Ремонт очищувачів і зволожувачів повітря Львів. Чисте повітря – запорука доброго здоров’я! Саме тому очищувачі повітря настільки поширені! Цей пристрій необхідний скрізь, де працюють люди, як вдома так і в офісному приміщенні. Але як і будь-яка інша техніка очисники регулярно виходять з ладу.

Фахівці нашого сервісного центру компанії FIXME понад 9 років ремонтують різні очищувачі повітря. Завдяки величезному досвіду вони проводять ремонт очищувачів в зволожувачів повітря у Львові в найкоротші терміни і виконують ремонтні роботи будь-якої складності! Ми надаємо гарантію на виконані роботи.

Основні несправності очищувачів повітря:

 • Очищувач НЕ зволожує повітря
 • Апарат не включається
 • Пристрій вимикається
 • У очищувача забився пиловий фільтр
 • У очищувача забився бактерицидний фільтр

Можуть бути й інші поломки, при наявності яких потрібен ремонт очищувачів і зволожувачів повітря у Львові. Важких ситуацій можна уникнути, якщо періодично оглядати апарат. Ціна на огляд і ремонт пристрою цілком прийнятна, тому легше викликати фахівця по ремонту, ніж чекати серйозних несправностей, коли буде потрібно заміна. Співробітники організацій по ремонту очищувачів і зволожувачів Львів усунуть всі поломки і продовжать термін служби пристрою.

Серед всіх несправностей, є кілька які можна виділити. Очищувач не включається або не працює через те, що міг перебитися кабель живлення або вийшла з ладу кнопка включення. Пристрій вимикається, це свідчить про спрацювання системи автоматичного відключення. При такій несправності дуже складно сказати що вийшло з ладу.

Крім очищувачів повітря, ми ремонтуємо зволожувачі повітря.

У фірми, які здійснюють ремонт очищувачів і зволожувачів повітря у Львові, звертаються тільки тоді, коли, на жаль, ці прилади іноді ламаються. Слід пам’ятати, що сухе отруєне повітря викликає проблеми з диханням, астму, бронхіт, старіння шкіри та інші неприємності.

При складних несправностях необхідно провести детальну діагностику і виявити компонент, що вийшов з ладу. Після виявлення вийшовшого з ладу компонента, майстер зв’язується з клієнтом і уточнює вартість і терміни виконання. Виконує заміну аварійного компонента і проводить повноцінне тестування пристрою. Потім апарат віддається клієнту.

Поради експертів

Ми не рекомендуємо робити ремонт очищувача повітря Львів своїми руками, оскільки часто такий ремонт призводить до ще більших проблем. Особливо це стосується ремонту пилових фільтрів. Фільтри рекомендовано замінювати, а не чистити. Краще довіритися кваліфікованим фахівцям, які якісно і надійно відремонтують вашу техніку.

Якщо ви хочете, щоб ваш очищувач повітря служив вам довго і надійно, то потрібно дотримуватися правил експлуатації. Наприклад, необхідно регулярно міняти фільтри, не слід упускати на підлогу і проливати на нього рідину. Так само слід регулярно виконувати профілактику пристрою – це запорука довгої роботи пристрою.

Лідером у виробництві зволожувачів і очищувачів повітря є компанія BONECO (Бонек), їх зволожувачі відрізняються підвищеною надійністю і простотою у використанні. Ще кілька виробників заслуговують на увагу, такі як зволожувачі повітря BORK (Борк) – теж дуже надійні, але ще мають приємний дизайн, що важливо в інтер’єрі сучасної квартири. Зволожувачі та очищувачі повітря Neoclima (Неокліма) і Electrolux (Електролюкс) – доступні за ціною, і не поступаються за якістю більш дорогим виробникам.

Ремонт зволожувачів і очищувачів повітря Львів всіх виробників практично однаковий, тому що принципова схема приладу одна і та ж. Оскільки зволожувач повітря є дорогою побутовою технікою – то і ремонт зволожувача повітря завжди затребувана послуга.

Деякі рекомендації по експлуатації зволожувачів і очищувачів повітря:

 • регулярно проводьте профілактичну чистку зволожувача, можна використовувати слабкий розчин лимонної кислоти
 • заливайте чисту воду, бажано очищену фільтром осмосом, уникайте накопичення відкладень кальцію на внутрішніх елементах
 • використовуйте зволожувач на стійкій поверхні, падіння зволожувача призводить до пошкодження корпусних деталей і залиттю плати управління
 • підключайте зволожувач до надійної електричної розетки, як і будь-який прилад, що вимагає стабільного живлення
 • не мочіть кнопки управління – їх захист не завжди надійна, призводить до несправності модуля управління

Дотримання цих простих правил – гарантія довгої і стабільної роботи Вашого зволожувача!

Більшість користувачів побутової і мобільної техніки після поломки останньої схиляються до покупки нової, припускаючи, що нова техніка буде працювати довго і ніколи не зламається. Але найчастіше з розвитком асортименту техніки і збільшення кількості виробників якість нової техніки залишає бажати кращого. Багато сучасних виробників електроніки намагаються скоротити витрати і оптимізувати виробництво, тому якість матеріалів і програмного забезпечення часто страждає.

Ремонт зволожувачів і очищувачів повітря Львів а також іншої кліматичної техніки завжди вигідніше, ніж купувати нову!

 • при ремонті зволожувача Ви платите третину, а то й чверть від вартості нової
 • відремонтований зволожувач працює довго, тому що слабкі елементи вже замінені
 • часто власники звикають до свого зволожувачу, не потрібно вивчати новий
 • нова техніка сильно подорожчала (в 2 рази) останнім часом
 • новий зволожувач Ви завжди встигнете купити, відремонтуйте старий – ще походить 🙂

Принесіть Ваш зволожувач в ремонт, ми обов’язково постараємося Вам допомогти!

Ми дамо Вашій техніці друге життя!

Навіщо потрібні зволожувачі та очищувачі повітря

Людина оптимально відчуває себе, коли в приміщенні показник вологості знаходиться в межах 40-60%. Це оптимально для слизової, при цьому в кімнаті дихати досить легко.

Зволожувач повітря потрібен для підтримки оптимального рівня чистоти повітря, що добре позначається на самопочутті людини.

Взимку, коли температура стає занадто низькою, повітря робиться сухим і починає випаровувати вологу з будь-яких предметів в кімнаті або квартирі. Як результат, здоров’я людини сильно погіршується, оскільки в повітря потрапляє багато шкідливих мікроелементів, серед яких чимало паразитів, таких як пилові кліщі, які живляться відмерлими клітинами шкіри. також вони

здатні викликати сильну алергічну реакцію. Зволожувач повітря призначений для своєчасного зволоження кімнати, підтримуючи вологість на прийнятному рівні.

Призначення

Зволожувач повітря використовується для очищення повітря в приміщенні і тільки потім для підтримки комфортного рівня вологості. Деякі зволожувачі здатні діяти в автоматичному режимі, користувачеві доведеться періодично додавати чисту воду, щоб пристрій продовжив роботу.

Система очищення повітря справляється із завданням по очищенню повітря від шкідливих речовин набагато краще. Мікроби, які викликають алергію, а також випаровування можуть ігнорувати

стандартну вентиляцію, а нерідко просто циркулюють по ній, переходячи з квартири в квартиру. Як результат – людина знову надихалася поганим повітрям. Користь від подібних гаджетів висока, вони можуть підвищити працездатність, поліпшити самопочуття, зробити повітря чистим від сторонніх домішок, але тільки при правильному використанні.

Якщо власник припускається помилки в налаштуванні або встановленні компонентів, то система зволоження і очищення повітря принесе тільки проблеми зі здоров’ям. Головний критерій безперебійної роботи – чисті фільтри, які швидко забруднюються при поганому повітрі і неякісній воді, використовуваній для зволоження приміщення.

Типи зволожуючих систем

Головним завданням будь-якої системи зволоження є – наситити повітря вологою в достатній пропорції, щоб власник відчував себе в приміщенні комфортно, ось для чого потрібні зволожувачі, потреба в яких постійно збільшується.

Існує два типи зволожуючих систем, які підтримують в приміщенні потрібний рівень вологи. Кожен варіант володіє свої достоїнствами, як і недоліками.

Алергікам рекомендується використовувати прилад для зволоження повітря в квартирі разом з системою очищення повітря, які працюють, прокручуючи протоки через водну систему.

Також якісна система очищення повітря здатна не тільки знезаразити повітря з бактеріями і пилом, але і видалити неприємний запах, на кшталт тютюнового диму.

Фільтраційні системи

В цьому випадку зволожуюча система використовує спеціальний фільтр, через який проходить вода перед тим як потрапити в повітря. Він виконує важливу функцію – відсікає пил,

мікробів, різні мікроогранізми. З хорошим фільтром приміщення стане чистіше у всіх сенсах, злегка зменшиться накопичення пилу на стінах і стелі.

Це традиційний зволожувач. Картриджі з фільтром замінюються, робити це доведеться часто, так як при затримці в ньому починають розмножуватися мікроби, здатні викликати

алергічну реакцію.

Альтернатива – паровий зволожувач повітря. Він нагріває воду до стану пара, і під тиском викидає в приміщення. Це ефективний спосіб підвищення вологості в кімнаті, проте він небезпечний для домашніх тварин і маленьких дітей.

Загальний принцип нагадує роботу електричного чайника. Система нагрівається за допомогою спіралі, або керамічної пластини. Коли вода повністю википає, в пристрої спрацьовує датчик і він відключається, дозволяючи власникові провести заміну.

Важливою деталлю роботи парових зволожувачів є високі вимоги до безпеки.

Включення приладу можливо тільки якщо всі комплектуючі зібрані, а електроди приховані в корпусі і не стирчать зовні.

HEPA-очищувач. Третій і найефективніший варіант проти пилу. Цей фільтр утворює суцільний заслін на шляху частинок. Вони осідають в порах фільтру, таким чином і очищається

повітря. За фільтром легко доглядати – досить пропилососити його раз на місяць. HEPA-фільтр підходить для алергіків.

Системи очищення повітря

Принцип роботи систем очищення повітря полягає в фільтрі, що відстежує наявність важких частинок в повітрі. Це дозволяє швидко очистити «важке» повітря і шкідливі домішки. Всього існує три ефективних варіанти повітряочисників:

 1. Електростатичний. Подібні фільтри притягують пил, використовуючи електростатичні розряди. Їх легко чистити і замінювати, можлива промивка з подальшим використанням. Вони не здатні впоратися з великою кількістю пилу, а якщо в будинку або квартирі присутні діти, люди похилого віку або астматики, то краще вибрати інший варіант.
 2. Фотокаталітичні системи. Такі пристрої тільки чистять повітря в приміщенні, зволоження здійснюється попутно. У подібних апаратах потік повітря проходить через систему фільтрів, після чого повертається назад без домішок. На практиці ефективність методу сильно перебільшена.
 3. Іонізуюча система. Пил притягається до невеликих горизонтальних поверхонь. Особливість цього варіанту полягає в зовнішньому розташуванні пластин. Через це не буде потрібне регулярне промивання або заміна фільтра, але збирати сміття доведеться частіше.

Є гібридний варіант очищувача + зволожувача, коли в невеликої ємності з водою обертається виправний компонент. Він добре чистить пил, чим стає корисний для алергіків, зволожуюча частина полегшить дихання в приміщенні. Це одна з головних причин, що дозволяє поліпшити стан людини, ось для чого потрібен очисник повітря.

Єдине – потрібно часто додавати воду для ефективної роботи пристрою.

Кліматичні комплекси можуть складатися відразу з декількох апаратів, що дозволяє виконувати відразу кілька завдань, в тому числі по контролю температури в приміщенні. Це очищувач зволожувач повітря для будинку в одному флаконі, але кожен пристрій володіє своїми недоліками, з якими доведеться змиритися.

Огляд виробників

На ринку можна зустріти чимало компаній, які пропонують свої «інноваційні» пристрої для очищення і зволоження повітря. Моделі сильно відрізняються не тільки по параметрам, але і по призначенню. Одні краще підходять для будинку, інші добре встануть в невеликій квартирі.

Так у кого з виробників найбільш універсальні і підходять для рядового споживача пристрої? Чиї слова максимально близькі зі справою? У цьому випадку буде розглянуто 4 компанії і пропоновані ними пристрої.

Очисні системи Venta

Venta, фірма з Німеччини, вважається лідером в області розробки систем для очищення повітря

в будинку і квартирі.

Система комбінована, і має наступні особливості:

 • немає необхідності в заміні фільтру;
 • вбудований водний барабан легко помити і продезінфікувати;
 • є захист від бактерій;
 • система автоматично відключається, якщо рівень води стає нижче позначки;
 • в апарат вбудований датчик, який вимірює рівень вологості в приміщенні.

Єдиним недоліком цих систем стала занадто гучна робота на максимальній потужності. Через це доведеться вибирати середню потужність, яка комфортна за рівнем шуму.

Venta LW15 – кращий очищувач повітря для квартири. Поєднує в собі функцію очищення і зволоження повітря з невеликими розмірами корпусу. Пристрій проганяє через себе сухе повітря, дрібні частинки якого осідають на дні невеликого водного резервуару.

Після цього повітря, вже очищене і зволожене проганяється назад в приміщення.

Максимальний радіус, що обробляється апаратом – 20 кв. м, при цьому не видаючи багато шуму,

в порівнянні з більш громіздкими системами. Як очищувач зволожувач повітря для будинки, продукція компанії Вента також підходить.

Системи очищення Boneco

Швейцарська компанія Бонек пропонує своїм клієнтам великий вибір зволожуючих систем. На відміну від Венти, вони виробляються за трохи іншою технологією, зміни в конструкції дозволяють уникнути зайвого шуму при роботі на максимальній потужності.

Максимальна площа обробки більшості апаратів – до 50 кв. м. Рівень шуму при цьому не перевищує 25 Дб. У плані ефективності по обробці великих площ Boneco поступається Venta, але перевершує в очищенні повітря на окремий проміжок часу.

Серед прикладів їх виробів можна привести Boneco W2055D, очищувач повітря для квартири. Система практично безшумна на всіх режимах роботи. Повітря очищається з допомогою вбудованої системи фільтрів, хоча зазвичай компанія використовує іншу конструкцію – водяний піддон. Тут він теж реалізований, але використовується тільки для зволоження повітря.

Апарати даної серії мають відсік для ароматичних масел, а також нічний режим роботи,

коли вентилятор видає мінімум шуму з невеликим падінням продуктивності.

Інструкції по ремонту до миття продаються окремо, як і запчастини. Через це будь-яка поломка

зажадає звернення до сервісного центру. Це головний недолік фірми, незважаючи на хорошу

ефективність і довгий термін служби.

Серед загальних достоїнств можна виділити:

 • вбудований гігрометр;
 • немає необхідності в заміні фільтрів;
 • ємності для води великого розміру, їх вистачає надовго, середнє споживання на добу, не перевищує 500 мл.

Зволожувач і очищувач має великі габарити, через це складно займатися його очищенням і добиратися до деяких дрібних деталей. Багато елементів замінити легко, але доведеться купувати їх окремо на сайті виробника.

Більшість апаратів компанії забезпечені яскравим підсвічуванням, що заважає в нічний час.

З огляду на великі розміри, власнику доведеться ретельно вибирати місце встановлення, щоб

пристрій не порушував сон.

Система Sharp

Компанія Sharp відрізняється від інших тим, що намагається поєднати в своїх приладах якомога більше функцій. Це повноцінний зволожувач і очищувач, здатний контролювати рівень вологи в повітрі, і відслідковувати рівень забруднення різними домішками.

Найбільш популярні варіанти – очисники з функціями зволожувача серії КС (840Е, 850Е, 860Е). Вони мають вбудовані датчики відстеження пилу, сміття, запахів, рівня вологи і температури. Залежно від отриманих результатів апарат підключає потрібний режим.

Також використовується технологія іонізації. Серед сильних сторін можна виділити:

 • Вентилятор має кілька швидкостей, що перемикаються;
 • Кілька систем фільтрації, сюди включається HEPA-фільтр і дезодоруючий бар’єр;
 • Реалізовано режим боротьби з пилком, що корисно для людей, які страждають від алергії.

Кліматизатори не видають багато шуму під час роботи, не дивлячись на наявність двох вентиляторів. Власник може відстежувати рівень води, не розбираючи апарат, але платою за такі зручності і багатофункціональність стала зменшена область роботи в 38 кв. м. Як очищувач і зволожувач повітря для квартири такий прилад стане хорошим вибором.

Важливим мінусом можна вважати великий розмір апаратів, а також необхідність часто змінювати фільтри.

Очисні прилади Panasonic

Японська компанія Panasonic випускає зволожувачі та очищувачі повітря в одному флаконі.

Як приклад можна взяти апарат F-VXH50.

Він ефективно видаляє запахи і пил завдяки технології Nanoe. пристрій додає радикали в воду, щоб підвищити ефективність очищення повітря з домішками. Наночастки забираються з вологи в атмосфері, завдяки чому термін служби модуля серйозно зріс.

Зволожувач і очищувач повітря від Panasonic може працювати в автоматичному режимі.

Пристрій самостійно підлаштовується під поточний стан приміщення, активуючи і відключаючи деякі функції. Власнику досить включити апарат, щоб отримати комплексне поліпшення повітря.

Композитний повітряний фільтр – ще один аргумент, що пояснює для чого потрібен очищувач повітря. Він здатний затримувати більшість алергенів і деякі віруси, запобігаючи захворювання і роблячи приміщення більш безпечним в плані мікробів.

Паралельно усуваються запахи, що вловлюються спеціальним датчиком.

Серед інших достоїнств:

 • Довгий термін служби фільтрів;
 • Компактність;
 • Мало шуму;
 • Може підтримувати вологість на заданому рівні.

Недоліки у таких апаратів серйозні. Як і у випадку з Boneco, яскраве підсвічування стане серйозним мінусом при установці пристрою в спальні.

Малий бак для води усього 2.3 л не дозволить надовго включати вологе очищення. На годину пристрій споживає понад 500 мл, що є стандартним показником для багатьох фірм, але тут це – великий мінус.

На високій потужності прилад може сильно шуміти, іноді доходячи до 51 Дб. Через це власнику доведеться використовувати низьку і середню потужності, що зменшує продуктивність пристрою.

Догляд

Будь-який прилад для зволоження повітря в квартирі вимагає догляду за собою для функціонування. Зволожувачі та очищувачі тут не виняток.

Для підтримки працездатності необхідно регулярно мити апарати з такою періодичністю:

 • прості прилади потребують оновлення води раз в кілька днів, а також миття раз в тиждень;
 • електростатичні системи необхідно промивати раз в тиждень;
 • пристрої, що використовують HEPA-фільтри треба мити раз на місяць, фільтр можна пропилососити.

При придбанні подібної системи, її краще завжди тримати включеною. датчики самі визначать, коли повітря зажадає очищення. А власник тим часом зможе жити з чистим повітрям цілодобово.

Висновок

Вибираючи систему очищення для будинку або квартири, бажано уважно вивчити відгуки покупців на очищувачі повітря. Кожен пристрій має свої недоліки, як і сильні сторони, доведеться шукати компроміс, щоб очищення і зволоження повітря з обраним приладом були якісними. Вибирати бажано вузькоспеціалізовані прилади, повноцінні кліматичні комплекси нерідко громіздкі і гучні, тоді як пара пристроїв зможе надати аналогічний ефект при менших витратах.