068-292-90-10
VIBER

Ремонт опалювальних котлів Львів. Паливний котел – це обладнання для організації автономної системи опалення та гарячого водопостачання.  Котли бувають різних конструктивних видів і конфігурацій.  Найбільш поширеними типами агрегатів є газові, електричні, твердопаливні та т.д.

Від поломок різного характеру або збоїв не застрахована жодна опалювальна система.  Порушення правильної роботи системи опалення буває пов’язано з виходом з ладу її окремих елементів: котла, насоса, радіатора, розширювального баку.  Не завжди можливо відразу виявити поломку в системі автономного обігріву та теплопостачання.  Аварійний ремонт необхідний при явному наявності поломки – витік радіаторів, поломки котла.  Саме котли вважаються найскладнішим елементом опалювальної системи.  Відновити роботу котла в разі його поломки і виходу з ладу практично неможливо своїми руками.

Як і будь-яка інша техніка, опалювальне обладнання схильне зношуванню, тому неминуче настає момент, коли потрібне обслуговування і  ремонт опалювальних котлів у Львові.  Як правило, такі послуги надають спеціалізовані компанії, які продають паливну техніку і комплектуючі.

Щоб замовити ремонт котлів опалення, користувач повинен подати відповідну заявку в сервісну службу, вказавши в документі модель агрегату, його серійний номер, адресу і контактний телефон.  Потім зі споживачем зв’язується фахівець, який уточнює деталі замовлення і час приїзду бригади ремонтників.

У разі серйозної поломки опалювального котла необхідно перевірити, чи дійсна гарантія від виробника, чи є послуга сервісного обслуговування у компанії, в якій набували обладнання.  Якщо гарантійне або сервісне обслуговування дійсне, то потрібно викликати фахівців для з’ясування причин поломки котла і її усунення.  Від самостійного ремонту котла краще відмовитися, оскільки це може стати причиною позбавлення гарантії або сервісних домовленостей.

Майже всі котли складаються з наступних основних елементів, в деяких варіантах виконання можуть бути відсутні деякі з них:

 • Ланцюг харчування і система її подачі;
 • Система управління;
 • Органи захисту різних елементів;
 • Автоматика;
 • Модулі стикування з системою опалення;
 • Сам котел з усіма механізмами і елементами.

У теорії, вибрав котел хорошого виробника і він служить, не вимагаючи втручання із зовні, але в житті, навіть найнадійніше і дороге обладнання схильне до поломок, що найчастіше відбуваються саме в сезон максимального навантаження.  Розглянемо найпопулярніші причини відмови котлів:

 • Помилки в процесі складання проектної документації та монтажу;
 • Експлуатація з порушенням режимів і допусків;
 • Вихід з ладу запірних арматур;
 • Неприпустимий тиск в елементах системи опалення;
 • Засмічення механізму теплообмінника;
 • Некоректна робота механізмів тягового механізму через забруднення димоходу;
 • Вихід з ладу електромагніту;
 • Проблеми з подачею енергоносіїв на входи котла.

Є таке поняття, як теорія надійності, відповідно до якої відбувається розподіл поломок, що виникають, які вимагають ремонту:

 • Поломки, що перемежовуються – складні випадки, які можна помітити тільки при випаданні параметрів з необхідного діапазону значень;
 • Повторні і початкові, що самопроявляються і спровоковані;
 • Що з’являються через поступовий знос і несподівані, які призводять до миттєвого виходу з ладу техніки;
 • Приховані і очевидні, які розрізняються часом, витраченим на їх виявлення, наприклад потік кран і змінилася ємність одного з конденсаторів в обладнанні.

Ремонт опалювального котла Львів потрібно робити відразу, не чекаючи припинення роботи повністю, адже якщо агрегат «вмирає», він зазвичай це робить не один, а з’ясувати скільки поломок це спричинило за собою набагато складніше, ніж полагодити одну частину пристрою.  Ознаки несправності можуть лежати на поверхні: збільшилася тривалість виходу на робочий режим, з’явився нехарактерний шум і т.ін. Маса причин, через які це відбувається: від простого перевантаження котла до банального некоректного використання.

Перейдемо до процесу діагностики котлів.  Спочатку потрібно оглянути візуально всю конструкцію, зовні і зсередини, так Ви зможете побачити до дев’яноста відсотків типових несправностей, дев’ять з десяти що залишилися стануть відомі після простих маніпуляцій, а один відсоток – це серйозні поломки і подальший ремонт із залученням фахівців.

Головне при ремонті опалювальних котлів Львів – не поспішати, у кожної виявленої несправності може бути безліч різноманітних причин, наприклад, згорів блок управління: брак самого блоку, нестандартна напруга, неякісний ланцюг харчування у пристрої в цілому, відсутність захисту і т.ін., тому спочатку ретельний  аналіз, а потім ремонт.  Тільки професіонал з великим досвідом зможе зробити описані роботи якісно і в найкоротші терміни, що дозволить заощадити Ваші гроші і час, адже ремонт і запчастини для котла коштують досить дорого, наприклад, для газового побутового пристрою вони порівнянні з ціною за нове.

repairman fixing a gas heating with screwdriver

Ремонт опалювальних котлів Львів може знадобитися при наступних несправностях: різке зниження температури теплоносія, вихід з ладу автоматики, блоку управління, поява течі в результаті поломки теплообмінника.  Також причиною поломки опалювального котла можуть стати зовнішні причини: стрибок напруги в електромережі, перегрів теплоносія.  Часті поломки дизельних котлів в деяких випадках може викликати неякісне паливо.

Висококваліфіковані інженерні та ремонтні роботи у Львові здійснює компанія FIXME.  Уклавши договір з професіоналами на разове або періодичне сервісне обслуговування інженерних систем, споживач гарантовано отримує сервіс високого рівня, який виражається в ефективній та безперебійній роботі опалювального обладнання та інших інженерних систем.

Види ремонту котлів

До найбільш поширених видів ремонту котлів фахівці відносять:

 • відновлювальний ремонт опалювальних котлів Львів – проводиться без заміни елементів обладнання (чищення електродів, теплообмінника, промивання);
 • поточне обслуговування та ремонт котлів – відновлення працездатності та підтримка експлуатаційних показників;
 • капітальний ремонт опалювальних котлів Львів – включає демонтаж і ревізію системи опалення. Таким чином виявляються приховані несправності і оцінюється ресурс працездатності деталей.  Передбачає не тільки заміну несправних елементів, але і зношених.
 • плановий ремонт побутових котлів – роботи здійснюються в строго запланований час з певною періодичністю. Процес спрямований на заміну вузлів та деталей пристрою, ресурс яких менше, ніж у самого котла.  Це дає можливість виключити раптові поломки;
 • терміновий ремонт опалювальних котлів Львів – здійснюється за заявкою споживача в будь-який час доби. Це найдорожчий вид ремонту техніки.

Прикладом поточного ремонту може бути оперативне виправлення протікання в теплообміннику, яке викликане неправильною збіркою після очищення.  Такий дефект виправляється в сервісному центрі.

Щоб капітально відремонтувати котел, можна замінити всі ущільнювачі після закінчення терміну їх експлуатації (6-10 років) і зробити повне очищення пластин теплообмінника від накипу.

Варто відзначити, що вартість ремонту опалювальних котлів Львів залежить від типу і стану агрегату, складності та обсягу виконаних робіт, кількості комплектуючих, адресної прив’язки, терміновості і т.ін.

Найважливіший вид – це плановий, адже тільки він не має на увазі ремонт або заміну, а спрямований на оцінку роботи пристрою, на продовження терміну його служби, на економію коштів власника.

Хочете, щоб Ваш котел довго і стабільно виконував свої функції з мінімальними вкладеннями грошей, робіть обслуговування і, якщо необхідно, ремонт опалювального котла Львів тільки в спеціалізованих організаціях.

Ремонт газових котлів з виїздом майстра додому

Ремонт газових котлів (ремонт газових колонок) – це роботи, які спрямовані на те, щоб зберігати обладнання в потрібному робочому стані.  Ремонт газових опалювальних котлів Львів також необхідний для того, щоб уникнути більш серйозних поломок.

З технічної точки зору, ремонт такого газового обладнання, як котли або колонки – це складний процес, який може зайняти не тільки багато часу, а й який вимагає компетентного і професійного підходу.  Бувають такі випадки, коли для якісного ремонту газового котла необхідно перевірити всю систему опалення.

Ми виконуємо повний комплекс робіт по ремонту газових котлів у Львові і області.  Також здійснюємо профілактику і обслуговування вашого газового обладнання.

Співробітники нашої компанії є професійними майстрами, які з повною відповідальністю виконують свої роботи.  Якщо ви помітили хоч найменший натяк на несправність вашого газового котла – терміново викликайте майстра.  Це допоможе запобігти більш серйозним наслідкам.

Основні п’ять причин поломки вашого газового котла

 1. Найперша і поширена причина часткової або повної поломки газового котла – це неправильна експлуатація обладнання.
 2. Неправильне встановлення газових котлів – також причина поломок. Тому, якщо ви тільки збираєтесь встановити газовий котел у Львові або області, то відразу рекомендуємо звернутися в нашу компанію, де наші професійні майстри з повною відповідальністю впораються з завданням встановлення.
 3. Неправильний проект встановлення газового котла (колонки) – також часта причина поломок.
 4. Кожна техніка потребує профілактики та / або сервісного обслуговування. Газовий котел тому не виключення!  Обов’язково проводьте своєчасну діагностику.  Наша компанія з радістю візьме ваше газове обладнання на своє сервісне обслуговування.
 5. Навіть погана вода може служити поломкою котла. Утворений наліт заважає правильній роботі обладнання.  Якщо у вас немає можливості піддати воду фільтрації, то регулярне обслуговування газового котла – Ваше об’єктивне рішення, яке дозволить уникнути складного майбутнього ремонту опалювального котла у Львові.

Найчастіші поломки газових котлів

 • Потужність котла раптово впала.
 • Тиск газу дуже низький.
 • Через теплообмінник проходить не достатній теплопотік.
 • Часті перепади тиску води під час розігріву бака і / або його охолодження.

Основні види робіт по ремонту газових котлів у Львові і Львівській області

 1. Найбільш часто ми просто замінюємо елементи газового котла, що вийшли з ладу. При можливості, наші фахівці проводять відновлення елементів обладнання, які пошкодилися.
 2. Проводимо ретельне очищення всіх необхідних частин котла: пальник, форсунки, фільтр. Чистимо і саму поверхню котла.
 3. Регулюємо клапани, регулюємо запалювання.
 4. Робота пов’язана з ремонтом автоматичних елементів газового котла.

Ремонт твердотоплевних котлів

В останні роки популярність систем опалення на рідкому і твердому паливі зросла, і тепер вони стали чистішими і ефективніше використовуватися, ніж будь-коли.  Тепер вони також більш надійні і є життєздатною альтернативою іншим видам палива.

Виробники печей стверджують, що у них коефіцієнт корисної дії на 80% вище, ніж у котлів, що працюють на маслі.  Велика ефективність – це економія на зароблені гроші!  З точки зору безпеки ваша система центрального опалення повинна бути здатна розсіювати уловлювання тепла від печі або вогню.  Для отримання додаткової інформації про твердотоплевних котлах зверніться в службу по ремонту компанії FIXME.

Послуги з ремонту котлів

Котли – це фантастичний спосіб обігріти будинок або офіс.  При правильній роботі вони забезпечують весь необхідний вам комфорт в ці холодні зимові місяці.  Зламаний котел – проблема, яку ви не можете собі дозволити не ремонтувати.  Жити в зимові місяці зі зламаним котлом не варіант.  Холодний день вдома без гарячої води трагічний.  Холодний день на роботі може зупинити продуктивність.  Є буквально сотні речей, які можуть піти не так з котлом.  Не ризикуйте!  Викличте експертів по ремонту котла, як ми, щоб зробити роботу правильно з першого разу.  Ми тут, щоб запустити систему опалення будинку.

Наші послуги з ремонту опалювальних котлів у Львові допомогли сотням жителів наших міст підтримувати теплу і комфортну обстановку.  Ваш домашній котел складний.  Існує ряд клапанів і насосів, які підключаються до теплообмінника, джерела вогню і внутрішнього розширювального бачка.

Багато що може піти не так.  Ми проведемо діагностику вашої системи.  Це може бути тріщина в вентиляційних отворах.  Можливо, теплообмінник не працює належним чином, або органи управління котлом налаштовані неправильно.  Однозначно ми доберемося до кореня проблеми і виправимо це!  Якщо вам не комфортно, ми не задоволені.  Ми не хочемо, щоб у вас знову не було комфорту.  Зв’яжіться з нашими фахівцями для ремонту опалювального твердопаливного котла Львів.

1.     Запчастини

Маючи достатню кількість запасних частин, що зберігаються в наших офісах і виробничих приміщеннях по всьому світу, ми можемо надати клієнтам негайну відповідь на їхні потреби в запасних частинах в поєднанні з прагненням до швидкої доставки.  Як правило, в комплект поставки входять деталі пальника, котельні труби, насоси живильної води, запобіжні клапани, прокладки і безліч інших важливих деталей котла.

2.       Перевірка і тестування

Наша команда досвідчених сервісних інженерів надає клієнтам цілий ряд додаткових послуг, таких як тестування ефективності і продуктивності, і дає поради щодо підвищення операційної ефективності.  Крім того, ми допомагаємо клієнтам в дотриманні нормативних вимог для безпечної експлуатації їх систем котлів і судин під тиском.

Технічне обслуговування, ремонт і капітальний ремонт

Регулярне технічне обслуговування має ключове значення для забезпечення оптимальної довгострокової роботи будь-якого котла.  У FIXME ми співпрацюємо з нашими клієнтами в наданні довгострокових послуг з технічного обслуговування і ремонту їх котлів.  Крім того, як виробник, ми володіємо необхідними навичками і кваліфікацією, щоб виділяти команди для проведення ремонту твердопаливного опалювального котла, зокрема компонентів, що працюють під тиском.

Наш повний спектр послуг по опаленню побутових масел і твердого палива включає в себе:

 • Проектування нових систем.
 • Монтаж котлів на твердому паливі.
 • Обслуговування системи опалення та догляд.
 • Виявлення та ремонт несправностей.

Майстри компанії будуть раді відповісти на будь-які ваші питання і варіанти, які допоможуть вам вибрати ідеальне рішення для ваших вимог.  Конкурентоспроможна ціна, надійний, доброзичливий і завжди працюєчий колектив.

Ремонт електричних котлів опалення

Купуючи будь-яке електроустаткування, ми сподіваємося на його довгострокову роботу, проте часто буває, що наші надії не виправдовуються.  І в самий невідповідний момент відбувається поломка обладнання.  Добре, якщо гарантійний термін покупки ще не закінчився тоді можна викликати майстра, і він усуне неполадки безкоштовно.  Якщо ж термін гарантії минув, то перед нами постає вибір – звертатися в сервісну майстерню, або спробувати самостійно виправити неполадку.

Щоб визначити несправність і провести правильний ремонт опалювальних котлів Львів електричних необхідно знати їх будову і відмінності.  Також для швидкого визначення поломки корисно буде знати найбільш поширені види несправностей.

Різновиди електричних котлів та їх принципові відмінності

Електричні котли розрізняються по типу робочих нагрівальних елементів і бувають:

 • електродного типу.
 • ТЕНового типу.

Котли електродного типу для нагрівання води використовують властивість води проводити електричний струм, виділяючи при цьому тепло.  Описати їх принциповий пристрій дуже просто: два електроди занурені в воду і через них пропущений змінний струм.

У ТЕНових котлах використовується зовсім інший принцип.  У цих електрокотлах в якості нагрівальних пристроїв використовуються спеціальні трубчасті електронагрівальні елементи (ТЕНи).

Так як ці котли мають принципові відмінності в типах нагрівальних елементів, то і ремонт опалювальних електрокотлів має істотні відмінності.

Найбільш поширені несправності

Найбільш поширені несправності електрокотлів умовно можна розділити на дві категорії:

 • Вихід з ладу нагрівальних елементів.
 • Вихід з ладу обладнання управління та контролю.

При виході з ладу електронагрівальних елементів потрібна заміна тенів в електрокотлі в електричних котлах ТЕНового типу, або заміна електродів в котлах електродного типу.  Нижче ми розглянемо, як це зробити самостійно.

При неполадках в системі управління і контролю, необхідно спочатку виявити несправний блок і або відремонтувати, або в разі неможливості ремонту замінити його.  Якщо у вас немає спеціальної радіотехнічної освіти і необхідної принципової схеми, то краще звернутися в спеціалізовану майстерню і довірити ремонт майстру.  Так як без необхідних знань і навичок неможливо зробити правильний ремонт опалювального котла Львів і наслідки можуть бути плачевними.

Заміна несправних електронагрівальних елементів

Заміна електронагрівальних елементів не складає особливих труднощів, необхідно лише дотримуватися правильної послідовності дій і правил безпеки.

Отже, спочатку необхідно відвідати магазин, де продаються запчастини для електрокотлів, і вибрати необхідну нам модель електронагрівального елемента.  Дізнатися яка модель необхідна можна в технічному паспорті електричного котла.  Врахуйте, що електронагрівальний елемент повинен в точності відповідати елементу, вказаному в паспорті.  При розбіжності характеристик може вийти з ладу вся система!  Тому відповідально поставтеся до вибору необхідних запчастин.

Розглянемо, як замінити ТЕН в електрокотлах і правильний порядок дій при проведенні робіт.

 1. Необхідно відключити котел від електроживлення, щоб уникнути ураження електрострумом.
 2. Злити всю рідину з системи опалення.
 3. Якщо доступ до кріплення Тена утруднений, необхідно демонтувати електрокотел.
 4. Від’єднуємо дроти від Тена, попередньо позначивши, або записавши порядок кріплення проводів (фаза і нуль).
 5. Приступаємо до демонтажу Тена. Для цього відкручуємо кріпильні болти або гайки і виймаємо несправний ТЕН.
 6. Вставляємо і кріпимо новий ТЕН. При кріпленні нового Тена обов’язково міняємо водоізолюючу прокладку, так як якщо ви захочете використовувати стару, то вона незабаром швидше за все потече.
 7. Далі виробляємо ті ж дії що і в пунктах 1, 2, 3 і 4, тільки в зворотному порядку.
 8. Включаємо котел і дивимося, чи все правильно і надійно працює.

При заміні електродів в електродному котлі порядок дій той же.

Заміну електродів в електродному котлі, краще довірити професійним майстрам.

Так як при навіть невеликій неточності збірки в електродному котлі, на відміну від ТЕНового, ймовірність ураження струмом набагато більше.  Тому не варто ризикувати своїм життям, а також здоров’ям своїх близьких людей.  Краще звернутися в майстерню, що спеціалізується на ремонті електротехнічного устаткування.