068-292-90-10
VIBER

Ремонт обігрівачів і радіаторів Львів. Часом, при поломці обігрівача здається, що простіше купити новий, але на практиці ремонт виходить рази в 2-3 дешевше, ніж покупка нового обігрівача. Інженери нашого сервісу намагаються відремонтувати компоненти, а не замінювати. Завдяки такій специфіці у нас виходять недорогі ремонти. Так само ми надаємо гарантію на виконані роботи на 1-12 місяців.

Крім звичайних обігрівачів ми ремонтуємо інші типи обігрівальної техніки: тепловентилятори, масляні радіатори, конвективні обігрівачі, інфрачервоні обігрівачі, теплові завіси, теплові гармати, електрокаміни та інші.

 • Найчастіше на ремонт приносять обігрівачі з такими несправностями:
 • Вийшло з ладу термореле або запобіжник
 • З масляного радіатора витікає масло
 • Зламаний регулятор режимів
 • Потрібна заміна нагрівального елементу
 • Пошкоджено кабелі живлення

Безсумнівно, ви можете спробувати зробити ремонт обігрівача своїми руками, але ми настійно не рекомендуємо це робити! Оскільки найчастіше такий ремонт обігрівачів Львів закінчується тільки подорожчанням подальшого ремонту у фахівців. Не варто забути, що обігрівач, який був відремонтований «народними умільцями» може легко спалахнути, це небезпечно для життя! Найкраща стратегія при поломці обігрівача відразу ж віднести в сервісний центр, таким чином ви заощадите час і гроші.

Якщо ви хочете, щоб ваш обігрівач працював довго і щасливо, необхідно дотримуватися правил експлуатації. Категорично заборонено накривати обігрівач чим-небудь, це може стати причиною пожежі. Розігрітий обігрівач заборонено кидати на підлогу, перекидати. Необхідно стежити за станом обігрівача, не допускати його перегріву, не проливати на нього рідину і тоді обігрівач буде працювати довго і надійно!

При виникненні будь-якої несправності звертайтеся до фахівців нашого сервісного центру компанії FIXME.

Крім обігрівачів, ми так само ми ремонтуємо електрорушникосушки і газові котли для обігріву приміщень. За принципом пристрою вони дуже схожі з обігрівачами. Послуги ремонту надаються по Львову.

Найбільш поширені несправності електричних обігрівачів

Будова електрообігрівачів дуже проста, тому більшість випадків поломки пов’язані з наступними причинами:

 • Несправність вузла управління теном обігрівача – в залежності від будови вузла управління проводиться або його повна заміна, або регулювання – для електронних вузлів;
 • Несправність датчика температури – необхідна його заміна на відповідний параметрам виробника по потужності і робочій температурі приладу;
 • Несправності вузла регулювання температури – необхідна заміна на відповідний по параметрам;
 • Несправності індикатора включення – заміна індикатора;
 • Перегрів нагрівальних елементів, за рахунок закупорки радіаторів пилом;

Несправності підключення, проводів, тенів, корпусу, що призводять до відсутності контакту, короткого замикання, витоку струму на корпус обігрівача.

Всі перераховані несправності повинні усуватися тільки в умовах сервісного центру, кваліфікованим фахівцем, з підбором запчастин і комплектуючих, які відповідають вимогам електробезпеки і паспортним параметрам пристрою.

Незважаючи на простоту конструкції, ці прилади можуть становити серйозну небезпеку при неправильно проведеному ремонті.

Кваліфікований ремонт електричних обігрівачів в умовах сервісного центру

Самостійний ремонт обігрівачів Львів без знань електротехніки, дотримання правил електробезпеки, регламенту ремонту, наявності оригінальних запчастин може призвести до повної втрати працездатності, короткого замикання та пожежі.

Наш сервісний центр  виробляє якісний, грамотний і безпечний ремонт електричних обігрівачів тільки при самостійній доставці клієнтом в будь-який наш сервісний центр.

На всі проведені роботи видається гарантійне зобов’язання встановленого зразка, використовуються комплектуючі, що відповідають вимогам електробезпеки, що не перешкоджають повноцінній роботі приладу. Фахівцям центру категорично заборонено використовувати контрафактні і саморобні запчастини, які можуть порушити правильну роботу потужного електричного приладу. Ремонт обігрівачів Львів виконується в гранично стислі терміни.

Проконсультуватися про можливість ремонту Вашого обігрівача можна у менеджера сервісного центру.

Наші майстри усувають несправності:

 • інфрачервоних обігрівачів з тенами в скляних колбах
 • керамічних обігрівачів і тепловентиляторів з функцією обдування
 • масляних радіаторів різного об’єму і потужності
 • конвекторних обігрівачів з тепловими екранами для тривалого обігріву і постійного опалення.
 • всіх типів електричних обігрівачів і радіаторів

Ремонт обігрівача відноситься до нескладних робіт, втім, самостійне втручання недосвідченого користувача може погіршити ситуацію або взагалі повністю зробити прилад несправним. Тому наш сервісний центр займається виїздом додому в будь-який зручний час, щоб швидко і оперативно зробити ремонт обігрівача у Львові.

Для того, щоб зрозуміти, які основні причини поломок цієї побутової техніки, необхідно для початку розібратися в видах існуючих обігрівачів. Перша категорія – це масляні обігрівачі. Одні є досить надійними, а також відносяться до низького цінового сегменту, що робить їх досить доступними широкому загалу. Однак навіть з таким приладом може трапитися несправність, що потребують негайного ремонту обігрівача.

Фахівці нашого сервісного центру виділили основні види поломок масляних радіаторів. Так, наприклад, відсутність нагріву може бути прямо пов’язана з перегоранням термозапобіжника. Ремонт обігрівача Львів в даному випадку буде полягати в заміні запчастини, яка вийшла з ладу.

Друга проблема, яка може виникнути при використанні масляного радіатора – це протікання. Ремонт обігрівача в даному випадку буде досить складним і варто довірити цю справу тільки професіоналам. Хороший майстер зможе швидко знайти місце витоку масла. Після чого він заправить відсутню кількість в радіатор і зробить герметизацію корпусу. Для того, щоб успішно зробити все це і повернути до життя Ваш улюблений прилад, необхідно використання спеціального обладнання. З чого ясно, що ремонт обігрівачів Львів роблять виключно в майстерні.

Іноді ремонт масляних обігрівачів, складається тільки в заміні термостата, перемикача або тена (нагрівального елементу).

Другий вид радіаторів – це керамічні прилади. Їх робота заснована на тому ж принципі, що і звичайні тепловентилятори: використовується принцип примусової конвекції, але нагрівальний елемент в даному випадку керамічний. Ремонт обігрівача з таким механізмом, звичайно, відрізняється від ремонту обігрівача масляного. Виявлення та усунення несправностей в цьому приладі також входить в список послуг, пропонованих нашим сервісним центром у Львові.

Так, до можливих поломок керамічних радіаторів відносять поломку тепловентілятора. Досить часто потрібен ремонт обігрівача Львів, коли він не справляється з ПДУ. Необхідно викликати майстра в разі, якщо вентилятор не обертається, відсутній нагрів, а також, якщо обігрівач забезпечений жалюзі, але вони не працюють.

Ремонт обігрівачів і масляних радіаторів

Наш сервісний центр здійснює сервісне обслуговування і ремонт побутових, електричних, карбонових і інших обігрівачів, масляних радіаторів і тепловентиляторів у Львові.

Ми всі вже давно звикли до комфорту: вдома, на роботі, в магазині – всюди. У будь-який час року наш комфорт зумовлений температурою навколишнього повітря. Якщо в літню спеку нам хочеться прохолоди, то в холод ми хочемо тепла. Опалювальний сезон починається зазвичай пізніше, а закінчується раніше, ніж це необхідно. Але тепла-то хочеться завжди! Ось тоді нам на допомогу приходять побутові електричні обігрівачі (карбонові, інфрачервоні і інші), масляні радіатори і тепловентилятори.

Побутові електричні обігрівачі, масляні радіатори і тепловентилятори досить прості і надійні генератори тепла. Але, не дивлячись на свою простоту і надійність, вони теж ламаються. І найчастіше тоді, коли вони дуже потрібні. Якщо Ваш обігрівач (масляний, карбоновий, інфрачервоний) або тепловентилятор зламався, не поспішайте його викидати. З причини простоти пристрою несправностей у них не так вже й багато.

Основні несправності, які потребують ремонту побутових електричних обігрівачів Львів (карбонових, інфрачервоних), масляних радіаторів або тепловентиляторів:

 • Перегорання нагрівального елементу (спіралі, Тену);
 • Несправність блоку управління, термостата (термореле), термозапобіжника;
 • Несправність вентилятора;
 • Витікання масла (у масляних радіаторів);
 • Несправності ланцюгів живлення.

Фахівці нашого сервісного центру оперативно виявлять причину поломки і зроблять ремонт Вашого обігрівача (карбонового, інфрачервоного), масляного радіатора або тепловентілятора.

Відмінності нашого сервісного центру від конкурентів:

 • Висококваліфікований сертифікований персонал з величезним досвідом сервісного обслуговування і ремонту побутових електричних обігрівачів (карбонових, інфрачервоних), масляних радіаторів або тепловентиляторів;
 • SMS-інформування про готовність;
 • Гарантія на замінені деталі і виконані роботи з ремонту та сервісного обслуговування обігрівачів, масляних радіаторів і тепловентиляторів;
 • Оперативність проведення ремонту обігрівачів, радіаторів у Львові т і низькі ціни.
 • Величезний склад і щотижневі поставки запасних частин.

Етапи ремонту побутових електричних обігрівачів (карбонових, інфрачервоних), масляних радіаторів або тепловентиляторів в сервісному центрі компанії FIXME:

Ремонт перфораторів побутових електричних обігрівачів (карбонових, інфрачервоних), масляних радіаторів або тепловентиляторів в сервісному центрі компанії розділений на наступні етапи:

·        Приймання, первинна діагностика і складання кошторису витрат

При прийманні обігрівачів, масляних радіаторів або тепловентиляторів фахівець нашого сервісного центру проводить зовнішній огляд і первинну діагностику і виявлення несправних елементів і деталей, узгодження попередніх термінів і вартості ремонту обігрівача, масляного радіатора, тепловентілятора.

·        Розбирання і детальна діагностика

Спеціаліст сервісного центру акуратно розбирає обігрівач (масляний радіатор, тепловентилятор), очищає від пилу і забруднень елементи корпусу і деталі, проводить детальну діагностику нагрівального елементу, блоку управління, термозапобіжника.

·        Заміна несправних деталей і елементів, збірка обігрівача (масляного радіатора, тепловентілятора)

Після заміни несправних деталей і елементів на нові фахівець сервісного центру здійснює змащення вузлів і складання обігрівача (масляного радіатора, тепловентілятора). При необхідності проводиться доливання масла (в масляному радіаторі).

·        Терміни ремонту і вартість ремонту обігрівачів, тепловентиляторів, радіаторів

Терміни і вартість ремонту побутових електричних обігрівачів Львів(карбонових, інфрачервоних), масляних радіаторів або тепловентиляторів в кожному випадку індивідуальна і залежить від характеру несправності, моделі і складності ремонту.