Ремонт осушувачів повітря Львів. Використовуєте осушувач і не проводите планове техобслуговування пристрою? Готуйтеся до виникнення збоїв і несправностей, зупинки роботи і, врешті-решт, до ремонту осушувача повітря І добре, якщо справа стосується побутових, адсорбційних або конденсаційних осушувачів повітря для басейну – ремонт знадобиться тільки самим агрегатам. Якщо ж зламається холодильний осушувач повітря для пневматичної системи, через яку буде транспортуватися занадто вологе повітря, з ладу може вийти дороге промислове обладнання!

Компанія FIXME пропонує:

 • Ремонт осушувачів для пневматичних систем (осушувачів холодильного типу)
 • Ремонт осушувачів для басейнів
 • Ремонт адсорбційних осушувачів повітря (осушувачів роторного типу)
 • Ремонт конденсаційних осушувачів повітря
 • Ремонт побутових осушувачів повітря

Конструкція осушувача і принцип роботи нагадує кондиціонер, хоча і має ряд істотних відмінностей, тому ремонт повинен виконуватися холодильщиками. У FIXME всі роботи проводяться кваліфікованими інженерами, які мають відповідну спеціалізацію і досвід ремонту осушувачів. Ремонт виконується строго в обумовлений термін, а оплата може вироблятися як готівкою, так і за безготівковим розрахунком.

Ознаки поломки осушувача повітря

Ознаками поломки осушувача можуть бути:

 • Підвищення вологості повітря, не дивлячись на роботу пристрою (осушувач не справляється зі своїм завданням).
 • Поява грибка і цвілі на стінах приміщення, яке обслуговується осушувачем.
 • Осушувач не включається.
 • Осушення проводиться, але зі зменшенням ефективності.
 • Витік води води або інших рідин.
 • Поява на картриджі слідів масла і твердих частинок – ознака прийдешньої поломки компресора через несвоєчасно заміненого картриджа осушувача.
 • Поява нехарактерних шумів, запахів або диму.

Виявили якусь вищеперелічену проблему? Звертайтеся в FIXME! Нашими фахівцями виконається професійна діагностика осушувача, і причина несправності буде усунена – ми проведемо ремонт осушувача повітря Львів або заміну  елемента пристрою,який вийшов з ладу.

Чому може зламатися осушувач повітря?

Наведемо ще кілька типових несправностей осушувачів, з якими нам доводиться стикатися:

 1. Зупинка роботи осушувача. Причиною може стати непродута перед введенням осушувача в експлуатацію пневмостістема. Конденсат, що накопичився в системі, не дасть працювати агрегату. Така неприємність «лікується» продувкою пневмосети сухим повітрям.
 2. Недостатній тиск повітряного потоку. Причини – осушувач замерз або не справляється з навантаженням (швидкість повітря на вході занадто висока). Для усунення проблеми регулюються вентилі на осушувачі, і проводиться перевірка регулятора гарячого газу.
 3. Температура точки роси занадто висока. Причиною може служити перевантаженість осушувача холодним повітрям (при занадто високому температурному режимі навколишнього середовища), недостатня кількість холодоагенту або занадто забруднене стиснене повітря. Може бути несправний мотор вентилятора, холодильний компресор, пневматичний вимикач.

Крім того, кожен виробник вказує, через який проміжок часу повинен замінятися картридж осушувача, в середньому, періодичність заміни – 1 рік, і його заміна повинна проводитися не пізніше зазначеного терміну. При заміні картриджа обов’язково повинні перевірятися клапани корпусу осушувача. Недотримання цих правил призводить до неполадок компресора, аж до його поломки. Якщо Ви замовили техобслуговування осушувача, наші сервіс-майстри не допустять такої ситуації!

Якщо Ви помітили на фільтрі сліди масла або великих часток, то, крім заміни фільтра, необхідна діагностика компресора осушувача!

Поломка осушувача може статися і через попередній ремонт, при якому використовувалися «не рідні» деталі, вузли і запчастини.

Інженери FIXME здатні точно діагностувати несправність і провести ремонт осушувачів повітря у Львові з використанням оригінальних запчастин!

Ремонт і обслуговування осушувачів повітря Львів

Осушувач повітря – обладнання, яке призначене для сушіння повітря в приміщенні. За допомогою такого агрегату вирішуються проблеми підвищеної вологості, яка часто присутня в кожному другому будинку. Ремонт осушувачів повітря Львів проводиться за допомогою кваліфікованого майстра, який проводить комплексну діагностику і технічне обслуговування агрегату. Сьогодні осушувачі повітря встановлюються на підприємствах, в закладах громадського харчування, в магазинах і супермаркетах, в складських приміщеннях, на промислових об’єктах проти скупчення вологи. Часто волога є ознакою розвитку цвілі, грибка. Такі умови несуть загрозу життю людини і небезпеку для псування майна.

У практиці зустрічаються адсорбційні, конденсаційні осушувачі повітря, які застосовуються в системах вентиляції, для басейнів. З їх допомогою можливо знизити загальну вологість, а також поліпшити мікроклімат в приміщенні.

Великою популярністю в промислових масштабах користується холодильний осушувач стисненого повітря, який за короткий час допомагає охолодити повітря на великій площі. До переваг такої системи відносять тиху роботу, наявність відводу конденсату. Згодом обладнання піддається підвищеному зносу, тому потрібна професійна допомога майстра. При цьому, може виникнути необхідність заміни старих деталей на нові для відновлення роботи агрегату.

Принцип роботи осушувача повітря

Повітря стискається і потрапляє в структуру змійовика, де піддається обробці.

На наступному етапі повітря із зовнішнього середовища потрапляє в систему осушувача, де присутній змінний картридж. Саме він накопичує вологу в мікрочастинки, які грають роль дренажної системи.

Потужність агрегату залежить від площі приміщення, тому на велику квадратуру потрібен агрегат з високою потужністю обдування. Для цього можуть встановлюватися осушувачі з декількома камерами, які обробляють повітря в більшому обсязі.

У зимовий сезон технологія роботи осушувача повністю ідентична, але із застосуванням обігрівача. З його допомогою ведеться підтримання температури в нормальному стані проти замерзання частинок води в картриджі.

Збої в роботі устаткування часто обумовлені підвищеним навантаженням або виснаженням системи під впливом природних умов. Для відновлення роботи агрегату важливо звертатися до кваліфікованих фахівців, які проводять комплексну діагностику обладнання. Планове техобслуговування пристрою дозволяє виявити причину неполадок і усунути їх в максимально стислі терміни. Наша компанія здійснює всі види ремонтних робіт осушувачів таких категорій: осушувачі для пневматичних систем (холодильний тип), осушувачі басейнів, абсорбція осушувачі (ротори), конденсаційні осушувачі, побутові осушувачі.

У більшості випадків потреба у ремонті осушувачів повітря Львів, як і будь-якої іншої кліматичної техніки, виникає через невчасно проведене обслуговування, і як наслідок призводить до виходу з ладу техніки. Осушувач повітря конструктивно має цілий ряд особливостей і відмінностей від звичних систем кондиціонування, і як у випадку з підбором обладнання, ремонт осушувача краще довірити професіоналам. Вчасно і професійно виконана діагностика дозволить врятувати техніку провести необхідний ремонт. Інженери компанії FIXME завжди готові проконсультіровати і провести діагностику встановленого обладнання перед виконанням ремонтних робіт.

Ремонт осушувачів повітря Львів виконується інженерами, які знають принцип роботи холодильних систем. Така техніка має схожу конструкцію і принцип роботи. Фахівці нашого центру надають кваліфіковану підтримку в здійсненні планового і позапланового ремонту різного рівня складності.

Наш центр у Львові здійснює комплексну діагностику і ремонт осушувачів наступних марок:

 • BALLU,
 • MASTER,
 • AIRPRESS,
 • Cooper & Hunter,
 • Hunter,
 • MEACO,
 • Fairland,

Ремонт осушувачів повітря Львів включають в себе ряд заходів, а це:

 • Тестування обладнання, заміри параметрів роботи техніки
 • Діагностика та усунення витоку рідин
 • Ремонт і заміна, при необхідності, компресора
 • Чищення і заміна фільтрів
 • Промивання бака, перевірка різьбових з’єднань і проводів
 • Перевірка роботи автоматики
 • По можливості усунення будь-яких інших непередбачених несправностей

Якщо Вам необхідно замовити ремонт осушувача повітря у Львові, ви можете відправити заявку по електронній пошті, а також зв’язатися з нами за телефонами.

Компанія FUXME здійснює ремонт осушувачів повітря, різних моделей і видів, промислового і побутового призначення, всілякої конфігурації і типів. Компанія застерігає своїх клієнтів від непідготовленого і непрофесійного ремонту, який може спричинити появу додаткових проблем, тому що сучасні пристрої для осушення повітря це складна конструкція, що з’єднує електронне та холодильне обладнання.

Рекомендується проводити плановий огляд техніки кожні кілька місяців для запобігання розвитку проблеми і її посилення. Згодом обладнання накопичує вологу і ряд шкідливих речовин, які викликають погіршення в функціонуванні системи. Зверніть увагу, що поява масла або твердих частинок на картриджі свідчить про знос системи. Інженери нашої компанії використовують сучасне технічне обладнання і професійні дезінфікуючі засоби, що дозволяють швидко і ефективно позбутися від забруднень будь-якого масштабу.

Як визначити несправність в роботі осушувача

Пристрій працює в звичному режимі, але рівень вологості залишається як і раніше високим. Агрегат не справляється з поставленим завданням, через що потрібно виконати його огляд.

Грибок і пліснява починають розвиватися на стінках в приміщенні, де працює осушувач. Розвиток грибків і плісняви ​​небезпечний для здоров’я людини і якості предметів, продуктів харчування.

Осушувач повністю відключений і не включається. Потрібна повна перевірка компонентів системи з возмодность заміною комплектуючого.

Осушувач працює, але недостатньо ефективно з невеликим зниженням вологості.

Агрегат протікає. Розгерметизація системи може говорити про пошкодження фільтра або дренажної системи.

В роботі пристрою спостерігається поява шуму, який не характерний для стандартного режиму, неприємного запаху, а також диму.

Якщо якась із сказаних проблем зустрілася в роботі осушувача – телефонуйте нам і майстер оперативно виїде на вашу ділянку для виявлення причини поломки і її усунення. Своєчасний виклик фахівця дозволить в короткі терміни відновити роботу пристрою і заощадити ваші кошти на придбання нового агрегату.

Технічне обслуговування осушувача повітря

Перерахуємо, що входить до переліку робіт з поточного техдогляду за побутовим осушувачем повітря, і на що варто звернути увагу при періодичному обслуговуванні пристрою:

 1. Найбільш часто, при використанні осушувача в автоматичному режимі зі збором конденсату у вбудовану ємність, доводиться періодично зливати конденсат з баку. Сигналом для цього служить вимикання осушувача і палаючий індикатор на панелі управління. Іноді може додатково подаватися звуковий сигнал. Після спорожнення ємності її необхідно ретельно вимити. При необхідності, очистіть також поплавок. Чисту ємність для конденсату вставте на місце в корпусі осушувача. Після цього індикатор заповнення баку на панелі управління гасне і пристрій переходить в робочий режим.

Увага! Якщо бак встановлений неправильно, осушувач не ввімкнеться!

Як виймати і правильно вставляти ємність для конденсату описується в Інструкції по експлуатації осушувача повітря. Як вийняти ємність для конденсату показано на фото.

Всі періодичні роботи з очищення та обслуговування осушувача необхідно проводити в відключеному від мережі стані:

 • Обслуговування побутового осушувача повітря можна робити тільки від’єднавши його від мережі.
 • Перевірте стан решіток забору і випуску повітря. Якщо є забруднення, очистіть їх щіткою, видаліть частинки забруднень. Продуйте грати пилососом і встановіть їх на місце, якщо це знімне виконання.
 • Паралельно огляньте зовнішні поверхні осушувача і протріть їх м’якою ганчіркою, не користуйтеся абразивними матеріалами і хімічними очисниками, що розпорошуються.
 • Виймайте і очищайте фільтр грубої очистки в міру забруднення або раз на два-три тижні. Якщо краї або поверхня фільтру пошкоджені або гофровані – замініть фільтр. Засмічений фільтр перешкоджає проходженню повітряного потоку, збільшує навантаження на вентилятор і збільшує енерговитрати. Очистити фільтр можна під напором проточної води, або пилососом. Висушений і очищений фільтр вставляється на місце, після чого можна включати осушувач.
 • Фільтри тонкого очищення повітря і Hepa-фільтри слід періодично замінювати в залежності від рекомендованого виробником їх терміну служби. Способи установки фільтра показані на фото.

 • При роботі осушувачі з відведенням конденсату в дренаж попередньо переконайтеся, що приєднувальний патрубок чистий і не забитий. Перевірте, щоб проток води був вільним. Перевіряйте належність встановлення відвідного шлангу. Якщо конденсат видаляється самопливом, рівень ємності, куди відводиться рідина, повинен бути нижче рівня витікання конденсату з осушувача.
 • Вивчіть внутрішні доступні поверхні осушувача. Протріть і очистіть їх від забруднень. Доручіть очищення сильно забрудненого конденсатора представникам сервісної служби.
 • Осушувач рекомендується експлуатувати в температурних умовах, обумовлених Інструкцією по експлуатації. Для конденсаційних осушувачів, наприклад, – в діапазоні 5-35 ° C. При температурі нижче 5 ° C осушувач працювати не буде. Пам’ятайте, при підвищеній температурі в приміщенні і високій відносній вологості повітря (50-60%) вище продуктивність вологовидалення.
 • Планове технічне обслуговування осушувача повітря допоможе попередити вихід воздухоосушувача з ладу.
 • Всі неполадки електроніки і системи управління можуть бути усунені тільки кваліфікованими спеціалістами сервісного центру.
 • Щоб виконати ремонт осушувача повітря Львів, треба замінити фільтри або провести гарантійне обслуговування, можна також скористатися послугами нашої сервісної служби.

Більш повна інформація представлена ​​в Інструкції по експлуатації конкретної моделі побутового осушувача. Вивчіть її в повному обсязі, прочитайте про послідовність введення в експлуатацію, про умови зберігання і транспортування осушувача. Дотримуйтесь всі перераховані в Інструкції правила і вимоги, і Ваш осушувач буде працювати довго і безвідмовно.