Ремонт радіотелефонів Львів. Радіотелефони давно встигли стати невід’ємною частиною багатьох українських квартир і тому, незважаючи на широке поширення мобільних телефонів, до сих пір є у багатьох жителів нашої країни. Трубка завжди поруч, завжди під рукою. З радіотелефоном можна вільно цілком переходити з одного приміщення в інше. І зовсім не треба тягнути за собою переплутаний довгий шнур. Не обов’язково бігти стрімголов в сусіднє приміщення, ледь почувши дзвінок.

Домашній радіотелефон – це складний пристрій, що сполучає в собі частини всім відомого телефонного апарату з проводом і радіотехнічного пристрою, що заміняє провід між базовим блоком і телефонною трубкою телефонного аппарата. Даний пристрій дає можливість бути завжди на зв’язку. Всі ці достоїнства зробили домашній радіотелефон незамінним.

Однак багаторічна експлуатація не може позначитися на техніці безслідно. Будь-який прилад рано чи пізно ламається і виходить з ладу, а тому велика ймовірність, що вам знадобиться ремонт радіотелефонів у Львові. Ремонт радіотелефону досить важливий, ці вироби дуже популярні і затребувані.

Існує чимало майстерень, що займаються ремонтом побутової техніки та електроніки, однак мало хто здатний надати по-справжньому професійні послуги, а тим більше дати будь-які гарантії на виконану роботу.

Тому, якщо вам потрібна надійність і впевненість в тому, що ви не витратили свої кошти даремно, найкращим рішенням буде скористатися послугами майстрів компанії FIXME.

Наші фахівці здійснюють ремонт радіотелефонів Львів:

  • 32-49 Мгц.
  • 900 Мгц.
  • А також моделей DECT
  • І DECT з автовідповідачем.

Пошук і виправлення несправностей займає від 1 до 7 днів, а після закінчення робіт, клієнт отримує гарантію на 3 місяці.

Якщо Ви помітили, що радіотелефон став барахлити або він зовсім відмовляється функціонувати, рекомендуємо за допомогою звертатися тільки до висококваліфікованих фахівців.  І ні в якому разі не намагайтеся братися за ремонт радіотелефону Львів самостійно, адже тільки при наявності спеціальної освіти, специфічних запчастин і спеціалізованого обладнання майстер може відремонтувати Ваш радіотелефон.

Неграмотне, некваліфіковане втручання тільки ускладнить подальший ремонт.

Ремонтуючи домашній радіотелефон, недостатньо усунути несправність, ще дуже важливо знайти її причину, так як в іншому випадку несправність може повторитися. Абсолютно правильна діагностика хорошого фахівця дозволить якісно зробити ремонт радіотелефону у Львові.

Майстер зробить огляд несправної техніки, і зробивши необхідні технічні вимірювання на спеціальному обладнанні, оформить технічний висновок про несправності і вартість ремонту домашнього радіотелефону. Якщо Вам ремонт виявиться занадто дорогим і обтяжливим, майстер може відмовитися від проведення ремонту. У цьому випадку, як і в разі, якщо буде визначено, що ремонт радіотелефону буде неможливий, з замовника буде взята плата тільки за проведену діагностику.

Сервісний центр компанії FIXME – це яскравий приклад якості і клієнтоорієнтованого сервісу, ремонт радіотелефонів у Львові ще ніколи не був настільки професійним.

Ремонт радіотелефонів стандарту DECT

Сервіс центр компанії FIXME надає послуги з діагностики та ремонту радіотелефонів у Львові. Наші майстри проведуть професійний ремонт радіотелефонів Львів стандарту DECT будь-якої складності. Можливий ремонт будь-яких роз’ємів, приймально-передавального блоку, заміна екрану, тестатури, корпусу, ремонт адаптера харчування і бази телефону. Крім того можлива заміна динаміка, мікротелефону, мікрофона, ремонт конкретних радіо блоків, заміна акумулятора, антени, конкретних радіоелементів і т.д.

В нашомусервіс центрі практикується чесний підхід до ремонту несправної техніки. Багато майстерень та сервісних центрів ведуть нечесну політику по відношенню до клієнта. Майстри з даних організацій не обтяжують себе пошуком і заміною несправних радіодеталей, вони ремонтують несправну техніку шляхом заміни цілих радіо блоків. Такий підхід до ремонту техніки технічно не складний у виконанні, терміни виконання замовлення малі, але слід знати і розуміти що ціна радіоблоку в десятки разів вище ціни радіодеталі. Відповідно такий ремонт обійдеться клієнту достатньо дорого. В сервіс центрі компанії FIXME дорожать своїми клієнтами і репутацією компанії! Ми здійснюють ремонт техніки на рівні радіоелементів! Звичайно ж, такий ремонт технічно складний у виконанні і більш тривалий за часом (на відміну від заміни радіо блоків), але фінансово вигідніший клієнту. При відсутності великої зайнятості майстрів термін виконання замовлення складе всього 1-3 дня. У нашій компанії практикується гнучкий підхід і високу якість обслуговування. Ми робимо свою роботу чесно, максимально швидко і якісно. Наші майстри є висококваліфікованими фахівцями з великим досвідом роботи. У нас є все необхідне ремонтне обладнання для здійснення високоякісного ремонту: осцилограф, інфрачервона паяльна станція, японський припій, фен, програматор, мультиметри та інші прилади. Приходьте до нас, і Ви залишитеся задоволені ремонтом !!!

Будь-який радіотелефон, який би він не був прогресивний, надійний і високоякісний згодом все одно зламається внаслідок неминучого зносу радіоелементів. Купувати новий або ремонтувати старий радіотелефон, безперечно, вирішувати Вам, але слід знати, що ремонт старого приладу, як правило, обходиться в рази дешевше, в порівнянні з придбанням нового пристрою. За бажанням клієнта фахівці нашого сервіс центру проведуть діагностику несправностей зламаного радіотелефону. Діагностика технічних несправностей допоможе Вам прийняти зважене рішення в плані раціональності проведення ремонту Вашого радіотелефону. За допомогою даної процедури клієнт дізнається характер несправності, приблизну вартість ремонту і інші питання, що цікавлять його нюанси.

Цифровий стандарт DECT

Радіотелефони DECT можуть працювати з будь-якими АТС (аналогові, цифрові та IP-станції), в тому числі, з корпоративними міні-АТС. У порівнянні з аналоговими радіотелефонами цифрова технологія DECT забезпечує більш якісну стійкість каналу зв’язку і як наслідок усуває безліч перешкод під час розмови, які були присутні в аналогових радіотелефонах. Більш того радіотелефони DECT набагато краще захищені від несанкціонованого доступу (перехоплення радіоканалу, прослуховування розмови, підсадка радіо трубки на чужу базу), ніж аналогові радіотелефони. У порівнянні із стільниковими телефонами радіотелефон DECT менш потужний (10 мВт) і відповідно менше опромінює людину. Кілька радіотелефонів DECT можуть працювати з однією базою, при цьому можливе використання радіо-трубок різних виробників. Різні виробники радіотелефонів DECT передбачають підтримку сумісності один з одним, але іноді зустрічаються випадки, коли радіотелефон DECT нормально функціонує тільки з «рідною» базою. Протокол GAP дозволяє реєструвати на одній базі до 8 радіо трубок DECT різних серій і навіть різних компаній-виробників. Радіотелефони DECT мають безліч різних функцій, наприклад визначник номера Caller ID визначає номер до початку з’єднання, а звичайний АВН – після з’єднання. Режим Walkie-Talkie дозволяє використовувати радіотелефони DECT як рації. Основним недоліком технології DECT є відносно невелика дальність зв’язку, через обмеження потужності самим стандартом.

Ремонт телефонів з АВН в домашніх умовах

Поради та рекомендації.

Телефон з визначником номера є досить складний пристрій і його ремонт зазвичай виробляє спеціалізована майстерня. Ось тільки знайти таку майстерню вдається не завжди. У той же час, аналіз типових неполадок показує, що в більшості випадків апарат цілком можна відремонтувати своїми силами. Такий ремонт не пред’являє високих вимог до кваліфікації майстра і може бути виконаний в домашніх умовах.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В першу чергу, потрібно постаратися зібрати якомога більше інформації про апарат, не розкриваючи корпусу, оскільки це тягне за собою втрату гарантії (якщо така є). При зовнішньому огляді слід звертати увагу на такі особливості:

  • пошкодження корпусу, особливо в районі клавіатури, вказують на можливі тріщини і відколи друкованих плат. Найбільш часті наслідки – не працює одна або кілька кнопок;
  • сліди комах під кришкою батарейного відсіку і специфічний запах зазвичай свідчать про сильне забруднення друкованої плати тарганами. Для таких апаратів характерні нестійка робота, зависання, скидання дзвінка, що надходить. Щоб добитися нормальної роботи, доводиться очищати плату АВНа спиртом і відновлювати зіпсовані доріжки;
  • в будь-якому випадку важливо перевірити з’єднувальні шнури (лінійний, трубочний), а також шнур блоку живлення. Виявити ненадійний контакт в шнурі можна, поворухнувши його поблизу від роз’єму;
  • сторонні призвуки при струшуванні трубки і корпусу виробляє, зазвичай, динамік (телефон трубки), що зірвався з кріплень. Така несправність часто виникає в результаті падіння апарату і супроводжується спотвореннями або зникненням звуку;
  • розбитий або оплавлений корпус блоку живлення. У цьому випадку спочатку варто спробувати замінити блок на завідомо справний і перевірити працездатність АВНа.

Після огляду підключаємо апарат до телефонної лінії.

Трубка повинна бути покладена, блок живлення до мережі не підключений. Якщо напруга телефонної лінії помітно впала, це вказує на пошкодження одного або кількох ключових транзисторів (КТ 940). Іншою причиною підвищеного навантаження на лінію може бути забруднення плати, якщо вона не має захисного покриття. Близько розташовані провідники з високою напругою в момент виклику можуть утворювати з сусідніми доріжками нестійкий поверхневий контакт через забруднення. У місці контакту відбувається розігрів і пошкодження верхнього шару текстоліту. Знайшовши темну ділянку між доріжками, його продряпують гострим інструментом до світлого шару.

Тепер пробуємо підключити до мережі 220В блок живлення АВНа. Хвилеподібне мерехтіння світлодіодного індикатора, що супроводжується низькочастотним фоном в динаміці, свідчить про несправність блоку живлення. Можлива причина – втрата ємності фільтруючого електролітичного конденсатора блоку живлення. Якщо після ремонту або заміни БЖ ситуація не змінилася, висока ймовірність пробою однієї або декількох мікросхем всередині апарату. Відкривши корпус, можна спробувати по нагріванню визначити несправний чіп.

Якщо включення живлення пройшло нормально, рекомендується виконати перезапуск програми. Під час перезапуску в телефоні встановлюються значення констант за замовчуванням, тобто заводські установки. Ця процедура дозволяє позбавиться від проблем, викликаних неправильним програмуванням апарату або збоєм по живленню.

При ремонті цифрової частини апарату, після перевірки напруги живлення, спочатку потрібно переконатися в працездатності кварцового генератора, для чого перевірити наявність імпульсів частотою 10 МГц на виведенні 18 мікропроцесора (корпус DIP).

Якщо після короткочасної відсутності напруги в мережі живлення АВН перезапускается (звучить музичний фрагмент, обнуляються показання годин і т.ін.), перевіряємо наявність напруги не менше + 2,5 В на виводі 24 мікросхеми ОЗУ після відключення БЖ від мережі живлення. Якщо вона менше, омметром перевіряють діод і конденсатор, підключені до цього виводу. Рекомендується встановити конденсатор ємністю 200 … 300мкФ. Якщо несправність зберігається, мікросхему ОЗУ слід замінити.

Серед АВНів минулих років випуску часто трапляються екземпляри, в яких кнопки клавіатури доводиться натискати з великим зусиллям.

Причиною дефекту є “старіння” проводячої гуми кнопок або забруднення контактних майданчиків клавіатури. Проводячі майданчики клавіатурного “килимка”, що стали жорсткими, можна відновити, злегка пройшовшись по ним великої шкіркою. Можна ще спробувати прогріти проводячі майданчики незалуженим жалом паяльника, щоб їх поверхня стала матово-чорної. Як правило, вдається неодноразово продовжувати життя клавіатури. Якщо це не допомагає – треба міняти гуму.

Для очищення контактних майданчиків слід відкрутити клавіатурну плату і протерти спиртом, після чого просушити. Одеколон для цих цілей краще не використовувати.

Сильний фон в трубці під час розмови найчастіше буває через несправний мікрофон. У дешевих мікрофонів порушується контакт між металевим корпусом і мінусовою клемою на платі мікрофона. Якщо немає мікрофона на заміну, можна, розібравши трубку і витягнувши мікрофон, злегка втиснути його корпус плоскогубцями в тому місці, де він стикається з мінусовою клемою.

Свист або скрегіт в трубці, гучне шелестіння. Поширена причина – окіслілення контактів трубкового мікроперемикача. Тріск зникає і з’являється знову при постукуванні по важелю, на який укладається трубка або по корпусу апарата.

Якщо заміна перемикача скрутна, можна крапнути на контакти кілька крапель спирту або спеціальної рідини для чищення контактів і понатискати важіль. Після такої операції мікроперемикач ще довго прослужить.

У багатьох моделях АВН для регулювання гучності використовувалися движкові резистори 10 КОм. Згодом контакти такого регулятора окислюються і регулювання супроводжується хрипами в динаміці і навіть зникненням звуку.

Для відновлення нормальної роботи потрібно розібрати апарат і акуратно стиснути плоскогубцями клепані з’єднання ніжок резистора з його корпусом. Зверніть увагу, корпус змінного резистора дуже крихкий!