Ремонт автомобільних радар-детекторів Львів відбуватися в нашій компанії FIXME за найнижчими цінами і за найкоротший час. Завдяки нашим досвідченим фахівцям ремонт став проводитися набагато якісніше і швидше. Володіючи всією необхідною технікою для ремонту, а також наявністю багатьох деталей для різноманітних виробників пристроїв, наша компанія стала однією з найбільш затребуваних компаній по ремонту такої техніки.

Автомобільні радар детектори ламаються дуже рідко. Поломка таких пристроїв найчастіше трапляється через довгий час використання пристрою. У наших сервісних центрах ремонтують різні поломки радар детекторів. Ми відновлюємо поломки дисплея, GPS, роз’ємів, кнопок, клавіш, приймача-передавача і інші несправності.

Радар-детектор – приймає, розпізнає і оповіщує сигнал радара.

Частоти і діапазони

10525МГц – Х

24150МГц – К

34700МГц – Ка

13450МГц – Кu

Лазерний діапазон відображає вузько направлений промінь лазера від його перешкоди.

Нижче наведемо найпопулярніші несправності, з якими звертаються в нашу майстерню:

 1. Хрипить – ушкодилася мембрана, перегоріла обмотка.
 2. Немає сигналу звуку – несправний динамік.
 3. Працює помилково – збився приймач сигналу.
 4. Не включається – проблема з ланцюгом живлення, з запобіжником, з ланцюгом заряду.
 5. Немає сигналу на дисплеї – несправний блок зображення, системна плата, центральний процесор.
Основні причини поломок радар-детектора
 • різкі або сильні перепади температури;
 • перепад або стрибок напруги;
 • удари і падіння, або інші механічні пошкодження;
 • неякісна збірка або початковий заводський дефект
 • потрапляння вологи.

Якщо ваш радар-детектор став погано працювати або взагалі перестав включатися – не варто поспішати його міняти на новий. Адже зробити ремонт завжди в кілька разів дешевше, ніж купити радар-детектор в магазині.

У нашій компанії зробити ремонт радар детекторів у Львові є правильним і обдуманим рішенням. Ви заощадите кошти і отримаєте прилад, що працює нічим не гірше нового пристрою. При поломці краще відразу звернеться в один з наших сервісних центрів, тому що при самостійному ремонті ви можете ще більше зламати пристрій, що може збільшити вартість ремонту. Ми завжди будемо раді допомогти нашим клієнтам і зробити це за максимально короткий термін з найвищою якістю обслуговування.

 

Як зробити ремонт антирадара (радар-детектора) своїми руками

Радар-детектори користуються великою популярністю серед автомобілістів. Ці пристрої визначають поліцейське обладнання та камери, що застосовуються для фіксації швидкості руху транспортних засобів, після чого повідомляють водія про їхню наявність. Ремонт радар-детекторів Львів може виконуватися в сервіс-центрі або самостійно. В останньому випадку необхідно завчасно ознайомитися з найпоширенішими несправностями і способами їх усунення.

Діагностика

Перевірка працездатності гаджета виконується в машині. Діагностична процедура виглядає приблизно так:

 1. Спочатку прилад необхідно підключити до електромережі. Для цієї мети до нього приєднується кабель живлення. При цьому гаджет повинен видати сигнал або відобразити повідомлення на дисплеї або за допомогою індикатора.
 2. Після цього слід проїхатися по дорогах, де стоять радари або камери. Через них потрібно проїхати 2-3 рази, кожен раз аналізуючи реакцію детектора. Прилад повинен завчасно повідомити автомобіліста про наближення до фіксуючих пристроів. Для цього може видаватися звуковий сигнал.

 1. При застосуванні гібридного антирадара необхідно перевірити і додаткові функції. Наприклад, якщо антирадар оснащений реєстратором, слід записати короткий відеоролик і оцінити його якість.
 2. Також необхідно порівняти дані спідометра і детектора при русі ТЗ.
 3. Додатково слід спробувати відрегулювати гучність звукових сповіщень, яскравість дисплея і інші характеристиками. На цій стадії необхідно упевнитися, що детектор дозволяє змінювати свою конфігурацію за допомогою меню налаштувань.
 4. Після цього девайс слід від’єднати від штатної електромережі, витягти з автомобіля і підключити до персонального комп’ютера. Це потрібно для того, щоб упевнитися, що їх зі свого пристрою можна без проблем перемістити на інші носії інформації. На цій стадії діагностики можна протестувати справність роз’єму і шнура для підключення до ПК.

Самостійна діагностика дозволяє заощадити гроші на оплаті послуг сервіс-центрів. Середня вартість професійної діагностики – 120-200 грн.

Можливі несправності

Існує перелік найпоширеніших несправностей антирадарів. Найчастіше автомобілісти стикаються з такими проблемами:

 • Пристрій не видає ніяких звуків. Якщо на радар-детекторі пропав звук, автомобіліст не отримуватиме попередження про наявність радарів поліції на шляху. Ця проблема може виникати внаслідок апаратної або програмної несправності.
 • Не працює антирадар. Якщо девайс не включається або не відключається, це може бути пов’язано з поломкою клавіші включення / відключення. Іноді проблема полягає в ПЗ.
 • Гаджет спрацьовує без будь-якої причини. Помилкові спрацьовування можуть виникати через імпульси сторонніх пристроїв. Крім того, іноді ця проблема з’являється внаслідок апаратної або програмної несправності.
 • Дисплей не відображує інформацію. Найчастіше ця несправність викликана поломкою плати. При цьому пристрій може справно працювати і повідомляти водія про наближення до камер або радарів.
 • Механічні пошкодження контактів і роз’ємів. Ці помилки пов’язані з браком на виробництві або некоректною експлуатацією пристрою.
 • ПК не може виявити пристрій. Найпоширеніша причина – несправний кабель або роз’єм. Рідше несправність пов’язана з програмною складовою приладу.
 • Детектор занадто сильно нагрівається. Така проблема пов’язана з несправністю АКБ. Якщо акумулятор поламався, його слід якомога швидше замінити на новий, інакше він може стати причиною виходу детектора з ладу.

Крім того, при роботі антирадара можуть виникати різні програмні помилки, пов’язані з некоректною прошивкою пристрою.

Як відремонтувати

Послуги з ремонту радар-детекторів Львів надають багато компаній. Однак відремонтувати детектор своїми руками не складає особливих труднощів. Відновити працездатність гаджета за допомогою таких дій:

 • Спочатку потрібно оглянути плату. На ній знаходиться багато елементів, які відповідають за окремі функції. Розібравши девайс, його плату слід очистити від забруднень і пилу.
 • Якщо пристрій некоректно приймає сигнали, рекомендується додатково перевірити стан приймальні лінзи. Якщо вона пошкоджена, її доведеться міняти або відпаювати. Якщо прилад не вдалося підключити до електромережі, необхідно оглянути роз’єм живлення. При необхідності його слід відпаяти, зачистити всі контакти і знову припаяти.
 • Якщо детектор не відтворює звукових сигналів, слід перевірити справність вбудованого динаміка. Можливо, від нього відійшов контакт.
 • При програмних збоях детектор можна перепрошити.

Знаючи про те, як самостійно полагодити радар-детектор, можна заощадити гроші на послугах фахівців. Однак при наявності будь-яких сумнівів краще звернутися до професіоналів, які виконають ремонт максимально швидко і якісно.