Ремонт навушників в місті Львові пропонує наша майстерня.. Ми ремонтуємо абсолютно будь-які навушники з проблемами будь-якої складності. У більшості навушників поломки і симптоми поломок однакові.

Перелік основних послуг:
 1. Заміна або відновлення штекера;
 2. Відновлення обриву в кабелі
 3. У випадку пошкодження кабелю
 4. Відновлення регулятора гучності
 5. Корпусних ремонт
 6. Подовження шнура

Багато користувачів купують навушники з розрахунком на гарне звучання, це можуть надати більш дорогі моделі навушників будь-яких виробників. Але, як і будь-яка техніка дешевші або дорогі моделі навушників схильні до поломок. Найчастіше навушники потрапляють в ремонт через механічний вплив, заводський брак або попадання вологи. Багато користувачів думають, що ремонтувати навушники у Львові це нерентабельно, простіше купити нові. Ми хочемо Вас запевнити, що це не так, відновлення навушників процедура не дорога, значно дешевше, ніж покупка нових. Після ремонту характеристики навушників не погіршуються.

В основній більшості випадків причиною поломки є несправність штекера і джека. При несправності роз’єму будуть такі характерні несправності, як відсутність звуку або періодична відсутність звуку. Перевірити навушники на наявність пошкоджень роз’єму можна шляхом ворушіння штекера в різні боки, звук буде перериватися.

На сьогоднішній день в навушниках встановлюються кілька типів роз’ємів:
 1. Прямі роз’єми
 2. Роз’єми кутові – менш міцні, ніж прямі, так як схильні до перегину в декількох місцях.

Відтворення аудіо доріжок в навушниках стає тихіше, пропадають високі частоти – це свідчить про забруднення мембрани. Потрібно розібрати динамік і почистити її.

В одному з навушників зник звук – це може свідчити про попадання вологи або механічне пошкодження.

Звук може перериватися або бути відсутнім, якщо перебитий або відірваний провід навушників.

Вихід з ладу динаміків досить часта поломка. Трапляється це – якщо Ви слухаєте довгий час дуже гучну музику, потрапила волога, скупчилася велика кількість сміття. При пошкодженні мембрани навушників будуть схожі симптоми з пошкодженим динаміком. Заміна або відновлення мембрани більш трудомісткий процес, але менш дорогий, ніж заміна динаміка.

З корпусних поломок виділяють відновлення або заміну дуги навушників. Сама по собі дуга не ламається, тільки з вини користувача, механічних впливів. На другому місці з механічних пошкоджень – це поломка штифта.

Найчастіше причини таких поломок механічного характеру, рідше – це заводський брак. Так само причиною поломки може служити засмічення навушників або під впливом води.

Поради майстрів, що необхідно робити, щоб не звертатися в ремонт навушників Львів?
 1. Не потрібно використовувати навушники на максимальній гучності в перші дні після покупки.
 2. Не потрібно залишати батарейки в корпусі на довгий час (батарейки можуть окислюватися, пошкодити плату та інші складові).
 3. Не треба складати навушники із застосуванням сили, різко – можна отримати тріщини на корпусі.
 4. Не допускайте повного розряду навушників – це може привести до виходу батареї в «0» і навушники не будуть заряджатися. Необхідно буде звертатися в сервісний центр, що б вивести батарею з «0».

Якщо не нехтувати цими порадами, то навушники будуть працювати довгий час, але при будь-якій поломці навушників, звертайтеся в наш сервісний центр компанії FIXME.

Як відремонтувати навушники?

Наші фахівці не рекомендують займатися самостійним ремонтом навушників Львів, краще і надійніше довірити цю справу професіоналам, особливо навушників з дорогого модельного ряду. Ці навушники мають специфічні відмінності і знайти запчастини часом буває складно. Тільки в спеціалізованій майстерні запчастини зможуть замовити і перевірити їх якість перед установкою. Так само, самостійно відремонтувати корпусні поломки, без видимих ​​слідів самостійно не вдасться. Наші майстри можуть зробити будь-яких корпусних ремонт так, що слідів ремонту не залишиться. Досить часто наші майстри стикаються з тим, що після некоректного втручання спочатку простий ремонт ускладнюється, необхідно міняти динаміки (хоча до втручання можна було просто відновити мембрану) а це послуга коштує дорожче. При виникненні несправності в навушниках, звертайтеся в наш сервіс центр, ми ремонтуємо навушники у Львові максимально якісно і швидко, а наші ціни приємно Вас порадують.  Звертайтеся, будемо раді Вам допомогти.

Самостійний ремонт навушників

Всі ми любимо послухати хорошу музику, а такий чудовий пристрій як навушники нам в цьому сприяє.  Що ж робити, якщо раптом один або відразу обидва канали перестали відтворювати звук?  Як правило, відбувається це досить часто, і, на жаль, висока ціна навушників не може гарантувати того, що вони не зламаються.

Ми хочемо запропонувати вам не бігти в терміновому порядку в магазин за новими навушниками для «цегляного» телефону, смартфону або айфону, а спробувати полагодити своїми руками несправні.  Приступимо!

Отже, перш за все нам з вами буде необхідно діагностувати причину поломки.

Визначати ми її будемо за характером несправності:

 • Обрив проводу

Симптоми: періодичне зникнення звуку, один з каналів «відмовляється» працювати.

 • Несправність динаміка

Симптоми: Звук в навушниках помітно втратив в якості, з’явилося невластиве хрипіння звуку, один з динаміків став грати тихіше.

Загостримо нашу увагу на більш простому, що піддається самостійному ремонту, першому варіанті несправності, так як в другому випадку необхідно враховувати більше аспектів і мати навички ремонту навушників Львів.  Кращим вибором при виході з ладу мікродінамікі віддати навушники в магазин за гарантійної нагоди (якщо звичайно термін гарантії ще не закінчився).

У разі, якщо характер несправності збігається з варіантом обриву проводу, швидко «на колінах» працездатність навушників цілком можливо відновити своїми силами.  Включаємо музику через навушники і починаємо пальцями згинати дріт, просуваючись по дроту далі і далі, міняючи місце вигину.  У місці, де вигин активує звучання зламаного навушника і знаходиться злощасний обрив.  Це місце ми вирізаємо ножицями, а дроти двох, що залишилися решт з’єднуємо один з одним.  Якщо ви вірно визначили місце обриву, несправність повинна бути усунена.

Найчастішим видом обриву є обрив безпосередньо у самого штекера (80% від всіх несправностей навушників).  В такому випадку необхідно обрізати шматок дроту зі штекером.  Щоб переконатися в тому, що ви правильно діагностували обрив, можна продзвонити провід мультиметром, приклавши щупи з різних кінців дроту (ізоляція в місці прозвонки повинна бути знята – дроти оголені).  Так само, взявши пальчиковую батарейку на 1,5 Вольта, можна скористатися нею як мультиметром, замінюючи його щупи плюсом і мінусом батарейки.  При контакті, в динаміках ви почуєте легке клацання.  Далі, після знаходження вогнища несправності, необхідно замінити або відремонтувати штекер, приєднавши його до проводу з навушниками.

Найпоширенішим штекером є 3,5 міні-джек.  Але про всяк випадок дізнайтеся точно, який штекер вам необхідний.  Купити його можна в будь-якому магазині, який торгує радіотоварами, і обійдеться він сам зовсім недорого.  Так само можна відрізати справний штекер з інших навушників (які вам не потрібні).  Завершальним кроком буде зрощування дротів і їх подальша ізоляція (ізоляційною стрічкою, або термоусадочною трубкою).

Найбільш надійним варіантом буде зрощування дротів пайкою.  Згуртовуючи провідники навушників своїми руками будьте уважні.  Розрізняючи за кольорами дроти дуже тонкі і найчастіше сплетені з ниткою.  Перед паянням їх необхідно зачистити і залудити.  Головне при з’єднанні не закоротити їх між собою ретельно зібравши дротові волоски по групах.

Спосіб ремонту навушників Львів з мікрофоном не сильно відрізняється від описаного способу вище, хіба що дротів там більше.

Ми сподіваємося, що змогли вам допомогти, удачі!