За ремонт радіоприймачів у Львові, особливо радянських, беруться не так багато майстерень.  «Довго возитися.  Немає запчастин.  Багато не заробиш … » Ми не шукаємо відмовки, а ремонтуємо будь-які радіоприймачі цифрові і аналогові, сучасні та радянські.  Деякі вважають, що радіоприймачі – це найпростіші пристрої і відремонтувати їх зможе будь-який фахівець, що більш-менш розбирається в техніці.  Вони помиляються.  Сучасний приймач влаштований складно, в ньому багато інших функцій, крім самого радіо, наприклад, стоїть USB роз’єм, щоб слухати музику в форматі МР3.  Відремонтувати такі моделі зможе не кожен майстер.  Та ж історія і з радянськими радіоприймачами.  На них немає технічної документації, важко знайти деталі.  Ми знаємо, як полагодити будь-який приймач.  Беремося за ремонт навіть коли інші від нього відмовилися.

Якщо зламалося радіо, то ви маєте право вибрати будь-який зручний Вам спосіб.  Самому привезти пристрій нам в сервіс компанії FIXME або викликати до себе додому кур’єра.  Він забере апарат в ремонт і привезе Вам його назад зі всьома належними документами: квитанцією, гарантійним талоном, чеками на деталі.  У нас найтриваліша гарантія в місті: 1 рік на роботу, 4 місяці на запчастини.  Ми ремонтуємо радіо у Львові за доступними цінами.  У скільки Вам це обійдеться, Ви дізнаєтеся заздалегідь.

Майстер візьметься за роботу тільки якщо Вас все влаштує.  Ми не беремо передоплати.  Гроші Ви віддасте тільки тоді, коли заберете справну техніку.  Працюємо за договором.  Ви завжди захищені законом.  Майстер не тільки усуне несправність, але перевірить інші деталі, очистить їх від пилу, щоб Ви якомога рідше зверталися в сервіс.  Всі спірні ситуації вирішуємо на місці по телефону.  Вам достатньо зателефонувати до відділу контролю за якістю.  Якщо винен майстер, ми Вам з вибаченням повернемо гроші.

Як вибрати сучасний радіоприймач?

Вибір приймача залежить від багатьох факторів, багато що вирішують мета і місце використання.  У село або на дачу досить простих моделей без складних функцій.  Кишеньковий (маленький) варіант хороший для мандрівників.  Варто звернути увагу і на технічні характеристики.

 • Чутливість. З високою чутливістю приймач працює максимально якісно, ​​вловлюючи найбільшу кількість станцій.
 • Вибірковість. По відношенню до сусіднього каналу сприйняття хвиль відбувається без хрипів, писку, інших неприємних звуків.  Більший показник означає кращу вибірковість.  Не варто розглядати моделі менше 60 дБ.
 • Потужність виходу. Дозволяє оцінити гучність звуку: чим менше показник, тим тихіше звук.
 • Додатковий набір функцій. Тут варто оцінити, що з цього вам дійсно необхідно.  Якщо ви не користуєтеся більшістю функцій, варто звернути увагу на прості моделі.  Якщо ж вам потрібен будильник, вихід для флеш-карти – розглядайте більш «упаковані» варіанти.
 • Бренд і ціна. Якщо з приводу ціни можна впевнено заявити, що не завжди висока вартість виправдана, то марка повинна бути перевірено..

Ремонт лампових радіоприймачів: гарантія якості

Сервісний центр компанії FIXME пропонує послуги з професійного ремонту радіоприймачів у Львові. Всі профільні операції виконуються кваліфікованими майстрами з використанням високоточного обладнання для проведення діагностичних експертиз. Роботи по відновленню основних і допоміжних функцій апаратури проводяться швидко і максимально якісно. При цьому ми гарантуємо клієнтам прийнятний результат за порівняно невисоку ціну.

Наші послуги

Ремонт  лампових радіоприймачів Львів передбачає виконання різних операцій. Робочий процес починається з діагностики. На цьому етапі фахівці визначають локалізацію і тип несправності, встановлюють її причину, розробляють план усунення дефекту. При цьому застосовується сучасне обладнання, яке дозволяє швидко і точно виявити будь-яку поломку.

Разом з тим, наші майстри здійснюють наступні види робіт:

 • видалення пилу і різних засмічень з деталей пристрою, чистка лампових панелей.Також проводиться видалення бруду, який накопичився всередині апарату. При цьому використовується спеціальне обладнання;
 • перевірка працездатності резисторів.При цьому також виявляється наявність або відсутність ознак перегріву зазначених елементів;
 • заміна конденсаторів (паперових, електролітичних), перевірка і аналіз технічного стану люверсів.При необхідності здійснюється заміна вищезазначених деталей;
 • перевірка цілісності ізоляції.Якщо потрібно, майстри міняють пошкоджені дроти;
 • тестування надійності, а також якісне відновлення електричних контактів;
 • чищення підшипників конденсатора.При необхідності проводиться змащення зазначених конструкційних елементів. Також виконується змащення рухомих деталей і перемикачів чищення контактів перемикачів;
 • заміна мережевого кабелю, зношених або пошкоджених ниток шкали, перегорілих ламп підсвічування;
 • перевірка параметрів працездатності електронних ламп, заміна даних компонентів;
 • відновлення функціональності контактів бігунків потенціометрів, а також регулювання тембру, гучності;
 • професійне налаштування режимів ламп, аналіз працездатності блоку живлення, налаштування радіочастотної доріжки;
 • перевірка гучномовця.При цьому визначається стан дифузорів, котушок збудження і інших відповідних деталей;

Виконуючи ремонт лампових радіоприймачів у Львові, наші майстри здійснюють прогін вищезгаданої апаратури. Даний захід займає кілька днів.

Причини поломки радіо

Наші фахівці категорично не рекомендують усувати серйозні поломки самостійно. Подібні дії можуть погіршити становище. Крім того, ми радимо нашим клієнтам дотримуватися правил експлуатації даної техніки, оскільки саме неправильне використання є основною причиною поломок радіо.

Крім того, приймач може зламатися через потрапляння води всередину корпусу. При цьому можуть вийти з ладу лампи або резистори. Також волога здатна спровокувати окислювальні процеси. Відповідні реакції негативно відбиваються на технічному стані контактів.

Разом з тим, необхідність ремонту старого радіоприймача може бути викликана механічними пошкодженнями або зносом деяких деталей. У разі появи ознак несправності радіоапаратури рекомендуємо звертатися до фахівців нашого сервісного центру. Майстри оперативно встановлять причину несправності і професійно усунуть виявлений дефект. Доступна вартість послуг і оптимальну якість результату гарантується.