Ремонт подрібнювачів харчових відходів Львів. Список помічників господині на кухні не обмежується посудомийною машиною, кухонним комбайном і т.ін. Таку проблему, як утилізація харчових відходів, можна вирішити за допомогою діспоузера. Залишки подрібнюються, змішуються з водою і видаляються в каналізацію.

Цей прилад дозволяє домогтися гігієнічності, чистоти, екологічності і практичності в переробці відходів, так як забита раковина досить часто є осередком розмноження різноманітних бактерій. Конструкція подрібнювача харчових відходів досить надійна, але і вона іноді дає збій. У такому випадку необхідна точна діагностика і правильно виконаний ремонт.

Подрібнювач харчових відходів може мати різні причини виникнення несправностей. Деякі можуть бути пов’язані безпосередньо з процесом використання або фізичним зносом, а деякі прямо пов’язані з процесом створення приладу і виробничим браком.

Звернувшись в сервісний центр компанії FIXME у Львові, Ви отримаєте не тільки швидкий ремонт за мінімальну ціну. Наші майстри володіють вагомим досвідом в ремонті подрібнювачів харчових відходів Львів, тому при Вашому бажанні зможуть дати кілька цінних рекомендацій щодо подальшого догляду за приладом, щоб він ще довго безперебійно виконував свою роботу.

Як тільки Ви помітили найменші неполадки в роботі подрібнювача харчових відходів, зупиніть його роботу і зверніться до фахівців.

На сьогоднішній день це не дуже популярна техніка і фахівців, що добре розбираються в її особливостях, не так багато. Ми ж, у свою чергу, надаємо необхідні запчастини і даємо гарантію на всі виконані роботи. Фахівці нашого сервісу добре знайомі з особливостями будови подрібнювача харчових відходів, і з упевненістю точно проведуть діагностику несправного приладу. Після, при необхідності проведуть ремонт подрібнювачів харчових відходів Львів, встановлять відповідні комплектуючі та повернуть функціональність і працездатність утилізатора.

Кваліфікація майстрів нашого сервісного центру дозволяє здійснювати такі роботи як:

 • діагностику приладу;
 • демонтаж / монтаж;
 • підключення та підведення до каналізації;
 • заміна комплектуючих (підшипників, сальників, кнопок, двигуна, корпусних деталей);
 • усунути протікання;
 • витягти сторонній предмет;

Ремонтуючи подрібнювачі харчових відходів у нас, Ви можете бути впевнені в дотриманні нами всіх технічних норм.

Сервісний центр компанії FIXME у Львові справляється з будь-якими видами несправностей. Що ж відноситься до основних видів поломки, при виникненні якої може терміново знадобитися ремонт подрібнювача харчових відходів у Львові?

Основні поломки подрібнювачей і причини іх появи

Виробники приділяють якості своєї продукції підвищену увагу, тому подрібнювачі із заводським браком зустрічаються вкрай рідко. Найчастіше поломки трапляються через неправильне встановлення обладнання. Ось чому слід відповідально підходити до вибору майстра для монтажу діспоузера.

Також ремонт подрібнювача харчових відходів Львів може знадобитися, якщо в електромережі стався стрибок напруги. У таких випадках зазвичай перегорає блок управління. Краще звернутися до фахівців, адже не кожен електрик зможе замінити пошкоджену деталь.

Як правило, діспоузер ламається через неуважність користувачів. Усередині виявляються не тільки ложки, ганчірки, пакети і губки, а й обручки.

Якщо власник помітив це і відразу вимкнув прилад, майстру доведеться просто витягти сторонній предмет. В іншому випадку може знадобитися більш серйозний ремонт (наприклад, заміна деталей).

Якщо почули запах харчових відходів, терміново телефонуйте майстру. Таке зазвичай відбувається через поломки електродвигуна або ж блокування подрібнюючого вузла.

Також викликати майстра варто, якщо обладнання стало повільніше подрібнювати відходи, утворилися протікання води або прилад перестав включатися. Не рекомендується усувати несправності самостійно, щоб не погіршити ситуацію.

Так, найбільш поширений в нашій практиці випадок – це потрапляння сторонніх предметів типу металу, пластику або поліетилену в діспоузер. Іноді до нас звертаються клієнти з-за того, що в механізм потрапила ганчірка, і її неможливо вже витягти самостійно. Як, Ви бачите, основний набір причин криється безпосередньо в неуважному поводженні з приладом користувачів. Ремонт подрібнювача харчових відходів Львів в цьому випадку не буде важким і затяжним, якщо Ви звернетеся в сервісний центр компанії FIXME у Львові. Майстер розкриє механізм, прочистить механізм, при необхідності замінить зіпсовані деталі на нові.

Займатися ремонтом подрібнювача харчових відходів самостійно не тільки може виявитися неефективним, а й небезпечним. Гострі деталі, незнання принципу роботи механізму, відсутність необхідних для ремонту деталей – все це може привести до того, що ситуація з несправністю посилиться, а ремонт подрібнювача харчових відходів Львів обійдеться в більш велику суму коштів, ніж до невмілого втручання.

Відремонтувати діспоузер будь-якої марки у Львові може наш сервісний центр. Майстер виїжджає додому до замовника і здійснює необхідні роботи. Клієнт зможе полагодити прилад в день звернення. Після проведеного ремонту, майстер дасть консультацію щодо подальшого використання подрібнювача харчових відходів і випише акт виконаних робіт.

Ремонт подрібнювача харчових відходів для раковини

Ремонт подрібнювача харчових відходів для раковини у Львові виробляють навіть при мінімумі знань про конструкцію, так як вона має нескладнуу будову.  Для монтажу в домашніх умовах необхідно знати особливості роботи подрібнювача і поширені причини неполадок.

Як влаштований подрібнювач побутових відходів для раковини

Двигун знаходиться в невеликому циліндрі.  Апарат встановлюють на те місце під раковиною, де зазвичай знаходиться сифон.  За розміром він приблизно такий же, як невелика пляшка питної води.

Якщо не співпадуть розміри, то потрібно развальцовувати зливний отвір.  Для ремонту подрібнювача харчових відходів Львів у сталевих раковин не буде потрібно спеціального устаткування.

Особливості

Що потрібно знати про подрібнювач харчових відходів для раковини:

 1. Апарат під раковиною оснащений пневмовимикачем. Він представлений ​​у вигляді кнопки з трубкою, яка йде до корпусу.  Вона розміщується під стільницею.  Позитивна сторона такої кнопки – відсутність контакту з вогкістю.  Якщо натиснути, то пневмовимикач викликає тиск повітря.  Через трубку воно впливає на перемикач.
 2. Пристрій по дробленню харчових відходів в раковині заснований на 2 частинах. Рухова частина знаходиться внизу пристрою.  Зверху встановлений робочий відсік: диск зі спеціальними кулачками.  Саме вони відповідають за дроблення відходів.
 3. Коли працює пристрій під раковиною, необхідне включення струменя води. Умова потрібна для того, щоб змивалися подрібнені маси.  Подрібнювач добре справляється з залишками їжі, що потрапили в раковину.  Але він не роздробить пакувальні матеріали.  Тому потрібно уникати їх потрапляння в пристрій з раковини.

Обороти двигуна складають 3 тисячі одиниць в секунду.  При такій швидкості харчові відходи переробляються без проблем.

Як працює пристрій

Залишки їжі потрапляють в конструкцію і під дією кулачків, що працюють на диску, перетворюються в кашку.  Якщо туди потрапив металевий предмет, залишок пластикової або поліетиленової упаковки, то пристрій вимикають, щоб уникнути ремонту.

Зовні зламати апарат важко – він виконаний з еластичного пластику.  Матеріал досить стійкий до ударів і пошкоджень.

Як проводиться ремонт подрібнювача побутових відходів

Як проводиться ремонт подрібнювачів харчових відходів:

 1. Прилад частіше відносять до першого класу електробезпеки. Тому проводяться регулярні огляди.  Якщо всередині скупчуються нитки, то обертовий диск стане непридатним для експлуатації.  Вода просочується на електричну частину.  Виникає замикання, з’являється необхідність ремонту.
 2. Якщо є підозри на збої в роботі, проводять демонтаж подрібнювача харчових відходів. Спочатку потрібно оглянути всю конструкцію, щоб визначити зовнішні поломки.  Для очищення зсередини необхідно вимкнути прилад, виключивши можливість замикання.  Посвітивши ліхтариком в робочий циліндр, визначають наявність там предметів, які подрібнювач не роздробить.
 3. При блокуванні рухового диска, можна руками провернути вал за допомогою торцевого ключа. Ознака поломки – нехарактерні для пристосування звуки.  Монотонне дзижчання значить, що струм проходить по обмотках, але не відбувається обертання диска.  Якщо звук відсутній, перевіряють, чи є напруга живлення.  Причина таких поломок – перевантаження двигуна і спрацьовування захисного реле.
 4. Механізм герметизирований за допомогою сальників. Для їх перевірки необхідне розбирання конструкції.  Ознака поломки – витік рідини назовні.  Важливо замінювати витратні деталі, не можна експлуатувати подрібнювач без ущільнювача.  Без нього можливо замикання через попадання води в електричну систему.
 5. Порушення герметичності трубки. Воно викликає неконтрольоване спрацьовування пневматичної системи всередині неї.  При монтажі відновлюють цілісність трубки.  Найчастіше в такому випадку використовують вологостійкий клей.  При поломці кнопки доведеться викликати майстра, так як її ремонт вимагає певних знань.

Правильна експлуатація і своєчасна заміна деталей подрібнювача харчових відходів допоможе уникнути серйозних неполадок в роботі.  Подрібнювач харчових відходів позбавить від необхідності прочищати засмічення в трубах.  Своєчасний ремонт подрібнювача харчових відходів Львів допоможе уникнути поломок.