Ремонт радіостанцій Львів. Великі виробники сучасних радіостанцій роблять все для того, щоб їх продукція служила Вам вірою і правдою. Плати монтуються на спеціальні металеві каркаси, корпуси з пластику і полікарбонату додатково ущільнюють для захисту від води і пилу. Велика кількість портативних радіостанцій має сертифікат відповідності військовим стандартам, зокрема, MIL STD 810. Зустрічаються рації в герметичних корпусах по класу IP67, що допускають занурення в воду.

Але, незважаючи на всі їхні зусилля, радіостанції все ж не “безсмертні”. Іноді рації перестають приймати або передавати сигнал, відмовляється працювати мікрофон, динамік або підсвічування, губляться або не працюють клавіші і багато-багато іншого. Але це ще не привід відправлятися в магазин за новим трансивером! Наші фахівці вже багато років здійснюють ремонт радіостанцій у Львові. Нам під силу ремонт будь-якої складності!

Наша компанія безпосередньо співпрацює з виробниками радіостанцій і їх комплектуючих, а значить  що деталі, що  встановлюються нами, будуть не тільки фірмовими, але і недорогими.

За нашою статистикою, близько 25% електронних пристроїв, що вийшли з ладу, було безнадійно втрачено в спробі некваліфікованого ремонту. При цьому первісна поломка, найчастіше, була досить незначною. Так, при спробі самостійно випаять і замінити схемний елемент, друковані плати отримують фатальні пошкодження.

З огляду на цей ризик, Ви не економите, намагаючись полагодити рацію самостійно! Довірте її професіоналам, і ми в найкоротші терміни продіагностуємо радіостанцію і усунемо поломку. Якщо рація почала барахлити, то вихід з ладу – це тільки питання часу. Не чекайте, що поломка зникне сама собою! Усунення несправності на ранньому етапі завжди обходиться дешевше, а користування несправним пристроєм – це не тільки ненадійно, але і небезпечно!

Якщо вам потрібен ремонт радіостанцій у Львові, зверніться до допомоги нашої компанії FIXME. Рації є устроями, які допомагають в екстремальних умовах або під час виконання службових обов’язків. Саме тому одним із головних завдань цих пристосувань є бути не тільки функціональними, але і відповідати високим вимогам міцності і надійності.

Незважаючи на те, що виробники прагнуть випускати їх на ринок, відповідними високим вимогам якості, вони, як і будь-які інші електронні пристрої, можуть ламатися, і кожен власник рацій рано чи пізно стикається з необхідністю їх часткового або повного ремонту. Наш сервісний центр здійснює ремонт радіостанцій у Львові.

Щоб відремонтувати рацію використовується високоточне професійне обладнання та якісні запчастини для радіостанцій. Якщо ви працюєте на будівництві, в охоронній фірмі, в таксі, на виробництві і т.ін., то ви напевно використовуєте радіостанції – що носяться або автомобільні. Наша фірма ремонтує як аматорські станції, так і професійні.

Ремонт і обслуговування радіостанцій у Львові

Ми виправляємо деффекти і несправності професійних рацій та аматорських, в тому числі здійснюємо ремонт авторадіостанцій Львів:

 • Ремонт тракту передачі.
 • Ремонт тракту прийому.
 • Ремонт / заміна антен і корпусів.
 • Програмування рацій.
 • Ремонт і настройка радіостанцій – частоти та інших параметрів.
 • Заміна кнопок управління, динаміків, мікрофонів, перемикачів каналів, регуляторів, вимикачів і т.ін.

Здійснюємо сервісне обслуговування цивільних радіостанцій діапазону «CB». Рації діапазону LPD / PMR / FRS. Крім виправлення несправностей, наш професійний сервіс рацій також програмує будь які радіостанції та надає допомогу в їх налаштування.

Ремонт авторацій та налаштування

Багато несправностей допоможе усунути наш сервісний центр у Львові, що володіє штатом майстрів з відповідними знаннями та навичками в області виправлення поломок різної складності.

Ми:

 • Надаємо гарантію на результат нашої роботи.
 • Здійснюємо точну діагностику проблем.
 • Даємо консультацію з приводу експлуатації радіостанцій.
 • Працюємо по прозорій системі і цінуємо кожного клієнта.

Ремонт автомобільних радіостанцій у Львові

Здійснюючи обслуговування і ремонт радіостанцій Львів, за вашими замовленнями, нашим завданням є не тільки якісний, але і максимально швидкий результат. Розуміючи, що рація може бути для вас предметом першої необхідності, ми беремося навіть за термінові замовлення і здійснюємо їх в строк, за що отримуємо позитивні відгуки від наших клієнтів.

Зверніться до послуг нашого сервісу і замовте ремонт автомобільних рацій (радіостанцій) у Львові, а також інших пристосувань для здійснення радіозв’язку. Для вас оперативність наших майстрів, якісний результат роботи і розумна ціна.

Рекомендації по правильному вибору кращих автомобільних рацій

Автомобільна рація в багатьох ситуаціях може стати справжнім порятунком або просто способом розважитися з співрозмовниками під час тривалої поїздки. Це неодноразово допомагало далекобійникам і автомандрівникам не заснути за кермом, покликати на допомогу, отримати підтримку в тій чи іншій ситуації.

President Barry ASC

Хтось скаже, що в сучасних умовах радіостанції перестали бути актуальними, оскільки в розпорядженні кожної людини є куди більш функціональний і компактний пристрій під назвою смартфон. Але робота телефону обмежена навіть у сучасних умовах через відсутність покриття і телефонних вишок на багатьох ділянках. Особливо часто водії помічають, що смартфон не вловлює сигнал на трасах, виникають труднощі додзвонитися і особливо вийти в Інтернет. Радіозв’язок зовсім не є надбанням минулого. Багато водіїв продовжують активно користуватися цими засобами зв’язку. І основними споживачами справедливо вважаються далекобійники.

Перш ніж розповісти про нюанси вибору радіостанцій для потреб далекобійників і автомандрівників, потрібно дізнатися деякі основні подробиці, які стосуються роботи, будови та дії авторацій.

Призначення і застосування автомобільних радіостанцій

На сучасному ринку в продажу можна зустріти велику кількість різноманітних типів автомобільних передавачів. Щоб оптимально підібрати рацію для автомобіля, слід орієнтуватися на ряд технічних параметрів. У більшості випадків покупці такого обладнання – це таксисти, далекобійники, мандрівники, співробітники спецслужб. При цьому деякі частоти з діапазону не розраховані на використання цивільними особами і вимагають дозволу.

У тих місцях, де не ловлять антени операторів зв’язку, радіостанція з передавачем є єдино можливим технічним засобом, що гарантує стабільний зв’язок. Ось чому з її допомогою надійніше і економніше контактувати з диспетчерами, колегами, службами порятунку.

Критерії вибору рації

Вибір автомобільної рації слід починати з того, для яких цілей вона купується. Різні виробники орієнтуються на випуск пристроїв: автомобільних, службових, туристичних, аматорських. Крім цілей придбання, при покупці потрібно розраховувати на сферу використання. Від цього буде залежати, наскільки серйозні будуть пред’являтися вимоги до удароміцності, дальності покриття та інші характеристики. Якщо виріб купується для нерегулярного рідкісного використання, то немає сенсу вкладати кошти в дорогі аналоги.

Дальність дії радіостанцій і їх потужності

Щоб забезпечити стабільний зв’язок між водіями автомобілів в місті або за його межами, краще використовувати стаціонарні радіостанції з потужністю не нижче 8 Вт, обладнані зовнішньою антеною. Вони практично гарантують якісний зв’язок з дальністю кілька десятків кілометрів. Навіть портативні переносні пристрої з меншою потужністю вдається з’єднатися на дистанції від 2 до 20 км.

MegaJet MJ 650 Turbo

Яку вибрати рацію для автомобіля, виходячи з критерію дальності? На цей показник, особливо за містом, впливають такі характеристики:

 • місце знаходження транспортних засобів. При русі в гірській місцевості на верхніх точках дальність зв’язку може досягати 20 км. Якщо ж височина знаходиться між машинами, то цей показник може скоротитися до 1 км. Прямі ділянки траси зазвичай забезпечують зв’язок до 5 разів краще в порівнянні з нерівними або петляючими;
 • кількість автомобілів в даний момент часу на дорозі. Чим їх більше, тим гірше зв’язок і знижується його дальність. Природна перешкода проходженню радіохвиль з’являється при великій кількості на дорозі довгих предметів і автобусів, які відображають їх в протилежні сторони. Додаткові перешкоди створюються радіоелектронної апаратурою типу мобільних телефонів, планшетів, навігаторів;
 • висота посадки в конкретному авто. Чим цей критерій більше, тим на більшу дистанцію буде поширюватися сигнал. З цієї причини позашляховики дадуть кращий зв’язок, ніж традиційні седани;
 • комплектація транспортного засобу. Антена радіостанції втрачає частину сигналу внаслідок площі скління і особливо тонування.

На дальність радіозв’язку можуть впливати і погодні умови, наприклад, вогкість і опади знижують цей показник. Однак більшості сучасних рацій з потужністю в 7-8 Ватт досить для забезпечення пристойного сигналу на відстані 1000-2000 метрів. Як показує практика, його вистачає при пересуванні транспортних засобів в колоні. На дальність і якість зв’язку безпосередньо надає свій вплив потужність передавача в станції. При повній зарядці акумуляторних батарей її значення буде ще вище.

Канали і частоти радіостанцій

Найпростіші моделі рацій розраховані тільки на один канал зв’язку і користуватися ними з цієї причини досить незручно. З огляду на велику кількість такого обладнання на руках, не дивно, що ефір часто засмічений. Ось чому повноцінні рації повинні бути хоча б двох-, а то і багатоканальними. Для того щоб перемикатися між каналами, вони оснащуються додатковим тумблером.

Вбудований цифровий індикатор буде відображати нумерацію каналу і окремі режими роботи пристрою. Ручні частоти можна вказати в налаштуваннях вручну. У більшості рацій в машину, вибрати які можна в професійних автомагазинах, передбачається можливість реєстрації до 80 частот з довжиною кроку в 25 кГц.

А якщо так склалося, що користувач знаходиться в місці великого скупчення транспорту, і всі канали засмічені, то в межах одного з них можна організувати так звані «субканали». Тоді з’явиться можливість спілкування з опонентом, не заважаючи іншим учасникам в мережі. А найпопулярнішим в середовищі автолюбителів продовжує залишатися канал №15, який в побуті називають каналом «далекобійників». Для роботи з ним потрібно, щоб рація оснащувалася режимом АМ (амплітудна модуляція).

Типи антен для рації

Довжина антени безпосередньо впливає на якість зв’язку і дистанцію, на якій вона забезпечується без будь-яких серйозних перешкод. Для траси рація повинна бути особливо надійною, з огляду на значні відстані між транспортними засобами або між водієм і диспетчером. Проте навіть на дах вантажних фур вважається недоцільним встановлювати пристосування більше 1,5 м. довжини. В іншому випадку є ризик зачіпання за дорожні перешкоди або проводи.

Найприйнятніші типи антен для рації, виходячи зі способу кріплення, магнітні. Автолюбителі, які замислюються, як вибрати рацію автомобіля, повинні розуміти, що магнітні пристрої легко фіксуються на кузові. При цьому металевий дах машини вже не зможе виконувати роль підсилювача сигналу – для цього знадобляться додаткові дроти. Більш надійними в цьому сенсі вважаються врізні антени для рацій, зате під них доведеться в кузові свердлити отвори.

Ключові параметри вибору

Досить часто, навіть в еру глобальної смартфонізаціі, назвемо її так, виникають питання про те, яку рацію краще і правильніше вибрати для далекобійників. Існує кілька основних параметрів, на які варто звертати особливу увагу.

Отримавши базову і найважливішу інформацію про пристрій і роботу радіостанцій, вибирати вам буде вже набагато простіше, оскільки в багажі знань є відповідні відомості і розуміння того, що саме ви хочете отримати від придбаного устаткування.

MegaJet MJ 333

Досвідчені далекобійники і фахівці в сфері радіообладнання виділяють 5 основних пунктів, найбільш актуальних при виборі радіостанції для машини, що здійснює далекі поїздки по віддаленим куточкам нашої країни і не тільки:

 • показники потужності;
 • тип антени;
 • використовуваний тип шумопонижувача;
 • джерело живлення і його особливості;
 • частоти і кількість каналів;
 • розміри і конструкція.

Про існуючі типи антен для рації ви вже знаєте, тому повторно зупинятися на цьому питанні не має сенсу. Це ж можна сказати про частоти радіозв’язку і кількість каналів.

Також мова йшла про дальність, тобто радіус дії, і потужність обладнання. Відносно радіусу все багато в чому зрозуміло, але на питанні про потужності варто трохи затриматися, і внести деякі уточнення.

Потужність

Якщо ви ще не знаєте, як правильно вибрати автомобільну рацію, плануючи використовувати її для дальнобою чи для подорожі в віддалені куточки країни, де є ймовірність зіткнутися з відсутністю стільникового зв’язку, варто заздалегідь підготуватися і зібрати необхідний багаж корисної інформації.

Багато покупців звертають особливу увагу на те, які характеристики потужності присутні в тій чи іншій радіостанції. Потужність є тим параметром, який має безпосередній вплив на дальність передачі радіосигналів. Найчастіше мова йде про радіостанції з діапазоном потужності від 4 до 50 Вт. Але найбільш затребуваними і популярними вважаються ті, у яких потужність становить близько 8 Вт. Вони недорогі, якісно передають сигнал і відмінно функціонують в радіусі від 5 до 10 кілометрів. У випадку з далекобійниками таких параметрів виявляється цілком достатньо.

Але є помилкова позиція або думка, згідно з якою потужність має пряме відношення до якості і дальності прийому сигналу. Це не так. Можна навести простий приклад. У одного далекобійника використовується радіостанція з потужністю 15 Вт, що досить багато і зустрічається не так часто. При певних відстанях вийде така ситуація, що зв’язок буде фактично одностороннім. Тобто ваш співрозмовник вас чує відмінно, а ви його не чуєте зовсім, або з дуже серйозними перешкодами. І вся справа тут у використанні другим водієм стандартної радіостанції на 8, а може і на 4 Ватта.

Якщо говорити про потужність радіостанції, то тут вкрай важливо запам’ятати одне золоте правило. Говориться в ньому про те, що якість зв’язку лише на 20% залежить від самої радіостанції, її параметрів і характеристик, включаючи потужність. Всі інші 80% лягають на плечі використовуваної антени. Тому питанню вибору антени варто приділити особливу увагу. Вона куди важливіше, ніж потужність. Для далекобійників, як уже говорилося раніше, оптимальним вважається показник в 8 Вт. Купувати потужніші моделі часто не має сенсу. Але багато що залежить від конкретної ситуації і індивідуальних потреб.

Kombat Т340 VHF

Шумопонижувач

Не менш важливо звернути свою увагу на тип використовуваного шумопоижувача, якщо ви зацікавлені в тому, щоб вибрати дійсно якісне і ефективне радіообладнання. Хороша рація в машину обов’язково повинна передбачати наявність шумопонижуючого пристрою в своєму складі.

Певний рівень шуму в радіоефірі є його невід’ємною частиною. Домогтися ідеально чистого звуку досить складно в нинішніх умовах. Але є категорія радіообладнання, при роботі якого шипіння спостерігається постійно. Якщо користуватися пристроєм рідко, це не сильно позначається на дискомфорті водія. Коли ж шипіння супроводжує далекобійника постійно, це спочатку почне викликати роздратування, а потім і зовсім невгамовним є бажання викинути станцію і купити нормальне обладнання.

За очищення звуку відповідає шумопонижувач. Купувати радіостанцію, де немає цієї системи, категорично не рекомендується. Але в переважній більшості сучасних моделей вона є. Питання лише в тому, який саме шумопонижувач краще вибрати. Вони бувають:

 • ручними граничними;
 • ручними спектральними;
 • автоматичними.

Причому найчастіше автоматичні шумопонижувачі також спектральні.

Ручні порогові понижувачі шумів для радіостанцій дають можливість користувачеві самостійно відрегулювати рівень придушення фонових шумів. Це дозволяє оптимально підлаштуватися під конкретні умови роботи, діючи в АМ-модуляції. Тим самим можна вибрати необхідний рівень при їзді по місту, в умовах траси, гірській місцевості тощо.

Але багато водіїв не хочуть витрачати час і сили, а також відволікатися від керування часто великоваговим транспортним засобом, оскільки мова йде про далекобійників, щоб вручну щось крутити і налаштовувати. Тому все частіше споживачі дивляться в бік рацій з автоматичною системою придушення шумів. Важливо врахувати, що автоматика не завжди вибирає найкращі налаштування, тим самим не пригнічуючи повноцінно шум. Але зате сидіти біля рації і крутити кнопки вам не доведеться.

Живлення

Наступним актуальним питанням є живлення радіостанції для автомобілів далекобійників.

Тут нічого складного немає. Широкої різноманітності по живленню радіо не представлено. Фактично є тільки два варіанти, між якими вам і доведеться зробити вибір. Для початку слід поглянути на власну бортову мережу і зрозуміти, про яку напругу йде в мова. У випадку з легковим автотранспортом, а також деякими комерційними машинами, бортова мережа розрахована на 12 Вольт. Але оскільки потрібно вибрати обладнання саме для далекобійників, тобто водіїв вантажівок і великогабаритних машин, то автомобільна радіостанція може цілком живитися і від 24 Вольт.

Якщо вивчити асортимент радіообладнання, то можна помітити, що в більшості випадків передбачено підключення до бортової мережі саме на 12 В. Коли в самій машині 24 В, проблем з установкою 12-вольтової рації не виникне. Для цього просто потрібно докупити спеціальний перетворювач. Коштує він порівняно небагато, зате дозволяє купити хорошу радіостанцію з усіма необхідними вам параметрами, навіть незважаючи на різницю в доступному і необхідному живленні.

Існує також категорія авторацій, які одночасно адаптовані під роботу в мережі 12 і 24 В. Така особливість обумовлена ​​наявністю вбудованого перетворювача напруги.

Alan 48 Plus

Розмірні і конструктивні характеристики

Крім всіх перерахованих параметрів, не в останню чергу варто поглянути на те, які габарити і конструктивні особливості має радіостанція, що купується.

Якщо говорити про моделі, призначені саме для далекобійників, які вважають за краще вибрати в більшості випадків для далеких і регулярних поїздок, то така радіостанція для вантажного автомобіля зазвичай виконана в стандартних розмірах. Це дозволяє виконати її встановлення з використанням спеціальної скоби або держака. При цьому динамік виявляється в нижній частині корпусу, а тангента з проводів на лицьовій стороні, де також розташувалися кнопки управління і основний дисплей.

Але не можна не враховувати станції, що мають нестандартні габаритні розміри. Існують зовсім компактні пристрої, а також рації формату 1Din, для яких потрібне спеціальне місце під встановлення шляхом вбудовування.

Варто виділити категорію автомобільних радіостанцій, де управління розташовується безпосередньо на тангенту. Особливість конструкції в тому, що є основний блок і тангент, з’єднаний з ним за допомогою довгого проводу. На тангент виводиться динамік, екран і кнопки для налаштування та управління. Перевагою подібного обладнання є те, що блок і тангент можна встановлювати окремо. Тим самим водій отримує можливість заховати блок в будь-яке місце, щоб він не заважав під руками або ногами, а тангент протягнути ближче до водійського крісла.