068-292-90-10
VIBER

Ремонт прасувальних систем Львів. Прасувальні системи – це відмінна альтернатива прасувальним дошкам.  Вони мають функцію підігріву, вентиляції, розбризкування води або генерації пари, що дозволяє значно ефективніше відпрасувати речі.  Найчастіше їх застосовують для професійного використання, а не для домашнього.  Але незважаючи навіть на правильну і обережну експлуатацію, іноді може знадобитися ремонт прасувальних систем у Львові.  Які ж бувають основні причини поломки цих пристроїв?  Як їм запобігти і усунути?

Ремонт прасувальних систем і найбільш часті поломки

 • Відсутність пари. В цьому випадку може вийти з ладу ТЕН, запобіжник, провід живлення.  Можливо, засмітився бойлер або несправний термостат.
 • Постійно йде пара. Вийшов з ладу електромагнітний клапан або зламалися кнопки управління.
 • Пара йде з інших отворів. Поломка перемикача або кришки клапана.
 • Постійно горить індикатор низького рівня рідини. Вийшов з ладу термостат, несправний нагрівальний елемент, датчики.
 • Відсутній нагрів. Зламаний провід живлення, регулятор температури, запобіжник або кнопки управління.
 • Тече вода. Потрібна заміна прокладок, ущільнювачів гумок, несправний бойлер або клапан.
 • Низький тиск подачі пари. Засмітився бойлер, зламаний регулятор.
 • Високий тиск на манометрі. Несправний манометр, перемикач тиску.
 • Горить лампа, яка свідчить про нагрівання, а при натисканні на кнопку пари немає. Можливо, несправний електромагнітний клапан або котушка, кнопка подачі пари, перегнутий парошланг.

У деяких випадках може знадобитися чистка системи, при більш серйозних поломках – заміна зношених деталей.  Особливість прасувальних систем в тому, що вони забезпечені окремими котлами для підготовки пари, терморегуляторами, магнітними клапанами, платами управління.  А більшість моделей має унікальну компоновку, тому розібрати і зібрати агрегат без необхідного досвіду і знань неможливо.

Причин, які можуть привести до поломок багато:

 • Неакуратне поводження, падіння обладнання
 • Перепади напруги в мережі
 • Неправильна експлуатація
 • Природний знос деталей
 • Заводський брак.

При цьому одна з найпоширеніших причин поломки прасувальних систем – накип.  Використання спеціальної води і періодична чистка продовжать термін служби обладнання, тому профілактичними заходами нехтувати не варто.

Найчастіші несправності – це пара, що виходить з-під заливної пробки з сильним шипінням, великий нагрів ручки праски, а також вихід з праски деякої кількості води разом з парою.  Пара з-під заливної пробки може виходити з-за того, що з ладу виходить регулятор тиску.  Якщо сама пробка не пошкоджена і повністю придатна до роботи, значить, проблема саме в цьому.  Тиск сильно збільшується, відкривається клапан запобігання, і пар виходить прямо з отвору, куди потрібно заливати воду для його генерації.  В цьому випадку потрібно прибрати перед регулятора тиску або замінити його новим.

Сильне нагрівання праски і його ручки, яке не дає нормально працювати, може відбуватися внаслідок розгерметизації підошви праски.  Від цього нагрівається весь зовнішній корпус, а не тільки прасувальна підошва, і, відповідно, ручка теж.  Ще однією причиною може стати пошкодження паропроводу всередині праски.  Якщо таку поломку вчасно не усунути, всередині праски можуть перегрітися і безповоротно пошкодитися важливі деталі, і вона може повністю вийти з ладу.  Ремонт прасувальних систем Львів в цьому випадку необхідно зробити якомога швидше.

Іноді разом з парою при натисканні виходить деяка кількість води.  Такі небажані прояви можуть потім залишати плями на особливо делікатних тканинах.  Причин може бути декілька.  Перша – несправний датчик рівня води.  Система, таким чином, не може нагрівати і перетворювати в пар занадто велику її кількість.  Друга причина – занадто низька температура нагріву праски, вже згенерований пар конденсується назад у воду.  При такій проблемі варто зробити повну діагностику у фахівця, виявити і усунути проблему.

При щоденному використанні прасувальних систем виникають ситуації, які можуть призвести до проблем із виробом, незалежно від його вартості і марки.  На жаль, будь-яка побутова техніка може вийти з ладу в самий невідповідний момент.

В першу чергу уважно вивчіть інструкцію, яка додається до прасувальної системи.  Як правило, в керівництві до застосування пристрою можуть бути описані основні проблеми.  Наприклад, якщо з праски почала текти вода, то цілком можливо, що це не поломка, а ви налили води в бойлер більше, ніж було необхідно.

Прасувальна система або ж прасувальний комбайн як її ще називають це досить складний у виготовленні апарат (мається на увазі його компактність), ну якщо звичайно не йдеться про якісь примітивні підробки виготовлені в Китайських підвалах.

Так ось системою називається прасувальна дошка з парогенератором з тієї простої причини що вони виготовлені воєдино як раніше були так звані відеодвійки – поєднання відеомагнітофона з телевізором … Ось тут ми з Вами маємо практично те ж саме тільки техніка дещо інша і завдання перед нею стоять інші і ламається  вона частіше … по тій простій причині що прасувальну систему необхідно обслуговувати так само як і автомобіль, а ось цим якраз то і ніхто не займається і сервісного обслуговування прасувальних систем ніхто не робить, а людям при купівлі цього ніхто не пояснює.

Що передбачає ремонт прасувальних систем laurastar (Лаура стар), Miele і ін.?

Фахівці компанії FIXME надають повний спектр послуг виробляючи ремонт прасувальних систем у Львові, починаючи з діагностики несправності, закінчуючи ремонтом прасувальних систем, налагодженням і сервісним обслуговуванням. В основний перелік послуг входить:

 1. Очищення системи від накипу і забруднень
 2. Заміна фільтрів, нагрівальних елементів, термостатів, запобіжників, прокладок і ущільнювачів гумок.
 3. Відновлення роботи кнопок управління, перемикачів.
 4. Заміна вилки, дротів живлення.
 5. Відновлення пошкоджених корпусних деталей.

Значно рідше потрібен ремонт прасувальної дошки. Найчастіше ми ремонтуємо механізм розкладання і замінюємо ніжки. Подати заявку на ремонт прасувальних систем у Львові ви можете прямо зараз. Залиште заявку на сайті або зателефонуйте. Майстер приїде до вас додому або готель в зручний для вас день і час.