Ремонт повітряних компресорів у Львові неминучий навіть при самій дбайливій їх експлуатації.  Всі повітряні компресори, що знаходяться в постійній роботі, вимагають час від часу заміни зношених деталей і налагодження.  Але дорогий ремонт компресорів можна виключити при виконанні наступних нескладних правил:

 1. Перевіряйте електричні з’єднання – вони повинні бути завжди підтягнуті.
 2. Вибирайте повітряний компресор відповідно до передбачуваних умов його експлуатації, невиконання яких неминуче призведе до поломки.
 3. Своєчасно проводьте сервісне обслуговування, що включає в себе заміну фільтрів і масла.
 4. Чистіть компресор. Накопичений бруд, краплі олії і пил на блоці циліндрів або гвинтовому блоці погіршать теплообмін, що може стати причиною перегріву компресора.
 5. Перед початком експлуатації обов’язково проводьте візуальний огляд.

Виконання перерахованих правил не захистить ваш компресор від поломки, але продовжить час його експлуатації.  У разі ж необхідності наша компанія готова надати вам допомогу і провести ремонт повітряних компресорів Львів незалежно від типу обладнання та надати гарантію на виконану роботу.

Поширеними причинами виходу повітряного компресора з ладу є недостатнє обслуговування і високий коефіцієнт тертя рухомих деталей.  Збільшити термін служби пристрою можна шляхом дотримання правил по його експлуатації та проведення своєчасного ремонту.

Повітряний компресор призначений для стиснення деякого об’єму повітря і надання його для подальшого використання в пневматичних системах.

Компресори можуть бути побутовими або промисловими.  Вони відрізняються габаритами і продуктивністю.

За принципом дії нагнітачі також відрізняються.  Найпоширенішими є поршневі і роторні агрегати.  Перші завдяки їх невибагливості до навколишніх умов, низької вартості і простоті пристрою, другі за рахунок високої продуктивності і можливості тривалої безперервної роботи.

Найдосконалішими є безмасляні гвинтові компресори, що випускають стовідсотково чисте повітря.  Однак при їх виробництві потрібна особлива точність в розробці зазору між роторами.  Він не повинен бути занадто великим, але в той же час важливо не допускати зіткнення деталей при роботі, так як без мастильного матеріалу вони швидко зносяться.

Поширені проблеми при роботі повітряного компресора

 • Компресор не включається – причина криється в енергозабезпеченні пристрою, перевірте напругу в мережі. Якщо ж з електрикою все нормально, значить проблеми в електродвигуні нагнітача.  Могли пошкодитися або обірватися дроти або вийти з ладу інші важливі деталі.  У цьому випадку необхідно звернутися до фахівців.
 • Компресор працює, але не створює необхідний тиск – необхідно перевірити цілісність і чистоту вхідного клапана і фільтра, що очищає, а також ресурс ущільнень, прокладок і пластин. Причиною також може бути знос робочої групи.

 • При роботі чути шум і стукіт – найчастіше спостерігається в поршневих компресорах, але і в гвинтових дана проблеми теж зустрічається. Причина сторонніх звуків, що нагадують скрегіт металу, складається в високому терті і спрацюванні робочої групи – поршнів або гвинтів.  Стук при роботі може бути викликаний і ослабленням кріпильних деталей, часто вони встановлюються без застосування стопорящих елементів.
 • Повітря виходить з частинками рідини – часта проблема роторних пристроїв. Небажано їх функціонування в умовах підвищеної вологості.

Пошкодження на роторі гвинтового компресора

Неполадки в функціонуванні нагнітача усуваються в ремонтній майстерні.  Точний процес відновлення залежить від конкретної марки і проблеми компресора.  Розглянемо узагальнений процес ремонту.

Стандартні заходи щодо ремонту компресора:
 1. Демонтаж і дефектовка
 2. Очищення
 3. Заміна витратних матеріалів та зношених елементів
 4. Відновлення методом наплавлення / заміна поршнів і роторів
 5. Нанесення розділового шару на поршні і ротори
 6. Фарбування
 7. Збірка
 8. Перевірка роботи по заводським стандартам

Цікавий етап відновлення і захисту поршнів і роторів.  Їх ремонт проводиться в разі некритичних пошкоджень поверхні: нечисленних задирів і подряпин, невеликих сколів.  Якщо ж деталі сильно деформовані, їх доводиться замінювати, так як відновити їх повну функціональність в такому випадку досить важко.

Перед установкою поршнів і гвинтів в систему на них наносять спеціальні засоби, що знижують коефіцієнт тертя деталей.  Для поршнів це покриття MODENGY Для деталей ДВС, для гвинтів – MODENGY 1007 або MODENGY 1014.

Вони утворюють на поверхні стійкий розділовий шар, що перешкоджає утворенню схоплювання, задирів і інших пошкоджень елементів.

Рекомендації щодо продовження періоду безремонтного функціонування повітряного компресора

 1. Не перевищувати допустиме навантаження на апарат
 2. Гвинтові пристрою використовувати лише в сухому теплому незапиленому приміщенні
 3. Робити перерви в роботі поршневих агрегатів
 4. Не залишати вимкнений нагнітач під тиском, спускати повітря після робочої зміни

Компресори є досить надійними агрегатами, які рідко виходять з ладу при дотриманні всіх рекомендацій виробника.  Однак високі навантаження і перевантаження, безперебійне функціонування довгий час, відсутність технічного обслуговування можуть привести до проблем в нагнітанні.

Якщо вам знадобився ремонт повітряного компресора у Львові, значить, вам необхідно звернутися до фахівців, якщо ремонт буде виконаний професійно,  це дозволить повернути працездатність вашому компресору.  Після професійного ремонту компресор буде виправлений, і звичайно ж повністю відповідати продуктивності як ніби ви придбали новий.

Ремонт повітряного компресора Львів це витратна справа, але відчутно менш витратна, ніж покупка новенького обладнання.  При ремонті матимуть значення габарити вашого компресора, чим він більший і потужніший, тим відносно вигідніше обійдеться ремонт.  Звичайно ж поломка одного компресора може відрізнятися від поломки компресора іншої моделі, і ремонт їм буде потрібен абсолютно різний.  Тому підхід до ремонту повинен бути відповідальний і тільки професійний!

Ремонт повітряного компресора Львів може бути поточний або капітальний.  Поточний повинен проходити через певний час, який встановлює виробник.  Капітальний ремонт необхідний в тому випадку, якщо сталася серйозна поломка.  Той і інший ремонт мають свої технічні особливості.  Наші висококваліфіковані фахівці допоможуть вам на етапі будь-якого ремонту.

Регулярний сервіс компресора дозволить уникнути його частого ремонту

В сервіс компресора входить безліч операцій з обслуговування, всі вони потрібні для відновлення втраченого експлуатаційного ресурсу.  Регулярний сервіс у фахівців дозволить відстрочити як поточний, так і капітальний ремонт, який серйозно дозволить економити.

Всі операції з компресором, будь це сервіс або ремонт, повинен проводити тільки професіонал, тому що непрофесійне обслуговування не допоможе продовжити термін служби.  Діагностика і професійний сервіс мають багато спільного.  Зараз діагностика за дуже короткий час може виявити існуючі несправності і не займає багато часу.

Щоб замовити сервіс або ремонт повітряного компресора Львів, зв’яжіться з нами за телефоном вказаним на сайті.  Крім того, сервісний центр компанії FIXME може запропонувати вам професійні послуги монтажу та пуско-налагодження компресорного устаткування самого різного технічного пристрою!  На всі надані послуги і використовувані матеріали дається гарантія!

Якщо у Вас виникла необхідність купити компресор, наші фахівці із задоволенням проконсультують Вас в цьому питанні і допоможуть вибрати саме той, який Вам потрібен.  Наші працівники мають величезний досвід по ремонту повітряних компресорів Львів і знають всі плюси і мінуси їх експлуатації, тому, зробивши замовлення у нас, ви можете бути впевнені в тому, що зробили правильний вибір.

Як вибрати повітряний компресор

Компресор – це, по суті, той же насос, тільки качає він не воду, а повітря, забезпечуючи стисненим повітрям пневматичний інструмент.  При виборі компресора потрібно виходити з параметрів застосовуваного пневмоінструменту.  Наприклад, краскопультам може вистачити тиску в 4 бари, а ось піскоструминному пістолету і шліфмашінці потрібно не менше 6 бар.

Крім тиску важливим параметром є витрата повітря інструментом.  В інструкції до кожного компресора вказується його продуктивність на вході, тоді як реальні цифри на виході менше приблизно на 30-35%.

Інформацію про обсяг повітря, що переробляється, можна знайти в інструкції до кожного інструменту.  При виборі важливо врахувати наступне:

 • тиск на виході не може бути менше, ніж вимагається для пневмоінструменту. Наприклад, пневмодрилю необхідний тиск 6-8 бар.  Це означає, що компресор, який буде нагнітати повітря, повинен володіти максимальним тиском в 8-10 бар.  Втрати з’являються через стрибки тиску всередині пневмосистеми (приблизно 2 бари).  Якщо купити компресор з такими ж показниками тиску, як у пневмодриля, при перепадах тиску він може не «включити» дриль,
 • інтенсивність роботи компресора: наприклад, для ремонтних робіт по дому кілька разів на рік потужна професійна техніка не потрібна,
 • наявність або відсутність ресивера (ємності для стисненого повітря) не дуже впливає на роботу компресора, але дуже важлива для пневмоінструменту. Від обсягу ресивера залежить тільки час, який знадобиться компресору на його заповнення.  Коли резервуар заповнюється цілком, обладнання відключається, і стиснене повітря подається з його накопичувального баку.

1.     Основні характеристики

 • Тиск повітря на виході (бар),
 • Продуктивність (л / хв),
 • Режим роботи (короткочасний, переривчастий, безперервний).

Зазвичай компресор забезпечується спеціальним резервуаром (ресивером), що забезпечує рівномірність подачі газу.

Конструктивно компресори діляться на:

 • поршневі,
 • гвинтові (роторні).

Привід пристрою може здійснюватися безпосередньо від двигуна – коаксіальні компресори – або через ремінну передачу.  Вони працюють на маслі (масляні компресори) або без нього (безмасляні).  Останні застосовуються там, де є потреба у чистому повітрі (медицина, харчова промисловість, фарбування).

2.     Класифікація

·        Побутові повітряні компресори

Застосування:

Для ремонту квартири і будинку
 • За допомогою компресора можна фарбувати і білити стелю і стіни водоемульсійною фарбою: тут потрібен фарборозпилювач з великим діаметром сопла; таке фарбування буде набагато якісніше, ніж при використанні кисті.  Крім того, пристрій дозволяє шліфувати поверхні,
 • Компресор може використовуватися з будь-яким пневмоинструментом: він надійніший і має більшу електробезпекою, ніж електро- і акумуляторні інструменти.
 Для заміського будинку або дачі

Крім того, компресор дозволяє застосовувати пневматичні ножиці для стрижки кущів і обрізання гілок, а також розпилювач для швидкої і легкої обробки рослин.

При наявності пневмонасадок компресор використовується як пневмоінструмент для укладання паркетних і підлогових дощок, монтажу плінтуса, прибивання вагонки або наличників, обшивки каркаса фанерою і гіпсокартоном, ремонту м’якої покрівлі і навіть металочерепиці.

Для автомобіля і велосипеда

Щоб накачати шини автомобіля, достатньо включити компресор і під’єднати до нього шланг і спеціальний пістолет з манометром.  При цьому не потрібно довго чекати наповнення камер, як при використанні портативних автомобільних насосів: повітряний компресор впорається з цим завданням за кілька секунд.  У будь-якому випадку важливо уважно прочитати інструкцію до компресора.

Так само можна накачати велосипедні колеса, міні-басейни, плавальні матраци, надувні човни та кола, різні м’ячі.  Якщо в компресорі залишити трохи стисненого повітря, то можна взяти його з собою в поїздку для швидкої підкачки шин.

Змінні насадки:

 • Пістолет для накачування можна використовувати для перевірки тиску в шинах.

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Продувний пістолет допоможе очистити від бруду радіатор охолодження двигуна, відсік для двигуна, карбюратор, а також весь двигун автомобіля і основні агрегати.

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Пістолет з довгим носиком допоможе видалити бруд з найбільш важкодоступних місць.

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Спеціальний миючий пістолет використовується як портативна міні-мийка. За допомогою регулювання пістолета можна вибирати натиск води.

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Фарборозпилювач дозволить якісно відшліфувати зашпатльовані поверхні і пофарбувати частини кузова.

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

Компресор з набором пневмоинструментов і фарборозпилювачем дозволить відшліфувати зашпатльовані поверхні, пофарбувати частини кузова, очистити колісні диски, відкрутити будь які болти.

Переваги
 • Тиск на виході – до 3 бар
 • Продуктивність – до 100 л / хв
 • Відсутність ресивера
 • Легкість і зручність в зверненні
 • Не вимагає спеціального підключення
 • Малогабаритний
 • Ціна нижче, ніж у компресора з ресивером.
 Недоліки
 • Працює тільки в короткочасному режимі
 • Підходить тільки для продувки або накачування.
Важливі параметри:
 • Робочий тиск. Для підкачування шин досить 3-4 бар. Якщо ж планується підключення пневматичного обладнання, то тиск повинен бути не менше 6 бар.
 • Продуктивність компресора. Обмежується кількістю інструментів, які можна до нього підключити.
 • Обсяг ресивера визначає час, протягом якого стиснене повітря може використовуватися при вимкненому компресорі.
 • Термореле дозволяє стежити за режимом роботи компресора.
 • Автомат відключення для поршневого компресора забезпечує контроль тиску в ресивері.
 • Додаткове обладнання:

*шланги з манометром і автозатиском для підкачки шин;

*шланги з швидкороз’ємним підключенням пневмоинструментів, фарбувальних, піскоструминних, продувних пістолетів;

*фільтри повітряні та осушувальні.

Умови безпечної роботи
 • З компресором і пневматичним інструментом не можна працювати в широкому одязі з деталями, що бовтаються. Обов’язкове використання захисних навушників.
 • Решта правил техніки безпеки визначаються типом використовуваного пневмоінструменту.
 • Маска повинна мати запобіжну сітку.

Увага!

Захисний набір краще купувати в комплекті з пристроєм.

фото

·        Професійні компресори (поршневі і гвинтові, масляні і безмасляні моделі)

Переваги:

Тиск на виході – до 8 бар

Продуктивність – до 1000 л / хв

Ресивер – від 50 л

Працює в переривчастому (поршневий) або безперервному (гвинтовий) режимі

Якісні запчастини

Прогресивні електровузли

Підвищена надійність

Недоліки:
 • Висока ціна
 • У безмасляних моделей – обмежений ресурс і застосування, через що в побуті вони практично не використовуються.

·        Індустріальні компресори (в основному гвинтові: масляні і безмасляні моделі)

Переваги:
 • Тиск на виході – від 6 бар
 • Продуктивність – від 1000 л / хв
 • Може працювати в безперервному режимі
 Недоліки:
 • Дуже висока ціна
 • Великі габарити