Ремонт пірометрів і тепловізорів Львів. Виробник гарантує відправку виробів без яких-небудь дефектів.  Однак може виникнути необхідність в ремонті вашого пирометра або тепловізора у Львові протягом або після закінчення гарантійного терміну.

У таких випадках потрібно в наш центр з обслуговування клієнтів.

Комплексне обслуговування наших замовників має для нас дуже важливе значення.  Тому крім послуг з ремонту ми пропонуємо можливість регулярно перевіряти точність вимірювання ваших інфрачервоних термометрів і тепловізорів в наших власних калібрувальних лабораторіях.  В рамках сервісу з калібрування розпізнаються можливі несправності і проводиться повторне налаштування пристроїв з метою забезпечення надійної роботи пірометрів і інфрачервоних камер.

За бажанням, ми оформимо вам за невелику плату заводський протокол випробувань, що підтверджує точність вимірювань інфрачервоних термометрів.  Заводський протокол випробувань пересилається разом з інфрачервоним пристроєм вимірювання температури і документує результат вимірювань на підставі трьох різних параметрів в межах діапазону вимірювання температур.

Крім цього, наші інженери-прикладники проконсультують вас без будь-яких зобов’язань до або після покупки пристроїв.

Представляємо вашій увазі послуги, які пропонує компанія FIXME

  • Проведення енергоаудиту та вимірювання температури в технологічних процесах;
  • Проведення термографічного обстеження механічного, електричного обладнання, будівель, споруд, пошук місць витоку тепла, оцінка теплоізоляції будівель;
  • Калібрування та повірка безконтактних термометрів вітчизняних і зарубіжних виробників;
  • Ремонт пірометрів і тепловізорів у Львові з гарантією;
  • Сервісне обслуговування всього спектру обладнання;
  • Навчання фахівців, проведення науково – практичних конференцій;
  • Виконання замовлень на науково-дослідні роботи в галузі вимірювання температур в технологічних процесах.

Фірма FIXME пропонує доступні послуги з тепловізійного експрес-обстеження будинків, офісних приміщень, квартир.  Для приватних осіб, для малих об’єктів, на обстеження яких можна витратити не більше години, без необхідності готувати великий звіт про результати обстеження.  Теплобачення дозволяє ефективно знаходити проблемні місця.  Проблеми можуть бути пов’язані з надмірною втратою тепла.  Втрати тепла можуть привести до появи умов для промерзання стін, для конденсації вологи з повітря, що так само пізніше може призвести до часткового пошкодження цих конструкцій, а так само створити «нездоровий» мікроклімат в приміщенні.  Теплобачення дозволяє виявити місця витоку тепла через стіни, місця, де порушена герметичність будівлі, витоку тепла через вікна, двері, рами, недостатнє ущільнення.  Так само теплобачення дозволяє перевірити ефективність роботи системи опалення.  Крім питань, пов’язаних з тепловими втратами, тепловізори так само дозволяють швидко і ефективно перевірити роботу електричної проводки в будинку і виявити проблемні місця, які в результаті можуть стати причиною пожежі.

Що потрібно знати, вибираючи пірометри і тепловізори

Іноді термометри бувають безсилі і заміряти температуру предмету можна тільки безконтактним способом.  Ось  тут і приходять на допомогу пірометри і тепловізори.  Вивчаємо можливості і принципи їх роботи.

Пірометр DCT414S1 компанії DeWALT

Пірометр

Прилад для безконтактного визначення температури.  Що таке пірометр?

Іноді визначити температуру звичайним термометром буває вкрай важко по одній з наступних причин:

а) предмет дуже гарячий;

б) розташований далеко або в важкодоступному місці;

в) вимірювання треба провести швидко;

г) потрібно оперативно порівняти температуру в декількох точках.

У таких випадках виручить пірометр.  Він видає досить точний результат практично моментально.

Як він працює?

Пірометр бачить інфрачервоне (теплове) випромінювання.  І по ньому визначає ступінь нагріву предмета.  Тому часто пірометри називають «інфрачервоними».

Пірометр це не градусник.  Пірометри здатні показати температуру поверхні, але не навколишнього середовища, хоча деякі моделі завдяки вбудованому датчику можуть визначати і температуру повітря.  Що стосується цін, то на ринку є як зразки з захмарною вартістю, так і цілком бюджетні екземпляри.

Тепловізор

Показує теплове відео.  А що таке тепловізор?

Тепловізор це прилад, що працює як термографічна камера.  Вона виводить на дисплей теплове відео зі значеннями температури.  З тепловізором ви отримуєте картинку, на якій все видно в режимі онлайн і вам не доведеться вимірювати температуру в окремих точках.

Виявлення витоків тепла в будинку – найбільш типовий приклад використання таких приладів на практиці.  Правда, тепловізори – задоволення не дешеве.

Тепловізор TLD100 компанії Black and Decker

Можливості пірометрів

Широкий діапазон температур.  Конкретні цифри залежать від моделі: одні бачать від -30 до 350 градусів Цельсія, іншим доступні величини від -50 до 1400 градусів.

Точність вимірювання.  Її зазвичай позначають в градусах і / або відсотках.  Найбільш часто зустрічаються значення ± 1-1,5˚С / 1-1,5% (в залежності від того, що більше).

Особливості пірометрів

Лазерний промінь.  Його наявність – важлива риса пірометрів.  Він служить цілепоказчиком.

Легкі і ергономічні.  Пірометри мають рукоятку ергономічної форми (найчастіше обгумовану) і важать небагато, всього 200-500 грамів, завдяки чому їх легко втримуєш однією рукою.

Зручні і прості в роботі.  Навіть новачок швидко освоїться без інструкції, хоча ознайомитися з нею варто.  Натискаєте на кнопку і наводите «інфрачервоного» помічника на потрібну точку.  Температура відобразиться на дисплеї вже через 02-05 сек.  Якщо утримувати клавішу натиснутою, прилад буде відстежувати і видавати результат безперервно.

Додаткові можливості

Пірометр C12 LTGE компанії Milwaukee

Визначення мінімальної і максимальної температури.  Це відбувається безпосередньо в процесі сканування.  Можна також виконати інспекцію у встановленому діапазоні температур: ви задаєте мінімальне і максимальне значення і починаєте пірометрію.  Коли прилад визначить температуру нижче заставленого мінімуму, загориться «холодний» світлодіод, якщо ж перевищено максимальне значення, ви побачите «гарячий» індикатор (також можлива сигналізація звуком).

Налаштування

Коефіцієнт випромінювання (ступінь чорноти).  Точна пірометрія має на увазі правильне налаштування цього коефіцієнту, інакше прилад визначить температуру з помилкою.  У просунутих моделей його задають в діапазоні від 0,1 до 1,0.  Справа в тому, що у різних за властивостями поверхонь різний коефіцієнт випромінювання: якщо для алюмінієвого листа характерно значення 0,09, то для червоної цегли – вже 0,9.