Ремонт принтерів та БФП Львів. Зараз, жоден офіс, не уявляє собі роботу, без наявності хоча б одного принтера або БФП.  І зрозуміло, будь-яка техніка вимагає відповідного обслуговування, при необхідності ремонту, заміни витратних матеріалів, або заправки картріджів до даної оргтехніки.  Своєчасне обслуговування і якісний ремонт принтера та БФП у Львові фахівцями дасть безвідмовну роботу вашої оргтехніки!

Щоб не витрачати зайві кошти на покупку непотрібних витратних матеріалів або нової оргтехніки, Ми хотіли б розповісти Вам про основні поломки принтерів або БФП, і, можливості їх ремонту, який Ви завжди можете здійснити у нас в сервісному центрі компанії FIXME.  А також, якщо Вам терміново необхідно ламінування документів, роздруківка, сканування, копії кольорові і чорно-білі, плетіння пластиковими пружинами, то Ви так само зможете зробити це у нас, поки Ваша оргтехніка знаходиться в ремонті.

Як визначити, що необхідно, ремонт принтера та БФП Львів або відновлення картриджа?

Основні поломки оргтехніки (принтерів, БФП, копіювальних апаратів):

Заміна термоплівки (і / або заміна гумового валу)

У принтері або БФП існує вузол термозакрепленія або так званий «блок грубки», через який проходить папір між термоплівкою (всередині якої знаходиться нагрівальний термоелемент) і гумовим валом.  В робочому стані термоплівка розігрівається до температури 180-300 градусів, для того щоб припікати тонер на поверхню аркуша.  Якщо вона має пошкодження, або гумовий вал має дефекти, то це відбивається на якості друку.  Надруковане зображення буде мати яскраво виражені дефекти, такі як двоїння зображення, або змащені смуги уздовж проходження листа (характерні темні смуги).  Так само папір може заминатися, рватися, застрягати в «грубці».  Дані проблеми в першу чергу вказують на ушкодження термоплівки.  Основні причини пошкодження термоплівки це потрапляння скріпок, або інших сторонніх предметів, з папером в апарат, а так само природний знос.  При великому терміні служби принтера термоплівка зношується (протирається).

Як тільки ви помітили дані ознаки у вашого апарату, необхідно негайно відвезти його в ремонтну майстерню.  Не намагайтеся далі друкувати на такому апараті!  В іншому випадку, при роботі принтера (БФП) з пошкодженою термоплівкою може пошкодитися гумовий вал (якщо не пошкодився відразу) і навіть нагрівальний термоелемент, що спричинить за собою більш дорогий ремонт принтери і БФП Львів.

Існують так само принтери і БФП без термоплівки, а з тефлоновим валом.  Пошкодити такий вал теж дуже легко і дефекти на аркуші не змусять себе чекати.

Головне уважно стежити за тим щоб у ваш апарат не потрапляло нічого крім паперу призначеного для такої техніки.  Ніяких сторонніх предметів і скріпок!

Заміна ролику захоплення паперу / ролика подачі паперу / заміна гальмівного майданчика

Згодом, будь-який принтер або БФП, починає все гірше і гірше брати папір з лотка.  Брати не з першого разу, або забирати по кілька аркушів відразу, м’яти папір при захопленні, що призводить до заминання паперу в тракті захоплення.  Все це вказує на несправність в механізмі захоплення паперу.

При поганому захопленні паперу, тимчасовим рішенням, може служити, протирання гумового ролика захоплення паперу, ваткою змоченою спиртом.  На якийсь час це поліпшить захоплення паперу.  Але надалі ролик все-таки доведеться міняти.

При захопленні кількох аркушів паперу відразу, можна припустити знос гальмівного майданчика.  Виправити даний дефект можна самостійно, змінивши лоток або гальмівний майданчик.  Можна просто переклеїти зношене дно гумового гальмівного майданчика на нову, або перегорнути стару гумку іншою стороною (тимчасове рішення).

Але завжди краще звернутися до фахівців мають великий досвід в ремонті, які Вам допоможуть.

Частка блоку лазера принтера

Такий дефект як освітлення зображення, або градієнтне освітлення, коли зображення змінює насиченість зображення від одного краю листа до іншого, може свідчити про забруднення пилом, або тонером, блоку лазера, а точніше забруднення дзеркала блоку лазера.

Справедливості заради, можна зауважити, що даний дефект не завжди говорить про проблему саме в принтері.  Схожі симптоми дуже легко сплутати з проблемами при друці картриджем що вимагає відновлення.  Наприклад, при несумісності тонера картриджа, або при необхідності заміни магнітного валу або фотобарабану картриджа.

Найпростіший спосіб упевнитися, що проблема саме в принтері (блоці лазера принтера), встановити інший, свідомо робочий картридж.

Ремонт сканера включає в себе чистку дзеркал і лінз, змащення підшипників.  В особливо важких випадках, при сильному зносі, заміна частин блоку лазера або повна заміна модуля цілком.

Зазвичай, для доступу до блоку лазера, необхідно практично повністю розібрати ваш принтер (БФП), тому спроби самостійно відремонтувати ваш пристрій швидше за все призведуть до його поломки і більш дорогого ремонту принтери і БФП Львів.

Усунення повідомлення «немає тонера»

Ваш принтер або БФП видав повідомлення «немає тонера» (або аналогічне за змістом).  Дана ситуація відбувається з усіма принтерами (БФП), коли закінчується переобладнання на інший тонерний картридж.  А ось способи вирішення даної ситуації дуже сильно залежать від фірми виробника конкретного апарату і його моделі.

Наприклад, в більшості монохромних принтерах або БФП HP (Hewlett-Packard), не потрібно робити ніяких додаткових маніпуляцій, а досить просто заправити картридж тонером (або замінити на новий).  Заправку картриджів здійснюють фахівці з використанням спеціального обладнання.  Після заправки картриджа принтер може так само видавати повідомлення «немає тонера», але буде продовжувати друкувати.  Печатка не блокуються.

У випадках з принтерами Samsung або Xerox, багато що залежить від моделі конкретного апарату.  «Старовинні» моделі так само мали можливість заправки картриджів без будь-яких проблем і блокувань, але, в нових моделях пристроїв встановлюють, з кожним роком, все більше і більше витончений захист, для того щоб користувачі купували нові оригінальні витратні матеріали (картриджі), а  не заправляли їх.  Тому в сучасних моделях обладнання необхідно або замінювати чіп на картриджі при кожній заправці, або прошивати (перепрограмувати) безпосередньо сам апарат для «відв’язування» від чіпа картриджа і подальшої безпроблемної заправки.  Прошивка принтера є вигідним вкладенням, тому що  проводиться один раз і надалі повторна прошивка не буде потрібна.

Основні способи усунення несправностей власними силами, які доступні користувачам:

  1. Заміна картриджа принтера (БФП) (іноді досить витягнути і вставити картридж назад)
  2. Виключення і включення апарату (усуває деякі помилки, які несподівано з’явилися)
  3. Акуратне витягування застряглого паперу з принтера (не використовуйте ніяких ножиць, ножів тощо, щоб не пошкодити елементи принтера, наприклад гумовий вал печі)

З усіма іншими несправностями краще звернутися до досвідчених фахівців, які з радістю Вам допоможуть!

Обслуговування друкарської оргтехніки

Ми обслуговуємо оргтехніку (принтери, БФП, копіювальні апарати лазерні та струменеві)!  Також ми є сервісним центром фірми FIXME і здійснюємо гарантійний та післягарантійний ремонт СНПЧ і КПК.  Виробляємо встановлення СБПЧ і КПК на друкуючі устрої.

Наша робота виконується якісно і професійно.  Ми виконаємо для Вас заправку картриджів, а також ремонт принтерів і БФП у Львові.

Ми здійснюємо заправку картриджів для БФП, копіювальних апаратів, струменевих і лазерних принтерів, відновлюємо картриджі, а також перепрошиваємо чіпи лазерних картриджів.  Гарантуємо низькі ціни.  Пропонуємо знижки, якщо Ви заправляєте кілька картриджів.  Можливий безготівковий розрахунок.

Заправка

 Лазерні монохромні принтери і БФП

Заправка лазерних монохромних принтерів і БФП є одним із способів економії бюджету.  Тонер і чорнило, які використовуються для заправки, мають такі ж фізичні і хімічні властивості, як і оригінальні.  Якості нового тонера абсолютно не поступаються старим.  Він підбирається відповідно до моделі лазерного монохромного принтера і БФП.  Щоб досягти максимального результату картридж перед заправкою проходить діагностику, а також ретельно очищається.  Ви зможете бути впевнені, що Ваш лазерний монохромний принтер або багатофункціональний пристрій буде працювати на такому ж високому рівні, як і раніше.

Струменеві принтери і БФП

Всі картриджі струменевих принтерів і БФП заправляються найбільш підходящими за хімічним складом чорнилом.  У порівнянні з лазерними принтерами і багатофункціональними пристроями вартість струменевого друку вища, а чорнило картриджів закінчуються швидше.  У зв’язку з цим найбільш вигідним і зручним рішенням в даній ситуації є не купівля нового картриджа, а якісна заправка старого.  Перед заправкою необхідно провести діагностику, щоб визначити доцільність.  Заправка – досить складний і копіткий процес, який краще не робити в домашніх умовах, щоб уникнути додаткових проблем.

Заправка картриджів

Невід’ємною частиною сучасного життя є комп’ютери і, як наслідок, принтери, копіювальні апарати і багатофункціональні пристрої.  З метою економії часу і грошей сьогодні дуже популярною послугою є заправка картриджів цих пристроїв.  Заправка такої оргтехніки проводиться за допомогою тонера або чорнила, а також спеціального обладнання.  Щоб заправка картриджів була не марна, перед цим обов’язково проводиться діагностика.  Якість нового тонера абсолютно не відрізняється від оригінального.  Це гарантує отримання текстів та графіків належного рівня.

Ремонт

Ремонт принтерів і БФП

На сьогоднішній день проводиться ремонт принтерів і БФП Львів, як найпростіших так і професійних.  Починається такий процес з діагностики.  Це потрібно для визначення доцільності самого ремонту.  Потім проводиться очищення вузлів від тонера, заміна або ремонт комплектуючих частин і перевірка працездатності.  Незалежно від моделі такі пристрої мають практично однаковий технічний склад, а також аналогічні несправності.  Не варто надовго затягувати з ремонтом оргтехніки, адже сьогодні цей процес виконується в досить короткі терміни, адже найчастіше поломки незначні і не вимагають великих витрат.

Техобслуговування принтерів і БФП

Використання принтерів і багатофункціональних пристроїв передбачає їх техобслуговування.  Технічне обслуговування включає в себе такі послуги, як діагностика і виявлення несправностей, виконання ремонтних робіт, які передбачають також заміну компонентів і вузлів, що вийшли з ладу, перевстановлення операційних систем, консультування та велика кількість інших послуг.  Також в цей список можна включити заправку картриджів та предметiв особистого вжитку, перепрошивку чіпів і установку СБПЧ.  Всі роботи проводяться в короткі терміни і за доступними цінами у Вас в офісі або вдома або у нас в стаціонарі.

Встановлення СБПЧ і КПК

Система безперервної подачі чорнила є системою, призначеної для струменевих принтерів, яка забезпечує постійне надходження в міру витрати в друкувальну голівку принтера чорнила.  Потрібно лише іноді доливати в спеціальні ємності чорнило.  СБПЧ можна використовувати і в офісі, і вдома.  Також це зменшує в кілька разів собівартість друку і значно збільшує термін служби принтера.  Система безперервної подачі чорнила зовсім не погіршує якість зображень і текстів.  Ніяких проблем не викликає і сам процес використання СБПЧ.

Перепрошивка чіпа лазерних принтерів і БФП

Головне завдання чіпів, що встановлюються в картридж, – це блокування пристрою друку після того, як картридж вже витратив свій ресурс.  Є такі моделі принтерів і багатофункціональних пристроїв, які підраховують кількість надрукованих сторінок.  Досягаючи заданої кількості, вони роблять запис в чіп картриджа, що не дозволяє його використовувати, навіть коли в ньому є тонер.  Також блокування може відбуватися в результаті різних збоїв у роботі пристроїв.  Для того щоб уникнути цього, можна використовувати перепрошивку чіпів, що допоможе заощадити велику суму грошей.