Ремонт портативних колонок Львів. Портативні колонки – це пристрій, який використовується в самих різних умовах, на природі, в подорожах. Такі девайси схильні до механічних впливів і потрапляння рідини, частіше за все, саме після таких впливів користувачі звертаються до нас в ремонт. Для наших майстрів з компанії FIXME не важко відновити портативну аудіоакустику з будь-якою поломкою.

Найчастіші поломки колонок – це:

 1. Колонка не заряджається, можливо, проблема зі шнуром зарядки, блоком живлення або гніздом USB, обв’язкою. Потрібно буде виконати діагностику і виявити неробочий елемент.
 2. Колонка не включається. Також необхідно виконати детальну діагностику. Проблема може бути з акумулятором, платою, кнопкою включення.
 3. Немає звуку. Найімовірніше з ладу вийшов динамік / динаміки. Вони змінюються або відновлюються.
 4. Звук хрипить на високих частотах. Виходить з ладу мембрана динаміка. Найчастіше змінюється, але можливий і ремонт.
 5. Немає синхронізації з іншими пристроями, може бути програмна помилка або апаратна неполадка. Потрібна діагностика.
 6. Колонка не бачить карту пам’яті. Можливо проблема з картою або роз’ємом.
 7. Не працюють кнопки і регулювання гучності. Проблема з кнопками або платою управління.

Якою б складною не була поломка, нам можна довірити ремонт портативних колонок у Львові, оскільки всі майстри мають досвід в сфері ремонту аудіоколонок, необхідний інструмент і обладнання, запасні частини.

Ми беремо оплату тільки за виконаний ремонт, на який даємо гарантію. Діагностуємо пристрої безкоштовно і максимально оперативно. Знаходимося у Львові, але працюємо з жителями інших міст України. Ми завжди надаємо нашим клієнтам можливість спілкування з фахівцем, який буде виконувати ремонт їх обладнання.

Ремонт портативних колонок BlitzWolf

Портативна акустика BlitzWolf стрімко завойовує популярність у користувачів.  Цікавий дизайн, місткість батареї і потужний звук – ось з чим асоціюється акустика бренду.  Вся лінійка bluetooth колонок добре зібрана, заводський брак або недоробки відсутні, але поломки трапляються.  У 90% випадків колонка перестає працювати через неакуратне використання.

Модельний ряд bluetooth колонок BlitzWolf, з якими працюють майстри сервісного центру

Blitzwolf BW-F3, BW-AS1, BW-F2, BW-F4, BlitzWolf F1, BW-F4, BW-AS2

Моделі відрізняються по потужності динаміків і ємністю акумуляторів, мають схожу конструкцію і міцний корпус.  Всі моделі надходять в ремонт з типовим переліком несправностей, давайте розглянемо більш докладно найбільш часті дефекти.

Ремонт портативних колонок BlitzWolf з типовими поломками

Blutooth колонка перестала включатися

Колонка, грала і різко вимкнулася, після чого не реагує на натискання кнопки включення.  Проблема може бути пов’язана з батареєю або обривом по ланцюгу живлення.  Колонка не включається, при підключенні живлення індикація з’являється, якщо ворушити usb провід живлення.  Проблема з роз’ємом зарядки, необхідна заміна роз’єму і відновлення струмоведучих доріжок на платі.  Колонка довго не заряжалась, при підключенні шнура живлення немає індикації і немає споживання струму.  Дефект пов’язаний з глибоким розрядом акумулятора, технічною мовою – «батарея пішла в нуль».

Колонка не заряджається

При підключенні usb шнура зарядки, пристрій не заряджається, немає індикації – це вказує на проблему в ланцюзі живлення або роз’ємі.  При підключенні шнура заряд надходить рандомно, індикація з’являється, пропадає – проблема з роз’ємом, розхитаний, потрібно замінити.  Пристрій заряджається не на всі ділення, швидше за все виходить з ладу батарея або неправильно працює контролер живлення.  Потрібен ремонт портативної колонки Львів в майстерні.

Процес ремонту динаміка портативної колонки BlitzWolf

Чистий і гучний звук став гірше, чутні сторонні шуми, при збільшенні рівня гучності з’явилися хрипи – проблема з динаміком або динаміками.  У деяких моделях встановлено 2 і 3 динаміка, щоб разібратися, який з них не коректно відпрацьовує, потрібно звернутися в майстерню.  Хрип при збільшенні рівня гучності може виникати якщо батарея втрачає ємність, виходить з ладу, здувається, пристрою не вистачає потужності, динамік хрипить і «захлинається».

Колонка не синхронізується з іншими пристроями по bluetooth

Намагаєтеся підключити колонку, але вона не відображається на телефоні в пошуку, або пристрій відображається, але не підключається.  Проблема пов’язана або з програмним забезпеченням або з модулем bluetooth.  Щоб відновити коректну роботу необхідно виконати прошивку на програматорі або замінити модуль.  У деяких випадках проблема може виникнути після сильного удару, мікросхема bluetooth втрачає контакт з платою, в такому випадку міняти мікросхему немає необхідності, досить просто встановити мікросхему на плату і відновити контактні майданчики на платі.

Як замовити ремонт портативної колонки?

Компанія FIXME надає повний спектр послуг з відновлення портативної акустики.  Замовити програмний або апаратний ремонт портативної колонки у Львові можна за номером телефону або залишивши заявку на сайті.  Порядок обслуговування в сервісному центрі:

 1. Телефонуйте для консультації, представник сервісного центру відповість на питання і порахує приблизну вартість відновлювальних робіт.
 2. Прийом і оформлення техніки на обслуговування.
 3. Діагностика пристрою та оцінка вартості відновлювальних робіт. Майстер погодить ціну і термін ремонту портативної колонки у Львові, якщо замовника все влаштовує, приступає до виконання замовлення.  У разі відмови від послуг майстра, замовник отримує пристрій без оплати за діагностику.
 4. Перевірка працездатності і оформлення гарантії. Після закінчення ремонтних робіт, менеджер сповіщає замовника в телефонному режимі про готовність приладу.  Забираючи колонку відбувається перевірка, оплата і видача гарантії на роботи майстра і замінені деталі.

Огляд портативних колонок, яку собі купиш, а яку товаришу порадиш?

Включив фільм на ноутбуці, але знову не вистачає звуку динаміків. Ніч-о-го не чути! З друзями на природу? Буде супер. Але, ще б музичку під шашличок для настрою …. Або ж, робити цей ремонт було б куди веселіше, слухаючи улюблене радіо … .. Загалом, в житті чимало ситуацій, коли хочеться включити нормальний біт, адже так веселіше. Але, не завжди вистачає гучності, чистоти звуку. Вбудовані сателіти ноутбуків рідко мають достатню силу звуку, та й портативності хочеться, без всіх цих проводів …. Тут незамінні будуть портативні колонки, яких на ринку році з’явилася велика різноманітність. Одні дешевше, інші дорожче і краще. Загалом, є, з чого вибрати.

По цьому, спробуємо розібратися і позначити найбільш бюджетний, автономний і якісний за звучанням набір.

Ціна якість

Пальму першості в номінації вже кілька років тримає гарнітура Sven. В асортиментному ряді 2020 року виділяється блютуз колонка-годинник з радіо – Sven PS-50 – гаджет з невеликою гучністю в 3 Вт, легкий і компактний (113 на 53 на 29 мм при вазі 120 грам). Пристрій підтримує відтворення з накопичувачів формату microSD і радіо, автономність колонки всього 2-3 години. Є вихід на навушники, порт AUX, комплектний мережевий і зарядний кабель.

Сателіт працює від звичайних батарейок, управляється кнопками. У сегменті дешевих варіантів портативної акустики, з ціною близько 10 $, цей варіант оптимальний. Особливо модель сподобається тим, хто любить «ретро стайл», так як колонки зовні дуже нагадують радіо 90-х років.

Ще один варіант за розумною ціною – яскравий, стильний «китаєць» GETIHU S10, що володіє широким інтерфейсом підключень, вбудоване FM-радіо, причому працювати може набагато ДОВШЕ – 6-7 годин, незважаючи на те, що колонка з підсвічуванням! Крім того, включення і виключення гаджета, а також факт низького рівня зарядки супроводжується голосом. Ціна пристрою також дуже прийнятна.

Ще один популярний варіант – JBL FLIP 3 – колонки на 16 Ватт, повністю захищені від води, з ємним акумулятором, який забезпечує 10 годин роботи. У списку найбільш бюджетних якісних варіантів також Mobidick SuperTooth Disco, Microlab MD310BТ.

Найавтономніші

Однією з найбільш автономних, при цьому бюджетних портативних колонок є Nudeaudio Move M, яка може розважати вас на пікніку і риболовлі протягом 8-ми годин до ряду! Цікава фішка моделі – вбудований мікрофон. Якщо під час розмови вам на смартфон подзвонять, то можна, не відключаючи трек, говорити зі співрозмовником по гучному зв’язку. Прикольно? Отож!

У числі портативних сателітів з найкращого автономністю і прилад JAWBONE MINI JAMBOX, що забезпечує 8-10 годин роботи навіть на граничному рівні гучності!

JBL Pulse – сателіт, який має 64 світлодіоди підсвічування з дев’ятьма режимами, що ідеально для дискотеки вдома. Десятки унікальних ритмів передаються сотнями різних колірних комбінацій. До речі, про автономність – такий прилад з вимкненою підсвіткою може працювати 12 годин.

Номер 1 по автономності – портативна акустика JBL Charge 3 з 20 годинами автономної роботи і товари бренду Fugoo, темної конячки на ринку портативних колонок, тим не менш, що забезпечують до 40 (!!!) годин роботи без # підзарядки! Неймовірно? – Дуже навіть ймовірно. Колонки ТМ забезпечують звучання в діапазоні частот 90 Гц – 20 кГц.

Якість звуку

За якістю і гучністю звучання одні з кращих доступних переносних колонок – японська модель Sony SRS-X99 з приголомшливою силою звучання в 154 Вт. Система складається з 7-ми гучномовців, 4 з яких видають кристально чисті високі частоти. Гаджет сумісний з популярними сервісами Google і Apple, здатний працювати як power bank, має безліч інтерфейсів підключення.

Але, навіть ця колонка потрапляє в тінь, коли на арені з’являється BangOlufsen Beolit ​​15. Тут, як то кажуть, якщо все – то все: 24 години роботи без підзарядки, неймовірна потужність 240 Вт, поліпшує звучання ПЗ Signature Sound, унікальне розташування гучномовців по всьому корпусу , які створюють ефект об’ємного звуку. З такою колонкою вже можна крутити своє диско, легко озвучити невеликі і середнього розміру зали кафе, барів. Загалом, колонки, дійсно, преміум рівня.

Як бачите, хороших портативних колонок на ринку маса. Вибирати оптимальний варіант виключно вам, спираючись на переваги і фінансові можливості. Але, ось, що радує: практично будь-який з варіантів, більш-менш гідних, поєднує і непогану автономність, і гучність на пару з якістю звуку, і, часто, доступність за ціною. Загалом, якщо вже задумали покупку портативної акустики, то без хорошого звуку в польових умовах ви вже ТОЧНО не залишитеся!