Ремонт підсилювачів звуку Львів проводиться в рамках обслуговування системи оповіщення при виявленні несправностей або неполадки, відсутності задовільної якості сигналу або мовних повідомлень, а також при порушенні електроживлення.

Перед ремонтом необхідно переконатися, що неполадки дійсно пов’язані з підсилювачем. Для цього перевіряються лінії кабельних комунікацій, тестуються гучномовці, оцінюється робота мікрофонного пульта, приладу управління та інших пристроїв в системі.

Хоча кожен виробник обумовлює свою схему перевірок і ремонту підсилювачів звуку Львів, є загальні моменти і неполадки, які можуть бути пов’язані:

 • зі збоєм в блоці живлення;
 • з відсутністю індикації;
 • з відсутністю контакту на лінії оповіщення;
 • з пошкодженням кабелів, що передають сигнал на гучномовці;
 • з перегоранням або старінням деталей внутрішніх елементів;
 • з порушенням контакту в місцях пайки (всередині підсилювача), і таке інше.

Ремонт підсилювача звуку Львів може супроводжуватися ремонтом і відновними роботами на інших ділянках системи оповіщення. Також в цей час може проводитися масштабування системи, підключення нових пристроїв або заміна старих.

Для виконання послуги знадобиться технічна документація на підсилювач від виробника і схема системи оповіщення, а також стандартний набір електротехнічних і монтажних інструментів.

Ремонт підсилювачів звуку побутової аудіотехніки

Вийшли з ладу підсилювачі звуку, а покупка нових обійдеться в істотну суму? Приїжджайте в сервісний центр компанії FIXME у Львові, і ми відремонтуємо техніку будь-якого бренду! У нас ви звернетеся за ремонтом підсилювачів звуку у Львові, а також:

 • отримаєте гарантію на проведені роботи – 12 місяців;
 • проконсультуєтеся з фахівцями, дізнаєтесь про причини поломки підсилювача і як не допустити проблем в подальшому;
 • отримаєте відремонтовану техніку в точно обумовлені терміни.

В роботі підсилювачів часто відбуваються такі збої:

 • пристрій не включається;
 • спотворюється звук;
 • пошкоджені лампи аналогового підсилювача;
 • не працює один з каналів;
 • виникають «скрипи» при прокручуванні регулятора гучності або еквалайзера.

Поломки виникають з різних причин:

 • знеструмлення пристрою;
 • перепади напруги;
 • механічні пошкодження;
 • під впливом води в пристрої;
 • несправності в мікросхемі.

Несправний підсилювач погіршує якість звуку, що програється. Самостійно відремонтувати техніку – складно і довго: потрібно визначити причину поломки, знайти і встановити зламані елементи.

Сучасна аудіотехніка дозволяє насолоджуватися ідеально чистим і ясним звуком навіть в домашніх умовах. І невід’ємною частиною будь-якої якісної аудіосистеми є спеціальний пристрій під назвою підсилювач звуку. Саме він допомагає домогтися ідеального звучання і акустики. Сучасні високоякісні підсилювачі роблять це засобами новітніх технологій та використанням в пристроях найтонших елементів.

Саме тому будь-які неполадки в сучасних підсилювачах звуку повинні усувати професіонали, які прекрасно знають свою справу і не зашкодять дорогій апаратурі.

Якісний і швидкий ремонт підсилювачів звуку у Львові виконає компанія FIXME. Мережа сервісних центрів має 20-річний досвід роботи на ринку, має в своєму розпорядженні штат з висококласних професіоналів і береться за ремонт як побутових, таки професійних, студійних і інструментальних підсилювачів. Більш того, професіоналів не лякає навіть ремонт радянських підсилювачів, яких можна вважати раритетом. Майстри з задоволенням беруться за копіткі, надскладні завдання, які повинні повернути ідеальне звучання кожного пристрою.

Також часта причина звернення до сервісного центру компанії FIXME – несправність автомобільних підсилювачів звуку. Фахівці компанії з легкістю виправлять неполадки і повернуть автолюбителю можливість насолоджуватися якісною музикою під час поїздок.

При цьому діагностика можливих проблем підсилювача звуку проводиться безкоштовно. Також за доступною ціною виконується заміна електричної вилки, ремонт роз’єму, пайка і компонентний ремонт, а також ремонт силової частини.

Крім того, для зручності клієнтів, яким важко знайти час для відвідування сервісного центру, компанія FIXME пропонує послуги кур’єра, який відвезе поламаний пристрій в майстерню, а потім поверне відремонтований підсилювач звуку. Незважаючи на те, що сервісні центри знаходяться у Львові майстри можуть прийняти замовлення з усієї України. Для цього достатньо відправити поламаний підсилювач звуку поштою. Таким же способом після ремонту він повернеться до власника.

Завдяки якості роботи, конкурентними цінами, можливістю обслуговування “вдома” і ремонту техніки з будь-якої точки України компанія FIXME має репутацію надійного сервісу і команди фахівців, здатних врятувати будь-яку звукову техніку.

Професійний ремонт підсилювачів звуку

Будь-яка навіть найякісніша апаратура, призначена для посилення акустичних систем, рано чи пізно може вийти з ладу. Термін експлуатації підсилювача без ремонту залежить від дотримання правил і вимог під час всього періоду роботи і зберігання. Ремонт підсилювачів звуку Львів являє собою послідовне визначення електронного елемента, який вийшов з ладу, із заміною його на новий – справний. Після даної процедури рекомендується тестове включення як при нормальному режимі роботи, так і в умовах максимальної гучності. Так як підсилювач звукових хвиль складається з безлічі каскадів і систем харчування їх, то для того щоб знайти причину може знадобитися не одна година. Новачкові, що слабо розбирається в електроніці, буде майже неможливим відремонтувати сучасні підсилювачі звуку.

Застосовуються дані підсилювачі в майже будь-який електроніці, в якій присутні динаміки для відтворення музики, телерадіомовлення. Однак, найбільш якісними і надійними є стаціонарні підсилювачі потужності зібрані в одному корпусі і призначені тільки для цих цілей.

Симптоми поломок підсилювача звуку

Підсилювачі потужності звуку це в принципі дуже надійні пристрої, які володіють не тільки тривалим терміном служби, але і не вимагають спеціального і дорогого обслуговування.

Коли ж потрібно негайно вимкнути пристрій і віддати його в руки майстра?

 • Сторонній характерний запах паленої ізоляції, пластику або невеликий димок;
 • Невластиві для нормальної роботи звуки – завивання, потріскування або інші шуми;
 • При включенні і справної акустиці нечутно відтворення звуку, або ж його потужність помітно зменшилася;
 • Не працює в нормальному режимі світлова індикація подачі живлення або іншого блоку.

Навіть при невеликих змінах помічених в роботі підсилювачів звуку краще відразу звернутися до спеціалізованого майстра, так як подальша експлуатація в ненормальному режимі може привести до ще більших пошкоджень і відповідно збільшити вартість ремонту.

Класифікація підсилювачів і як від цього залежить ремонт

Так як підсилювачі потужності звукових коливань можуть бути різних видів, то і їх ремонт безпосередньо залежать від цього. Отже підсилювачі звуку діляться за кількістю каналів відтворення:

 1. Один – моно;
 2. Два – стерео;
 3. Один канал перетворюється в два – псевдостерео;
 4. Чотирьохканальна – квадра;
 5. П’яти і шести канальна звукова апаратура використовується для створення ефекту присутності в домашніх кінотеатрах і системах Hi-End.

А також їх ділять по типу деталей, з яких зібрані основні елементи системи посилення:

 • Напівпровідники – це транзистори (біполярні і польові), мікросхеми і т. ін .;
 • Спеціальні лампи.

Хоча багато цінителів музики вважають, що лампові підсилювачі та інше обладнання, що працює на основі цих тендітних елементів, вже застаріло і не користуються популярністю, але це помилка. Багато світових брендів випускають якісну музичну апаратуру на основі електронних ламп і стверджують що звук, створюваний цими пристроями, значно відрізняється від напівпровідникового. Хоча не можна сказати що ламповий підсилювач повністю виконаний з ламп, вони є лише основними елементами посилення, але містять в собі і напівпровідники. Ремонт підсилювачів звуку Львів на лампах і напівпровідникових елементах відрізняється один від одного, так як сам принцип роботи цих елементів має свої особливості.

Поширені несправності і їх причини

Причин несправностей, звичайно ж, дуже багато, але з усіх їх можна виділити основні самі зрозумілі для простого користувача:

 1. Несправності з блоком живлення, сюди можна віднести і поломки з кнопками і механізмами включення, а також обрив ланцюга в сполучних шнурах і вилках живлення;
 2. Перегорання запобіжника. Запобіжник – це найпростіший захисний елемент, який має тонку плавку вставку, який служить захистом від перевищення струмів в ланцюзі, найчастіше він знаходиться в мережевій платі або в джерелі живлення.
 3. Вихід з ладу кінцевого (вихідного) каскаду підсилювача через невідповідність провідникові акустичних систем і підсилювача.
 4. Втрата контакту в роз’ємних з’єднаннях, найчастіше це викликано наявністю вологи в навколишньому середовищі де експлуатувався підсилювач, а відповідно і окисленням мідних контактів. Якщо підсилювач не призначений для роботи у вологих умовах використовувати його там забороняється, або ж це призведе до неминучого ремонту.

Для того щоб приступити до пошуку несправності і виконати якісно ремонт підсилювачів звуку Львів потрібно мати колосальний досвід роботи з електронікою, а також мати професійний високоточний інструмент і вимірювальні прилади.

Ремонт підсилювача звуку своїми силами

Ремонт підсилювача звуку Львів своїми силами  в даний час виробляють все більше користувачів аудіо-апаратури, які мають хоча б невеликі навички в електроніці, вважають за краще робити ремонт свого підсилювача звуку своїми руками

Всім добре відомо, що сучасна і не дорога аудіотехніка в основному виробляється в Китаї і звичайно вона не йде ні в яке порівняння з апаратурою класу Hi-Fi, не тільки за заявленими виробником параметрам, але і за якістю збірки, надійності в експлуатації, звуковим якостям ну і звичайно відсутність технологічних можливостей щодо нормального ремонту. Тому більшість любителів натурального звучання самостійно підтримують в робочому стані як техніку радянських часів так і імпортну апаратуру колишнього вживання. Особливо багато останнім часом, з причини своєї дешевизни, підсилювачі потужності імпортного виробництва в несправному стані, надходять на наші ринки.

Більшість поломок підсилювачів або аналогічних пристроїв позначаються відсутністю вхідного сигналу, або при включенні напруги відразу згорає високовольтний запобіжник або запобіжники в ланцюгу постійного струму. В цьому випадку несправність швидше за все знаходиться в вихідному каскаді апарату зібраного на транзисторах або за гібридною схемою з використанням інтегральних мікросхем. Якщо ж при включенні згорів запобіжник, то велика ймовірність, що несправний блок живлення або коротке замикання в високовольтному ланцюзі, може просто бути банальне замикання в штепселі або дроті. Проте починати робити ремонт підсилювача звуку Львів слід в такому порядку: перш ніж приступати до безпосереднього пошуку несправності, потрібно провести візуальний огляд все вузлів, модулів і електронних компонентів на наявність потемнілих або явно згорілих елементів і проводів, а при огляді електролітичних конденсаторів на наявність або відсутність патьоків електроліту, або здуття ємностей.

Після ретельного візуального огляду можна починати робити сам ремонт підсилювача звуку своїми силами, заздалегідь підготувавши необхідні інструменти та вимірювальні прилади. Починати пошук несправності треба завжди з кінцевого тракту підсилювача і тільки після визначення неробочого каскаду, потрібно вже там шукати проблемну деталь. При ввімкненому живленні апарату і поданням в ланцюг вхідного сигналу, поки без застосування вимірювальних приладів, потрібно сухим пальцем руки помацати поверхню корпусу потужних транзисторів або мікросхеми встановлених на радіаторах охолодження, тим самим визначити приблизну температуру елемента. У разі якщо на вихідних ключах не відчувається ніякого тепла, то це означає відсутність струму в ланцюзі, який власне і повинен був нагрівати транзистори або мікросхему. А якщо навпаки, палець неможливо утримати на поверхні транзистора то це теж означає несправність в даному каскаді підсилювача. Таким же способом потрібно перевірити і інші електронні компоненти, а саме параметричні стабілізатори напруги і електролітичні конденсатори, в разі патьоку або здуття ємностей вони підлягають обов’язковій заміні, це актуально до всіх електролітів, які є в схемі.

Ще один робочий спосіб відшукання несправності, при огляді друкованих плат потрібно потихеньку ручкою викрутки або іншим ізольованим предметом постукувати по платі і прислухатися до динаміка,  підключеного на виході або спостерігати на осцилографі вихідний сигнал, якщо є поганий де який контакт то він під час постукування позначиться шумом або тріском в динаміці. А ось вже після цих дій потрібно мультиметром перевірити присутні напруги по змінному і постійному струмі на висновках транзисторів і мікросхем. Після того як знайдеться несправний елемент, тут настає найважливіший момент – визначити через що цей компонент міг вийти з ладу і вже на майбутнє знати можливі причини.

фото