068-292-90-10
VIBER

Ремонт ноутбуків у Львові – отже, ви з якоїсь причини вирішили освоїти непросту і нову для себе справу. Може бути, у вас або у ваших знайомих зламався свій власний ноутбук, і ви не хочете звертатися в сервісний центр, бажаючи заощадити гроші, або вами рухає всім знайома з дитинства цікавість скоріше побачити, що ж там усередині? Може бути, ви хочете навчитися ремонтувати ноутбуки для того, щоб потім робити це для своїх друзів, знайомих і просто приємних вам людей. А, можливо, ви хочете в майбутньому зробити ремонт ноутбуків Львів своєю професією і заробляти, таким чином, на життя.

Відразу вас засмутимо – якщо ви раніше ніколи не ремонтували складні електронні прилади і хочете спробувати відремонтувати свій ноутбук – краще відразу віднесіть його в сервісний центр.
Тому що без глибоких знань, навичок, і наявності необхідних інструментів і приладів ви не зможете зробити зовсім нічого. Але дуже часто в результаті необережних і непродуманих дій до первісної несправності додаються інші, і вартість ремонту в сервісному центрі, куди, зрештою, доведеться звернутися, багаторазово зростає.
Якщо ж ви готові витратити багато часу, зусиль і грошей на навчання – тоді вперед!
Головний інструмент, який вам знадобиться під час ремонту ноутбуків – набір викруток.
Не скупіться – беріть якісні професійні викрутки, наприклад FORCE.
Вони прослужать вам багато років, не втрачаючи форму шліцов, зручні в роботі.
Також для збирання-розбирання ноутбуків можуть знадобитися пінцети.
Ну ось, тепер ви озброєні до зубів 🙂 і можете замінити батарею ноутбука , замінити матрицю , замінити жорсткий диск ноутбука , замінити клавіатуру. Для заміни HDD зазвичай досить відкрутити 2-4 шурупа або гвинта, і під кришечкою знаходиться сам жорсткий диск. Вам необхідно купити новий і встановити замість старого. Якщо необхідно перенести дані, то можна зробити це двома способами – підключити обидва диски до стаціонарного комп’ютера або скористатися зовнішнім USB боксом. Іноді жорсткий диск буває захований глибоко в корпусі ноутбука, і, щоб його витягти, доводиться майже повністю розібрати ноутбук. Запам’ятовуйте, де які шурупи були вкручені, як були укладені дроти, щоб, збираючи ноутбук, все повернути на свої місця. Ну і, звичайно, всі дії необхідно проводити при відключеному адаптері і витягнутій батареї. Особливо це актуально для заміни матриці.

Чищення ноутбуку– ще одна операція, доступна для початківців. Необхідно буде розібрати ноутбук, зняти систему охолодження і вентилятор, іноді витягти плату (не згинайте її).
Після чищення системи охолодження від пилу необхідно замінити термопаст або пошкоджені термопрокладки на процесорі і інших чіпах, переконатися в хорошому контакті системи охолодження з охолоджуваних чіпом. Після складання ноутбука необхідно протестувати його, навантаживши процесор і відеокарту спеціальними програмами, і проконтролювати температуру процесора і відеокарти.
А тепер – більш складна операція. Заміна роз’ємів. Для цього вам знадобиться паяльник, екстрактор припою, термоповітряна станція, інфрачервоний підігрів. Навіщо так багато всього? В сучасних платах використовується безсвинцевий припій, який має високу температуру плавлення. Одним паяльником прогріти отвір в платі і вивід роз’єму найчастіше не вдається, а металевий корпус USB роз’єму або широку доріжку на платі – тим більше. Тому необхідно підігрівати плату інфрачервоним підігрівом знизу, іноді тут допоможе фен, загалом, робота творча. Будьте обережні, щоб не пошкодити доріжки друкованої плати або розташовані поруч з роз’ємом деталі. Навряд чи у вас все вийде в перший раз, необхідна тренування на несправних платах, щоб набути навичок.
Придбавши програматор, ви зможете прошити BIOS в мікросхему flash.

Ремонт клавіатури . Якщо в продажу немає потрібної вам клавіатури, можна спробувати відремонтувати стару. Для цього акуратно зніміть пластмасові клавіші, якщо вони залиті густою рідиною, вимийте їх в гарячій воді. Пластикові плівки з нанесеними на них доріжками теж можна мити в гарячій воді, після чого їх потрібно висушити при температурі не більше 100 градусів. Якщо доріжки пошкоджені, їх можна відновити спеціальним складом.

Ну ось, власне, і всі види робіт, які можна виконати, не володіючи знаннями в галузі електроніки. Ремонт материнської плати ноутбука вимагає знань не тільки закону Ома і принципу роботи транзистора, що всі ми вивчали в школі і що більшість людей забули відразу, як тільки здали іспит з фізики, а й більш складних речей – принципів побудови і функціонування різних електронних схем, принципів роботи різних мікросхем, вміння читати схеми ноутбуків, документацію на електронні компоненти. Документація завжди написана англійською мовою, тому її теж необхідно вивчити хоча б в мінімальному обсязі. Ну і не завадять такі якості, як посидючість, аналітичний склад розуму, акуратність. Для роботи вам знадобляться мультиметр, лабораторне джерело живлення, осцилограф, станція для пайки BGA чіпів.

Ремонт Ноутбуків: 6 кроків, поетапно

Це буде пояснення того, як діагностувати, усувати неполадки і ремонтувати ваші ноутбуки Львів. Але і різні важливі апаратні засоби в вашому ноутбуці. Апаратне забезпечення є важливою частиною повсякденної функції ноутбуків, навіть якщо ви можете подумати, що вони прості. Підтримка вашого ноутбука в актуальному стані і слідуючи цьому керівництву, це буде сприяти утриманню вашого комп’ютера і апаратного забезпечення в здоровому стані. Ну а якщо ремонтувати самостійно і експерементувати бажання немає, то звертайтеся в хороший і перевірений сервіс ремонту ноутбуків у Львові – фахівці якісно і з гарантією усунуть будь-які проблеми з вашим ноутбуком в найкоротший термін і за прийнятною ціною.

Крок 1: Загальна Інформація про ноутбуки: огляд внутрішнього обладнання

Загальні апаратні компоненти: Вентилятор процесора – для повітряного охолодження, що запобігає перегріванню процесора; Тепловідведення / теплова труба – зроблено для відводу тепла з ноутбука, тому він не перегрівається, дозволяючи циркулювати повітрю в стислому просторі, відводячи тепло від процесора, в парі з вентилятором; CPU socket – дозволяє вставити в нього процесор (core processor unit); CPU-core processor unit – виконує інструкцію з використання програм (ядра процесора); Жорсткий диск – зберігання даних на постійній основі, на відміну від оперативної RAM пам’яті; CMOS battery – батарея в материнській платі, використовуваної для таких речей, як bios, дозволяє зберігати налаштування навіть при відключеною батареї; Бездротова карта Wi-fi і Bluetooth – додавання бездротових опцій до ноутбуку; Динаміки – з їх очевидною метою це створення звуку і кріпляться вони безпосередньо до материнської плати ноутбуку; Ram пам’ять (оперативна) – “комп’ютерна пам’ять, для короткочасного зберігання і швидкісного доступу, до якої можна звертатися випадковим чином” – це те, як ви б її описали; Акумулятор – основне джерело живлення для ноутбука, крім живлення від розетки.

 Крок 2: Належне обслуговування і догляд за ноутбуком: фізичний догляд за ноутбуком

Для ремонту ноутбука Львів ви повинні мати різні викрутки, щоб зняти кришку і від’єднати компоненти. Може знадобитися хрестова викрутка або шестигранна викрутка. Навіть цифровий мультиметр може знадобитися для перевірки вашої материнської плати. Коли будь-якої кабель пошкоджений, такий інструмент як мультиметр і щипці, мають багато користі, коли це необхідно. Навіть підтримка вашого ноутбука в чистоті має важливе значення, в цьому допоможе наявність балончика із стислим повітрям, щоб очистити клавіатуру або пил в будь-якому місці. Крім того, навіть переконавшись, що ноутбук не перегрівається, очищення буде тримати ваш ноутбук в чистоті і виконання усіх функцій, закладених виробником. При ремонті навіть антистатичний браслет буде тримати вас у безпеці і зможе захистити вас від електрики.

Програмне забезпечення: догляд за ноутбуком

Щоб піклуватися про програмне забезпечення на ноутбуках такі речі, як інструмент управління дисками, “Перевірка диска на помилки” і “Дефрагментація диска” є важливими програмами, щоб піклуватися про інше вашому програмному забезпеченню. Також дуже важливо, щоб ваш брандмауер завжди працював, щоб він завжди зберігав правильні пакети і всі дії в безпеці (потік трафіку). Крім того, форматування, яке допомагає підготувати жорсткий диск для зберігання інформації, є способом зберегти ваше програмне забезпечення в формі і швидкому доступу до нього.

Крок 3: Як діагностувати, усувати неполадки і ремонтувати ноутбук

Розберемося детальніше як діагностувати, усувати неполадки і відновлювати компоненти.

Power related: переконайтеся, що акумулятор на ноутбуці функціонує. Якщо який-небудь з світлодіодів спалахує, то живлення надходить. Перевірте також джерело змінного струму.

Материнська плата в робочому стані: це може бути навіть просто зламаний роз’єм постійного струму. Також може бути, що ваша материнська плата повністю не працює, але ви можете перевірити її декількома способами, навіть за допомогою цифрового мультиметра. Але без початкових знань пробувати самостійно не рекомендуємо. Краще звернутися до фахівців.

РК-дисплей / немає зображення: збій оперативної пам’яті (ОЗУ), можна спробувати замінити ОЗУ на нову або іншу підходящу, якщо є можливість для тесту. Або навіть спробувати витягти ОЗУ і встановити її назад. Буває, що вона відходить або окислюються контакти, що також потрібно перевірити.

Шуми: пов’язані з жорстким диском або поганим вентилятором охолодження. Перевірте вентилятор, щоб побачити, він обертається і функціонує правильно чи ні. Може шуміти жорсткий диск, в рідкісних випадках від нього можуть відколотися шматки або повністю розлетітися всередині. У такому випадку дані будуть загублені і потрібна повна заміна.

Вентилятор заклинив / перегрів: переконайтеся, що не потрібне чищення вентиляційних отворів, тому що вони більш ущільнені в ноутбуках, що змушує його перегріватися. Також перевірте поновлення для вашого bios-а. Як і раніше, якщо він видає шуми, переконайтеся, що Биос функціонує правильно.

Проблеми з жорстким диском: якщо у вас виникли проблеми з повільним жорстким диском, безумовно, використовуйте дефрагментацію, яка дефрагментує такі речі, як папки і файли на жорсткому диску, і створює більше простору і організації. Якщо він починає видавати гучні клацаючі звуки при доступі до інформації на жорсткому диску, замініть його для кращої роботи.

Відеовивід інформації на моніторі: переконайтеся, що РК-дисплей в порядку, і що він не тріснув, або у нього немає інших явних проблем.

Крім того, переконайтеся, що ваші драйвери на відео карту завжди оновлюються і актуальні.

Далі покажемо вам і пояснемо три проблеми, які можуть статися з вашим ноутбуком, які були показані вище, і як діагностувати, усувати неполадки і ремонтувати обладнання в ноутбуці.

Крок 4: Діагностика та ремонт вашого ноутбука: немає проблеми з зображенням

Є різні проблеми, які ваш ноутбук може мати з вашим екраном, якщо немає ніякого зображення, є клацаючі звуки, які виходять від вашого ноутбука.

Один із прикладів проблеми, яку може мати ваш ноутбук – це відсутність будь-якого зображення на екрані. Це дуже поширена проблема з ноутбуками та комп’ютерами, коли зображення на екрані повністю чорне або не вказує взагалі нічого, навіть не світиться чорним. Якщо це відбувається, завжди перевіряйте, чи повністю він включений. Тобто вентилятор обертається, а також перевірте світлодіоди. Як ви можете бачити вище, світлодіоди світяться, і вентилятор працює, тому це має бути ще одна проблема. Щоб переконатися, перевірте інше обладнання. Зазвичай, якщо на вашому екрані немає зображення, причина полягає в оперативній пам’яті. Використовуйте викрутку Philips, щоб відкрутити болти і зняти кришку ноутбука. Потім ви повинні побачити оперативну пам’ять, вбудовану на материнській платі поруч з бездротовою картою. Це залежить від моделі комп’ютера, який у вас є і його специфікації, але зазвичай ноутбуки мають дві планки оперативної пам’яті. Щоб вирішити цю проблему з відсутністю зображення, переконайтеся, що зможете замінити оперативну пам’ять або переконайтеся, що нічого не знаходиться на шляху її вилучення, можливо потрібно буде зняти щось ще. Якщо все доступно до вилучення, спробуйте витягнути планки оперативної пам’яті і вставити їх назад.

Крок 5: Проблема перегріву ноутбука

Тепер це також дуже поширена проблема з ноутбуками. Ноутбуки мають більш компактну систему вентиляції повітря, так що циркуляція повітря стає складніше, особливо при забиванні пилом. Мета теплової труби – усунути цю проблему перегріву процесора і відеокарти. Але так як є таке невеликий простір, велику кількість пилу може блокувати циркуляцію повітря по вентиляційних каналах. Це може потім привести до перегріву вентилятора і виходом його з ладу, навіть його опалювальному, якщо він забитий великою кількістю пилу. Щоб видалити цей пил, використовуйте ватяні вушні палички і обережно видаліть його зі сфери вентилятора, радіатора або будь-яких інших частин, де він присутній.

Крок 6: Наявність проблеми з повільним жорстким диском

Якщо у вас стоїть повільний жорсткий диск, це може вас сильно дратувати і викликати відставання, підвисання, гальмування вашого комп’ютера при обробці великих обсягів інформації, працюючи в більш повільному темпі, ніж хотілося б. Але є невелике рішення, його називають дефрагментацією – це в панелі Пуск – Всі програми – Стандартні – Службові – Дефрагментація диску. Вона поміщає всі частини виконуваного файлу разом на жорсткому диску, якщо вони розкидані по різних секторах диску. Вона робить це на основі інформації про те, як користувач використовує свій комп’ютер і які програми використовує. Вона також важлива, щоб переконатися, що ваш жорсткий диск знаходиться в хорошому стані в усі часи і до цього процесу в тому числі. Спочатку переконайтеся, що ви запустили цей процес дефрагментації, Перейшовши на панель управління і вибравши пункт Система і безпека з круговим і щитовим знаком. Потім ви повинні побачити адміністративні інструменти, які знаходяться в самому низу поруч зі значком щита. Натисніть на текст, що свідчить про дефрагментації вашого жорсткого диска, який потім приведе вас до того, що дасть вам рішення вашої проблеми. Спочатку потрібно буде натиснути кнопку аналіз диска і коли прогрес буде завершено, потім натисніть на кнопку Дефрагментація диска – це допоможе не тільки гарантувати вам кращу швидкість і навіть допоможе вам мати більш швидкий час запуску операційної системи Віндовс, коли системний диск “С” дефрагментірований повністю. Попередньо переконайтеся, що на ньому є вільне місце, інакше процес не запуститься.

Ремонт ноутбуків вдома

Ноутбук став невід’ємною частиною нашого життя, постійним супутником в поїздках, центром домашніх розваг і помічником на роботі.  Але, на жаль, як і будь-яка інша техніка, мобільний комп’ютер може вийти з ладу.  І відбувається це зазвичай абсолютно несподівано або в самий невідповідний момент.

При цьому відсутність ноутбука навіть протягом нетривалого часу здатне зіпсувати настрій і принести значні незручності.  Тому для вашої зручності сервісний центр компаніїї FIXME надає послуги термінового ремонту ноутбуків на виїзді.

У багатьох випадках фахівці нашого сервісного центру можуть зробити діагностику і ремонт ноутбука безпосередньо вдома  або в офісі клієнта.

Які ж роботи з відновлення працездатності ноутбука можна виконати вдома?  Послуги з ремонту ноутбуків Львів на виїзді є цілий комплекс заходів комп’ютерної допомоги.

Фахівці нашого сервісного центру можуть виконати наступні найбільш затребувані роботи:

 • провести діагностику ноутбуку, для виявлення причини несправності вашого ноутбука (крім деяких складних або «плаваючих» дефектів);
 • встановити операційну систему, драйвера або інше програмне забезпечення;
 • провести налаштування і оптимізацію операційної системи і програм, а також усунути будь-які інші проблеми і збої програмного характеру;
 • провести налаштування бездротової мережі, загального доступу в Інтернет у разі наявності декількох домашніх комп’ютерів;
 • відновити забуті паролі користувачів операційної системи;
 • відновити завантаження операційної системи;
 • провести антивірусну профілактику, лікування від вірусів, видалення шкідливого програмного забезпечення, встановлення програм, що забезпечують захист даних;
 • підключити будь-який пристрій до комп’ютера, і провести його налаштування. Зазвичай послуга підключення потрібна для принтерів, сканерів, зовнішніх оптичних приводів, стільникових телефонів, і інших пристроїв;
 • заміну зовнішнього блоку живлення;
 • провести заміну внутрішнього жорсткого диска зі збереженням даних зі старого диска (при його справності);
 • провести збільшення обсягу оперативної пам’яті, заміну несправних модулів пам’яті.

Вдома у клієнта також проводяться різні профілактичні роботи.  Це відмінна можливість попередити проблеми!  Дуже часто виникнення неполадки є прямим наслідком ігнорування необхідності проведення профілактики.

Послуги профілактики можна розділити на програмні і апаратні.  Програмна профілактика спрямована на збереження даних, поліпшення стабільності і швидкості роботи операційної системи, на підвищення безпеки системи, захисту її від шкідливих програм.

Для підтримки ноутбука в стабільному технічному стані направлені заходи апаратної профілактики, які включають в себе: чищення системи охолодження від пилу, протирання контактів, заміну термопасти і т.ін.

Висока кваліфікація наших фахівців і великий досвід роботи гарантують якість і оперативність ремонту ноутбуків у Львові!