Ремонт медіаплеєрів у Львові професіно здійснює наш сервісний центр компанії FIXME .

Ми приймаємо до ремонту різні моделі плеєрів (стаціонарні, HD і ін.) З будь-якими порушеннями. Нашими послугами можуть скористатися як жителі Kmdjdf та області, так і особи, які проживають в інших регіонах країни. У нашому сервісному центрі працюють майстри з багаторічним досвідом.

Минув час дискет і дисків, сучасні пристрої стають все більш мініатюрними, місткими і мають безліч різноманітних функцій. Гарне завжди швидко входить в звичку і, якщо пристрій несподівано виходить з ладу власників охоплює паніка. Віддавши техніку в ремонт, ви заощадите свій час і кошти.

Основні поломки медіаплеєрів:

 • несправність роз’ємів;
 • медіаплеєр не включається;
 • пошкоджений екран;
 • не працює підсвічування;
 • потрібна перепрошивка;
 • відсутність звуку.

Щоб уникнути серйозних поломок необхідно дбайливо поводитися з технікою, не допускати її падінь і ударів, регулярно проводити очищення від пилу і інші профілактичні процедури, а також дотримуватися правил користування.

Наші переваги:

 • професійний і грамотний підхід співробітників до всіх поставлених перед ними завдань;
 • безкоштовна консультація та діагностика;
 • доступ до складу з фірмовими запчастинами від виробників;
 • стислі терміни виконання ремонтних робіт;
 • виклик майстра додому;
 • спеціалізоване оснащення всіх майстерень;
 • прийнятні ціни;
 • гарантія високої якості.
oznor

Перш ніж виконувати ремонт плеєрів у Львові, майстер здійснює повну діагностику, що дозволяє йому оперативно і точно з’ясувати причину поломки. Потім фахівець обумовлює вартість роботи з замовником, і тільки після підтвердження приступає до усунення несправності. По завершенню цього етапу проводиться тестування техніки, і майстер виписує гарантійну квитанцію.

Індивідуальний підхід і лояльна цінова політика вас приємно порадують. Зв’яжіться з нами для уточнення деталей.

Самостійно ремонтуємо DVD-плеєр

В будь-якій сучасній квартирі сьогодні можна знайти DVD-плеєр, який, якщо і не входить в систему домашнього кінотеатру, то є окремим, автономно працюючим або портативним переносним пристроєм.

Існує величезна кількість моделей і брендів DVD-плеєрів, що потрапляють на наш ринок. Однак найбільш уразливими в них є практично одні і ті ж вузли. Їх ми і спробуємо розглянути разом.

Найбільш поширеними проблемами DVD-плеєрів є наступні:

 • Пристрій не може прочитати оптичні диски;
 • Пристрій працює нестабільно і часто «зависає»;
 • Пристрій відмовляється розкручувати оптичний диск.

Тепер більш конкретно розглянемо вузли і елементи DVD-плеєрів, несправність яких призводить до появи подібних проблем і потреби в ремонті плеєра у Львові.

 1. Головний процесор. Це головний і найбільш важливий елемент плеєра. Він дуже чутливий до перепадів напруги, а також до своїх температурних параметрів. Життєдіяльність процесора забезпечує імпульсний блок живлення, нестабільна робота якого може викликати збої в роботі чіпа. Скажімо, при нестабільному рівні напруги плеєр може прекрасно читати оптичні диски формату CD, але відмовлятися працювати з DVD-дисками. У деяких бюджетних моделях DVD-плеєрів використовуються дешеві транзисторні стабілізатори напруги, які не можуть ефективно згладити його скачки. Внаслідок різких перепадів напруги в мережі процесор перегрівається і виходить з ладу. Самостійно замінити чіп практично нереально, так як для цього потрібне спеціальне устаткування, та й вартість процесора наближається до ціни всього DVD-плеєра.

 1. Лазерна головка, що зчитує. Лазерні головки можна віднести до найбільш примхливим і що часто виходять з ладу елементів DVD-плеєра. Хоча розробники стверджують, що вони здатні безпроблемно працювати протягом 4 років, проте так рідко трапляється. Досить часто лазерний діод, що входить в систему зчитування, виходить з ладу першим або ж починає функціонувати не так як слід. Також потенційно вразливими є лінзи оптичної системи, які нерідко мутніють від довгої роботи в запиленому приміщенні. Хоча оптичні лінзи можна привести в порядок за допомогою спеціальних засобів для чищення дисків або ж самостійно, використовуючи, ватяну паличку або зубочистку і спирт, але найчастіше доводиться повністю замінювати лазерну головку в процесі ремонту плеєра Львів.
 2. Електродвигун приводу шпинделя. Несправності самого електромоторчіка або ж його контролера призводить до того, що оптичний диск обертається з непостійною кутовою швидкістю або ж крутиться надто повільно. Швидкість обертання двигуна контролюється процесором, який регулює її за допомогою спеціального контролера. Однак якщо електромотор занадто зношений або забруднений, то він просто не в силах виконати команду на збільшення швидкості обертання приводу. При цьому оптичні диски починають зчитуватися нестабільно, через раз, а сама картинка часто зависає. В даному випадку двигун вимагає заміни.

 1. Контролер. Під цим поняттям мають на увазі спеціальну мікросхему, призначену для управління швидкістю обертання електродвигуна приводу, системою фокусування лазерного лінзи, а також моторчиками, що переміщають зчитувач, зарухалися і висувають лоток для оптичних дисків. Ознакою наявності проблем в контролері може бути сильне нагрівання мікросхеми, неможливість завантажити і вивантажити приймальний лоток, відсутність обертання шпинделя або переміщення лазерної головки. При роботі мікросхема може нагріватися, але її температура повинна лежати в певних межах. Згорілий контролер вимагає заміни. Поміняти мікросхему можна тільки при ремонті плеєра Львів в умовах сервісного центру.

Які бувають плеєри? Найбільш часті запитання

Все плеєри можна умовно розділити на 3 типи:
 1. Плеєр для прослуховування музики. Для тих, хто хоче бути всюди з улюбленою музикою. Вміє програвати музику, а якщо є опція, то і приймати FM-радіо. Зазвичай він маленький і дуже симпатичний – можна носити на шиї як кулон або спеціальною прищіпкою чіпляти до одягу (iPod Shuffle взагалі сам є прищіпкою). Плюс такого плеєра – довгий час роботи без підзарядки, а мінус – в малій кількості функцій.
 2. Портативний медіацентр. Для меломанів і кінолюбителів, щоб не нудьгувати в дорозі. Це пристрій з серії “все в одному”: можуть не тільки відтворювати музику, а й переглядати кіно, фото. При цьому кількість оперативної пам’яті дозволить зберігати безліч інформації.
 3. Стаціонарний медіацентр. Для перегляду відео та фото на великому екрані з якісним звуком. Являють собою невелику коробку з відео / аудіо виходами, які підключаються до ТВ / ПК / ноутбуку, а також раз’єми для підключення зовнішніх носіїв, наприклад, для підключення USB-флешки або зовнішнього HDD.

Якість звуку

Якість звуку в музичному плеєрі залежить від самого плеєра і від навушників, які будуть використовуватися. При покупці користувач, як правило, отримує одні навушники в комплекті з пристроєм, але, за рідкісним винятком, це досить прості навушники, які не розкриють всіх можливостей пристрою. Тому, якщо покупець цікавиться саме високою якістю звуку, то при покупці плеєра йому необхідно придбати більш якісні навушники. Так само важливий і вибір самого плеєра. Якщо плеєр розуміє тільки MP3 і WAV, то, як стверджують професіонали, користувач втрачає невелику частину звукової гами при прослуховуванні.

Який тип пам’яті оптимальний для плеєра?

Якщо плеєр буде використовуватися для прослуховування в дорозі, під час пробіжки, при їзді на велосипеді, то слід взяти пристрій на flash-пам’яті, так як йому не страшні екстремальні навантаження і падіння, а ось якщо апарат буде використовуватися переважно в спокійній обстановці, то прекрасно підійде HDD (жорсткий диск) через великий обсяг дискового простору.

Можливість розширення пам’яті плеєра за рахунок карт пам’яті

Кількість пісень, яке вміщатиме плеєр залежить від обсягу кожної пісні. Якщо враховувати, що обсяг одного трека приблизно 4 Мб, то можна легко порахувати, що на 1 Гб увійде 200-300 пісень. Якщо катастрофічно не вистачає пам’яті плеєра, то частина моделей має можливість розширити пам’ять за рахунок карт пам’яті – TransFlash або MicroSD.

Чи бувають плеєри без дисплея?

Існує цілий клас плеєрів – стаціонарні медіацентри. Вони не мають дисплея. Підключення відбувається через зовнішні інтерфейси до екрану телевізора. Портативні плеєри так само можуть не мати дисплея. В такому випадку управління відтворенням музики йде «наосліп», а й надійність таких плеєрів на порядок вище.

Що таке теги ID3?

Це текстова інформація про трек (пісні), яку ви можете самостійно заповнити. Наприклад, назва треку, виконавець та інше. Ця інформація може бути відображено на екрані більшості плеєрів при відтворенні.

Можливість читати книги на портативному плеєрі

Деякі плеєри дозволяють читати книги, як правило в форматі * .TXT, рідше * .DOC або * .FB2. Перенесення книг на плеєр відбувається як і перенесення музики, відео або фотографій.

Які бездротові технології можуть бути реалізовані в плеєрі?

У плеєрах може бути вбудований Bluetooth модуль для підключення бездротових навушників, або Wi-Fi модуль для підключення до бездротових точок доступу і виходу в інтернет.

Як підключити плеєр до комп’ютера і скопіювати музику?

При підключенні комп’ютер або визначає плеєр як дисковий накопичувач, або для синхронізації вимагає установки драйверів або спеціальної програми (яка йде в комплекті). Підключення здійснюється або за допомогою стандартного роз’єму USB (miniUSB), або через кабель, що йде в комплекті.

Копіювати можна двома способами:

 • Якщо ваш плеєр визначився як носій інформації, виділяєте потрібну музику, натискаєте правою клавішею миші, на вікні, що з’являється, натискаєте “Копіювати”. Після цього заходите в “Мій комп’ютер”, відкриваєте диск, який комп’ютер позначив вашим плеєром, і, натиснувши праву клавішу, вибираєте “Вставити”.
 • Якщо комп’ютер вимагає драйвер або спеціальну програму, запустіть її і скопіювали потрібні вам треки.

Як очистити пам’ять плеєра?

Пам’ять плеєра очищається або форматуванням даних, або простим видаленням файлів і папок (ці функції можна знайти в меню плеєра), або через комп’ютер (в деяких моделях) через спеціальну програму, що йде в комплекті.

Чи можна використовувати плеєр як “флешку”?

Так можна. Тольки майте на увазі, що конкретна модель плеєра може визначатися як накопичувач даних, тоді ви зможете приєднати його до будь-якого ПК, і він без проблем прочитає дані на плеєрі.

Що таке “перепрошивка”, як можна “перепрошити плеєр”?

Прошивка – це програмне забезпечення в апаратах. Перепрошивка – це зміна програмного забезпечення, наприклад, на більш нове. Скачайте її на сайті виробника і “скиньте” в плеєр. Ну а потім буде досить просто включити апарат.

Як можна підготувати відео для програвання в плеєрі?

Спочатку відео необхідно конвертувати, використавши для цього спеціальну програму, в більшості випадків вона йде на диску в комплекті з плеєром. Про підготовку відео для плеєра iPod розказано в інструкції “Відео на iPod”.

Як зарядити плеєр, якщо у нього є тільки USB-роз’єм, а комп’ютера поруч немає?

Ви можете придбати спеціальний мережевий зарядний пристрій з роз’ємом USB. Він включається в звичайну електричну розетку і дозволяє заряджати акумулятори мобільної техніки. Також за допомогою такої зарядки можна забезпечувати живленням всілякі USB-пристрої: фотокамери, телефони, смартфони.

Що таке MP3?

MP3 – на даний момент найбільш популярний і часто використовуваний формат стиснення звуку. Для більшості людей “MP3” означає просто формат музичного файлу. Це один з самих популярних форматів: обсяг запису, в порівнянні з іншими форматами, скорочений завдяки спеціальному стиску, прибирати нерозрізнені людиною звуки.

Що таке бітрейт?

Бітрейт визначає якість звучання і розмір треку: чим вище бітрейт, тим краще якість і тим більше розмір музичного файлу. Бітрейт 128 кбіт / с відповідає звичайному для MP3-файлу якості, для більшості слухачів його цілком достатньо. Якість 192-320 кбіт / с відповідає якості музики на компакт-диску.

Які навантаження і умови здатні витримати плеєри з захищеним корпусом?

З ними нічого не буде, якщо потрапити під дощ або ненавмисно упустити на асфальт, але це не означає, що такий плеєр можна топити або кидати.

Як організована музика в плеєрі, можна створювати папки?

У більшості випадків ви можете створювати списки відтворення (плейлисти) або просто копіювати музику прямо в папках, які і буде визначати ваш плеєр.

У мене є файли WAV, як з них зробити MP3?

Конвертація файлів здійснюється за допомогою програм, завдяки яким можна отримати з файлу WAV файл MP3. Про те, як це зробити написано в інструкції “Конвертація MP3”.

Як управляти музикою і відео в плеєрі iPod?

Завантаження відео та музики в iPod здійснюється за допомогою програми iTunes, яку можна скачати в інтернеті. Про те, як працювати з iTunes розказано в інструкції “Робота з iTunes”.

Який диктофон краще для запису лекцій: той, що в MP3-плеєрі, або все-таки спеціалізований цифровий диктофон?

Для запису лекцій, звичайно ж, краще буде використовувати цифровий диктофон. У диктофонів, в порівнянні з MP3-плеєрами, вище чутливість і відповідно запис можна вести з більш дальньої відстані. MP3-плеєр з функціями диктофона має сенс придбати, якщо ви не хочете носити з собою кілька пристроїв, оскільки диктофонів, які вміють грати музику, дуже мало.