068-292-90-10
VIBER

Ремонт планшетів Львів – тема нашої статті.

Ремонт планшетних комп’ютерів

Планшетний комп’ютер (спр. Планшет) масово увійшов в наше життя – звична справа бачити його в руках навіть школяра.  Планшет потрібен різним людям для різних цілей: бізнесменові – для свіжих новин та зберігання інформації, кур’єру – для ведення звітності, дитині – для іграшок, домогосподарці – для спілкування … Список можна продовжувати досить довго – головне, планшет став потрібен всім.  Планшет з розбитим екраном не потрібен нікому.  І якщо планшет перестав працювати – для деяких це перетворюється в мало не особисту трагедію – термінові і плановані справи під загрозою зриву.  Думки про те, що тепер необхідно шукати сервісний центр, нести планшет на ремонт, чекати ремонту і витратити н-ну суму на ремонт планшету – засмучують нас і псують настрій.

Ремонт планшету Львів, насправді, полягає, як з простих:

 • розбирання планшету
 • демонтаж елемента, який ремонтується (дисплей, батарея, чіп, USB-роз’єм, динамік, мікрофон, картоприймач)
 • заміна елемента (монтаж)

так і складних факторів:

 • пошук прихованої несправності (обрив струмопровідних доріжок, відмова радіоелектронних компоненентов,)
 • демонтаж тачскрін з блоку екрану
 • мікропайка під мікроскопом

Крім того, найскладніший фактор в ремонті – запчастини.  Справа в тому, що виробництво планшетів в Китаї йде за 2-ма основними напрямками:

 1. масове виробництво планшетів великими компаніями з відомим ім’ям (Sony, Samsung, Asus, Lenovo і т.п.)
 2. локальне виробництво NO-Name планшетів із застосуванням BOM-технологій.

У першому випадку, турбота виробника про бренд диктує виробництво якісного продукту за внутрішніми стандартами компанії та передбачає виробництво з виготовленням деталей на спеціалізованому обладнанні забезпечує якість продукції при масовості.  Іншими словами – всі деталі роблять на спеціальному якісному обладнанні при дотриманні міжнародних стандартів.

У другому випадку, практично всі деталі, в тому числі і чіпи (мікросхеми), робляться на 3D принтерах в кількостях до декількох тисяч штук.  Така технологія називається BOM і передбачає виробництво будь-яких деталей за схемами замовника без дотримання стандартів.  Іншими словами – Ви можете замовити виробникові 2 тисячі чіпів за наданою Вами документацією – він зробить їх, а як їх використовувати – це Ваша особиста справа.

Планшети NO-NAME виготовлені із застосуванням BOM технології характеризуються низькою ціною, низькою якістю, обмеженим тиражем, відсутністю маркування (або нестандартним маркуванням) на деталях і, внаслідок цього, проблемою пошуку деталей для заміни та ремонту.

Сервісні центри по ремонту планшетів у Львові вирішують проблеми з пошуком запчастин лише частково.  Якщо виробник застосував в планшеті деталі, що відповідають міжнародним стандартам – значить Ваш планшет буде відремонтовано.  Сервісний центр компанії FIXME замовить запчастини та відремонтує Ваш планшет.  Якщо в планшеті застосовуються деталі BOM-технологій – успішний ремонт стоїть під сумнівом.  Але навіть в цьому випадку ймовірність ремонту – Є!

Проблеми та види механічного ремонту планшетів Львів:

 • Заміна екрану (дисплей з тачскріном в зборі)
 • Заміна дисплея
 • Заміна тачскрін
 • Заміна (посилення) батареї планшета
 • Заміна динаміка (в планшеті немає звуку)
 • Заміна мікрофона
 • Ремонт на елементному рівні (заміна транзисторів, мікросхем, діодів, конденсаторів та ін. Елементів)
 • Заміна (ремонт) роз’ємів планшета
 • USB роз’єму
 • micro-USB роз’єму
 • SIM картоприймача
 • SD (micro SD) гнізда для карти пам’яті

Програмний ремонт планшетів у Львові:

Проблеми іншого плану – програмні виникають через збої в системі, або внаслідок внесення користувачем змін до настройки. Для їх усунення може знадобитися:

 • установка ПЗ;
 • відновлення ПЗ;
 • заміна прошивки;
 • установка системних програм і утиліт;
 • відновлення даних з накопичувача.

У інженерів нашого центру за плечима величезний досвід по ремонту і відновленню працездатності планшетів, а також інших портативних пристроїв. Використовуючи новітнє обладнання та сучасні технічні засоби, ми в найкоротші терміни виявимо несправність і усунемо її швидко, якісно і з гарантією.

Сервісний центр компанії FIXME знаходиться у Львові.  А як бути якщо Ви знаходитесь не у Львові?

Дуже просто: Телефонуйте нам, отримуєте консультацію по телефону, висилаєте планшет Новою Поштою на діагностику і ремонт і після ремонту отримуєте відремонтований планшет Новою Поштою.

Що краще вибрати для ремонту планшета – оригінальні запчастини або аналоги?

Поломки характерні для будь-якого сучасного гаджета, будь то смартфон або планшет.  При виникненні несправності, ми опиняємося перед складним вибором: придбати, наприклад, оригінальний тачскрін для планшета або зупинитися на більш дешевому аналогу.  Щоб відповісти на ці запитання, слід зануритися в відмінності між оригінальними комплектуючими і їх копіями.

Оригіналу не існує

Шукати оригінальні комплектуючі для моделей деяких планшетів абсолютно безглуздо.  Такі бренди як apple, asus і lenovo не випускають і не поставляють деталі для своїх електронних дітищ в принципі.  Щоб відновити гаджет і забезпечити йому максимальну працездатність, майстри підбирають планшет-донор і використовують його в якості постачальника оригінальних комплектуючих.

У решти моделей планшетних комп’ютерів існують як оригінальні комплектуючі, так і копії різної якості.  Залежно від пристрою, різниця у вартості деталей може бути незначною або досить вагомою.  Наприклад, оригінальні деталі Samsung обійдуться в кругленьку суму, в той час як вартість аналогів стане для користувача приємним сюрпризом.

Використання аналогів

Наскільки виправдана економія при установці копій деталей?  Максимальної обережності при ремонті планшету Львів слід дотримуватися, маючи справу зі складними компонентами апарату.  Від їх якості залежить працездатність і довговічність всього девайса, тому зайва економія ні до чого.

Копії деталей можуть бути абсолютно не відрізняються від оригіналу або мати з ним певні відмінності.  Запчастини з першої групи цілком можна використовувати при відновленні гаджета, оскільки вони є сумісними з пристроєм.

Виявити видимі відмінності між комплектуючими при візуальному огляді не завжди вдається.  Про якість деталі може свідчити нанесене на неї маркування.  Воно повинно бути чітким, з помітною інформацією.  Наявність рваних країв і нерозрізненої інформації на маркуванні – вагомий привід відмовитися від використання деталі.

Оригінальні комплектуючі гарантують безперебійну роботу апарату протягом тривалого часу, сервісні центри надають гарантію на них.  Що стосується дешевих копій, то тут користувач приймає всі ризики на себе і отримує помітну економію фінансів, хоч і не завжди виправдану.

Найкращий з планшетів – думка майстра по ремонту

Незмінним помічником сучасної людини давно став не тільки смартфон, але і планшетний комп’ютер.  Перш ніж обзавестися подібним електронним супутником, важливо уважно вивчити рейтинг планшетів від майстра сервісного центру з величезним досвідом роботи.  Спеціаліст розповість про нюанси, на які звичайні користувачі не звикли звертати увагу.

Ремонтопридатність

Важливий параметр при виборі планшетного комп’ютера – його ремонтопридатність.  В дане поняття включають як вартість проведення відновлювальних робіт і вартість деталей, так і доступність необхідних запчастин.  Доступність – це можливість в потрібний момент часу без додаткових складнощів придбати запчастини і приступити до ремонту планшету Львів.

В даному плані, найбільш переважними для покупки є дітища американського бренду Apple, корейського гіганта Samsung, рішення від всесвітньо відомих виробників Nokia, Fly, Xaomi.  Побоювання повинні виникати при вивченні пропозицій, представлених китайськими компаніями і операторами мобільного зв’язку, які рекламують товар під власним брендом.  Як правило, такі гаджети не відрізняються ремонтопридатністю.  Підібрати запчастини до них – досить проблематично.  Іноді завдання стає нерозв’язним.

Вартість відновлення

Не меншої уваги заслуговує питання вартості ремонту планшету Львів в сервісному центрі.  Багато моделей китайських апаратів зовсім не піддаються відновленню, або їх ремонт виливається в круглу суму.  Подібний пристрій набагато простіше відразу замінити новим, як тільки з’явилися ознаки несправності.

Апарати, представлені відомими європейськими та корейським виробником, залучають доступною вартістю ремонту.  Найбільш надійними серед них залишаються моделі Apple, які приваблюють покупців і відносно невисокою вартістю.  Операційна система, що застосовується в пристроях американського бренду, зручна у використанні і забезпечує гаджету широкий функціонал.  На думку майстрів сервісних центрів, Apple представляє кращі рішення для сучасних користувачів.