нашої компанії проводять акуратно, без пошкодження облицювання стін ванної кімнати або санвузла, у зручний для клієнта час, завдаючи мінімум незручностей.

Причини протікання рушникосушок і рекомендації для їх власників

Протікання рушникосушки може бути пов’язане або з тріщиною в корпусі самого товару, або з зносом прокладки і «підмотки» в місці з’єднання з магістраллю.  В незалежності від причини протікання, ремонт не рекомендується проводити самостійно, щоб уникнути затоплення гарячою водою власної квартири і сусідів, що живуть поверхом нижче.

Протікання водяної рушникосушки – проблема, яку не варто ігнорувати.  Навіть якщо виріб тільки зрідка прокапує – це привід звернутися до майстра, адже рушникосушка – це не просто місце для сушіння шкарпеток, а засіб підтримки належної температури і вологості в санвузлі або ванній кімнаті.

Ми так само робимо якісний ремонт електричних рушникосушок Львів.

Довіряючи ремонт рушникосушки у Львові майстрам FIXME ви позбавляєте себе від непотрібних клопотів і постійних переживань.  Володіючі необхідним практичним досвідом, теоретичними знаннями і спеціальними інструментами, наші майстри усунуть поломку швидко і якісно.

Заміна рушникосушки в ванній

Ванну кімнату неможливо уявити без рушникосушки, тому встановлення і заміна рушникосушки у Львові є послугою з підвищеним попитом.

Рушникосушки довговічні і досить рідко виходять з ладу, тому основною причиною для заміни є зміна або оновлення дизайну ванної кімнати, в яку стара рушникосушка вже не вписується.

Рушникосушка являє собою вигнуту трубу і в основному призначається для додаткового обігріву приміщень, в основному ванних кімнат, а також використовується для сушки виробів з тканини.

Переважне встановлення її в ванних кімнатах не випадкове.  Ванна кімната є зоною з підвищеною вологістю, а рушникосушка перешкоджає утворенню конденсату на стінах, а також цвілі, грибка і знижує рівень вологості у ванній кімнаті.  А також підтримує комфортну температуру у ванній кімнаті (крім тих випадків коли у вас встановлена водяна рушникосушка в періоді відключення комунальниками гарячого водопостачання).  Крім цього її можна використовувати для сушіння тканинних виробів, в основному рушників, тому в народі міцно усталена назва рушникосушка.

Зважаючи на таке різноманіття функцій ванну кімнату без рушникосушки неможливо уявити, тому важливо зробити правильний вибір рушникосушки для своєї ванної кімнати і допоможемо вам в цьому питанні.

Отже рушникосушки можна розділити на 3 види в залежності від типу теплоносія:

 • Електричні рушникосушки, які діляться в свою чергу на маслонаповнені з трубчастим електронагрівачем і з гріючим кабелем. Також вони діляться на стаціонарну і повортну, з зовнішньої проводкою або з прихованою проводкою.

 • Водяні рушникосушки, в яких в якості теплоносія використовується гаряча вода. Водяні рушникосушки підключаються до системи опалення та гарячого водопостачання.
 • Комбіновані рушникосушки також як і водяні підключаються до системи опалення та гарячого водопостачання, але крім цього ще мають трубчастий електронагрівач.

Яку ж рушникосушку вибрати?  Водяну, електричну або комбіновану?

Зупинимося на основних перевагах і недоліках кожної з них.

Почнемо з електричної рушникосушки:

Електрична рушникосушки має кілька переваг:

 • Якщо ви хочете встановити у ванній кімнаті кілька рушникосушок, то зручніше за все встановлювати електричну в якості додатковогої так як вона зручна в монтажі і не вимагає втручання і підключення до системи опалення та гарячого водопостачання.
 • Простота монтажу дозволяє кожному встановити її самостійно скориставшись простою інструкцією і потім просто включити в розетку.
 • Немає вторгнення в систему опалення та гарячого водопостачання
 • Не залежать від сезонних відключень гарячого водопостачання або ремонтних робіт, які влаштовують комунальники.

При цьому багато хто помилково вважає що електрична рушникосушка дорожче водяної і витрачає велику кількість електроенергії, будучи неекономічною.  В даний час це не відповідає дійсні і сучасні електричні рушникосушки продаються за прийнятною ціною і стали набагато економічніше.

Для електричної рушникосушки потрібна наявність у ванній кімнаті розетки, при цьому ми настійно рекомендуємо встановлювати у ванній кімнаті тільки вологозахисні розетки з кришками, що закриваються.

З мінусів варто відзначити витрати на споживану електроенергію (не дивлячись на те що електричні рушникосушки стали економічніше, вони все одно споживають досить велику кількість електроенергії).  Це саме можна сказати і про комбіновані рушникосушки.

Водяні рушникосушки

Водяні рушникосушки будуть для вас набагато економічніше, дешевше, але з мінусів варто відзначити вторгнення в систему опалення та гарячого водопостачання.

Комбіновані ж рушникосушки збирають в собі як мінуси водяних, так і мінуси електричних.

Якщо ви вже визначилися з типом рушникосушки, тоді варто перейти до вибору марки і виробника.

Практично всі фірми випускають всі типи рушникосушок, тобто і водяні, і електричні, і комбіновані.

Для початку варто визначитися чи підтримувати вітчизняного виробника або ж звернути свій погляд у бік зарубіжних брендів.

Вітчизняний виробник не може нас порадувати багатством вибору, вишуканим дизайном, а також функціоналом.  Але при цьому вони більш доступні і дешевше закордонних.

Імпортні марки нададуть вам багатий вибір найрізноманітніших дизайнерських рушникосушок, ви завжди зможете вдало підібрати саме ту модель, яка ідеально впишеться в інтер’єр вашої ванної кімнати або іншого приміщення, в якому ви вирішили встановити рушникосушку.  Вони будуть виділятися своєю нестандартністю і оригінальністю і стануть вдалим доповненням приміщення не зіпсувавши зовнішній вигляд.  У плані краси і привабливості вони значно випереджають вітчизняного виробника.  При цьому вітчизняні водяні рушникосушки неповоротні, чого не скажеш про закордонні аналоги.  Але в плані ціни закордонні моделі виглядають менш доступними і дорожчі за вітчизняні марки.

Також при виборі рушникосушки зверніть увагу на покриття.  Ми рекомендуємо вам зробити вибір на користь рушникосушок з хромованим або полімерним покриттям, так як вони на відміну від забарвлених не втрачають з часом привабливий зовнішній вигляд.  Пофарбовані ж навпаки значно втратять в привабливості.

Незважаючи на видиму простоту в монтажі електричної рушникосушки ми рекомендуємо звернутися за допомогою до професіоналів нашої компанії.

FIXME надає послуги з встоновлення і заміні всіх видів рушникосушок у Львові і області.

Низька ціна на встановлення рушник осушки у Львові, гарантія якості і швидкі терміни виконання робіт роблять очевидним вибір на користь майстрів нашої компанії.

Вартість робіт оцінюється майстром на місці.