Ремонт плотерів Львів. Близько 35 років тому технічно-індустріальний світ струсанула поява пристрою, який назвали плотер.  За кілька хвилин він виконав завдання, яке раніше займало багато зусиль, часу і коштів.  Новинку відразу ж оцінили виробники реклами та інженери.  Плотер дозволив отримувати масштабні якісні креслення і елементи широкоформатної реклами.  З тих пір пройшов не один десяток років, плотер видозмінився – розширилися можливості, розміри стали більш компактними.  Стабільним залишився попит на цю техніку, адже вона дає можливість отримувати роздруковані зображення великих розмірів.  Поява ріжучих плотерів посилили популярність апарату.  Ріжучі плоттери відмінно справляються з вирізанням складних візерунків, текстів, аплікацій з фотопаперу, вінілу, картону та інших листових або рулонних матеріалів.

Лазерні і струменеві, пір’яні і електростатичні, рулонні і планшетні, компактні і промислові – плотери бувають різні, але всі вони потребують належному обслуговуванні.  Сервісний центр компанії FIXME пропонує свої послуги з ремонту плотерів у Львові більше 10 років.  Потрібен оперативний ремонт плотерів за прийнятною ціною?  Зателефонуйте нам і майстер приїде на будь-яку адресу в межах міста.

Нині друкуючі плотери, тобто широкоформатні принтери, отримали дійсно широке застосування і для більшості організацій, які займаються тим же дизайном, рекламою, а ще архітектурою, стали однозначно незамінним інструментом.  Фахівці в цій галузі виконують ремонт техніки від відомих виробників, плюс, як видно на практиці, є поширені моделі таких пристроїв.  Природно, приходить час і певна техніка виходить з ладу, виходить, що і плотер – не виняток.

Ремонт плотерів Львів організовується з різних причин, починаючи з недотримання правил експлуатації і використання витратних матеріалів низької якості, і до повної зношеності певних вузлів і механізмів.  Сучасне технічне обслуговування плотерів вважається запорукою їх якісної роботи без ремонту довгий час.  Сервісний центр компанії FIXME може гарантувати швидке відновлення техніки, фахівець готовий виїхати в будь-який район міста.  Всі професіонали з великою відповідальністю ставляться до послуг такого типу, ремонт плотерів Львів виконується на належному рівні.

Основні поломки плотерів

Причини поломок плотера ділять на електронні та механічні.  Електронні зустрічаються значно рідше, плати живлення та управління плотерів виключно надійні.  Однак якщо пошкодження електронних складових плотера все-таки відбулися, наші фахівці виконають ремонт і заміну плат плотера швидко і професійно.

Механічні пошкодження плотерів більш поширені з огляду на те, що плотер укомплектований чималою кількістю рухомих деталей.  Ми замінимо втулки і шестерні плотера, що стерлися, очистимо бункери обробки плотера, повернемо гостроту різаків плотера.  Замінимо гумові деталі плотера, які пересохли або розтягнулися, налагодимо подачу чорнила.

Широкоформатний плотер в офісному приміщенні піддається щоденному навантаженню.  Поступове зношення вузлів рано чи пізно призводить до виникнення несправностей.  З огляду на технічну складність пристрою, виявлення дефекту займає досить тривалий час.

Як свідчить статистика, плотери ламаються через наступні випадки:

 1. Нестабільна робота програмного забезпечення.

Некоректно працююче ПЗ – одна з найчастіших причин збою в роботі плоттера.  При виконанні рекомендацій виробника або кваліфікованого фахівця програмну проблему можна усунути без виїзду майстра на місце поломки.

 1. Неоригінальні витратні матеріали.

Сумісні витратні матеріали коштують значно дешевше, ніж оригінальні матеріали, але провокують поломки і дорогий ремонт плотерів Львів.  Тільки оригінальні витратні матеріали знижують знос механічних елементів широкоформатного принтера, забезпечують його довгу роботу і високоякісний друк.  Особливо це стосується паперу, оскільки саме паперовий пил, що осідає на внутрішніх частинах плотера, часто призводить до його поломки.

 1. Знос механічних вузлів.

Сучасні плотери, незважаючи на зносостійкі комплектуючі, згодом все ж виходять з ладу.  Найчастіше дефекти виникають через поломки механічних вузлів або деталей: лінійки позиціонування, вузла парковки, механізму подачі паперу, ріжучого ножа і ін. В цьому випадку потрібна заміна на оригінальну деталь в умовах сервісного центру, оскільки при цьому потрібне спеціальне обладнання.

Будь-які стандартні несправності легше і дешевше попередити, періодично проводячи технічне обслуговування плотера, ніж ремонтувати агрегат з повністю зношеними механізмами.

Починається процес з повної діагностики несправностей, при цьому перевіряються не тільки неполадки, які позначив замовник, але і всі вузли плюс механізми плотера, для виявлення причин несправності.  Потім майстер повідомить вам тонкі нюанси і можливі варіанти вирішення проблеми.  Після виконаного ремонту фахівці порадять, що робити, рекомендують подальші способи експлуатації плотера.  У підсумковому результаті отримаєте гарантію на проведені роботи та нові деталі.

Телефонуйте або заповнюйте заявку на сайті, фахівці нашої компанії виконають ремонт плотерів у Львові будь-якої складності.  Наш сервісний центр готовий запропонувати:

 • Діагностику та повний цикл робіт в прямо офісі;
 • Діагностику на місці, а ремонт в сервісному центрі;
 • Тільки діагностику з виїздом фахівця за вказаною адресою;
 • Укладення договору на регулярне сервісне обслуговування;
 • Якісний ремонт ріжучих плотерів всіх відомих виробників.

Ми працюємо як за готівковий розрахунок на місці, так і виставляємо рахунки на безготівкову оплату.

Специфіка роботи з принтерами широкоформатного друку

Плотери – це спеціалізовані друкуючі пристрої, що мають високу швидкість роботи, неперевершену якість картинки, відмовостійкість і надійність.  Але, як і будь-яка техніка, при інтенсивному використанні вони нерідко виходять з ладу.

Особливість такого обладнання в високій складності його будови.  Звичайні майстерні, що займаються ремонтом лазерних принтерів, не можуть забезпечити точну діагностику і якісний ремонт плотерів Львів.  Цим повинні займатися тільки вузькі фахівці, які мають відповідний досвід і навички.  У штаті нашої компанії є співробітники, що займаються виключно плотерами, що дозволило їм досягти високого рівня професіоналізму.

Ремонтним роботам складної техніки в обов’язковому порядку передує точна діагностика.  Плотери – складні пристрої, роботою яких керує власний процесор.  Діагностика поломки не може бути чисто візуальною, необхідне спеціальне обладнання, щоб точно встановити причину виходу з ладу широкоформатника.  Наша компанія володіє таким обладнанням, причому як стаціонарним, так і портативним, що дозволяє нам без труднощів діагностувати поломку спеціалізованої техніки прямо на місці в офісі!

Технічне обслуговування плотерів

Плотер – це непростий офісний пристрій, який автоматично допомагає в створенні креслень, малюнків і схем на папері форматом до А0.  Його також називають графопобудовувачем.  Далеко не всіх допускають до роботи з цим пристроєм.  Спершу необхідно пройти спеціальне навчання, яке допоможе зрозуміти, як влаштований графічний пристрій.  Технічне обслуговування та ремонт плотерів цілком варто довірити фахівцям.  Окрема увага і діагностика потрібно всім елементам цього складного механізму: друкуючій голівці, терморезістерам і різним наявним блокам.  Деякі запчастини необхідно регулярно оновлювати.

Поломка графопобудовувача може бути викликана збоями роботи плат локальних або мережевих інтерфейсів, блоків живлення або несвоєчасною заміною деталей.  Для безперебійної роботи і зменшення витрат на ремонт плотера Львів необхідно вчасно проводити технічне обслуговування у професіоналів, яке допоможе виявити і усунути більшу частину великих і дрібних неполадок.

Основні причини несправної роботи плотерів

Можна виділити три головних джерела перебоїв у функціонуванні пристрою:

 • Використання підроблених і неякісних витратних матеріалів.
 • Механічна зношеність вузлів та інших деталей.
 • Неправильне самостійне встановлення програмного забезпечення.

Робота плотера має вельми складні механізми, в яких дуже важко розібратися без належних знань і допомоги фахівця з ремонту і технічного обслуговування.

Елементи, які потребують особливого ​​технічного обслуговування

Моделі плотерів бувають різними за своєю конструкцією, але велика частина вузлів і систем присутня у всіх видах ширококутних принтерів.

Найчастіше технічного обслуговування вимагають такі деталі:

 • Фільтри і вентилятори. Ці елементи необхідно завжди підтримувати в чистоті, а при підозрі в несправності варто відразу змінити їх на нові.  Фільтри часто засмічуються від частинок пилу в повітрі приміщення.  Вони вимагають регулярного продування або своєчасної заміни.
 • Вал каретки графопобудовувача найкраще протирати м’якою тканиною разом зі спеціальним засобом для змащування.
 • Система позиціонування або енкодер складається з стрічки і датчика позиціонування. Першу частину необхідно з великою акуратністю протирати ізопропіловим спиртом, щоб позбутися від налиплого бруду.  Датчик періодично повинен продуватися.
 • Підігрів. Запобігти неполадкам подібних пристроїв досить важко.  У деяких моделях використовуються вентилятори для охолодження елементів, що нагріваються після друку.
 • Друкуюча головка і система подачі чорнила є найбільш чутливими частинами плотера. Велика частина механізмів працює з однією постійною друкуючої головкою, з якої необхідно вичавити максимальну кількість крапель.  За її роботою рекомендується ретельно стежити, а при будь-якій несправності необхідно відразу ж замінити деталь.

Особливості техобслуговування графопобудовувача багато в чому залежать від року випуску і типу.  Наприклад, в старих моделях досить заправити картридж, а новому пристрою доведеться міняти всю систему, що відповідає за подачу чорнила.

Виклик в офіс майстра по ремонту плотерів у Львові

Плотери мають системний інструмент діагностики, який повідомляє інформацію про поломки та збої в вигляді кодів.  При оформленні заявки на виклик майстра по ремонту плотерів Львів додому або в офіс вам необхідно вказати оператору код, що допоможе попередньо визначити причину і характер несправності плотера.  Володіючи такими даними, майстер по ремонту плотерів виїде на виклик підготовлений до усунення відповідної несправності плотера.  Технічна база наших майстерень укомплектована не тільки класними фахівцями і сучасним обладнанням, а й достатнім запасом деталей і комплектуючих, тому вам не доведеться чекати кілька тижнів відновлення робочого стану плотера.  Ми проведемо ремонт плотерів у Львові  будь-якої моделі швидко і якісно.  Крім цього виконаємо профілактичну діагностику плотерів – заміну блоку подачі чорнила плотера, чищення плотера.

Вартість ремонту плотерів

Вартість ремонту плотерів варіюється в залежності від таких факторів, як характеристики самого пристрою, так і від складності усунення несправностей.  Зазвичай, остаточна вартість усунення несправностей, озвучується після детального огляду і виявлення характеру несправності.

Ремонт плотерів: повернемо життя вашого офісу в колишнє русло!

Архітектурні майстерні і проектні інститути, студії дизайну і поліграфічні компанії, рекламні агентства, будівельні фірми та копіювальні центри – всі ці та багато інших організацій в своїй роботі використовують плотери.  Саме від цих пристроїв найчастіше залежить якісне виконання серйозних комерційних замовлень.

Ремонт плотерів у Львові – це робота для фахівців компанії FIXME.  При цьому ми не робимо різниці між апаратами початкового рівня і спеціалізованим обладнанням для широкоформатного друку, у нас не виникає проблем з технікою будь-якого класу і ми на ділі готові повернути до життя практично будь-який пристрій.

Чому ламаються плоттери?

Широкоформатні принтери, якими насправді є друкуючі плотери, сьогодні отримали досить широке поширення серед компаній, що спеціалізуються на рекламі, дизайні та архітектурі.  Наші висококваліфіковані інженери виконують швидке і якісне усунення несправностей, викликаних недотриманням правил експлуатації даних пристроїв, застосуванням витратних матеріалів низької якості або повної зношеністю окремих вузлів і елементів.

Причини і види поломок плотерів

По виду конструкції і характеру роботи плотери діляться на:

 • Рулонні. Працює з найбільш поширеними матеріалами, які при друку закріплюються в рулоні;
 • Лазерні. У конструкції роль ножа виконує високоточний лазер;
 • Планшетні. Цей пристрій являє собою плоский стіл, на якому фіксується матеріал для друку, ніж або друкуюча головка вставляється в спеціальну каретку.

Різноманітність моделей не зменшує спектру поломок плотерів.  Несправність або збій в роботі плотера може бути викликана порушенням правил використання і закінченням експлуатаційного терміну комплектуючих плотера.  Проявлятися поломки плотера можуть в такий спосіб:

 • Порушення стабільної подачі паперу або матеріалу. Можливо, засмічені або пошкоджені датчики проходження паперу плотера.  Причина може критися в засміченні роликів.
 • Поломка друкуючої головки плотера. Виявляється білими смугами непропечатаних даних.  Найчастіше це наслідок використання неякісного чорнила або засихання чорнила в соплі плотера;
 • Пошкодження мотору каретки плотера, зубців ременя або напрямних. Характеризується відсутністю руху каретки або каретка плотера рухається ривками;
 • Переповнення сервісної станції;
 • Відсутня подача чорнила в плотері. Причина в повітряних пробках, перегині магістралі або поломки насоса;
 • При пресі з’являються плями;
 • Плотер не розпізнає папір або матеріал;
 • Поява скрипучого звуку при працюючому плотері.

Ці та інші поломки плотера ставлять під загрозу стабільну роботу пристрою.  А навантаження на таку техніку зазвичай колосальні і графік роботи плотера ненормований.  На виручку прийдуть майстри по ремонту плотерів у Львові нашого сервісного центру.  Ґрунтовний практичний досвід і сучасне обладнання дозволяють нам виконувати ремонт плотерів оперативно і якісно в офісі.

Нюанси ремонту плотерів

Ми з великою відповідальністю ставимося до кожної послуги, яку надаємо, тому і ремонт плотерів Львів для нас починається з ретельної діагностики несправностей.  Під час цієї операції перевіряються не тільки ті неполадки, які були перераховані замовником, але і всі механізми обладнання.  Відразу після діагностики майстра повідомляють про виявлені проблеми і найбільш підходящі методи їх вирішення.

Реанімувавши пристрій, наші фахівці дадуть вам поради та рекомендації щодо його подальшої експлуатації, видадуть гарантію на всі проведені роботи і деталі, що підлягали заміні, а також продемонструють роботу відремонтованого апарату у вашій присутності.  Співробітники компанії FIXME мають відповідну кваліфікацію і забезпечені всіма необхідними інструментами для робіт по ремонту та сервісного обслуговування плотерів, тому не турбуйтеся – настільки цінне для вас обладнання потрапило в хороші руки.