068-292-90-10
VIBER

Ремонт прасок Львів. Напевно, самим незамінним обладнанням в будь-якому будинку вважається праска, адже без неї не можна нічим іншим попрасувати речі. Не дивлячись на те, що дане обладнання не має сильно високу вартість, в разі поломки не варто бігти купувати нове. Сервісний центр компанії FIXME вже багато років проводить ремонт прасок у Львові і знає, що найчастіше це займає мінімум часу і коштів. Самостійно займатися відновленням праски не варто, краще довірити цю справу фахівцям, які знають, як працювати з такою технікою. Ремонт праски абсолютно будь-якої марки здійснюється майстрами компанії.

Найчастіше з поломкою пристрої пов’язують електронагрівач Тен, тому що виробники роблять цю деталь слабкою. Щоб зробити заміну цієї складової необхідно пристрій повністю розібрати. У процесі ремонту використовуються виключно оригінальні деталі, що дозволяє продовжити життя праски і дати їй нормально функціонувати. Звичайно, є думка, що заміну будь-якого індикатора можна зробити самостійно, але якщо сталася серйозна поломка, то намагатися відремонтувати цей пристрій не рекомендується.

Майстри центру легко справляються з будь-якою поломкою такої техніки, як праска. Тому якщо вона перестала прасувати не варто панікувати, досить звернутися за допомогою до фахівців. Компанія здійснює якісний ремонт і надає на нього гарантію. Варто відзначити, що несправність електроприладу є травмонебезпечною, тому не варто продовжувати його використовувати або ремонтувати самостійно. Майстри можуть зробити цю роботу швидко, якісно і без будь-яких наслідків.

Якщо перестала нормально функціонувати праска будь-якої фірми, для фахівців це не проблема. Заміна будь-якої деталі займе мінімум часу і клієнт зможе продовжувати насолоджуватися роботою пристрою. Компанія надає послуги по ремонту не тільки побутових прасок, а й промислових. Тому несправність приладу не варто відразу відправляти на смітник. Заощаджуйте сімейний бюджет і відновить праску швидко з фахівцями центру.

Співробітники центру намагаються максимально допомогти клієнтам з проблемами, які можуть виникнути з технікою. Є чималий досвід, що дозволяє зробити це швидко і якісно. Не варто віддавати у сервісний центр людям, в кваліфікації яких ви не впевнені. На будь-яку послугу компанії є гарантія, що дозволяє клієнтам бути впевненими в професіоналізмі співробітників.

Як проводитися лагодження в сервісному центрі?

Майстерня компанії доступна кожному. Скористатися її послугами можна звернувшись за телефоном і оформивши заявку. Якщо поломка не серйозна, то виправити її фахівець зможе прямо у клієнта вдома. Перед тим, як зробити ремонт проводитися діагностика, яка дозволяє виявити несправність. Як правило, це займає не більше 5 хвилин. Після чого майстер озвучує клієнту ціну ремонту, і тільки після узгодження, проводить ремонт праски Львів, адже бувають ситуації, коли не всі погоджуються “воскресати” прасці.

Без діагностики жодна робота фахівців компанії не проводиться. Тільки це дає можливість якісно відремонтувати праску та іншу техніку. Адже не завжди очевидна причина дозволяє виявити справжню проблему. Майстри сервісного центру максимально швидко проведуть ремонт праски у Львові, причому зайняти це може від години до двох. Якщо клієнт хоче ще швидше отримати працюючий пристрій, то за цю послугу доведеться доплатити. Співробітники компанії завжди йдуть на поступки і готові максимально задовольнити його потреби.

Ремонт прасок: 5 основних поломок

Зібралися влаштувати прасування речей, а праска не нагрівається?  Як розібратися, чому саме праска зламалася?  Як відремонтувати праску?

Ми назвемо 5 причин, чому праска зламався і вийшла з ладу:

 1. Мережевий шнур є однією з причин поломки праски.  Ремонт праски Львів будб-якої моделі починається з знаходження точки з’єднання контактів з нагрівальним елементом.  Не знайшовши ушкоджень, шнур праски перевіряється тестером на справність.  Якщо проблема в шнурі, то бюджетний спосіб – видалити непрацюючу або згорілу ділянку.  Не допомогло?  Тоді єдине рішення – заміна зіпсованого шнура праски.

 1. Терморегулятор – друга за популярністю причина, чому праска зламалася.  Перевірка регулятора температури на функціональність здійснюється тестером.  Потрапляння пилу і ворсинок на контакти терморегулятора призводять до несправності праски.  Ремонт терморегулятора праски полягає в чищенні наждачкою його контактів і повторній спробі продзвонити.
 2. Термозапобіжник згорає і ламається частіше, ніж шнур живлення і підключення до мережі.  Ця деталь потрібна, щоб роз’єднати електроланцюг, якщо температура нагрівального елементу перевищила норму.  Винуватець того, що праска зламалася – термозапобіжник?  Потрібна заміна або видалення зі схеми термозапобіжника праски.  При стабільній роботі терморегулятора не завжди необхідний запобіжник температури.
 3. Поломка нагрівального елементу – привід звернутися до фахівця, щоб якісно і швидко відремонтувати праску.  Несправність Тена виявляється, коли при включенні електроприладу, горить лампочка, а нагрів підошви праски не відбувається.  Ремонт праски Львів можливий тільки в разі з’єднання нагрівального елементу з підошвою за допомогою наконечників.  Після виконання зачистки контактів не спостерігається нагрів праски?  Краще купити нову праску, ніж дану запчастину.

 1. Система відпарювання. Не працює відпарювач?  Рекомендується прочищення розчином води з оцтом внутрішніх порожнин для утворення пари.  Розбризкувач може відмовлятися служити через кнопки подачі пари, яку простіше замінити, ніж полагодити.

Швидкий і якісний ремонт прасок у Львові

Мабуть, одним з найбільш часто використовуваних побутових приладів є праска.  І коли вона перестає працювати в самий необхідний момент – здається, що сталася катастрофа.  Але не варто впадати у відчай і в поспіху бігти купувати новий апарат.  І тим більше, не поспішайте викидати старий.  Сьогодні ремонт прасок у Львові – не проблема для фахівців.

Причини поломки праски

Найпоширенішою причиною несправності цього представника побутової техніки є перегрів терморегулятора (нагрівальної спіралі).

Крім цього, підставою для того, щоб замовити ремонт прасок можуть бути:

 • Поломка системи відпарювання.
 • Не працює електричний шнур (або вилка).
 • Праска включається, але не гріє.
 • Перегорів запобіжник.
 • Не перемикається режим нагріву.

У разі виявлення однією з перерахованих вище проблем, доцільно звернутися в спеціалізовану майстерню.

Самостійне усунення неполадок

Перш ніж самому розібрати праску, щоб спробувати її полагодити, потрібно задуматися про можливі наслідки.  Цей електричний прилад в більшості випадків піддається ремонту, але тільки якщо ви звернетеся до фахівців.  Якщо ж ви самі будете його ремонтувати, то немає гарантії, що наслідки такого ремонту можуть бути невиправними.  До того ж, праска може стати небезпечною.

За рівнем складності ремонт праски Львів можна класифікувати на:

 • Простий (усунення накипу, заміна лампочок, мережевого шнура).
 • Складний (потрібна заміна нагрівального елементу, плати).

Ця умовний поділ видів ремонту швидше для фахівців, ніж для обивателів.  Так як навіть заміна електричного шнура вимагає чимало знань і досвіду.  Адже якщо ви оберете шнур, розрахований на меншу потужність – він просто перегорить.  І тоді ремонт обійдеться набагато дорожче.

Вибір майстерні

До цього питання потрібно поставитися максимально відповідально.  Замовити ремонт прасок у Львові не становить жодних труднощів.  А ось знайти дійсно професіоналів серед усіх, хто пропонує подібні послуги – важко.  Наш сервісний центр має величезний досвід ремонту побутової техніки і має в своєму розпорядженні штат відмінних фахівців.  Ремонт у нас – це гарантія якості.

Чому варто вибрати наші послуги

Наші співробітники дорожать своєю репутацією і виконають свою роботу так, що ви залишитеся задоволені результатом.  Крім того, нас вибирають тому, що:

 • Наш сервісний центр володіє всім необхідним для проведення високоточної діагностики несправностей прасок.
 • У нас лояльна цінова політика.
 • На нашому сайті вказані телефони, за якими ви можете зв’язатися з нами і викликати майстра додому.
 • Ми абсолютно безкоштовно надамо вам консультацію і порадимо, що потрібно робити, щоб уникнути поломок побутових приладів.

Таким чином, якщо виникла необхідність ремонту праски у Львові – єдино правильним рішенням буде звернутися до нас.  Не шукайте дорогих майстрів з сумнівною репутацією, вибирайте тих, хто зацікавлений в задоволених клієнтів.  Ми з радістю допоможемо вам.