068-292-90-10
VIBER

Ремонт пральних машин Львів. Матір пральної машини з’явилася в Америці ще в XIX столітті.  Барабан, що обертається – мабуть, єдине, що у неї було спільного з сучасними приладами.  Тільки в кінці 40-их років ХХ століття американці домоглися повної автоматизації процесу прання.  В українські родини це благо цивілізації прийшло набагато пізніше, після падіння «залізної завіси».  У наші ж дні вже важко уявити будинок, де немає пральної машини-автомата.

Це воістину корисний технічний винахід полегшив господаркам побут, звільнив від багатьох клопотів, і дозволив жінкам витрачати дорогоцінний час на набагато більш приємні речі, ніж виснажливе прання.

Але що робити, якщо зламалася пральна машина?  Адже вона настільки прижилася в наших будинках, що її поломка може стати справжнім лихом місцевого масштабу.  Ситуація особливо погіршується, якщо в сім’ї є маленькі діти.

Найпростішим, але і найдорожчим виходом з положення є, звичайно, покупка нового агрегату, проте поспішати з цим зовсім не варто.  Ремонт пральної машини у Львові в перевіреному сервісі з кваліфікованим персоналом, такjому як FIXME може відновити Вашу домашню помічницю в короткий термін і без глобальних втрат для сімейного бюджету.

Ціна ремонту, в першу чергу, залежить від роду поломки.  Ремонт пральних машин ділиться на дрібний, середній і капітальний.  Уже з цих визначень стає ясно, що кожен з них вимагає різних часовитрат, досвідченості і кваліфікації майстра.  Враховується і різниця у вартості деталей.  Марка-виробник і модель пральної машини також впливають на вартість ремонтних робіт.

До дрібного ремонту відносяться роботи, які не потребують розбору агрегату.  Заміна фурнітури: ручок, шлангів, вилок, кнопок, люків, бункерів, фільтрів та іншого, входять в поняття «дрібний ремонт».

Для того щоб виконати середній ремонт, звичайно потрібно частковий розбір пральної машини.  Це необхідно, якщо в заміні потребують ТЕН, щітки, патрубок або насос.

А ось для капітального ремонту пральної машини Львів майстру доведеться все ж розібрати машину повністю.  До капітального ремонту відноситься заміна противаг, опор, підшипників і сальників, що вийшли з ладу.

Сучасні майстерні по ремонту побутової техніки, в тому числі і пральних машин, пропонують всі необхідні послуги в даній області.  Наприклад, майстри по дзвінку приїдуть додому, проведуть діагностику, підбір потрібних деталей для заміни та, власне, сам ремонт.

Для виконання якісного ремонту пральної машини у Львові, краще всього звернутися в спеціалізований сервіс.  Його переваги перед приватними майстрами очевидні.

По-перше, фахівці сервісу мають відповідну освіту, кваліфікацію і досвід роботи.  До Вас їх профпридатність, як мінімум, перевірив директор майстерні.

  • По-друге, оперативність в роботі. Завдяки тому, що в сервісі працюють кілька фахівців, а іноді й цілі бригади, Вашу заявку не відкладуть на невизначений термін, а зреагують на неї негайно.
  • По-третє, спеціалізовані сервіси завжди надають чіткий прайс і гарантію на ремонтні роботи. Це означає, що в процесі ремонту, його вартість несподіваного не зросте, що нерідко відбувається у випадку з приватними майстрами.
  • По-четверте, більшість майстерень працюють з виробниками і постачальниками запчастин безпосередньо. Це гарантує Вам, що деталі, встановлені в пральній машині, будуть оригінальними.  При цьому Вам не доведеться переплачувати за них через нескромні магазинні націнки.
  • Ну, і нарешті, в разі звернення в спеціалізований сервіс центр з обслуговування пральних машин, Ви завжди будете мати можливість зворотного зв’язку з майстром, якщо виникнуть питання або будь-які претензії, пов’язані з проведеною роботою. Тоді як вирішити проблеми з приватним майстром постфактум, буде набагато складніше.

У будь-якому випадку, при необхідності діагностики і ремонту пральної машини Львів, не слід займатися самостійним ремонтом без відповідної кваліфікації.  Необхідно пам’ятати, що наслідки непрофесійного ремонту усунути часом важче, ніж саму несправність.  Не кажучи про те, що і вартість робіт буде в цьому випадку вже набагато вище.

Несправності пральних машин

Поломка пральної машини – подія дуже неприємна і здатна внести певний дисбаланс в ваше повсякденне життя.  Шуми, протікання, незрозумілі звуки і вібрації, а так само інші несправності мають певне походження.  Знання причини поломки, допомагає усувати можливі наслідки в більш короткі терміни.

Тут ми хочемо представити до вашої уваги ряд поломок, що найбільш часто зустрічаються, з якими доводиться стикатися власникам пральних машинок.  Це допоможе вам краще ознайомитися з основними принципами роботи вашої помічниці і в разі крайньої необхідності визначити можливу проблему до приходу майстра.

·        Вихід з ладу електронного модуля

Стрибки напруги під час роботи пральної машини можуть привести до виходу з ладу електронного модуля. Крім того, причина може критися у внутрішніх замиканнях, які призводять до перегорання частин модуля. Мережевий фільтр може стати альтернативним захистом в даній ситуації.

·        Засмічення зливної системи

Проблема номер один в списку можливих поломок. Причиною цієї несправності найчастіше є людська неуважність і забудькуватість. Залишені в кишенях дрібниці: монети, шнурки, гудзики та інше, в процесі прання з легкістю можуть пошкодити баки, насоси і тени, а так само послужити причиною протікання. З метою профілактики даної несправності рекомендується перед початком прання витягти з кишень всі сторонні предмети.

·        Перегрів тену

Хочеться розчарувати тих, хто вважає, що багато порошку не буває. При недотриманні пропорцій миючого засобу, надмірна піна обволікає тен, що призводить до його перегріву. В результаті чого, виникає гостра необхідність в проведенні капітального ремонту пральної машини у Львові. Уникнути неполадки досить просто, необхідно всього лише ретельно вивчати пропорції порошку, зазначені на упаковці, а так само брати засіб, відповідний вашому типу пральної машини.

·        Занадто сильна вібрація

Причин посилення вібрації пральної машинки може бути кілька. По-перше, це сильна перевантаженість, коли ви закладаєте занадто багато білизни, яка згодом збивається в один клубок. По-друге, встановлення на нерівній поверхні. В результаті сильних вібрацій у горизонтальних пральних машинок відбувається вигинання осей, а у вертикальних – розгерметизація. Через що, ваша машинка виходить з ладу, вимагаючи дорогого ремонту. Саме тому, краще вчасно звернути на проблему увагу і усунути її до виникнення поломки.

·        Наявність сторонніх звуків

Сторонні звуки під час прання можуть багато про що розповісти вам. Якщо звуки чутні з самого барабану і мають характер легких ударів і постукування, то, швидше за все причина криється у вашій забудькуватості, а саме, в залишених в кишенях дрібницях. «Ріжучі» слух звуки говорять про вихід з ладу підшипників і сальниках, з якого і починається поломка. В цьому випадку ігнорувати проблему вкрай не рекомендується, так як це може привести до пробивання або заклинювання барабану. У цьому випадку усунення несправності обійдеться набагато дорожче, ніж при своєчасному реагуванні.

·        Машинка не включається

Для початку огляньте всі видимі елементи. Причина може критися в несправності розеток, мережевих фільтрів або кабелі живлення, а так само заклинювання кнопки пуску. Якщо самостійно виявити це не вийде, то краще не ризикувати і звернутися за допомогою до професіонала, який після проведення діагностики винесе вердикт. Несправність може виникнути в результаті окислення клем, поганих контактів і навіть згоряння проводки в результаті проблем з електрикою. В останньому випадку ремонт може бути досить дорогим, і покупка нової пральної машини буде кращим варіантом.

·        Проблеми з заливом води

Найчастіше причина криється в проблемах з водопроводом, коли під час прання, господарі машинок забувають відкрити крани. Якщо ж вода заливається безперервно, причина може критися в низько встановленому заливному шлангу. Для більшості моделей оптимальна висота встановлення даного шлангу складає 60 см. При слабкому напорі професіонали радять перевірити, чи до кінця змитий порошок. У 9 з 10 випадках причина знаходиться саме тут. В інших випадках, без допомоги фахівця просто не обойтісь.

·        Пральна машина одночасно зливає і заливає воду

Це одне з найпоширеніших наслідків неправильного встановлення і підключення пральної машини. У цьому випадку, ви помічаєте, що ваша машинка набирає воду, але, так і не почавши прання, зливає її. Таку дивну і незрозумілу поведінку вашої помічниці називають самозлив. Для усунення причини спробуйте підняти зливний шланг на висоту 50-70 сантиметрів, і якщо це вам не допоможе або буде повторюватися через раз, сміливо викликайте майстра, так як причина, швидше за все, криється в несправності електронного модуля.

·        Пральна машина не набирає воду або набирає повільно

Іноді трапляється так, що після включення режиму прання, вода не набирається зовсім або набирається, але дуже повільно. Така проблема, найчастіше виникає у машинок, що побували в експлуатації не один рік або після відключень холодної води. Причина може полягати в перекритті водопроводу, а так само в засміченні фільтру. Обидві ці причини достатньо просто усуваються самостійно. Однак якщо ви зробили все правильно, а проблема залишилася, то викликайте фахівця, так як подальший пошук поломки може привести до ще більшого збитку.

·        Різкий набір оборотів барабана в режимі прання

Деякі стикалися з такою ситуацією, коли барабан машинки в режимі звичайного прання крутився як при віджиманні. Іноді така проблема може носити періодичний характер, повторюючись через раз. При виникненні даної проблеми, без допомоги фахівця ніяк не обійтися, так як причина найчастіше криється в модулі або тахогенераторі.

·        Пральна машина не гріє воду

Первісна причина криється в згорянні Тену. Однак можуть бути й інші причини, наприклад несправність термостата або модуля, а також накип. Якщо ваших знань недостатньо для визначення місця поломки, сміливо телефонуйте в майстерню по ремонту пральних машин у Львові, де майстер буде нести відповідальність за якісне усунення неполадки. В якості профілактики накипу, використовуйте спеціальні засоби для пом’якшення води (наприклад, Калгоніт), а в якості профілактики перевантаження Тену – виробляєте прання на 40-60 градусах.

·        Не крутиться барабан пральної машини

Причини можуть бути від згорілого мотора до ременя, що злетів або порвався. Визначити причину можна шляхом зняття бічної або задньої кришки машинки і перевірки натягу і цілісності ременя. Так само спробуйте перевірити вільний хід барабану, покрутивши його в різних напрямках. Якщо причину виявити не вдалося – викликайте майстра.

·        Не віджимається білизна і не зливається вода

Під час прання ворсинки одягу змішуються з водою і, проходячи через фільтр зливного насоса, осідають в ньому, викликаючи засмічення. Крім того, дрібні частинки можуть застрягти в системі зливу, від баку до фільтру. Фізичний знос зливного насоса, так само може послужити причиною виникнення проблеми. Найчастіше, ця неприємна ситуація виникає у машин, що виконують свої обов’язки не перший рік.

·        Заблокований люк пральної машини

Сучасні машинки для прання забезпечені функцією блокування люка, для безпечного прання. Часто трапляється так, що навіть через тривалий час після закінчення роботи машина не хоче віддавати білизну. Причина криється в блокіраторі, який, швидше за все, доведеться змінити. У цьому випадку скористайтеся спеціальним тросом для екстреного відкриття, або при його відсутності акуратно зніміть кришку люка.

·        Використання прального порошку для ручного прання в пральній машині

Даний порошок характеризується рясним піноутворенням, що може привести до згорання двигуна або блоку управління. При цьому машинам, які перебували в цей момент на гарантії, в безкоштовному обслуговуванні буде відмовлено. Тому для автоматичних пральних машин використовуйте засоби з відповідним маркуванням.

·        Використання хімічних засобів, що зменшують жорсткість води

Дані засоби мають свої плюси і мінуси. До мінусів можна віднести їх властивість стирати гумові частини машини, через що сальники зношуються в 2 рази швидше. Крім того, вони негативно впливають на якість праних тканин. Плюси – природно, перешкода відкладення накипу на тені і збільшення його терміну служби.

·        Коди помилок в пральних машинах

Система самоодіагностикив в сучасних пральних машинах може значно полегшити пошук можливої поломки, а може і значно заплутати. Коди помилок, що висвічуються на спеціальному дисплеї можна розділити на дві групи. Помилки, описані в інструкції і ті, значення яких розуміє тільки фахівець. У будь-якому випадку, якщо після прочитання інструкції вам не вдалося виявити значення коду помилки, викликайте майстра.